• خانه
  • پرده نمایش پروژکتور

پرده نمایش پروژکتور

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 64 نتیجه

پرده نمایش برقی 120 اینچ، کف بازشو 16:9 ALR

پرده نمایش اسکوپ برقی کف بازشو 120 اینچ 16:9

ناموجود
فویل بک پروجکشن رویال تینت

فویل بک پروجکشن رویال تینت

تماس بگیرید
ريموت كنترل پرده نمایش‌های برقی

ريموت كنترل پرده نمایش‌های برقی

980.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

1.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 150*150 Scope

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ مدل 150*150

2.100.000 تومان
پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

2.300.000 تومان
پرده نمایش پایه دار اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ 1.8*1.8

2.550.000 تومان
پرده نمایش پایه دار اسکوپ 2*2

پرده نمایش پایه استیل اسکوپ 2*2

2.550.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.8*1.8

2.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.5*1.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.5*1.5

2.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2*2

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2*2

3.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 2.5*2.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 2.5*2.5

3.300.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور پایه دار اسکوپ مدل 250*250 Scope

پرده نمایش پروژکتور پایه استیل اسکوپ مدل 250*250

3.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

3.900.000 تومان
تخفیف! پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2.5*2.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2.5*2.5

6.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*3

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*3

5.950.000 تومان
پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش فیکس فریم اسکوپ 100 اینچ

7.400.000 تومان
تخفیف! پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 120 اینچ

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 120 اینچ

% 8 13.000.000 تومان 11.900.000 تومان
پرده نمایش منحنی اسکوپ 120 اینچ

پرده نمایش منحنی اسکوپ 120 اینچ

12.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 123 اینچ

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 123 اینچ

12.400.000 تومان

راهنمای خرید پرده نمایش پروژکتور

اگر می‌خواهید در خانه یک سینمای اختصاصی تمام عیار برای خودتان بسازید یا قصد دارید که با اجراهای بی‌نظیرتان حضار را بهت‌زده کنید، بعد از پروسه‌ی خرید پروژکتور، خرید پرده نمایش پروژکتور (Projector Screen)، بخش مهم ماجرا است. پرده نمایش برقی – پرده نمایش دستی – پرده نمایش منحنی – پرده نمایش ثابت – پرده نمایش موتوردار – پرده نمایش پایه دارو پرده نمایش سقفی دیواری صدها مدل پرده نمایش پروژکتور از برندهای مختلف موجود است و همین تنوع زیاد، انتخاب را بسیار سخت می‌کند. به همین منظور، ما در این متن راهنمای خرید پرده نمایش پروژکتور را برای همراهی شما در انتخاب مدل دلخواه‌تان، تهیه کرده‌ایم. برای مقایسه‌ی قیمت انواع پرده نمایش‌ ویدئو پروژکتور لیست مدل‌های موجود در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور می‌تواند مرجع خوبی برای شما باشد.

راهنمای خرید پرده نمایش پروژکتور

انتخاب نوع مناسب پرده نمایش پروژکتور

اولین قدم برای انتخاب پرده نمایش پروژکتور، از سبک نصب گرفته تا روش جمع شدن‌، نوع پارچه و حتی ماندگاری آن، تماما بستگی به نیاز کاربران دارد و از مواردی است که باید هنگام خرید پرده نمایش در نظر گرفت.

چه نوع پرده‌ی نمایشی می‌خواهید؟ آیا می‌خواهید پرده‌ی نمایش ویدئو پروژکتور شما یک وسیله‌ی ثابت قابل نصب روی دیوار یا سقف اتاق کنفرانس، کلاس درس و سالن منزل‌تان باشد؟ و یا می‌خواهید بنا بر نیازتان کوچک و قابل حمل باشد؟

انتخاب نوع مناسب پرده نمایش پروژکتور

روش انتخاب پرده نمایش پروژکتور

روش ساده‌‌ای که برای محدود کردن انتخاب‌ پرده نمایش می‌توان پیشنهاد داد، دسته‌بندی آن‌ها، بر اساس سبک نصب پرده‌ی نمایش است. پرده نمایش‌ها بر اساس نوع نصب نیز زیر مجموعه‌های زیادی دارند؛ مثلا برای فضاهایی که نیاز به نصب دائمی دارند پرده پروژکتورهای زیر مناسب هستند:

پرده نمایش برقی ویدئو پروژکتور (Electirc Projector Screen) که با فشار یک دکمه پایین آمده و سپس جمع می‌شود

پرده نمایش کشویی یا دستی ویدئو پروژکتور (Manual Pull-down projector screen) که درست همانند یک درب کشویی، با کشیدن ساده باز و جمع می‌شود.

پرده نمایش ثابت ویدئو پروژکتور (Fixed frame projector Screen) که معمولا برای تدارک یک سینمای خانگی دائمی یا سالن اجتماعات استفاده می‌شود، همانند یک دیوار همیشه آماده‌ی پخش فیلم هستند.

اما اگر قرار است که برای یک پروژکتور قابل حمل یا جیبی، پرده نمایش ویدئو پروژکتور تدارک ببینید و یا اینکه بنابر شرایط‌تان نیاز به یک پرده نمایش قابل حمل دارید، بهتر است از مدل‌های پیشنهادی دیگر پرده‌ی نمایش پروژکتور از جمله موارد زیر استفاده کنید:

پرده نمایش پروژکتور با سه پایه

پرده نمایش از کف باز شو (Floor Rising)

قاب تاشو

پرده نمایش رومیزی

این نوع پرده نمایش‌ها برای مشاغلی مانند بازاریاب‌ها، نمایشگاه‌های تجاری و استفاده در آموزشگاه‌ها انتخاب مناسبی هستند.

پرده نمایش غیر کششی

انواع پرده نمایش پروژکتور

برای آشنایی بیشتر با انواع پرده نمایش پروژکتور به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

پرده نمایش برقی پروژکتور (Electric Projectors Screens)

پرده نمایش الکتریکی (Electric Projector Screen) که به نام پردۀ نمایش موتوری پروژکتور نیز معروف است برای نصب دائمی بر روی دیوار و یا سقف مناسب است. پرده‌ نمایش‌های برقی، توسط یک موتور الکتریکی کار می‌کنند. این موتور الکتریکی وظیفه دارد تا از طریق کنترل از راه دور یا یک سوئیچ دیواری، بالا و پایین رود.

برخی از پرده نمایش‌های موتوری دستورالعمل ساده‌ای برای نصب دارند و برخی دیگر، مانند پرده نمایش برقی سقفی پروژکتور به نصب تخصصی به همراه یک برق‌کار نیاز دارد.

پرده نمایش برقی پروژکتور (Electric Projectors Screens)

مزایای خرید پرده نمایش برقی پروژکتور

پرده نمایش‌های برقی پروژکتور در ابعاد وسیع و بزرگی موجود هستند. آن‌ها معمولا برای استفاده در سالن‌های همایش، اتاق کنفرانس، کلاس‌های درس دانشگاهی و سینماهای خانگی استفاده می‌شوند. از آنجایی که موتور پرده نمایش الکتریکی به نسبت غلتک موجود در پرده‌ی نمایش دستی، توانایی بیشتری دارد، ابعاد وسیع‌تری را پوشش می‌دهد.

پرده نمایش موتوری پروژکتور از لحاظ عملکرد و ظاهری، دارای طراحی مدرن و انعطاف‌پذیر است و سازگاری بیشتری با دکوراسیون‌های جدید اتاق کاربران دارد.

بررسی مزایای خرید پرده نمایش برقی پروژکتور

انواع پرده نمایش موتوری پروژکتور

نمایشگرهای برقی پروژکتور در دو مدل: سطوح کششی (Tensioned) یا سطوح غیر کششی استاندارد (Non-Tensioned) در دسترس هستند.

پرده نمایش موتوری پروژکتور با سطح غیر کششی استاندارد Non-Tensioned

در مدل سطح غیر کششی استاندارد، پرده نمایش آزادانه از کرکره‌ی موتوری آویزان است. پرده نمایش‌های غیر کششی، نسبت به سطح قابل کشش، در معرض چین خوردگی، پوسیدگی و نقص بیشتری هستند. به بیانی دیگر، یک پرده‌ی نمایش که بدون هیچ پشتیبان و تکیه‌گاهی دائما آویزان باشند، عمر کوتاه‌تری دارد.

نمایی از انواع پرده نمایش موتوری پروژکتور

پرده نمایش برقی پروکتور با سطح کششی Tensioned Screen

در پرده نمایش موتوری کششی، به وسیله‌ی کابل و دندانه‌هایی که در حاشیه‌ی پرده تعبیه شده، یک حالت کششی استاندارد روی پرده‌ی پروژکتور ایجاد می‌شود که بیش از حد آویزان و کشیده نشود. پرده نمایش کششی پروژکتور علاوه بر ماندگاری بالا، از نظر وضوح و بازتاب نور نیز جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود.

پرده نمایش برقی پروکتور با سطح کششی Tensioned Screen

پرده نمایش دستی ویدئو پروژکتور (Manual Projectors Screens)

پرده نمایش دستی پروژکتور، کوچک‌تر و ارزان‌تر از پرده نمایش‌های الکتریکی است. طریقه‌ی استفاده از آن‌ها مشابه باز و بسته کردن یک درب کشویی است، بنابراین نصب و استفاده از آن‌ها آسان است. در پرده‌ی نمایش دستی پروژکتور، به جای سوئیچ یا کنترل از راه دور، پرده نمایش پروژکتور به صورت کشویی باز و بسته می‌شود. پرده نمایش را می‌توان با دست تا ارتفاع مورد نیاز پایین آورد تا غلتک قفل شود. سپس برای جمع کردن پرده نیز، ابتدا دسته را کمی پایین کشیده تا غلتک آزاد شود و پرده را به داخل محفظه برگرداند.

تصویری از پرده نمایش دستی ویدئو پروژکتور (Manual Projectors Screens)

قابلیت CSR در پرده نمایشِ الکتریکی و دستی

یکی از ویژگی‌های شاخص و مهم در بسیاری از پرده نمایش پروژکتورها، قابلیت CSR به معنای بازگشت کنترل شده‌ی پرده است. با این ویژگی پرده نمایش پروژکتور خیلی سریع در قاب خود جمع نمی‌شود و این عامل از آسیب احتمالی به پرده یا مکانیسم غلتک جلوگیری می‌کند. این کار باعث افزایش عمر کلی پرده‌ی نمایش پروژکتور می‌شود.

Manual Projectors Screens

مزایای خرید پرده نمایشِ دستی ویدئو پروژکتور

پرده نمایش دستی پروژکتور از مقرون به صرفه‌ترین نوع پرده نمایش پروژکتور است. این نوع از پرده نمایش‌ها در اندازه‌هایی کوچک‌تر از پرده‌ نمایش الکتریکی عرضه شده و نصب ساده‌تری دارند. قیمت ارزان و اندازه‌های متنوع، باعث می‌شود که نمایشگر دستی، طرفداران بیشتری داشته باشد.

پرده‌ی نمایش دستی پروژکتورها در اشکال متنوعی موجود هستند. مانند: نمایشگرها دستی با سه پایه، نمایشگر دستی از کف بازشو (Floor Rising) و همینطور پرده نمایش رومیزی (Tabletop).

شمارش مزایای خرید پرده نمایشِ دستی ویدئو پروژکتور

پرده نمایشِ پروژکتور با قاب ثابت (Fixed Frame Projector Screen)

پرده نمایش پروژکتور با قاب ثابت Fixed Frame Projectors Screen، از محبوب‌ترین مدل‌های پرده‌ نمایش است. پرده‌ی نمایش پروژکتور با قاب ثابت، بیشتر برای سینماهای خانگی، سالن‌های نمایش و برای هر موقعیتی که نیاز به نصب ثابت دارند، انتخابی ایده‌آل و مناسبی است. البته به تازگی با ورود تلویزیون‌های خمیده، پرده نمایش منحنی پروژکتور با قاب ثابت Curved Fixed Frame Projector Screens نیز طرفدران زیادی در بازار پیدا کرده است.

با پرده نمایش‌های منحنی پروژکتور  یک تئأتر خانگی شیک و مدرن می‌سازد. پرده‌ نمایش منحنی، وسعت دید عظیمی را در مقابل چشمان مخاطبان به نمایش می‌گذارد. طراحی قاب منحنی فراتر از جذابیت زیبایی شناختی، بازتابش نور را نسبت به مخاطب بهینه می‌کند.

پرده نمایش پروژکتور با قاب ثابت (Fixed Frame Projector Screen)پرده نمایشِ قابل حمل ویدئو پروژکتور (Portable Projectors Screens)

پرده نمایش قابل حمل پروژکتور، مناسب افرادی است که برای پروژکتور قابل حمل خود یک پرده نمایش سبک وزن می‌خواهند. آن‌ها شامل:

پرده نمایش قابل حمل سه پایه (Portable Tripods Screens)

پرده نمایش قابل حمل سه پایه شامل یک پرده نمایش کشویی روی سه پایه است. این پرده نمایش به دلیل قابلیت حمل و نقل و هزینه نسبتا کم، در مدارس و سفرهای کاری بسیار مورد پسند است.

پرده نمایش از کف بازشو (Floor Rising Projector Screens)

پرده نمایش از کف بازشو، در دو مدل الکتریکی و دستی، در بازار موجود است. این مدل‌ها علاوه بر سبک وزن بودن، برای تطبیق با دکوراسیون داخلی نیز جزو ایده‌آل‌ترین‌ها هستند.

پرده نمایش از کف بازشو (Floor Rising Projector Screens)

پرده نمایشِ رومیزی پروژکتور (Tabletop Projector Screen)

پرده نمایش رومیزی پروژکتور، فوق‌العاده سبک و قابل حمل است. اما حداکثر تا ابعاد 50 اینچ را پشتیبانی می‌کند و برای نمایش تصاویر بزرگ توصیه نمی‌شود.

نمایی از پرده نمایش از کف بازشو (Floor Rising Projector Screens)

پرده نمایش پرتابل تاشو (Folding Frame)

پرده نمایش تاشو از آنجایی که سبک وزن است، جزو گروه پرده نمایش‌های پرتابل قرار می‌گیرد، ولی بخاطر ابعاد بزرگی که تحت پوشش قرار می‌دهد و نوع فریم بکار رفته در آن، خودش می‌تواند به تنهایی یک گروه باشد. پرده نمایش پرتابل تاشو، معمولا از قابی با جنس آلومینیوم ساخته می‌شود. تنها ایرادی که به این صفحات نمایش وارد است، زمان و انرژی است که باید صرف مونتاژ قاب کرد، وگرنه بسیار با دوام و پایدار هستند.

پرده نمایش پرتابل تاشو (Folding Frame)

نوع پارچه به کار رفته در پرده نمایشِ پروژکتورها

بعد از اینکه درباره‌ی مدل و نصب پرده‌ نمایش خود تصمیم گرفتید، حالا وقت آن است که به نوع پارچه به کار رفته در پرده نمایش بپردازیم. بطور کلی کیفیت پخش تصاویر از پرده نمایش تا حد زیادی به جنس پارچه بستگی دارد. در این مرحله برخی از مواردی را که در کیفیت پرده نمایش تأثیر دارد، معرفی می‌کنیم:

میزان Gain در پرده نمایشِ پروژکتورهای مختلف

واحد Gain که در کاتالوگ پرده نمایش زیاد با آن روبه‌رو می‌شوید، واحد اندازه‌گیری بازتابش نور توسط پارچه است. به عنوان نمونه، وقتی Gain به میزان 1.0 باشد، به این معنا است که تمام نوری که به پرده نمایش تابیده می‌شود، به همان میزان منعکس می‌شود. اگر Gain بالاتر از 1.0 باشد، یعنی پرده نمایش قادر است تصویر را با روشنایی بیشتری نمایش دهد و اگر عدد پایین‌تر از 1.0 باشد، یعنی تصویر تولید شده چندان روشن نیست.

میزان Gain در پرده نمایش پروژکتورهای مختلفکیفیت تصویر و میزان Gain

عوامل زیادی بر کیفیت تصویر منعکس شده از پرده‌ی نمایش تأثیر می‌گذارد. مثلا میزان نور پردازی محیط، به این معنا که هر چقدر نور پردازی نزدیک پرده‌ نمایش بیشتر باشد، نور منعکس شده از آن، پراکندگی بیشتری خواهد داشت، در نتیجه تصویر نهایی چندان روشن و شفاف نخواهد بود.

بنابراین اگر دفتر کار شما یا سالن منزل‌تان، نور پردازی زیادی دارد و با وجود پنجره‌های بزرگ، کنترل نور شدنی نیست، باید در جستجوی خرید پرده نمایشی با Gain بالا باشید، تا بتواند افزایش روشنایی محیط را جبران کند. البته میزان روشنایی پروژکتور نیز در کیفیت نهایی تصویر تأثیر زیادی دارد.

کیفیت تصویر و میزان Gain در پرده نمایش پروژکتور

آیا میزان Gain بالا، تضمین کننده‌ی کیفیت تصویر است؟

اما دقت داشته باشید که همیشه هم، افزایش Gain تنها راه حل نیست، چون شاید افزایش بی‌دلیل Gain به همراه قدرت بالای پروژکتور در پردازش تصاویر، منجر به اثری بنام Hot spotting شود. یعنی آنقدر بازتاب قوی دارد که همانند آینه عمل کرده و با تشعشعات خیره کننده موجب آزار چشم شود.

پرده نمایش پروژکتور Projector

زاویه‌ی دید Viewing angle و تأثیر آن در کیفیت پرده نمایش

زاویه دید Viewing angle توصیف کننده‌ی حداکثر زاویه‌ای است که پرده نمایش توانایی بازتاب نور را از مرکز پرده دارد.  بعضی از پرده نمایش‌ها بیشتر قابلیت انعکاس نور عمودی را دارند و مقدار بسیار کمی را می‌توانند به کناره‌ها پرده بفرستند. به این ترتیب اگر بینندگان در زاویه دید مطلوب، یعنی درست مقابل پرده‌ی نمایش نباشد، تصاویر بسیار تاریک و تحریف شده به نظر می‌رسند. متأسفانه پرده نمایش‌هایی با Gain بالا، زاویه‌ی دید کمتری دارند.

بررسی زاویه‌ی دید Viewing angle و تأثیر آن در کیفیت پرده نمایش

رنگ پارچه و جنس پرده نمایشِ پروژکتور Color Fabric

رنگ پارچه پرده نمایش، تا حد زیادی بر کنتراست تصویر نهایی تأثیر می‌گذارد. صفحات سفید به دلیل روشن بودن، از لحاظ صنعتی استاندارد هستند. در حالیکه پرده نمایش‌های خاکستری عملکرد بهتری دارند. پرده نمایش خاکستری، به عنوان صفحات کنتراست بالا نیز معروف هستند، آن‌ها اغلب با میزان Gain 1.0، با پرده نمایش‌های سفید مات، برابری می‌کنند، اما در نمایش، رنگ‌ها را غلیظ‌تر و عمق سیاهی را بیشتر می‌کند.

بررسی رنگ پارچه و جنس پرده نمایشِ پروژکتور Color Fabric

پرده نمایش خاکستری یا پرده نمایش سفید مات؟

پرده نمایش‌های خاکستری در کنترل نور محیط  قدرتمندتر از پرده نمایش سفید مات ظاهر می‌شوند، زیرا صفحات هر چقدر تیره‌تر باشند، نور کمتری را منعکس می‌کنند. اما با تمامی این تفاسیر، صفحه‌های خاکستری برای جبران درخشندگی رنگ سفید، به پروژکتورهای قدرتمندی نیاز دارد. اگر پروژکتور شما میزان روشنایی بالایی دارد پیشنهای می‌شود بجای پرده نمایش سفید از پرده نمایش خاکستری استفاده کنید.

پرده نمایش خاکستری یا پرده نمایش سفید مات؟

قابلیت Acoustic Transparency در پرده نمایش هایِ ویدئو پروژکتور

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در پرده نمایش ویدئو پروژکتور، قابلیت عبور فرکانس‌های صوتی است. قابلیت عبور فرکانس‌های صوتی در تنظیمات اسپیکرهایی که در پشت پرده‌ نمایش پروژکتور قرار می‌گیرند مخصوصا در سینماهای خانگی و سالن‌های نمایش، بسیار حائز اهمیت است. تولیدکنندگان، این کار را با ایجاد منافذی بر روی پارچه که از فاصله‌ی نور قابل رؤیت نیستند، اعمال می‌کنند.

بررسی مشخصات و قابلیت Acoustic Transparency در پرده نمایش هایِ ویدئو پروژکتور

پرده نمایش پروژکتور با قابلیت پخش HD

امروزه صفحات نمایش جدیدی تولید شده‌اند که قابلیت پخش تصاویر با وضوح بالا را دارند. این صفحات با کنتراست عالی و نمایش بی‌نقص رنگ، در مقابل پرده نمایش‌های قدیمی بسیار قدرتمند هستند. این پرده نمایش‌های کیفیت بالا،با کنترل نور محیط، اثرات مخرب نور اطراف را از بین برده و کیفیت تصویر را تضمین می‌کنند.

نمایی از پرده نمایش پروژکتور با قابلیت پخش HD

سایز پردهِ نمایش پروژکتور

بعد از انتخاب پارچه پرده نمایش، باید به سراغ انتخاب سایز پرده نمایش برویم. برای ابعاد پرده‌ نمایش، قالب‌های استاندارد متعددی در دسترس است:

سایز پرده نمایش پروژکتور

پرده‌ی نمایش پروژکتور با ابعاد  16:9 HD TV

پرده نمایش پروژکتور با فرمت HDTV (‌نسبت عرض به ارتفاع 16:9) بهترین قالب برای سینما خانگی است. این نسبت تصویر با پروژکتورهایی که دارای رزولوشن 4K ،‌HD 1080p و وضوح HD 720p هستند، متناسب است. گزینه‌های گسترده‌تر این پرده نمایش شامل ابعاد Letterbox و Widescreen می‌شود.

تصویری از پرده‌ی نمایش پروژکتور با ابعاد  16:9 HD TV

پرده‌ی نمایش ویدئو پروژکتور با ابعاد Widescreen 16:10

پرده نمایش با ابعاد 16:10 وایداسکرین، در سال‌های اخیر با ظهور رایانه‌های شخصی با صفحه عریض رایج شد. نسبت ابعاد برای این رایانه‌های شخصی معمولا در حدود 16:10 است و با پروژکتورهایی  که دارای رزولوشن WXGA، وضوح WSXGA و همینطور وضوح WUXGA مطابقت دارد. اگر تصاویر را با فرمت واید از رایانه تماشا می‌کنید، این مدل پرده نمایش، انتخاب خوبی است.

نمایی از پرده‌ی نمایش ویدئو پروژکتور با ابعاد Widescreen 16:10

پرده‌ی نمایش ویدیو پروژکتور با نسبت ابعاد تصویر 4:3

پرده نمایش‌های پروژکتور با فرمت ویدئویی نسبت عرض به ارتفاع 4:3 موجود هستند. نسبت ابعاد تصویر 4:3 از زمان پیدایش تلویزیون یک فرمت استاندارد تلقی شده و مورد استفاده بوده است.  بسیاری از مانیتورها با نسبت ابعاد تصویر 4:3 تولید می‌شوند. این نسبت ابعاد با پروژکتورهایی که دارای رزولوشن XGA ،‌SXGA، وضوح بالاتری مثل UXGA و همینطور QXGA مطابقت دارد. اگر دائما بین نمایش تمام صفحه و صفحه عریض  فرمت عوض می‌کنید، پرده‌های نمایش با چنین قالبی بسیار مناسب است.

تصویری از پرده‌ی نمایش ویدیو پروژکتور با نسبت ابعاد تصویر 4:3

خرید پرده‌ی نمایشِ ویدیو پروژکتور از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

اگر برای تکمیل کردن سینما خانگی خود به دنبال یک پرده نمایش مناسب می‌گردید به لیست مدل‌های منتخب در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور نگاهی بیندازید. این فروشگاه با ارائه بهترین نوع پرده نمایش‌های موجود در بازار، نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

خرید پرده‌ی نمایشِ ویدیو پروژکتور از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه