پرده نمایش پایه‌ دار

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 10 نتیجه

پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 150*150 Scope

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ مدل 150*150

2.100.000 تومان
پرده نمایش پایه دار اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ 1.8*1.8

2.550.000 تومان
پرده نمایش پایه دار اسکوپ 2*2

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ 2*2

2.550.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 250*250 Scope

پرده نمایش پروژکتور پایه استیل اسکوپ مدل 250*250

3.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 1.13*1.5

پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 1.13*1.5

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 135*180 Scope

پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 135*180 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 150*200 Scope

پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 150*200 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 187*250 Scope

پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 187*250 Scope

ناموجود
Manual floor up projector screen

پرده نمایش اسکوپ کف باز شو دستی سایز ۸0 اینچ ۴:۳

ناموجود
پرده نمایش کف باز شو دستی floor up سایز 100 اینچ ۴:۳

پرده نمایش اسکوپ کف باز شو دستی سایز 100 اینچ ۴:۳

ناموجود

قیمت پرده نمایش ویدئو پروژکتور

بر خلاف اتاق‌های کنفرانس یا کلاس‌های درس دانشگاه‌ها و مدارس که معمولا پرده نمایش به صورت دائمی روی دیوار نصب شده، گاهی اوقات در پروژه‌های کوچکتر و شاید کم استفاده‌تر، نمی‌توان از این پرده نمایش‌های دائمی استفاده کرد و در عین حال کیفیت تصاویر روی دیوار سفید یا هر زمینه‌ی دیگری، آنقدر مناسب نیست. در این صورت است که خرید پرده نمایش پایه دار می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد. یک پرده نمایش مناسب و کم‌جا که می‌توان در یک زمان کم آن را سر هم کرد و سپس در صورت عدم نیاز آن را جمع کرده و در گوشه‌ای از اتاق نگهداری نمود. در ادامه‌ی این مطلب تصمیم داریم در مورد خرید پرده نمایش پروژکتور پایه‌ دار (قابل حمل) صحبت کنیم.

پرده نمایش پایه دار (قابل حمل)

پرده نمایش پروژکتور چیست؟

پروژکتور وسیله‌ای است که تصاویر و ویدئوها را از دستگاه بر روی یک سطح پخش می‌کند. از پروژکتور برای اهداف مختلفی استفاده می‌شود و معمولا در اداره‌ها، کلاس‌های درس مدرسه و دانشگاه و موارد مشابه نیز پرکاربرد است اما امروزه در اکثر خانه‌ها از پروژکتور برای اهدافی مانند تماشای فیلم یا بازی نیز استفاده می‌شود. پروژکتور برای نمایش درست تصاویر نیاز به یک صفحه نمایش مناسب دارد.

برای بهترین نتیجه، صفحه‌ی مورد نظر باید صاف و یکدست باشد. اقلامی که رنگ‌های روشن دارند بهتر از رنگ‌های تیره هستند و در برخی موارد افراد دیوارها را رنگ می‌کنند تا از آن به عنوان صفحه نمایش استفاده کنند. با این حال اگر فضای کافی برای نصب پرده نمایش‌های ثابت ندارید، پرده نمایش پرتابل یا قابل حمل گزینه‌ی مناسبی است که بهتر از دیوار عمل می‌کند و کیفیت قابل‌توجهی دارد.

پرده نمایش پروژکتور

پرده نمایش پایه دار  انتخابی ایده‌آل برای حمل بین اتاق‌ها

پرده نمایش‌های پایه‌ دار یا پرتابل بیشتر برای محل‌هایی استفاده می‌شوند که کاربر نمی‌خواهد پرده نمایش فیکس در یک جا ثابت و ماندگار باشد و یا به دنبال جابه جایی و استفاده از آن در مکان‌های مختلف است. همانطور که می‌دانید پرده نمایش به عنوان یک اصل رابطه‌ی تنگاتنگی با پروژکتور دارد زیرا به عنوان مثال شما می‌توانید از دیوار سفید به عنوان صفحه نمایش استفاده کنید ولی قطعا رفلکس نور یا بازگشت نور را خواهید داشت.

پس بنابراین استفاده از پارچه‌های مخصوص که با الیاف و بافت خاصی تار و پود می‌شوند، مورد نیاز یک کاربر برای استفاده از پروژکتور است. در مدل پرده‌های پایه‌دار که از یک سه‌پایه‌ی فلزی و پرده نمایش قاب تشکیل می‌شوند که شما می‌توانید در زمان نیاز با باز کردن پایه و وصل کردن قلاب پرده به پایه که نصب بسیار ساده و آسانی دارد، از آن استفاده کنید و در صورت عدم نیاز، آن را جمع نموده و در یک گوشه‌ی اتاق قرار دهید که فضای کمی را نیز اشغال خواهد کرد.

در ضمن، مجموعه‌ی تهران پروژکتور بر خلاف جنس‌های موجود در بازار، از پایه‌های استیل استفاده می‌کند که این پایه‌ها عمر بالاتر دارند و در حین جابجایی مانند پایه‌های آلومینیومی یا فلزی دچار شکستگی یا ترک خوردن نمی‌شوند. از برندهای برتر تولید کننده‌ی پرده نمایش قابل حمل می‌توان به رفلکتا (Reflecta)، اسکوپ (Scope)، ایکستریم (Xtream) و غیره اشاره کرد که با بهترین قیمت می‌توانید از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور تهیه کنید.

راحتی استفاده از پرده نمایش قابل حمل

خرید پرده نمایش پایه دار از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

پرده نمایش های قابل حمل به دلایل مختلفی تقاضای زیادی دارند. برای پروژکتور جیبی یا پروژکتورهای پرتابل، وجود یک صفحه نمایش پرتابل نیز می‌تواند بسیار کارآمد باشد. تهران پروژکتور با فروش بهترین پرده نمایش های قابل حمل برای همراهی با یک پروژکتور قابل حمل و برای طیف گسترده‌ای از پروژکتورها، از سطح مبتدی گرفته تا بروزترین و پیشرفته‌ترین پروژکتورهای قابل حمل، تلاش می‌کند تا بهترین تجربه را از تماشای محتوای پروژکتور خود داشته باشید. پرده نمایش از اجزای مهم در استفاده از ویدئو پروژکتور است که با ویژگی‌های خاصی که دارد، تصاویر و ویدئوها را با کیفیتی بیشتر نشان خواهد داد و انعکاس نور نیز در آن آزاردهنده نخواهد بود. برای بررسی قیمت انواع پرده نمایش پایه دار می‌توانید به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مراجعه کنید و برای خرید پرده نمایش پروژکتور پایه‌ دار (قابل حمل) اقدام کنید.

خرید پرده نمایش پروژکتور - پایه‌دار (قابل حمل)

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه