پرده نمایش دیواری

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 19 نتیجه

تخفیف! پرده نمایش منحنی اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش منحنی اسکوپ 120 اینچ

% 17 12.000.000 تومان 9.999.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

1.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.8*1.8

2.000.000 تومان
پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

2.300.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

3.900.000 تومان
پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 100 اینچ

7.400.000 تومان
پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ

13.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 100 اینچ

پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 100 اینچ

30.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 150 اینچ

پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 120 اینچ

49.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 150 اینچ

پرده نمایش پروژکتور اسکوپ ای ال آر 150 اینچ

68.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 135*180 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 135*180 Scope

ناموجود
پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 1.5*2

پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 1.5*2

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 187*250 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 187*250 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی فوجیتا مدل Fujita 120 inch

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی فوجیتا مدل Fujita 120 inch

ناموجود
پرده نمایش سقفی دستی فوجیتا 100 اینچ 16:9

پرده نمایش سقفی دستی فوجیتا 100 اینچ 16:9

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

ناموجود
پرده نمایش منحنی اسکوپ 100 اینچ

پرده نمایش منحنی اسکوپ 100 اینچ

ناموجود
پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ 16:9

ناموجود
مكان گيرنده

پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

ناموجود

صفحه نمایش دیواری ثابت بهترین انتخاب برای نمایش فیلم، تصاویر، ارائه، بازی و موارد دیگر است. این پرده‌های اختصاصی که روی دیوار یا سقف نصب می‌شوند، سطح دیوار را برای نمایش محتوای ویدئو پروژکتور آماده می‌کنند و بازتاب و انعکاس نور از دیوار سفید را از بین می‌برند. برای خرید پرده نمایش از جمله پرده نمایش پروژکتور دیواری می‌توانید به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور رجوع کنید.

پرده نمایش پروژکتور دیواری یا سقفی

برخلاف صفحه نمایش‌های قابل حمل، صفحه نمایش‌های نصبی برای یک مکان ثابت در نظر گرفته می‌شوند و یک بار برای استفاده‌ی مداوم نصب می‌شوند. صفحه نمایش‌های نصبی برای حمل و نقل از جایی به جای دیگر طراحی نشده‌اند و نمی‌توان مانند صفحه نمایش‌های قابل حمل آنها را به راحتی جابجا کرد.

این ویژگی باعث می‌شود پرده‌های نصبی از جمله پرده نمایش‌های دیواری و سقفی عمر طولانی‌تری داشته باشند؛ چرا که می‌توان آنها را در یک موقیت ثابت قرار داد، بعلاوه اینکه برخی از مدل‌ها نیز قابل جمع شدن هستند و به درون محفظه جمع می‌شوند.

بسته به دینامیک نصب، پرده نمایش‌های قابل نصب معمولا روی دیوار یا سقف نصب می‌شوند. نوع برقی و دستی این پرده‌ها قابل جمع شدن هستند و نوع ثابت امکان جمع شدن ندارد. در ادامه به معرفی انواع پرده نمایش دیواری و سقفی می‌پردازیم.

پرده نمایش پروژکتور دیواری و سقفی

انواع پرده نمایش دیواری و سقفی: 1. پرده نمایش برقی

پرده نمایش برقی پیشرفته‌ترین نوع پرده‌ی نمایش پروژکتور است که طراحی حرفه‌ای داشته و با موتور الکتریکی هدایت می‌شود. به همین خاطر به آن صفحه نمایش موتوری نیز گفته می‌شود. این صفحه نمایش‌ها را می‌توان به صورت دیواری یا سقفی نصب کرد. بعلاوه اینکه در صورت عدم نیاز به صفحه نمایش، می‌توان آن را به راحتی به داخل بدنه جمع کرد. با فشار دادن یک دکمه می‌توان پرده را از بدنه خارج کرده یا به داخل جمع کرد.

اکثر پرده نمایش‌های برقی دارای یک ریموت کنترل هستند که عملکرد آنها را بسیار ساده می‌سازد. همچنین می‌توان آنها را با سوئیچ دیواری کنترل کرد. این پرده‌های موتوری انعطاف‌پذیر هستند و می‌توان آنها را به یک سطح خاص باز و بسته کرد.

پرده نمایش دیواری برقی در اندازه‌های کوچک تا بزرگ موجود است تا نیاز شما را برای هر فضایی برآورده سازد. برخی از انواع پرده نمایش‌های برقی هم دیواری یا سقفی نیستند و از کف زمین باز می‌شوند که این موارد از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

(در مورد نحوه اتصال پروژکتور به لپ تاپ بیشتر بخوانید.)

پرده نمایش برقی دیواری

انواع پرده نمایش دیواری و سقفی: 2. صفحه نمایش دستی پروژکتور

صفحه نمایش‌های دستی نیز مانند صفحه نمایش‌های برقی قابل نصب روی دیوار یا سقف هستند. این نوع از صفحه نمایش نیز به طور دائمی نصب می‌شود و برای استفاده فقط کافی است آن را پایین بیاورید و در صورت عدم استفاده نیز آن را به داخل محفظه، جمع کنید. باز و بسته شدن این نوع پرده نمایش پروژکتور دیواری به صورت دستی انجام می‌شود و برای این کار ریموت کنترل نیاز نیست. بنابراین می‌توانید با مکانیزم فنری آن را به صورت فیزیکی پایین یا بالا بکشید.

پرده نمایش های دستی راحتی پرده نمایش‌های برقی همراه با ریموت کنترل را ارائه نمی‌دهند، اما همچنان محبوب هستند. این مساله بدین خاطر است که هزینه‌ی خرید پرده نمایش دیواری دستی کمتر است و بعلاوه این پرده نمایش‌ها عمر طولانی‌تری نسبت به انواع موتوری دارند.

پرده نمایش موتوری دیواری وزن بالایی دارد و اگر وزن می‌تواند مشکل‌ساز باشد، صفحه نمایش دستی دیواری گزینه‌ی بهتری برای نصب دائمی روی دیوار خواهد بود.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر رجوع کنید.)

صفحه نمایش دستی از انواع پرده نمایش پروژکتور دیواری

انواع پرده نمایش دیواری و سقفی: 3. صفحه نمایش‌های قاب ثابت

اگر می‌خواهید پرده نمایش به صورت دائمی مانند تلویزیون نصب شود و نیازی به باز و بسته کردن آن وجود ندارد، پرده نمایش ثابت یک گزینه‌ی عالی برای شما است. بر خلاف پرده‌های برقی و دستی که می‌توان آنها را به داخل بدنه جمع کرد تا سطح نمایش تا زمان استفاده‌ی بعدی خارج از دید قرار گیرد، صفحه نمایش قاب ثابت همیشه باز و در معرض دید است.

در واقع شما می‌توانید هر زمان که می‌خواهید پروژکتور را روشن کرده و تصاویر را روی پرده نمایش دیواری ثابت خود مشاهده کنید. این صفحه نمایش‌ها باز و بسته نمی‌شوند و به همین خاطر نیازی به برق یا نیروی مکانیکی ندارند. قطعات به گونه‌ای است که پرده باز بماند.

پرده نمایش‌های ثابت اغلب برای سینمای خانگی یا موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر اتاق مورد نظر فضای کافی برای نصب دائمی پرده نمایش داشته باشد، پرده‌های ثابت دیواری گزینه‌ی کاربردی و مقرون‌به‌صرفه‌ای هستند.

(در مورد مزایای پروژکتور لیزری بیشتر بدانید.)

صفحه نمایش‌های قاب ثابت دیواری

دیوار صاف به جای صفحه نمایش دیواری!

اگر به تازگی یک ویدئو پروژکتور خریده‌اید ممکن است فکر کنید آیا خرید صفحه نمایش ویدئو پروژکتور نیز ضروری است یا خیر و آیا می‌توان تصاویر و محتوا را روی یک دیوار خالی هم نمایش داد؟ هدف این است که تصویر تا حد امکان واضح باشد بنابراین کیفیت با وضوح بالا از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین باید تفاوت تصاویر نمایش داده شده روی دیوار و روی صفحه نمایش را بدانید.

یک دیوار خالی به خوبی پرده نمایش دیواری نور را منعکس نمی‌کند و این مساله بر وضوح تصاویر در حال پخش تاثیر منفی می‌گذارد. بعلاوه سطح دیوار به اندازه‌ی یک صفحه نمایش پروژکتور صاف نیست و می‌تواند باعث مخدوش شدن یا تاری محتوای نمایش داده شده شود. در ادامه بیشتر در خصوص تفاوت پرده نمایش دیواری و دیوار صاف صحبت خواهیم کرد.

خرید پرده نمایش پروژکتور دیواری یا استفاده از دیوار!

نمایش تصاویر روی پرده نمایش دیواری بهتر است یا روی دیوار؟

همانطور که حتما خودتان هم حدس می‌زنید، صفحه نمایش از دیوار خالی بهتر است. یک صفحه نمایش بهترین کیفیت و بالاترین وضوح ممکن را ارائه می‌دهد. بازتاب نور کلید اصلی است و یک دیوار به سادگی نمی‌تواند با صفحه نمایش هم‌تراز باشد.

سطح فوق‌العاده صاف نور را به بهترین شکل ممکن منعکس می‌کند و از آنجایی که بیشتر دیوارها دارای نقص، ترک یا برامدگی هستند، پرده نمایش‌های دیواری از این نظر برتری دارند.

پرده نمایش دیواری همچنین روکش خاصی دارد که قابلیت انعکاس نور را بیشتر می‌کندو یک دیوار معمولی این پوشش را ندارد؛ مگر اینکه آن را سمباده زده و آستر کنید و از قبل آن را با یک رنگ پروژکتور خاص، رنگ بکنید.

تصاویری که روی دیوار خالی نشان داده می‌شود، حتی اگر دیوار سفید باشد، به وضوح یا روشنایی تصاویری که روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود، نخواهد بود.

(برای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی به صفحه مورد نظر رجوع کنید.)

نمایش تصاویر روی پرده نمایش پروژکتور دیواری

کیفیت برتر پرده نمایش در مقایسه با دیوار

همانطور که گفتیم نصب یک پرده نمایشِ دیواری یا سقفی نسبت به دیوار خالی، تاثیر زیادی در کیفیت و وضوح تصاویر ارائه شده ایجاد می‌کند. دو عامل موثری که بر نحوه‌ی نمایش تصویر روی دیوار (بر خلاف پرده نمایش) تاثیر می‌گذارند، رنگ و بافت دیوار هستند. اگر رنگ ناحیه‌ی مورد نظر بیش از حد تیره یا غیرقابل انعکاس باشد و یا دیوار ناهموار و ناقص باشد، تصویر نمایش داده شده ضعیف یا تار خواهد بود.

اگر شرایط نصب پرده نمایش دیواری ندارید و حتما باید از دیوار به جای صفحه نمایش پروژکتور استفاده کنید، باید مطمئن شوید که دیوار به اندازه‌ی کافی صاف است و در صورت لزوم با سنباده آن را صاف کنید. بتونه‌کاری دیوار و سپس رنگ‌آمیزی آن با رنگ پروژکتور نیز توصیه می‌شود.

استفاده از دیوار به جای صفحه نمایش ویدئو پروژکتور ایده‌آل نیست و بهترین کیفیت تصویر ممکن را ارائه نمی‌دهد. پرده‌ی نمایش دیواری با تقویت‌کننده‌های نوری پوشیده شده که بازتاب نور را افزایش می‌دهد و تصاویر با کیفیت بالا ارائه می‌شود.

(با نحوه اتصال آیفون به پروژکتور آشنا شوید.)

کیفیت برتر پرده نمایش پروژکتور در مقایسه با دیوار

اندازه پرده نمایش‌های ویدئو پروژکتور

قبل از خرید پرده نمایش دیواری پروژکتور، مهم است که ترجیحات شخصی، اندازه‌ی پرده و عمق فضا یا اتاق مورد نظر را در نظر داشته باشید. اندازه‌ی صفحه نمایش‌های پروژکتور بر حسب اینچ اندازه‌گیری می‌شود و معمولا این محصولات در اندازه‌های 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ، 120 اینچ، 140 اینچ و 170 اینچ موجود هستند.

البته دقت داشته باشید که اندازه‌گیری‌ها مورب هستند و عرض صفحه درواقع 87 درصد از قطر صفحه است. لازم به ذکر است، هرچه صفحه نمایش دیواری بزرگ‌تر باشد، برای تماشای راحت‌تر باید در فاصله‌ی دورتری از آن بنشینید. بنابراین اگر اتاق به اندازه‌ی کافی بزرگ نیست، صفحه نمایش کوچکتری انتخاب کنید.

اندازه پرده نمایش پروژکتور دیواری

نصب پرده نمایش دیواری یا سقفی

نصب ویدئو پروژکتور برای تماشای فیلم و یا کارهای کلاسی، همایش‌ها و جلسات اداری یک ایده‌ی کاربردی است. اما برای نصب پروژکتور و پرده نمایش دیواری یا سقفی لازم است چند کار انجام دهید. ابتدا لازم است فضا و تنظیمات مناسب را مشخص کنید. مکان مناسبی برای نصب ویدئو پروژکتور مشخص کنید و یک اجرای آزمایشی با پروژکتور و صفحه نمایش دیواری انجام دهید.

هنگام نصب پروژکتور، ارتفاع را در نظر بگیرید، اتصالات را به برق متصل کنید و مطمئن شوید که همه چیز تراز است. سپس تصویر را روی صفحه نمایش پخش کنید و با استفاده از تصحیح کیستون یا سایر ویژگی‌ها، تصویر را روی پرده نمایش تنظیم کنید.

نصب پرده نمایش پروژکتور دیواری یا سقفی

خرید پرده نمایش پروژکتور دیواری و سقفی از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

صفحه نمایش‌های دیواری می‌توانند شامل صفحه نمایش‌های ثابت، برقی یا دستی باشند که روی دیوار یا سقف نصب شده و جابجا نمی‌شوند. همانطور که در این مطلب به آن پرداختیم، صفحه نمایش برای نشان دادن تصاویر ویدئو پروژکتور گزینه‌ی بهتری نسبت به دیوار خالی و سفید است و برای داشتن بهترین کیفیت تصویر و وضوح لازم است حتما صفحه نمایش دیواری مناسبی نصب کنید.

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور یا خرید پرده نمایش دیواری و سقفی و همینطور خرید لوازم جانبی پروژکتور دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مراجعه کنید و بهترین محصولات را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر تهیه کنید.

خرید پرده نمایش پروژکتور دیواری

منبع

منبع

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه