• خانه
 • محصولات برچسب خورده “پروژکتور لیزری”

پروژکتور لیزری

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 18 نتیجه

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

157.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

175.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور ویوسونیک ViewSonic M1

ویدئو پروژکتور ویوسونیک ViewSonic M1

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L510U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L510U

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ50

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ50

ناموجود
ویدئو پروژکتور ال جی LG PH30N

ویدئو پروژکتور ال جی LG PH30N

ناموجود
ویدئو پروژکتور ال جی LG PH550

ویدئو پروژکتور ال جی LG PH550

ناموجود
ویدئو پروژکتور ال جی LG PF50KG

ویدئو پروژکتور ال جی LG PF50KG

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L200SW

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L200SW

ناموجود
ویدئو پروژکتور ال جی LG ProBeam BF50NST

ویدئو پروژکتور ال جی LG ProBeam BF50NST

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L630SU

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L630SU

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB L520U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB L520U

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L200F

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L200F

ناموجود
ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Projector 2 Pro

ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Projector 2 Pro

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ61

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ61

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ51

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ51

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L720U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L720U

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-MZ780

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-MZ780

ناموجود

ویدئو پروژکتور لیزری سری مدرن و قدرتمند دنیای پروژکتورها هستند که می‌توانند تا سال‌ها بدون نیاز به تعویض و تعمیر، تصاویری درخشان برایتان نمایش دهند.

ویدئو پروژکتور لیزری (Laser Projector)

وقتی اصطلاح لیزر را می‌شونید، ممکن است به صحنه‌ای از جنگ ستارگان فکر کنید که در آن ستاره‌ی مرگِ غول پیکر، با اسلحه‌ی لیزری، سیارات بی‌نظم را منفجر می‌کند. خوشبختانه، هنوز به این سطح از فناوری لیزری نرسیده‌ایم. بله، همانطور که پیداست و فکرش را می‌کنید، لیزرها جایگزین قدرتمندی برای لامپ‌های سنتی در پروژکتورها هستند. منبع نوری حکم قلب پروژکتور را دارد هر چقدر قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشد مسلما ماندگاری پروژکتور تضمین شده است.

با خرید ویدئو پروژکتورِ لیزری (Laser Projector)، دیگر لازم نیست که برای حفظ و مراقبت از لامپ به ترفندها و نکاتی مثل: برای کمک به افزایش طول عمر لامپ پروژکتور، “پیش از خاموش کردن پروژکتور، اجازه دهید تا لامپ توسط فن خنک شود!” یا ” پروژکتور خود را در محل خنک نگه دارید تا دمای لامپ کاهش پیدا کند!” خودتان را به زحمت بیاندازید.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

پروژکتور لیزری در مقابل لامپ های سنتی

برای خرید ویدئو پروژکتور لیزری فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور، مرجع معتبری است. در این متن قرار است به صورت خلاصه به بررسی موارد زیر بپردازیم:

 • معرفی پروژکتور لیزری
 • قدرت پروژکتورهای لیزری در تولید رنگ‌های طبیعی
 • منبع نوری لیزر در فناوری‌های مختلف ساخت پروژکتور
 • فناوری لیزر فسفر بر روی پروژکتورهای 3LCD
 • فناوری لیزر فسفر بر روی پروژکتور DLP تک تراشه
 • فناوری لیزر فسفر در فناوری DLP سه تراش
 • فناوری لیزر RB در پروژکتورهای DLP سه تراشه
 • منبع نوری لیزری RGB بر روی ویدئو پروژکتورهای DLP سه تراشه
 • منبع نوری ترکیبی
 • پروژکتورِ لیزری شیائومی
 • پروژکتور لیزری سامسونگ
 • پروژکتورِ لیزری 4k
 • ده دلیل قانع کننده برای خرید ویدئو پروژکتور لیزری
 • تفاوت پروژکتورهای لیزری و پروژکتورهای مبتنی بر لامپ
 • قیمت ویدئو پروژکتورِ لیزری 4k
 • چرا ویدئو پروژکتورِ لیزری Laser Video Projector

پروژکتور لیزری چیست؟

‌پروژکتورهای لیزری از سال 2015 وارد بازار شدند. آن‌ها دستگاه‌هایی هستند که از پرتوهای لیزر، به عنوان منبع نوری بجای لامپ، روشنایی و رنگ مورد نیاز را برای ایجاد تصویر فراهم می‌کنند.  یک پروژکتور لیزری می‌تواند خیلی ساده فقط شامل یک منبع نوری لیزری (تک رنگ) یا خیلی پیشرفته‌تر، شامل سه منبع نوری برای نمایش کامل رنگ RGB (قرمز، سبز و آبی) باشد. در کل، تنها چیزی که بسیار حائز اهمیت است و کاربران را دیوانه‌ی خود کرده، این است که پروژکتورهای لیزری تصاویری با نور بیشتر و رنگ‌های بهتری ارائه می‌دهند، که در کنار پروژکتورهای مبتنی بر لامپ کاملا مشهود است.

(مدل های متنوع پروژکتور اپسون را در صفحه پروژکتور خانگی از دست ندهید.)

چگونگی کارکرد پروژکتور لیزری

قدرت ویدئو پروژکتور لیزری در تولید رنگ‌های طبیعی

پروژکتورِ لیزری، قادر به تولید رنگ با هر طول موجی است، بنابراین طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها را بدون آسیب رسیدن به میزان شفافیت آن‌ها در بر می‌گیرد. به این ترتیب، رنگ‌ها با عمق و غلظت بیشتری، چیزی نزدیک به واقعیت ارائه می‌شوند.

پروژکتورهای لیزری نسبت به محصولات قبلی، به تولید طیف وسیع‌تری از رنگ‌ها، که چشم انسان قادر به پردازش آن‌ها است دستیافته است. نمایش رنگ‌ها مهم‌ترین مزیت برای یک پروژکتور به حساب می‌آید. در واقع هر پروژکتوری که در تولید رنگ توانایی بیشتری داشته باشد مرغوب‌تر است.

(از صفحه ویدئو پروژکتور HD غافل نشوید.)

طبیعی ترین رنگ ها با ویدئو پروژکتور لیزری

منبع نوری لیزر در فناوری‌ ساخت پروژکتور لیزری

نور تولید شده از دیودهای لیزری به طور ذاتی دارای سطح روشنایی طولانی‌تر و پایدارتری نسبت به لامپ است و از طرفی دیگر با سرعت بسیار کمتری روشنایی خود را از دست می‌دهد.

یعنی دقیقا تمام آنچیزی را که سازنده‌ها و کاربران از یک پروژکتور انتظار دارند با منبع نوری لیزری فراهم است: شفافیت و عمر بالا! در ادامه به سه فناوری مهم که در ساخت پروژکتورهای لیزری استفاده می‌شود: لیزر فسفر، لیزر RB و لیزر RGB می‌پردازیم.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

فناوری های مهم و مختلف مورد استفاده برای ساخت پروژکتور لیزری

فناوری لیزر فسفر بر روی ویدئو پروژکتور لیزری 3LCD

پروژکتورهای لیزری مجهز به لیزر فسفر که به نام پروژکتورهای لیزری مقرون بصرفه Cost-effective Laser Phosphor Projectors معرفی می‌شوند شامل لیزر آبی برای روشن کردن چرخ فسفر زرد، برای انتشار نور زرد، هستند.

این نور زرد توسط یک چرخ رنگ فسفر، به اجزای نور سبز و قرمز تقسیم می‌شود. پروژکتورهای 3LCD مبتنی بر لیزر آبی از همان سه پنل اختصاصی برای انعکاس سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی استفاده می‌کنند که در نهایت منجر به نمایش تصاویر رنگی و زنده می‌شود. از این سری می‌توان به ویدئو پروژکتور لیزری اپسون اشاره کرد.

(از صفحه پرده نمایش پروژکتور نیز بازدید کنید.)

فناوری لیزر فسفر برای ساخت پروژکتور 3LCD لیزری

فناوری لیزر فسفر بر روی پروژکتور DLP تک تراشه

در پروژکتورهای DLP تک تراشه مبتنی بر لیزر فسفر، از همان چیپ DMD بعلاوه همان چرخ رنگ معروف اما با سرعت بالاتر استفاده می‌شود.

پروژکتورهای لیزری DLP در نمایش تصاویر با رنگ‌های طبیعی و پویا بسیار موفق ظاهر شده است. رنگ‌ها طبیعی و یکنواخت، روشنایی بالا و اندازه‌ی جمع و جور، از ویژگی‌های بارز ویدئو پروژکتورهای لیزری DLP تک تراشه است. از این مجموعه می‌توانید برای خرید ویدئو پروژکتورِ لیزری ارزان حساب کنید.

(در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور طیف وسیعی از پروژکتورهای کلاسی وجود دارد.)

پروژکتور DLP تک تراشه با فناوری لیزر فسفر

فناوری لیزر فسفر در فناوری DLP سه تراشه

پروژکتورهای DLP سه تراشه‌ای دارای سه تراشه‌ی مجزا برای تولید سه رنگ اصلی است که بصورت موازی آرایش شده‌اند. همین امر موجب بهبود در نمایش رنگ و ایجاد روشنایی یکنواخت می‌شود.

از مزایای ویدئو پروژکتورهای گرانقیمت لیزری DLP سه تراشه، می‌توان به رنگ‌های عالی و روشنایی بسیار بالا و فضای رنگی سازگار با تکنولوژی DCI (ابتکار سینما دیجیتال Digital Cinema Initiative) اشاره کرد‌. البته با زیاد شدن استفاده از این تکنولوژی، می‌توانید ارزانترین ویدئو پروژکتورِ لیزری را نیز در این مجموعه بیابید.

(صفحه پروژکتور DLP را از دست ندهید.)

فناوری لیزر فسفر در پروژکتورهای DLP سه تراشه

فناوری لیزر RB بر روی ویدئو پروژکتور لیزری DLP سه تراشه

پروژکتور لیزری با فناوری لیزر RB، تولید رنگ درخشان را با قیمتی مقرون بصرفه اجرا می‌کند. در طرح لیزر RB، از لیزر آبی برای ایجاد رنگ آبی و لیزر قرمز برای ایجاد رنگ قرمز استفاده می‌شود. رنگ سبز از طریق چرخ سبز فسفر، ایجاد می‌شود.

پردازش تصویر لیزر RB با فناوری سه تراشه DLP انجام می‌شود. در این تکنیک، بدون استفاده از فیلترهای نوری به تولید رنگ‌های طبیعی و پویا، به ویژه در بخش رنگ قرمز، و خروجی روشنایی بیشتر در تولید تصاویر درخشان، امکان‌پذیر می‌شود.

(برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب ویدئو پروژکتور برای بازی مراجعه کنید.)

ساخت پروژکتور لیزری DLP با فناوری RB

منبع نوری لیزری RGB بر روی ویدئو پروژکتور لیزری DLP سه تراشه

پروژکتور لیزری با منبع نوری لیزر RGB که بنام‌ (لیزر خالص Pure Laser) معروف است، متشکل از لیزرهای قرمز، سبز و آبی است که مستقیما به سه تراشه DLP منتقل می‌شوند.

محصول این روش یک نواری از نور خالص است که به سه جزء رنگ اصلی RGB تقسیم می‌شود. نور در نوارهای بسیار باریک RGB با فرکانس‌های طیفی بسیار متمایز ساطع می‌شود. این فناوری امکان ایجاد یک فضای رنگی با دامنه‌ بالا را می‌دهد که براحتی حتی از Adob-RGB یا DCI فراتر می‌رود.

فناوری لیزر RGB بر روی پروژکتور لیزری DLP

پروژکتور لیزری با منبع نوری ترکیبی

پروژکتور لیزری با منبع نوری ترکیبی شامل منبع نوری لیزر و LED است که در یک پلتفرم واحد بکار می‌روند. پروژکتورهایی که از منبع نوری هیبریدی استفاده می‌کنند، اگرچه به اندازه لیزر خالص توانایی عالی در تولید رنگ ندارد، اما شفافیت آن را به همراه ماندگاری بالا را نمی‌توان نادیده گرفت.

پروژکتور لیزری شیائومی

پروژکتور لیزری شیائومی Mi Laser Projector از سری پروژکتورهای لیزری فوق برد کوتاه است که فقط از فاصله‌ی 50 سانتی‌متری، تصاویری به بزرگی 150 اینچ نمایش دهد. ویدئو پروژکتور شیائومی با ابعاد 9 * 40 * 30 سانتی‌متر و وزن 7 کیلوگرم جزو پروژکتوهای لیزری سبک وزن است.

این پروژکتور بخاطر طراحی جذاب و هوشمندانه‌ای که دارد برنده‌ی جایزه‌ی بهترین طراحی در همایش 2017 ژاپن شد. میزان روشنایی 1.500 لومن، کنتراست 3.000:1 و و میزان رزولوشن Full Hd یک پروژکتور لیزری تبلیغاتی تمام عیار است. برای خرید ویدئو پروژکتورِ لیزری شیائومی  Xiaomi Mi 150  به توضیحات تکمیلی در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مراجعه کنید.

ویدئو پروژکتور لیزری شیائومی

ویدئو پروژکتور لیزری سامسونگ

پروژکتور لیزری 4k سامسونگ نیز از سری پروژکتورهای لیزری فوق برد کوتاه است که با نام The Premiere وارد بازار شد. پروژکتور لیزری 4k سامسونگ مجهز به فناوری لیزر سه گانه، روشنایی 2.200 لومن و طراحی بی‌نظیر و عالی است که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. علاوه بر نمایش تصاویر شفاف با رنگ‌های پویا با اسپیکر داخلی قدرتمند یک سینما خانگی شیک و مدرن برایتان می‌سازد.

ویدئو پروژکتور لیزری فوق برد کوتاه سامسونگ

ویدئو پروژکتور لیزری 4k

پروژکتور لیزری 4k از تمامی لحاظ بی‌نظیر و عالی است. روشنایی عالی، رنگ‌های پویا و طبیعی و از همه مهم‌تر عمر طولانی بدون کمترین افت کیفیتی. پروژکتور لیزری 4k با ماندگاری بالا و کیفیت حیرت آور تصاویر، نظر هر سخت پسندی را به خود جلب می‌کند.

اگرچه قیمت آن نسبت به پروژکتورهای مبتنی بر لامپ گران‌تر است اما در عوض تا مدت‌ها، نیازی به تعویض لامپ و هزینه‌های جانبی ندارد. از نمونه‌های خوب آن می‌توان به ویدئو پروژکتور لیزری شیائومی‌Mi 4k Laser  و یا ویدئو پروژکتور Epson EH-LS10000 را پیشنهاد داد که هر دو در نوع خود جزو بهترین‌ها هستند.

(به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 4K نیز رجوع کنید.)

پروژکتور لیزری 4k با روشنایی عالی و پویایی رنگ ها

ده دلیل قانع کننده برای خرید ویدئو پروژکتور لیزری

پروژکتورهای لیزری روشن و قابل اعتماد برای مشاغل، دانشگاه‌ها، مراکز تجاری و اداری است که با کیفیت تصویر عالی و عملکرد انعطاف‌پذیر تا حداکثر 20.000 ساعت بدون نیاز به تعویض برایتان کار می‌کند. در اینجا ده دلیل برای جایگزینی ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ به ویدئو پروژکتورهای لیزری را بیان می‌کنیم:

دلایل استفاده از پروژکتور لیزری به جای پروژکتورهای قدیمی

عمر طولانی مدت مهم‎ترین دلیل برای خرید دیتا پروژکتور لیزری

لامپ‌های معمولی به کار رفته در ویدئو پروژکتورها در بهترین حالت تا 6.000 ساعت دوام می‌آورند. اما منبع نوری لیزری در پروژکتورها تا حدود 20.000 ساعت (بسته به شرایط کار) دوام می‌آورند. به طور معمول، این بدان معنا است که در استفاده عادی (تا حدود 10 سال) اصلا نیاز به تعویض ندارند.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتورهای ارزان خانگی نیز به کارتان می‌آید.)

عمر کوتاه لامپ های معمولی در مقابل پروژکتور لیزری

عملکرد بهینه ویدئو پروژکتور لیزری با تنظیمات هوشمند

تنظیمات هوشمند، مجموعه حالت‌های از پیش تنظیم شده را مانند روشنایی، رنگ و مواردی از این قبیل را برای انعطاف پذیری در نصب و تطبیق با محیط ارائه می‌دهد. پروژکتورهای لیزری در بیشتر موارد مجهز به گزینه‌هایی پیشرفته برای پیکربندی جامع برای عملکردی پایدار در طولانی مدت هستند.

تنظیمات هوشمند پروژکتور لیزری باعث عملکرد بهتر آن می‌شود

نگهداری آسان ویدئو پروژکتور لیزری

عملا عدم نیاز به تعمیر و نگهداری به معنی عدم خرابی است. چرخه‌های طولانی تعویض فیلتر پروژکتور را در بهترین حالت کار نگه می‌دارد. با توجه به این موارد، در مقایسه با پروژکتورهای معمولی مبتنی بر لامپ، Laser Projector نیاز به هزینه های جانبی کمتری دارد.

نمایش تصاویر واضح و درخشان در ویدئو پروژکتور لیزری

پروژکتورها با مجهز شدن به یک منبع نوری لیزری و تطبیق با فناوری‌های تحسین برانگیز 3LCD و همینطور DLP تک تراشه یا DLP سه تراشه می‌تواند تصاویر شگفت انگیز بیافریند. این یک ترکیب قدرتمند است که بادقت و ثبات رنگی عالی، تصاویر فوق العاده روشن و کنتراست بالا، ارائه می‌دهد.

نگهداری آسان و وضوح بالای تصاویر در پروژکتور لیزری

روشنایی ماندگار در پروژکتور لیزری بدون افت کیفیتی

منبع لامپ در پروژکتورهای معمولی با گذشت زمان فرسوده شده و به طرز چشمگیری کم نورتر و کدرتر می‌شوند. اما با پروژکتور لیزری، از سطوح روشنایی ثابت برخورار خواهید بود. بنابراین هر ارائه‌ای مانند همان روز اول، واضح، روشن و زیبا به نظر می‌رسد.

افت نکردن کیفیت روشنایی در پروژکتور لیزری

روشن و خاموش شدن بی وقفه در ویدئو پروژکتور لیزری

ویدئو پروژکتور لیزری برخلاف پروژکتورهای مبتنی بر لامپ، که برای گرم شدن و خنک شدن به زمان نیاز دارند، منبع نوری لیزری فورا و بدون وقفه خاموش و روشن می‌شود. این بدان معنا است که زمان ارزشمند خود را در شروع سخنرانی‌ها یا جلسات از دست نمی‌دهید.

پروژکتورِ لیزری را در هر زاویه‌ای که می‌خواهید نصب کنید

منبع نوری ماندگار و قدرتمند در پروژکتورهای لیزری نیازی به نصب خاصی ندارند. پروژکتور را به پهلو، زاویه دار یا وارونه، به هر شکلی که می‌خواهید نصب کنید.

انعطاف پذیری در نصب پروژکتور لیزری

پروژکتور لیزری، دوستدار طبیعت

پروژکتورهای لیزری با صرفه جویی زیاد در مصرف انرژی، نسبت به محیط زیست مهربان هستند. این پروژکتورها با منبع نوری بدون جیوه، یک دستگاه سبز و کم مصرف است.

کم مصررف بودن ویدئو پروژکتورِ لیزری

گزینه‌های اتصال گسترده در ویدئو پروژکتور لیزری

دو پورت HDMI و یک پورت USB ، اتصال به لپ تاپ و سایر دستگاه‌ها را ساده می‌کند. ویژگی‌های هوشمند ویدئو پروژکتور لیزری امکان ادغام با سیستم‌های کنترل، نظارت و مدیریت در محیط‌های AV و IT را فراهم می‌کند. انواع محتوای خود را از رایانه شبکه شده یا بصورت بی سیم از لپ تاپ، رایانه لوحی و تلفن‌های هوشمند ارائه دهید.

گزینه های زیاد انتخاب اتصالات در پروژکتور لیزری

طراحی فشرده و مینیمالیستی پروژکتور لیزری

طیف وسیعی از پروژکتورهای لیزری به گونه‌ای طراحی شده است که با هر مکانی هماهنگ شود. طراحی ساده، انعطاف پذیری بالا و صدای کم فن باعث شده که پروژکتورهای لیزری، به یک محصول کاربردی و قابل برای نصب در اتاق‌های کنفرانس، موزه‌ها و سایر فضاهای مدرن تبدیل شوند.

طراحی ساده و انعطاف پذیر در پروژکتور لیزری

تفاوت پروژکتورهای لیزری و پروژکتورهای مبتنی بر لامپ

مزایای خرید ویدئو پروژکتورِ لیزری

 • حذف هزینه‌های تعویض و تعمیر لامپ
 • 20.000 ساعت عمر منبع نوری لیزری: 8 ساعت کار در 5 روز هفته، 50 هفته در کار برای 10 سال
 • لامپ‌های لیزری خیلی سریع خراب نمی‌‌شوند
 • دقت رنگ بالا
 • روشن و خاموش شدن آنی بدون نیاز به دوره خنک شدن
 • منبع نوری فاقد جیوه
 • مصرف بهینه انرژی و روشنایی بیشتر

مزیت خرید و استفاده از پروزکتور لیزری در مقابل پروژکتور مبتنی بر لامپ

معایب خرید پروژکتور لیزری

 • تنوع زیادی ندارد
 • قیمت بالا

فواید خرید ویدئو پروژکتور مبتنی بر لامپ

 • قمیت مقرون بصرفه
 • برای استفاده کوتاه مدت، پروژکتوری با صرفه
 • کیفیت رنگ متعارف و نرمال
 • با افت کیفیتی امکان تعویض لامپ وجود دارد

فواید خرید ویدئو پروژکتور مبتنی بر لامپ

معایب خرید ویدئو پروژکتور مبتنی بر لامپ

 • هزینه‌های نگهداری
 • افت کیفیتی در اثر استفاده مداوم
 • مراقبت ویژه در هنگام خاموش و روشن کردن پروژکتور

معایب پروژکتور مبتنی بر لامپ

قیمت ویدئو پروژکتور لیزری

پروژکتورهای لیزری نسبت به پروژکتورهای مبتنی بر لامپ گرانقیمت‌تر هستند. اما با کمی سبک و سنگین کردن هزینه‌های نگهداری، تعویض لامپ و مصرف بالای برق در پروژکتورهای مبتنی بر لامپ متوجه خواهید شد که پروژکتورهای لیزری چندان برایتان گران تمام نمی‌شوند. فقط هزینه‌ی آنچه را که باید در طول مصرف پروژکتور خرج کنید یک جا در ابتدای خرید ویدیو پروژکتور هزینه می‌کنید.

هزینه‌ مقرون به صرفه پروژکتورهای لیزری

قیمت ویدئو پروژکتور لیزری 4k

پروژکتورهای 4k به دلیل نوع فناوری و متریال بکار رفته در ساخت آن، پروژکتورهای گرانقیمتی هستند. اگر در پروژکتورهای 4k بجای لامپ از منبع نوری لیزر استفاده شود قیمت آن به نسبت گران‌تر خواهد شد. اما در عوض دستگاهی بی‌رقیب و عالی را به منزل برده‌اید که می‌تواند یک سینما خانگی اختصاصی مجلل و مدرن برایتان بسازد. قیمت پروژکتورِ لیزری 4k به نسبت ویژگی‌های فنی عالی که دارد کاملا با ارزش است و لحظات خوبی را برایتان می‌سازد.

ویدئو پروژکتور گران قیمت لیزری 4k

 چرا ویدئو پروژکتور لیزری Laser Video Projector؟

به بیان ساده، طرح ریزی مبتنی بر لیزر روشنایی طولانی‌تر، نگهداری کمتر و بهبود رنگ و کنتراست را نسبت به مدل‌های مشابه با لامپ ارائه می‌دهد. در پروژکتورهای لیزری از لیزرهای جامد Solid State Lasers استفاده می‌شود که بسیار روشن هستند.

البته که استفاده از لامپ در پروژکتورها ارزان‌تر است؛ اما با پایان عمر لامپ، حتما باید هزینه کنید و در ضمن زحمت تعویض هم به گردنتان است. اگر پروژکتور به عنوان مثال در یک مکان تجاری دور از دسترس نصب شده باشد برای تعویض لامپ پروژکتور باید بالا بر داشته باشید و به دردسر خواهید افتاد.

علاوه بر این، این پروژکتور لیزری جدید برای استفاده‌های سنگین و برنامه‌های خاصی یک حالت از پیش تعریف شده بنام ” تمام روز”  یا 24 ساعته دارند که از کیفیت و ماندگاری آن‌ها حفاظت می‌کند.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور 4k ارزان را نیز مطالعه کنید.)

دلایل انتخاب و خرید پروژکتور لیزری

خرید ویدئو پروژکتور لیزری از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

با ساخت ویدئو پروژکتورِ لیزری، سفر کردن به رؤیاها به واقعیت پیوسته است. اگر می‌خواهید از خانه ماندن لذت ببرید از مسابقات فوتبال گرفته تا انواع فیلم و کارتون را با رنگ‌های چشم نواز و تصاویر زنده و پویا را از ویدئو پروژکتور لیزری بخواد. برای خرید ویدیو پروژکتور لیزری فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور می‌تواند منبع معتبری برای شما باشد.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه