• ارسال
  • مقایسه
  • تغییرات

ویدئو پروژکتور ویوسونیک Viewsonic Pa503sb

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

معرفی ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb

اگر شما می‌خواهید داده‌های خود را در جلسات تجاری یا کلاس‌های درس ارائه دهید نیاز به یک پروژکتور خوب دارید. ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb با عملکرد تصویری عالی و ارتقای کیفیت ارائه‌ی داده‌ها برای این کار بسیار مناسب است. میزان روشنایی این پروژکتور 3800 لومن بوده و نسبت کنتراست آن 22000:1 است. این پروژکتور می‌تواند حتی در محیط‌هایی که نور آن‌ها خیلی زیاد نیست جزئیات تصاویر را به خوبی نشان دهد. در پروژکتور ویوسونیک PA503SB فناوری SuperColor تعبیه شده و این فناوری طیف رنگ‌های بسیار متنوعی را برای داده‌های تصویری ارائه می‌کند، به طوری که دقت این رنگ‌ها در عکس‌های نمایش داده شده شبیه رنگ‌های واقعی است.

همچنین، پروژکتور ویوسونیک PA503SB برای ارائهٔ تصاویر دارای ۵ حالت رنگی است: حالت استاندارد، روشن‌ترین حالت، حالت ارائه تصویر، حالت عکس و حالت فیلم. شما می‌توانید بسته به نیازهای ارائه داده‌هایتان و اتاق ارائه داده یکی از این ۵ حالت را انتخاب کنید. خرید ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb از لحاظ اقتصادی نیز بهینه است، زیرا حالت SuperEco آن می‌تواند مصرف برق دستگاه را کاهش داده و عمر لامپ پروژکتور را تا ۱۵ هزار ساعت افزایش دهد. در زیر به معرفی مشخصات فنی این محصول اشاره می‌کنیم. ضمنا برای خرید آن می‌توانید به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور رجوع کنید.

مشخصات ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb

کیفیت تصویر در پروژکتور ViewSonic PA503SB

همانطور که گفتیم میزان روشنایی این پروژکتور 3800 لومن بوده و نسبت کنتراست آن 22000:1 است که این دو عامل باعث می‌شوند که این پروژکتور بتواند تصاویر را در هر محیطی و صرف‌نظر از میزان نور آن محیط با کیفیتی بسیار عالی نمایش دهد. بعلاوه فناوری SuperColor در ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb می‌تواند طیف وسیعی از رنگ‌های متنوع در تصاویر را ارائه دهد. با این فناوری، شما می‌توانید رنگ‌های متنوع و زیادتری را در هر دو محیط روشن و تاریک و بدون پایین آمدن کیفیت تصویر مشاهده کنید. حالت‌های متنوع ارائه‌ی تصویر نیز از دیگر ویژگی‌های این پروژکتور است (با 5 حالت تصویر متفاوت):

  • روشن‌ترین حالت: استفاده از این حالت در محیط‌هایی مناسب است که ارائه تصویر در آن‌ها نیاز به بیشترین نور دارد.
  • حالت ارائه تصاویر: این حالت برای ارائه تصاویر در محیط‌هایی به کار می‌رود که روشن هستند و دارای تنظیمات میزان روشنایی زیاد و نسبت کنتراست بالا برای تصویر است.
  • حالت استاندارد: در این حالت، بهبود رنگ تصویر فعال می‌شود که مشابه با تنظیمات کامپیوتر یا نوت‌بوک است.
  • حالت عکس: در این حالت تصاویر رنگ‌های طبیعی دارند.
  • حالت فیلم: در این حالت رنگ تصاویر فیلم اشباع‌شده است تا ناظران فیلم در محیط‌های تاریک بتوانند بهتر آن فیلم را تماشا کنند.

کیفیت تصویر در پروژکتور Viewsonic Pa503sb

قابلیت ارائه‌ی محتوای سه بعدی

پروژکتور ویوسونیک PA503SB دارای پورت HDMI است و شما می‌توانید دستگاه‌هایی همچون پخش‌کننده بلو ری، لپ‌تاپ، تبلت و دیگر پخش‌کننده‌های رسانه‌ای را با کابل به پورت HDMI آن متصل کرده و محتوای سه‌بعدی را نمایش دهید.

قابلیت ارائه‌ی محتوای سه بعدی

نصب و راه‌اندازی ساده‌ی ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb

شما به آسانی و به دو روش ساده می‌توانید پروژکتور را روشن کنید: 1) کابل برق را به پریز برق متصل کنید؛ به این صورت پروژکتور به‌طور خودکار روشن می‌شود و 2) پروژکتور با اتصال به یک کابل به‌طور خودکار روشن می‌شود. لازم به ذکر است این پروژکتور با داشتن ویژگی ذوزنقه‌ای کردن عمودی عکس به شما اجازه می‌دهد تا هر نوع خطایی که در زاویه تصویر وجود دارد را به‌آسانی تصحیح کنید.

بعلاوه برای پروژکتور ویوسونیک PA503SB می‌توان ۸ رمز کنترل از راه دور را در یک محدوده مکان تقریبی و از طریق یک کنترل از راه دور اختصاص داد. با این کار تنظیم، کنترل و انتخاب پروژکتور در طول جلسات بسیار آسان می‌شود.

ویژگی زمان‌سنج ارائه داده‌ها در ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb

اگر شما در جلسه ارائه داده‌های خود به هر بخش ارائه زمان معینی را اختصاص داده‌اید، می‌توانید با استفاده از ویژگی زمان‌سنج پروژکتور ویوسونیک PA503SB این زمان را تعیین کنید. زمانی که زمان تعیین شده شما برای ارائه داده‌هایتان به پایان می‌رسد، زمان‌سنج پروژکتور با صدای زنگ پایان این زمان را اعلام کرده و به شما اجازه می‌دهد تا به بخش بعدی ارائه‌ی داده‌هایتان بروید. بعلاوه با استفاده از ویژگی زمان‌سنج وقفه گزار ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb می‌توانید پس از پایان بخشی از ارائه داده‌هایتان، صفحه نمایش پروژکتور را در حالت خالی گذاشته و توجه مخاطبانتان را به خود جلب کنید. یک مزیت دیگر ویژگی زمان‌سنج وقفه گذار این است که به شما یادآوری می‌کند که در طول جلسه ارائه‌تان وقفه‌های کوتاهی را لحاظ کنید.

پروژکتور ویوسونیک PA503SB دارای زمان‌سنجی است که در صورت عدم استفاده از دستگاه و پس از گذشت زمان معینی به پروژکتور دستور استراحت را می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از این زمان‌سنج مدت زمان غیرفعال بودن دستگاه را معین کنید تا پروژکتور به‌طور خودکار به حالت استراحت برود.

ویژگی زمان‌سنج ارائه داده‌ها در Viewsonic Pa503sb

طول عمر بالای باتری پروژکتور Viewsonic PA503SB

ویدئو پروژکتور ویوسونیک PA503SB به‌غیر از حالت عادی مصرف برق، دارای دو حالت دیگر مصرف انرژی است که فعال‌سازی آن‌ها می‌تواند باعث ذخیره انرژی و افزایش عمر لامپ پروژکتور شود:

  • حالت اقتصادی (Eco): اگر پروژکتور به مدت ۵ دقیقه فعال نباشد و از آن استفاده نشود، به‌طور خودکار از حالت نرمال به حالت اقتصادی خواهد رفت.
  • حالت بسیار اقتصادی (SuperEco): درصورتی‌که به مدت‌زمان ۲۰ دقیقه از پروژکتور هیچ استفاده‌ای نشود، تصاویری که پروژکتور روی صفحه نمایش نشان می‌دهد تا میزان ۷۰ درصد روشنایی خود را از دست می‌دهند؛ در این حالت، طول عمر لامپ پروژکتور به‌طور متوسط تا ۱۵ هزار ساعت افزایش می‌یابد.

همچنین در صورتی که برای مدتی طولانی از پروژکتور استفاده نشود، پروژکتور به‌طور خودکار خاموش می‌شود؛ بدین‌صورت، انرژی دستگاه و طول عمر لامپ آن حفظ خواهد شد.

طول عمر بالای باتری پروژکتور

خرید ویدئو پروژکتور Viewsonic Pa503sb از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

ویدئو پروژکتور ویوسونیک PA503SB عملکرد بصری چشمگیری برای بهبود ارائه‌ی تصاویر ارائه می‌دهد. این پروژکتور برای استفاده در اتاق جلسات مشاغل کوچک و کلاس‌های درس بسیار مناسب است. پروژکتور Viewsonic PA503SB با روشنایی 3.800 لومنی و نسبت کنتراست 22000:1 بدون تاثیر نور محیطی می‌تواند بهترین تصاویر را با جزئیات تمام ارائه دهد. مجموعه‌ای از ویژگی‌های کاربردی و حالت‌های نمایش تصاویر متفاوت باعث شده بتوانید در هر شرایطی تصاویری با کیفیت و وضوح مناسب داشته باشید. بعلاوه طول عمر بالای لامپ این پروژکتور نیز آن را بسیار مقرون به صرفه می‌سازد. اگر به دنبال یک پروژکتور کلاسی همه کاره و مناسب هستید به شما خرید ویدئو پروژکتور Viewsonic PA503SB از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور را پیشنهاد می‌کنیم.

مشخصات

شرکت سازنده

viewsonic

وضوح تصویر (رزولوشن)

FullHD(1920 x 1080)

کنتراست

22000:1

شدت روشنایی (ANSI lumens)

3800

طول عمر لامپ (نرمال)

5000 ساعت

طول عمر لامپ (اکو)

15000 ساعت

ابعاد

298 * 218 * 110 میلی متر

وزن

2.2 کیلو گرم

درگاه های ارتباطی

VGA-HDMI-MiniUSB-AUDIO

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.