• ارسال
  • مقایسه

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 از سری پروژکتورهای LCD لیزری است. این ویدئو پروژکتور با میزان روشنایی 4.200 انسی لومن، کنتراست پویا 3.000.000:1 و رزولوشن XGA به اندازه کافی برای نمایش تصاویر روشن و دقیق و مقابله با نور محیط مجهز است.

خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 با شدت روشنایی 4.200 انسی لومن و کنتراست پویا 3.000.000:1 برای نمایش تصاویر واقعی با سیاهی‌عمیق و سفیدی‌های درخشان، عملکردی قابل توجه دارد. این پروژکتور به لطف منبع نوری لیزری Solid Shine تا سال‌ها استفاد‌ه‌ی مداوم، می‌تواند تصاویری باکیفیت ارائه دهد.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 جزء پروژکتورهای سبک وزن لیزری است. این پروژکتور با مجهز شدن به موتور اپتیکال پیشرفته، کاربر را برای استفاده‌ی طولانی مدت، بدون نیاز به هزینه‌ی اضافه، پشتیبانی می‌کند.

بررسی ظاهری ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 با بدنه‌ی تماما سفید و ساده، ظاهری شیک و همه پسند دارد. وزن 4.2 کیلوگرم و جعبه‌ی جمع و جور از ویژگی‌های بارز این دستگاه است که حمل آن را آسان می‌کند. قابلیت نصب 360 درجه برای نصب بر روی دیوار و سقف بهترین آپشن است. این پروژکتور به فناوری‌های پیشرفته‌ای برای ترازبندی قاب مجهز است که با کمترین دردسر تصاویر را در قاب منظمی ارائه می‌دهد.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 یک پروژکتور لیزری LCD سبک وزن است که علاوه بر حمل آسان، قابلیت نصب دائمی را دارد.

ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک  Panasonic PT-LMX420

از ویژگی‌های بارز ویدئو پروژکتور لیزری قابلیت نمایش تصاویر روشن و باکیفیت است. مجهز شدن ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420 با شدت روشنایی 4.200 انسی لومن، نسبت کنتراست 3.000.000:1 و رزولوشن XGA برای نمایش تصاویر گرافیکی، اسناد، اسلایدهای پاورپوینت و ویدئوها به اندازه کافی قدرتمند است.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 به پشتیبانی تکنولوژی LCD، منبع نوری SOLID SHINE و نسبت کنتراست پویا کیفیت تصویر را در مقابله با نور محیط تضمین می‌کند.

بررسی ویژگی‌های فنی پروژکتور لیزری پاناسونیک مدل Panasonic PT-LMX420

روشن و خاموش شدن آنی ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

با خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420، برای نمایش تصاویر دقیق و روشن زیاد دانش آموزان خود را منتظر نمی‌گذارید. بمحض ردیابی سیگنال پروژکتور در عرض یک ثانیه، تصاویر را با روشنایی متناسب محیط به نمایش گذاشته و بعد از اتمام اجرا بدون کمترین معطلی خاموش می‌شود.

این قابلیت برای افرادیکه با پروژکتورهای مبتنی بر لامپ اجرا داشته‌اند، مزیت بزرگی است. در این مدل پروژکتورها برای مراقبت از لامپ، باید زمانی را پیش از روشن و خاموش شدن پروژکتور، صرف گرم و سرد شدن لامپ گذاشت.

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMX420 با مجهز شدن به منبع نوری SOLID SHINE بمحض اتصال به سیگنال ورودی، محتوا را در عرض یک ثانیه با روشنایی مناسب محیط به نمایش می‌گذارد.

(بهترین پروژکتورهای سه بعدی در تهران پروژکتور بیابید.)

نمایش تصاویر شارپ در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

کنتراست داینامیک، فریم به فریم سیگنال‌های ویدئوی را آنالیز می‌کند. کنتراست پویا، شدت نور خروجی را بصورت دیجیتالی با توجه به کنتراست هر صحنه، تنظیم می‌کند. این ویژگی، بمنظور نمایش واقعی و روان فیلم در صحنه‌های متحرک تاریک و روشن است. ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 علاوه بر باز تولید دقیق تصاویر در سایه‌های تیره و روشن، مصرف انرژی کمتری نسبت به پروژکتورهای همرده دارد.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420 با کنتراست پویا 3.000.000:1 جزئیات را با دقت حیرت‌آوری به نمایش می‌گذارد که باعث می‌شود نوشته‌ها خواناتر و اشیاء با مرزهای دقیق‌تری نمایش شوند.

(لیستی از بهترین پروژکتورهای هوشمند را برایتان تدارک دیده‌ایم.)

فناوری Dayligth View Basic در ویدیو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

با قابلیت Daylight View Basic کیفیت تصویر با توجه به میزان نور محیط بهینه سازی می‌کند. پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420 با توجه یک سنسور، روشنایی محیط را اندازه‌گیری می‌کند و روشنایی تصویر، کنتراست و رنگ را برای وضوح بیشتر تنظیم می‌کند.

پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 با مجهز شدن به سنسور روشنایی، کنتراست و رنگ را با توجه به شدت نور محیط تنظیم می‌کند. کمک می‌کند تا به وسیله ریموت کنترل از راه دور تنظیمات لازم را اجرا کند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

درگاه‌های اتصالات ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMX420

برای راحتی کاربر، این ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX420 به دو ورودی HDMI با قابلیت CEC مجهز است. به این معنا که پروژکتور با اتصال سیگنال بصورت خودکار روشن شده و محتوا را پخش می‌کند و بمحض قطع شدن سیگنال بصورت خودکار خاموش می‌شود. ورودی HDMI پذیرای سیگنال 4k نیز هست، به این ترتیب، برای نمایش محتوای 4k به مبدل ویدئویی جانبی و رمزگذاری مجدد محتوا و پیچیدگی‌هایی نظیر این، نیازی نیست.

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMX420 قابلیت نصب وایرلس را نیز دارد. با تهیه دانگل وایرلس، به راحتی می‌توان گوشی‌های هوشمند، تبلت و لپ‌تاپ را بصورت وایرلس به ویدئو پروژکتور نصب کرد و محتوا را در صفحه نمایش بزرگ با دیگران به اشتراک گذاشت.

(برای خرید ویدئو پروژکتور FULL HD  به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

قابلیت زوم دیجیتال اکستندر در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420 دارای قابلیت توسعه دهنده زوم دیجیتال، شامل عملکرد جدیدی بعنوان جابجایی دیجیتالی تصویر است. این قابلیت زمانیکه امکان نصب ویدئو پروژکتور در زاویه‌ی 90 درجه مقابل پرده نمایش وجود ندارد، کاربرد دارد (در خیلی از مواد در دانشگاه‌ها و مدارس به دلیل بلند بودن سقف، وجود کانال‌های کولر و تهویه و همینطور سیم‌کشی برق نمی‌توان پروژکتور در زاویه‌ای مناسب در مقابل پرده نمایش نصب کرد)؛ در این شرایط Digital Zoom Extender به کمک کاربر میاد. کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل تصویر را از چهار جهت حدود 10 درصد جابجا کند.

از دیگر قابلیت‌های دیجیتال زوم اکستندر، این است که شما می‌توانید ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420را در جای پروژکتور قدیمی خود، هر چند اگر تا پرده نمایش فاصله‌ی زیادی دارد، نصب کنید. این کار بخاطر صرفه جویی در وقت و هزینه کاربرد دارد.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 و قابلیت زوم دیجیتال اکستندر

ترازبندی صفحه نمایش ویدئو پروژکتور Panasonic LMX420

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMX420 برای ترازبندی قاب صفحه آپشن‌های مختلفی ارائه می‌دهد. قابلیت تصحیح صفحه نمایش 4 گوشه‌ای، قابلیت ترازبندی 6 نقطه‌ای، تصحیح کیستون خودکار عمودی و تصحیح انحنای صفحه به کاربر کمک می‌کند تا با استفاده از ریموت کنترل از راه دور ترازبندی صفحه نمایش را اجرا نماید.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic LMX420 با قابلیت‌های مختلف در ترازبندی قاب کاربر را کمک می‌کند تا به وسیله ریموت کنترل از راه دور تنظیمات لازم را اجرا کند.

مزایای خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMX420

  • وزن سبک و بدنه‌ی جمع و جور
  • قابلیت نصب آسان (Digital Zoom Extender)
  • اسپیکر داخلی 10 وات
  • ترازبندی قاب صفحه با آپشن‌های مختلف
  • درگاه‌های اتصالات کاربردی

منبع مطلب

مشخصات

شرکت سازنده

پاناسونیک Panasonic

نسبت نمایش

4:3

منبع نور

Laser diodes

عمر لامپ

20000 ساعت

رزولوشن

WUXGA – 1024*768 pixels

کنتراست

1:3000000

تصحیح حالت ذوزنقه ای

35-/+ درجه عمودی اتوماتیک – 35-/+ درجه افقی دستی

حداکثر مصرف برق

280w

اسپیکر

10w

نوع پروژکتور

LCD

ابعاد

309*105*349 میلی متر

وزن

4.5 کیلوگرم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.