پایه ویدئو پروژکتور

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 14 نتیجه

پایه پروژکتور اسکوپ مدل 65-43 سانتی‌متری

پایه پروژکتور اسکوپ مدل 65-43 سانتی‌متری

348.000 تومان
تخفیف! پایه سقفی دیواری پروژکتور مدل NBT817-60

پایه سقفی دیواری پروژکتور مدل NBT817-60

% 13.3 390.000 تومان
پایه سقفی دیواری پروژکتور مدل H600

پایه سقفی دیواری پروژکتور مدل H600

430.000 تومان
پایه سقفی ویدئو پروژکتور اسکوپ مدل 101-61

پایه سقفی ویدئو پروژکتور اسکوپ مدل 101-61

470.000 تومان
پایه سقفی ویدئو پروژکتور اسکوپ مدل 180-100

پایه سقفی ویدئو پروژکتور اسکوپ مدل 180-100

580.000 تومان
تخفیف! سه پایه زمینی پروژکتور مدل MUSIC STAND

سه پایه زمینی پروژکتور مدل MUSIC STAND

% 19 1.300.000 تومان 1.050.000 تومان
پایه پروژکتور برقی مدل 1 متری آکاردئونی

پایه پروژکتور برقی مدل 1 متری آکاردئونی

8.200.000 تومان
پایه پروژکتور برقی مدل 1.5 متری آکاردئونی

پایه پروژکتور برقی مدل 1.5 متری آکاردئونی

8.400.000 تومان
پایه پروژکتور برقی 2 متری اسکوپ

پایه پروژکتور برقی 2 متری اسکوپ

9.100.000 تومان
پایه پروژکتور پرتابل مدل چرخدار یک طبقه

پایه پروژکتور پرتابل مدل چرخدار یک طبقه

ناموجود
پایه پروژکتور پرتابل مدل چرخدار دو طبقه

پایه پروژکتور پرتابل مدل چرخدار دو طبقه

ناموجود
پایه پروژکتور پرتابل مدل سه پایه دار دو طبقه

پایه پروژکتور پرتابل مدل سه پایه دار دو طبقه

ناموجود
پایه سقفی پروژکتور مدل آلوبلک

پایه سقفی پروژکتور مدل آلوبلک

ناموجود
باکس محافظ فن دار پروژکتور

باکس محافظ فن دار پروژکتور

ناموجود

چگونه بهترین پایه ویدئو پروژکتور را انتخاب کنیم؟

برای داشتن بهترین تجربه در تماشای تصویر، تمامی جزئیات، حتی محل قرار گیری پروژکتور اهمیت زیادی دارد. شاید با خودتان بگویید، که پروژکتور خوب باشد، کتاب‌های روی هم قرار گرفته هم می‌توانند پایه‌ی خوبی برای آن باشند. اما با فرو ریزی آن‌ها معلوم نیست که پروژکتور محبوب‌تان سالم بماند یا نه! ریسک نکنید با خرید یاپه ویدئو پروژکتور، خیال خودتان را از بابت محفوظ بودن آن راحت کنید. با نصب پایه ویدئو پروژکتور، می‌توانید هم از پروژکتورتان حفاظت کنید و هم از فضای اتاق نهایت استفاده را ببرید. برای خرید پایه ویدیو پروژکتور در انواع مختلف، فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مرکز معتبری است.

پایه ویدئو پروژکتور

انواع پایه ویدئو پروژکتور

برای قابلیت پخش تصاویر در قاب منظم و کیفیتی عالی و هم برای محافظت از آن، پایه‌های ویدئو پروژکتور در مدل‌های مختلف و انواع براکت در بازار موجود هستند. آن‌ها را می‌توان به طور کلی در انواع زیر طبقه‌بندی کرد:

پایه سقفی ویدئو پروژکتور Ceiling Mounts

پایه‌ سقفی ویدئو پروژکتور Ceiling Mounts یکی از محبوب‌ترین انواع پایه‌هایی هستند که برای حفاظت پروژکتور استفاده می‌شوند. آن‌ها بر روی سقف نصب می‌شوند و به کاربران این امکان را می‌دهند که پروژکتورهای خود را همانند لوستر از سقف آویزان کنند. اکثر مدل‌های پروژکتورها با نصب پایه‌های سقفی سازگار هستند.

یکی از ویژگی‌های خوب پایه‌های سقفی ویدئو پروژکتور تراز کردن آسان آن با صفحه نمایش است. فقط دقت داشته باشید که نصب پایه‌های سقفی در اتاق‌هایی که سقف کوتاهی دارند کمی مسئله ساز باشد و از طرفی نصب به وزن و سنگینی پروژکتور، نصب آن بر روی سقف‌های کاذب نیز ممکن نیست.

مورد دیگری که باید به آن توجه کرد این نکته است که در بیشتر پایه‌های سقفی باید پروژکتور بصورت وارونه بر آن سوار شود. در واقع پایه سقفی به پایه‌ی بدنه‌ی زیرین پروژکتور وصل می‌شود. بنابراین باید این وضعیت را نسبت به قابلیت نمایش وارونه تصاویر در پروژکتور پیش‌بینی کرد.

تحت این شرایط، کاربران باید با مراجعه به Control Panel پروژکتور، گزینه‌ی پخش وارونه‌ی تصاویر را بر روی تنظیمات فعال کنند. اما گاها پیش می‌آید که پروژکتورها گزینه پخش معکوس نداشته باشند. بنابراین استفاده از پایه سقفی ویدئو پروژکتور برای آن‌ها غیر قابل اجرا است.

پایه سقفی ویدیو پروژکتور

پایه‌ دیواری ویدئو پروژکتور Wall Mounts

پایه‌ دیواری پروژکتور نوع دیگر از نصب دائمی پرطرفدار برای پروژکتوراست. البته همانند نصب سقفی، نصب دیواری نیز در برخی موارد امکان‌پذیر نیست، مثلا تجمع نصب وسایل الکترونیکی بر روی دیوار همانند تهویه‌ها، چراغ‌ها و دیوارهای کاذب و پیش ساخته‌ی ظریف یا ابعاد کوچک اتاق از دلایل عدم نصب دیواری ویدئو پروژکتور است.

نصب دیواری برای چه پروژکتورهایی گزینه‌ای ایده‌آل است؟

پایه‌ی دیواری پروژکتور برای پروژکتورهایی با نسبت پرتاب کوتاه یا فوق پرتاب کوتاه، گزینه‌ای مناسب است. تحت این شرایط  می‌توان، پروژکتور را با یک پایه‌ی دیواری مستقیما بالای پرده نمایش نصب کرد و دیگر لازم نیست که کاربران پروژکتور را بر روی یک استند یا یک قفسه در جلوی پرده نمایش قرار دهند.

در مورد نصب دیواری پروژکتور یک چالش وجود دارد و آن ترازبندی پروژکتور با پرده نمایش است و ممکن است گاها موجب اعوجاج تصویر شود. البته در بیشتر پروژکتورها این مشکل با قابلیت تصحیح قاب تصویر (تصحیح کیستون) حل می‌شود، اما تا حدودی بر کیفیت تصویر تأثیر می‌گذارد.

البته برخی از پایه‌های دیواری پروژکتورها برای نصب آسان، دارای بازوهای تلسکوپی هستند؛ که می‌توان با تغییر زاویه‌ی بازوهای تلسکوپی، پروژکتور را در موقعیتی بهتر در مقابل پرده نمایش قرار داد. فقط دقت داشته باشید که پایه‌های دیواری برای نصب پروژکتورهایی که وزن زیادی دارند مناسب نیست، چون ممکن است به مرور زمان خم شده و تغییر شکل پیدا کنند.

پایه دیواری

براکت‌های پروژکتور Projector Brackets

براکت‌های پروژکتورها شبیه به پایه ویدئو پروژکتور، فقط در حد و اندازه‌ی کوچک‌تری هستند. آن‌ها بصورت L شکل طراحی شده و بر روی دیوار نصب می‌شوند. آن‌ها هیچگونه تنظیمات جانبی ندارند، فقط پروژکتور را محکم نگه می‌دارند. قیمت براکت‌ها ارزان‌تر از پایه‌های ویدئو پروژکتور است، اما از لحاظ کیفیتی و قابلیت تنظیمات همانند آن‌ها نیستند. براکت‌ها با تجهیز شدن به قلاب‌ می‌توانند علاوه بر نگه داشتن پروژکتور، پرده نمایش را نیز نگه دارند.

استند ویدئو پروژکتور Projectors Stands

استند ویدئو پروژکتور بیشتر شبیه به سه پایه‌‌ی دوربین عکاسی، منتها با کیفیت و ضخامت بیشتری است، البته برخی از آن‌ها نیز بسته به نوع طراحی، ممکن است پایه‌های بیشتر یا کمتر داشته باشند. استند ویدئو پروژکتور چیزی شبیه به میز، منتها با پایه‌های قابل تنظیم است. استندهای پروژکتور حداکثر انعطاف‌پذیری نصب را دارد و با وجود چرخ در زیر پایه‌ها در صورت لزوم می‌توان آن‌ها را به راحتی جا به‌ جا کرد.

استند ویدئو پروژکتور، برای کاربرانی که می‌خواهند پروژکتور را به راحتی جا به‌ جا کنند یک گزینه‌ی ایده‌آل است. اما برای قرار دادن پروژکتور بر روی استند باید خیلی دقت داشت، چون ممکن است با یک تکان کوچک یا ضربه‌ای اتفاقی به زمین بیفتد و آسیب ببیند.

استند ویدئو پروژکتور Projectors Stands

چه نکاتی را باید هنگام خرید پایه پروژکتور در نظر بگیریم؟

انتخاب محل نصب پروژکتور کار سختی نیست، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید پایه پروژکتور در نظر بگیرید:

برای نصب ویدئو پروژکتور چه گزینه‌ای مناسب‌تر است: پایه دیواری، پایه سقفی و یا استند پروژکتور

برای خرید پایه ویدئو پروژکتور همه چیز به انتظارات شما بستگی دارد، آیا می‌خواهید پروژکتورتان را با خود حمل کنید یا قصد دارید که آن را بصورت دائمی نصب کنید؟ برای اینکه پروژکتورها آماده باشند تا هر کجا که اراده می‌کنید با شما همراه باشند آن‌ها را روی استند بگذارید، اما نصب سقفی ایده‌آل‌ترین نوع برای نصب پروژکتور است.

پایه‌های سقفی: پایه‌های سقفی می‌توانند جایگاه خوبی برای پخش تصاویر با قاب منظم در هر اتاقی با هر اندازه‌ای برای پروژکتورها ایجاد کنند.

و اما پایه‌ی دیواری :پایه‌ی دیواری ویدئو پروژکتور، در فضاهایی که نمی‌توان از پایه‌ی سقفی استفاده کرد، مثل اتاق‌هایی با سقف کوتاه، سقف کاذب بسیار مناسب است.

برای نصب ویدئو پروژکتور چه گزینه‌ای مناسب‌تر است: پایه دیواری، پایه سقفی و یا استند پروژکتور

وزن پروژکتور گزینه‌ای قابل توجه برای انتخاب پایه ویدئو پروژکتور

برای انتخاب نوع پایه‌ی ویدئو پروژکتور، وزن آن مهم است. پروژکتورها در اندازه‌های مختلف موجود هستند و هر پایه ظرفیت نگهداری وزن خاصی را دارد. توانایی آن‌ها در تحمل وزن، به طراحی و نوع متریال بکار رفته بستگی دارد.

براکت‌ها برای پروژکتورهای سبک وزن‌تر و کوچک‌تر مناسب هستند و پایه‌های مقاوم مناسب پروژکتورهای سنگین وزن. البته کاربران باید دقت داشته باشند که حتی پایه‌های محکم سقفی و دیواری نیز ممکن است به مرور زمان بر اثر سنگینی پروژکتور، دفرمه شده و خم شوند. بنابراین حتما از مقاومت پایه برای نگهداری پروژکتور خود اطمینان حاصل کنید.

وزن پروژکتور گزینه‌ای قابل توجه برای انتخاب پایه ویدئو پروژکتور

پایه‌ پروژکتور ثابت یا پایه پروژکتور قابل تنظیم

نکته‌ی مهم دیگری که باید در خرید پایه پروژکتور مد نظر داشته باشید، انتخاب مدل قابل تنظیم یا مدل ثابت است. با انتخاب پایه ثابت، پروژکتور شما پس از نصب در همان وضعیت باقی می‌ماند. پایه‌های ثابت برای مواردی که پروژکتور و پرده نمایش نیازی به جابه‌جایی ندارد، مناسب است.

نصب پایه پروژکتور قابل تنظیم یا چرخشی، به شما امکان تغییر موقعیت پروژکتور را پس از نصب می‌دهد. با این وسیله، می‌توانید پروژکتور را بچرخانید و یا زاویه‌دار کنید.

اگر در شرایطی هستید که ‌می‌خواهید موقعیت پرده نمایش را تغییر دهید، پایه‌ی قابل تنظیم و چرخشی، انتخاب مناسبی است. در هنگام خرید پایه پروژکتور قابل تنظیم، قدرت انعطاف‌پذیری آن را در نظر بگیرید.

استندهای ویدئو پروژکتور نیز با پایه‌های قابل تنظیم ایده‌ای خوب برای پروژکتورهای پرتابل است.

پایه‌ پروژکتور ثابت یا پایه پروژکتور قابل تنظیم

تنظیم ارتفاع در پایه‌ ویدئو پروژکتور

تنظیم ارتفاع، عامل مهم دیگر است که باید هنگام خرید پایه سقفی ویدئو پروژکتور به آن توجه شود. چندین مدل از پایه‌های سقفی ویدئو پروژکتور از تنظیم ارتفاع تلسکوپی پشتیبانی می‌کنند. تحت این شرایط، می‌توان ارتفاع پروژکتور را از سقف کم یا زیاد کرد.

با پایه‌های متحرک قابل تنظیم می‌توان ارتفاع پروژکتور را برای متناسب سازی با پرده نمایش، جا به‌ جا و از نظم قاب تصویر پخش شده، اطمینان حاصل کرد.

پایه‌های سقفی متحرک قابل تنظیم برای اتاق‌های کوچک بسیار مناسب است. کاربران می‌توانند مطابق با تعداد حضار و حتی نوع محتوا، پروژکتور بالاتر یا پایین‌تر از خط دید قرار دهند.

پایه‌های دیواری قابل تنظیم نیز در بازار موجود هستند. آن‌ها به بازوهای قابل تنظیم مجهز هستند و می‌توان آن‌ها را برای تطبیق با خط مرکزی پرده نمایش، تنظیم کرد. اما پروژکتورهای دیواری تلسکوپی به اندازه‌ی پایه‌های سقفی ویدئو پروژکتورها تحمل وزن سنگین ندارند. در هر حال هنگام خرید پایه سقفی ویدئو پروژکتور یا پایه دیواری ویدئو پروژکتور به وسعت انعطاف‌پذیری آن توجه کنید.

تنظیم ارتفاع در پایه‌ ویدئو پروژکتور

کیفیت ساخت در پایه‌های ویدئو پروژکتور

کیفیت ساخت پایه ویدئو پروژکتور بسیار حائز اهمیت است. بنابر نوع متریال بکار رفته و برند تولید کننده، قیمت پایه پروژکتور متغیر است. در هر حال، براکت پروژکتور و پایه‌ی انتخاب شده، قرار است که پروژکتور گرانقیمت شما را مدت‌ها بر روی خود حفظ کرده و نگه دارد. بنابراین باید از کیفیت ساخت آن مطمئن بود. آن‌ها باید آنقدر مقاومت داشته باشند که با قرار گرفتن پروژکتور شکسته یا خم نشوند و علاوه بر پروژکتورها به دیوار و سقف آسیب نرسانند.

خرید پایه پروژکتور از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

در هنگام خرید پایه پروژکتور علاوه بر نکات مهمی که گفته شد، به مسیر برق و نقشه‌ی کابل کشی دقت کنید تا نصبی تمیز و مرتب بر روی سقف یا دیوار داشته باشید. مورد دیگر، مطالعه‌ی با دقت دفترچه‌ی راهنمای نصب تمام سخت‌افزارها به همراه پروژکتور است.

البته توصیه می‌شود کار نصب را به کاردان بسپارید تا مجبور به جا به‌ جایی پایه‌ی پروژکتور نشوید. برای خرید پایه پروژکتور و نصب آن می‌توانید بر روی  فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور با سال‌ها سابقه، حساب کنید.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه