• خانه
 • برد هوشمند (تخته هوشمند)

برد هوشمند (تخته هوشمند)

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 26 نتیجه

برد هوشمند لمسی و سرامیکی EBoard 82C

برد هوشمند لمسی و سرامیکی EBoard 82C

17.000.000 تومان
برد هوشمند لگامستر مدل Eboard 83N

برد هوشمند لگامستر مدل Eboard 83N

ناموجود
برد هوشمند لمسی روکش نانو EBoard Legamaster 82N

برد هوشمند لمسی روکش نانو EBoard Legamaster 82N

ناموجود
برد هوشمند پرومتین VTP-65-K

برد هوشمند پرومتین VTP-65-K

ناموجود
برد هوشمند پرومتین AB10T78D

برد هوشمند پرومتین AB10T78D

ناموجود
برد هوشمند ونتک مدل S82M

برد هوشمند ونتک مدل S82M

ناموجود
تخته هوشمند اسمارت ویژن مدل IR-8210C

تخته هوشمند اسمارت ویژن مدل IR-8210C

ناموجود
برد هوشمند لمسی روکش نانو GS board 85N

برد هوشمند لمسی روکش نانو GS board 85N

ناموجود
تخته وایت برد هوشمند تی برد Tboard Smart Board

تخته وایت برد هوشمند تی برد Tboard Smart Board

ناموجود
برد هوشمند میوا Meva

برد هوشمند میوا Meva

ناموجود
برد هوشمند لمسی سرامیکی ریو تاچ RioTouch Board

برد هوشمند لمسی سرامیکی ریو تاچ RioTouch Board

ناموجود
برد هوشمند لمسی ProSense

برد هوشمند لمسی ProSense

ناموجود
برد هوشمند لمسی ای برد EBoard TT84

برد هوشمند لمسی ای برد EBoard TT84

ناموجود
برد هوشمند لمسی ای برد EBoard TS85

برد هوشمند لمسی ای برد EBoard TS85

ناموجود
برد هوشمند لمسی اسمارت برد Smart Board IR-490

برد هوشمند لمسی اسمارت برد Smart Board IR-490

ناموجود
تخته وایت برد هوشمند دو کاربره الیوتی Olivetti Smart Board

تخته وایت برد هوشمند دو کاربره الیوتی Olivetti Smart Board

ناموجود
برد هوشمند لمسی انو برد Eno Board

برد هوشمند لمسی انو برد Eno Board

ناموجود
برد هوشمند لمسی میکرونیتس Micronits Board IR

برد هوشمند لمسی میکرونیتس Micronits Board IR

ناموجود
برد هوشمند پروگرس P70-IRD

برد هوشمند پروگرس P70-IRD

ناموجود
برد هوشمند لمسی پروگرس PROGRESS P120-IR6

برد هوشمند لمسی پروگرس PROGRESS P120-IR6

ناموجود

برد هوشمند پروژکتور

فناوری دیجیتال با تولید محصولاتی همانند برد هوشمند (‌‌Smart‌board‌)، تخته سفید تعاملی (Interacitve Whiteboard)  و سایر ابزارهای آموزشی الکترونیکی، کار آموزش را که با چند عدد گچ رنگی رنگی و یک تخته سیاه به همراه یک آموزگار مهربان انجام می‌شد بسیار دشوار کرده است.

مدیران مراکز آموزشی برای همگام شدن با تکنولوژی، دیر یا زود باید برای برد هوشمند لمسی یا همان تخته هوشمند اقدام کنند.

در حال حاضر بازار مملو از انواع برد هوشمند با برندها و کاربردهای مختلف است، اگر می‌خواهید برد هوشمند پروژکتور را داشته باشید با ما همراه باشید؛ همچنین به صفحه پرده نمایش پروژکتور هم سری بزنید.

برد هوشمند: خیلی از مراکز آموزشی برای افزایش جذب دانش‌آموزان، درصدد تدارک فضای آموزشی با تکنولوژی روز دنیا هستند، برای نمونه برد هوشمند مدارس، مقرون بصرفه‌ترین و کارآمدترین روش برای رسیدن به این هدف است.

برد هوشمند پروژکتور

برد هوشمند پروژکتور یا اسمارت برد چیست؟

خیلی از افراد که در حوزه‌ی آموزشی فعالیت می‌کنند، تمایل زیادی به آشنایی با تکنولوژی‌هایی که موجب پویایی و هیجان در یادگیری می‌شوند دارند.

آن‌ها دوست دارند بدانند که این ابزارها چگونه کار می‌کنند و چه مزایایی دارند. به زبانی ساده برد هوشمند، همان تخت سفید معمولی است که به مدارهای الکتریکی برای تعامل هر چه بیشتر با کاربران، مجهز شده است.

برد هوشمند، قاب تصویری بزرگ، برای نمایش تصاویر موجود در صفحه نمایش کامپیوتر است. البته به این برد هوشمند لمسی علاوه بر کامپیوتر می‌توان چند لپ‌تاپ، تبلت و سایر وسایل هوشمند سازگار را متصل کرد.

استفاده از آن‌ به دلیل همراهی با تکنولوژی روز و بالا رفتن رغبت دانش‌آموزان به کلاس درس، بسیار پرطرفدار و مفید است.

برد هوشمند: برد هوشمند که بنام تخته هوشمند لمسی نیز معروف است، شبیه به یک تبلت بزرگ، برای به اشتراک گذاری انواع محتوا در فضاهای آموزشی و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تخته هوشمند

مزایای خرید برد هوشمند پروژکتور

اسمارت بردها همانند تبلت‌های بزرگی هستند که بر روی دیوار نصب شده‌اند. اسمارت برد به کاربران اجازه می‌دهند تا پروژه‌های خود را در صفحاتی بزرگ ارائه دهند. همینطور، قابلیت حاشیه نویسی، طراحی، نصب به اینترنت، همکاری از راه دور و ارتباط با برنامه‌های معروف و محبوب در دنیا را دارد.

برد هوشمند قابل حمل است، یعنی می‌توانید با گذاشتن آن روی پایه، به آسانی آن را جابجا کنید. اکثر آن‌ها با وزن حدود 19 کیلو گرم، قابل حمل هستند. برخی از برد هوشمند، با بهره‌گیری از فضای ابری امکان مشاهده‌ی همزمان چند صفحه را از طریق دستگاه‌های دسکتاپ و تلفن همراه را نیز فراهم می‌کنند.

برد هوشمند: بهترین تخته هوشمند، مدلی است که قابلیت حاشیه نویسی، طراحی، نصب به اینترنت و امکان استفاده همزمان چند کاربر را داشته باشد.

اسمارت برد

مزایای خرید تخته لمسی

 • قابلیت نوشتن استفاده از قلم‌های تعاملی (که معمولا با تخته هوشمند ارائه می‌شوند) یا حتی انگشتان دست
 • ایجاد علاقه و انگیزه بیشتر در بین دانش آموزان با تخته هوشمند ارزان
 • نمایش گرافیک جذاب
 • بهبود سخنرانی‌ها با ابزارهای دیداری و شنیداری
 • ارائه بهتر مطالب آموزشی با برد لمسی آموزشی
 • پاسخگو به همه‌ی سبک‌های یادگیری (با ارائه برخی ابزارها مثل نقاله، پرگار و خط و نت‌های موسیقی و خیلی از موارد دیگر، تدریس دروسی مثل ریاضی، آموزش موسیقی و غیره را آسان می‌کند).
 • قابلیت ذخیره و پرینت مطالب اضافه شده در حین آموزش
 • قابلیت ضبط فیلم از محیط کلاس وایت برد هوشمند لمسی
 • قابلیت استفاده‌ی همزمان دو کاربر (آموزگار و دانش آموز)
 • قابلیت اجرای پاورپوینت با تخته لمسی هوشمند
 • قابلیت اتصال به اینترنت و نمایش وبسایت مورد نظر بر روی صفحه نمایش تخته هوشمند کوچک

برد لمسی

برد هوشمند پروژکتور جایگزین متدهای تدریس قدیمی!

تخته‌ سفید تعاملی یا IWB ها (interactive Whiteboeard) جایگزینی برای تخته سیاه و تخته سفیدسنتی هستند. تخته‌ سفید تعاملی شامل یک صفحه نمایش بزرگ می‌شوند که امکان تعامل بین دانش‌آموزان و دروس مختلف را فراهم می‌سازد. کاربران می‌توانند با لمس یا نوشتن (با انگشت یا قلم تعاملی) روی فایل‌های اجرا شده، از کلاس درس نهایت لذت را ببرند.

برد هوشمند پروژکتور به دلیل کارایی بالا و اجرای طیف گسترده‌ای از محتوای چند رسانه‌ای، با قالبی جذاب و پویا، نه تنها در مراکز آموزشی، بلکه در دفاتر شرکت‌ها نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

تخته لمسی

انواع برد هوشمند پروژکتور

‌وایت برد تعاملی IWB که معمولا با عنوان تخته تعاملی یا برد لمسی نیز شناخته می‌شود، یک نمایشگر بزرگ است که اصولا بدون اتصال به پروژکتور و کامپیوتر کار نمی‌کند.

اما برخی از برد‌های هوشمندی در بازار موجود هستند که با یک پنل لمسی بزرگ فقط توسط کامپیوتر، بصورت مستقلا عمل می‌کنند. قیمت تخته لمسی با در نظر گرفتن نوع فناوری متفاوت است. در کل آن‌ها با چهار تکنولوژی مختلف در درسترس هستند:

 • تخته هوشمند با فناوری مقاومت Resistive Technology
 • اسمارت برد الکترو مغناطیس (که با نام الکترومگنتیک هم معروف است)
 • تخته وایت برد هوشمند اسکنر لیزر
 • تخته هوشمند اینفرارد

برد هوشمند پروژکتور با تکنولوژی Resistive

برد هوشمند پروژکتور معمولا با تکنولوژی Resistive از تعامل مبتنی بر لمس، پشتیبانی می‌کنند. این نوع تخته هوشمند برای تدریس، شامل یک سطح غشای نرم است که هنگام لمس تغییر شکل می‌‌دهد تا با صفحه رسانا تماس حاصل پیدا کند.

با شناسایی مخاطب، محل لمس به کامپیوتر ارسال می‌شود. برای تعامل از این اسمارت برد، می‌توان هم از قلم تعاملی و هم از انگشت استفاده کرد. به این معنی که سخت افزار خاصی نیاز ندارد. تخته‌های هوشمند با این تکنولوژی جزو کم هزینه‌ترین نوع هستند.

برد هوشمند ارزان: از بین مدل‌های متنوع انواع تخته هوشمند مدرسه، تخته وایت برد لمسی با تکنولوژی Resistive ارزان‌ترین مدل است. لیست قیمت اسمارت برد هوشمند را در تهران پروژکتور مشاهده کنید.

انواع برد هوشمند

تخته هوشمند الکترومغناطیسی/تخته هوشمند الکترو مگنتیک

تخته هوشمند الکترومغناطیسی به یک مدار الکتریکی مجهز است که با استفاده از برق، یک میدان مغناطیسی ایجاد کند.

وقتی یک قلم مخصوص که سیم‌پیچی خاصی بر نوک آن قرار گرفته است بر روی سطح تخته لمسی فشار داده، سیگنال‌های الکتریکی ایجاد شده توسط شبکه به گونه‌ای تغییر می‌یابد که می‌توان محل قلم را تشخیص داد. تخته‌ هوشمند الکترومغناطیسی معمولا از تعامل لمسی را پشتیبانی نمی‌کنند.

اسمارت برد هوشمند: برای خرید تخته لمسی، مدل‌های تخته هوشمند کوچک الکترومگنتیک جایگاه خوبی در بازار دارند. قیمت تخته هوشمند مغناطیسی تقریبا مقرون بصرفه است.

برد هوشمند لمسی

برد هوشمند پروژکتور با اسکنر لیزر

تخته سفید تعاملی مبتنی بر اسکنر لیزر، گرانقیمت‌ترین نوع این مجموعه است. حرکت قلم بر روی صفحه، توسط اسکنرهای لیزر مادون قرمز نصب شده در هر گوشه، تشخیص داده می‌شود. قلم‌های مخصوص، از فرکانس‌های انعکاسی رمزگذاری شده برای تعامل استفاده می‌کنند.

نرم‌افزار تخته سفید حتی می‌تواند رنگ قلم را نیز بر اساس نوع فرکانس تعریف شده، تشخیص دهد. این نوع تخته‌ها دارای سطح سختی هستند و اغلب نمی‌توان از آن‌ها به عنوان تخته سفید معمولی برای نوشتن با مارکرها استفاده کرد.

برد هوشمند: خرید تخته هوشمند مدارس موجب پویایی بیشتر در کلاس درس می‌شود. دانش آموزان می‌توانند با اتصال به اینترنت انواع محتوای را بر روی صفحه نمایش آن تماشا کنند.

برد هوشمند قابل حمل

تخته هوشمند اینفرارد /تخته هوشمند IR (مادون قرمز)

تخته‌ هوشمند مادون قرمز، یک تکنولوژی جایگزین و انعطاف‌پذیر در سیستم‌های تعاملی تخته هوشمند است. در تخته هوشمند اینرفرارد در کنار تخته سفید معمولی یک نواری نصب می‌شود که قابلیت اتصال به کامپیوتر و پروژکتور را دارد.

برد هوشمند اینفرارد از رایج‌ترین نوع بردهای هوشمند است. هزینه تخته هوشمند مدارس اینفرارد با ماندگاری بالا، به‌صرفه است.

نرم افزار تخته هوشمند پروژکتور

اکثر تخته‌های هوشمند تعاملی با نرم‌افزارهای خاصی ارائه می‌شوند که ویژگی‌هایی نظیر نوشتن با دست، تشخیص اشکال مختلف، قابلیت ضبط، چاپ محتوا و مواردی از این قبیل را فراهم می‌کنند.

برد هوشمند، انتخابی مناسب برای محیط کار

با ترکیب تخته لمسی و قدرت پردازش میکروچیپ‌های بکار رفته در آن، تخته سفیدهای تعاملی با نمایش تصاویر رنگی و باکیفیت در صفحات بزرگ، حضار را در جلسه‌های کاری و کنفرانس‌ها جذبِ اجرای مدیران خواهد کرد.

قدرتِ تعامل تخته هوشمند، کار کردن با کامپیوتر در صفحه نمایشی بزرگ برای کاربران تداعی می‌کند. در ضمن، می‌توان در هنگام اجرا، بر روی صفحات حاشیه نویسی داشت و حتی طراحی کرد.

خرید اسمارت برد: با اسمارت بردها می‌توانید طراحی و حاشیه نویسی داشته باشید. فراموش نکنید که اسمارت برد بدون پروژکتور قابل استفاده نیست!

برد هوشمند مدارس

نکاتی درباره خرید برد هوشمند پروژکتور

مدل تخته هوشمند و یا برد هوشمند پروژکتور را نیاز شما تعیین می‌کند. بعنوان مثال، برخی از تخته‌های هوشمند قابلیت اتصال به شبکه را دارند، یعنی با اتصال به اینترنت می‌توان به سایر تخته‌های هوشمند دیگر موجود در شبکه، متصل شود و تغییراتی که مجری بر روی آن اعمال می‌کند را در آن‌ها نیز ایجاد کند.

همینطور،  اگر دوست دارید که تخته هوشمند شما صدا پخش کند، می‌توانید از تخته هوشمندی تهیه کنید که به اسپیکرهای داخلی مجهز شده باشد یا قابلیت اتصال به اسپیکرهای جانبی را داشته باشد.

برد هوشمند: کاربران باید دقت داشته باشند که تخته‌های سفید هوشمند در وزن و ابعاد مختلف موجود هستند و در صورت نیاز می‌توانید از مدل‌ها سبک‌تر برای حمل آسان‌تر استفاده کنند. آموزش کار با برد هوشمند مدارس نیز بسیار آسان است.

تخته هوشمند بدون نیاز به کامپیوتر

تخته‌های هوشمند تعاملی (بردهای هوشمند) پیشرفته‌‌ای در بازار موجود هستند که نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارند، بلکه در عوض سخت افزارها و نرم افزارهای مختلفی (همانند یک تلویزیون لمسی بزرگ) را در بر دارند و با خود حمل می‌کنند. اگر نمی‌خواهید که دائما لپ‌تاپ‌تان همراه‌تان باشد، این نوع تخته هوشمند را در محل کارتان نصب کنید.

تخته اسمارت: تخته هوشمند بدون احتیاج به کامپیوتر و پروژکتور نمایشگر لمسی است که از لحاظ قیمت و تکنولوژی متفاوت است.

تخته هوشمند برای تدریس

تفاوت بین تخته سفید تعاملی و برد هوشمند پروژکتور

تخته سفید معمولی صرفا فقط برای نوشتن مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما یک تخته لمسی برای تعامل با رایانه مجهز است. به عنوان مثال، محتوای نوشته شده بر روی تخته سفید تعاملی را می‌توان برای ارائه در هفته‌ی آینده نیز ذخیره کرد.

اصطلاح Interactive Whiteboard فقط به معنای یک نمایشگر تعاملی بزرگ است که به کامپیوتر و پروژکتور وصل می‌شود.

هر دو فناوری تعاملی هستند و با وجود یک رابط لمسی Touch Interface به عنوان صفحه نمایش، تصاویر را ارائه می‌دهند.

نحوه اتصال برد هوشمند: اکثرا اتصالِ صفحه نمایش لمسی به دستگاه‌های لپ‌تاپ، کامپیوتر و تبلت از طریق پورت HDMI ،‌VGA صورت می‌گیرد.

تخته هوشمند لمسی

تفاوت بین برد هوشمند و پروژکتورهای تعاملی چیست؟

باید این واقعیت را فاش کرد که پروژکتورهای تعاملی Interactive Projectors دقیقا همان عملکردهای برد هوشمند را بدون نیاز به تنظیمات واقعی بر روی تخته سفید اعمال می‌کنند.

این بدان معنا است که با خرید یک ویدئو پروژکتور تعاملی می‌توانید تقریبا به اندازه‌ی زیادی بر روی هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

پروژکتورهای تعاملی معمولا دو کاربره هستند و برای هوشمند سازی مقرون بصرفه در کلاس‌ها انتخاب ایده‌آلی به حساب می‌آیند.

بهترین تخته هوشمند

خرید برد هوشمند پروژکتور

بردهای تعاملی با ترکیب تخته سیاه و تخته سفید به چیپ‌های پردازشگر‌، به صفحات نمایشی بزرگ و قدرتمندی تبدیل شده‌اند که به راحتی حضار را مجذوب خود می‌کنند.

تخته‌ هوشمند با همراهی نرم‌افزارهای کارآمد می‌توانند فضای آموزشی و کاریِ پویا و با تعاملی بالا، برای حضار بسازند.

برای خرید برد هوشمند پروژکتور، فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور با سال‌ها سابقه، می‌تواند مرجع خوبی برای شما باشد.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه