ویدئو پروژکتور جیبی

فیلتر ها

نمایش 1–20 از 40 نتیجه

ویدئو پروژکتور شیائومی Xiaomi Wanbo T2 Max

ویدئو پروژکتور شیائومی Xiaomi Wanbo T2 Max

ناموجود
ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Compact

ویدئو پروژکتور شیائومی Mi Smart Compact

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CL1A Mobile

ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CL1A Mobile

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CD1 Mobile

ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CD1 Mobile

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ i500

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ i500

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ GS1

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ GS1

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ GV1

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ GV1

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W1700

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W1700

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS ZenBeam Go E1Z

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS ZenBeam Go E1Z

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P3E

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P3E

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P3B

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P3B

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS S1 Mobile Portable Mini

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS S1 Mobile Portable Mini

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS B1MR

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS B1MR

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P2E

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P2E

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS F1

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS F1

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS ZenBeam E1

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS ZenBeam E1

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P2B

ویدئو پروژکتور ایسوس ASUS P2B

ناموجود
ویدئو پروژکتور ریکو Ricoh PJ-WXC1110

ویدئو پروژکتور ریکو Ricoh PJ-WXC1110

ناموجود
ویدئو پروژکتور ایسر Acer K138STi

ویدئو پروژکتور ایسر Acer K138STi

ناموجود
ویدئو پروژکتور ال جی LG PH300

ویدئو پروژکتور ال جی LG PH300

ناموجود

ویدئو پروژکتور جیبی (پرتابل): از آرزو تا واقعیت

چندی پیش، داشتن یک پروژکتور سبک وزن که بتوان آن را در کیف کنار سایر وسایل شخصی، جای داد یک آرزو بود، چه برسد به اینکه یک پروژکتور را در جیب گذاشت! اما با کاهش وزن پروژکتورها، مدل‌های ویدئو پروژکتور موبایل یا قابل حمل نیز به صورت اختصاصی در اختیار کاربران قرار گرفت. با عرضه ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) اکنون کاربران می‌توانند در سفرهای کاری و تجاری خود و یا در دورهمی‌ها و پیک نیک‌ها، انواع محتوا را در صفحات بزرگ با دیگران به اشتراک بگذارند.

ویدئو پروژکتورهای پرتابل با ویژگی‌های فنی و ظاهری متفاوت، مجموعه‌‌ای گسترده و متنوعی را در بر دارند و انتخاب مدل دلخواه از بین آن‌ها مطمئنا کار ساده‌ای نیست؛ به همین خاطر تصیمیم گرفتیم تا متنی به منظور طریقه‌ی انتخاب بهترین پروژکتور پرتابل به اضافه‌ی معرفی مدل‌های منتخب در دنیا برایتان آماده کنیم. برای خرید ویدئو پروژکتور جیبی، و بررسی قیمت ویدئو پروژکتور جیبی به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مراجعه کنید که به عنوان مرجع فروش ویدئو پروژکتور جیبی فعالیت می‌کند.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

ویدئو پروژکتور جیبی

ویدئو پروژکتور جیبی یا ویدئو پروژکتور Pico

پروژکتور‌های جیبی به دو دسته تقسیم می‌شوند: یکسری پروژکتور  که دارای وزن سبک و ابعاد کوچکی هستند که واقعا در جیب جا می‌شوند و اما یکسری دیگر فقط به دلیل وزن کم و جابه‌جایی آسان بنام ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) معروف هستند. ویدیو پروژکتور جیبی موبایل که به نام پروژکتور Pico نیز معروف است، از نظر اندازه و قد و قواره کمی بزرگتر از گوشی‌ اسمارت است و واقعا در جیب جا می‌شود.

از آنجا که بیشتر پروژکتورهای جیبی قابلیت پخش انواع محتوا، از قبیل فایل‌های اسناد، اسلایدها و همینطور نمایش فیلم‌ها و عکس‌ها را دارد، می‌توان این مدل‌ها را به عنوان یک دستگاه نمایش چند رسانه‌ای در نظر گرفت. نصب پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) با ظاهری جذاب بسیار راحت است، اما به دلیل جثه‌ی کوچک از روشنایی چندان بالایی برخوردارنیستند و از طرفی دیگر، بخاطر ظرافت‌های متریال به کار رفته، قیمت ویدئو پروژکتور جیبی نسبتا بالاتر است.

(صفحه‌ی پروژکتور تجاری را در سایت تهران پروژکتور از دست ندهید.)

پروژکتور جیبی موبایل

پروژکتور جیبی موبایل (پرتابل) Palmtop

پروژکتور پرتابل که بخاطر بزرگی بدنه‌ی آن به اندازه‌ی کف دست، اصطلاحا به نام پروژکتور Palmtop خوانده می‌شود، کمی بزرگتر از ویدئو پروژکتور جیبی یا پروژکتور پیکو است. البته نه آنقدر بزرگ، شاید جثه‌ی آن‌ها فقط کمی بزرگ‌تر از کف دست باشد و اگر انگشتان دست کاملا کشیده شوند، در کف دست جای گیرند. با این حال، وزن ویدیو پروژکتور پرتابل به اندازه‌ای سبک است که درباره حمل و نقل آن هیچ دغدغه‌ای نخواهید داشت.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور کلاسی نیز دیدن کنید.)

اگرچه پروژکتور پرتابل به نسبت ویدئو پروژکتور جیبی موبایل (پروژکتور پرتابل) بزرگ‌تر است اما در عوض از میزان روشنایی بیشتر و همینطور از گزینه‌های اتصال متنوع‌تری برخوردار است.

پروژکتور پرتابل

ویژگی‌های مهم ویدئو پروژکتور جیبی عالی

در نگاه اول، کاربران ویدئو پروژکتور میخرند، تا تصاویر را در ابعاد وسیع با دیگران به اشتراک بگذارند. بنابراین کیفیت و وضوح تصویر، جزو گزینه‌های اصلی در خرید پروژکتور است: چه پروژکتور سنگین وزن و چه پروژکتور جیبی. بنابراین کیفیت و وضوح تصویر، در اولویت است. اما علاوه بر قیمت ویدئو پروژکتور جیبی، برای خرید پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) باید چه نکاتی را در نظر گرفت:

میزان روشنایی در ویدئو پروژکتور جیبی

پروژکتورهای پرتابل اکثرا دارای روشنایی کمی (کمتر از 50 تا میزان روشنایی بین 200 تا 600 لومن) هستند. البته برخی از انواع مینی ویدئو پروژکتور جیبی با وزن استاندارد (کمی بیشتر از پروژکتورهای جیبی) با منابع نوری نازک و سبک وزن، دارای روشنایی 1.000 لومن یا حتی 3.000 لومن نیز هستند. به این ترتیب با کمک یک پرده نمایش مناسب، بهتر می‌توانند بر نور محیط غلبه کرده و تصاویر را در حد و انتظار یک کاربر حرفه‌ای نمایش دهند.

(به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 4K نیز رجوع کنید.)

قیمت ویدئو پروژکتور جیبی

میزان رزولوشن در مینی ویدئو پروژکتور جیبی

از نظر میزان رزولوشن پروژکتور نیز نمی‌توان از ویدئو پروژکتورهای جیبی با آن اندازه‌ی کوچک، انتظار زیادی داشت. (اغلب رزولوشن 854 * 480 پیکسل که معروف به رزولوشن FWVGA یا 480p است).  اما برخی از مدل‌های جدید به رزولوشن 1080p (1.920 در 1.080) و همینطور رزولوشن 720p (1.280 در 720) دست پیدا کرده‌اند. با نسبت ابعاد تصویر 16:9 برای نمایش تصاویر عریض مجهز هستند.

این ترکیب فنی، آن‌ها را برای نمایش در فضاهای کوچک و تاریک، با اندازه مطلوب تصویر از 36 تا 60 اینچ آماده می‌‌کند. اگرچه قابلیت نمایش تصاویر در ابعاد وسیع را دارند، اما جزئیات تصویر تا حدودی از بین می‌رود.

(خیلی از کاربران بخاطر تفاوت قیمت میان ویدئو پروژکتور 720p و 1080p مردد هستند، پیشنهاد می‌شود که متن مربوط به تفاوت رزولوشن 720p و 1080p را بخوانید.)

وزن ویدئو پروژکتور جیبی

کاربران مینی ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) را برای اینکه همیشه و در همه جا همراه‌شان باشد، انتخاب می‌کنند. بنابراین وزن سبک و جثه‌ی کوچک، مهم‌ترین ویژگی ویدئو پروژکتورهای پرتابل است. هر چقدر وزن و جثه‌ی پروژکتور کوچک‌تر باشد، حمل آن آسان‌تر خواهد بود، البته فراموش نکنید که کیفیت تصویر نباید قربانی وزن کم پروژکتور شود.

(پیشنهاد می‌کنیم از صفحه ویدئو پروژکتور خانگی نیز بازدید کنید.)

پروژکتور جیبی ارزان

بهترین ویدئو پروژکتور جیبی پرتابل با وجود حافظه داخلی

یکی از ویژگی‌های مهم ویدیو پروژکتورهای Pico و Palmtop قابلیت پخش محتوا از طریق مموری USB یا کارت SD است. بنابراین برای پخش محتوا، دیگر نیازی به حمل لپ‌تاپ یا دستگاه‌های جانبی نخواهید داشت. برخی از ویدئو پروژکتورهای پرتابل جدید پا فراتر گذاشته و برای راحتی کاربران، مجهز به به یک حافظه داخلی 8 گیگابایتی شده‌اند. به این ترتیب، می‌توان فایل‌های مورد نظر را بر روی آن ذخیره کرد و بدون هیچ دستگاه جانبی، تصاویر را بر روی پرده پروژکتور به نمایش گذاشت.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور DLP نیز بازدید کنید.)

گزینه‌های اتصالات در ویدئو پروژکتور جیبی پرتابل

کاربران از یک پروژکتور پرتابل توقع دارند که اتصالات کاربردی خوبی به منظور نصب دستگاه‌های کم حجم مثل گوشی‌های هوشمند و البته مدرن را داشته باشند. به همین خاطر به دنبال پروژکتور پرتابلی باشید که به درگاه HDMI با پشتیبانی MHL برای نصب گوشی‌های اسمارت و تبلت مجهز باشد. در غیر اینصورت پرتابل بودن این دستگاه با همراه شدن یک لپ‌تاپ سنگین برای پخش محتوا، برای کاربر معنایی ندارد. در ضمن، قابلیت اتصال وایرلس نیز بسیار کاربردی است، چون دیگر کاربر نیازی به حمل سیم نخواهد داشت.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

قیمت ویدئو پروژکتور جیبی 4K

ویدئو پروژکتور جیبی با باطری قابل شارژ

پروژکتور پرتابل با وجود باطری داخلی قابل شارژ، به کاربران این امکان را می‌دهد که برای دقایقی به دور از پریز برق، مثلا برای تماشای فیلم در پیک نیک و در فضای باز، قابل استفاده باشد. عرضه ویدئو پروژکتور جیبی با باطری قابل شارژ، برای اجراهای ضروری، در صورت عدم دسترسی به پریز برق، خیلی کارآمد است.

(از صفحه‌ی پروژکتور لیزری نیز دیدن کنید.)

پروژکتور جیبی ؛ سبک وزن و قابل حمل

بسیاری از تولیدکنندگان مینی ویدئو پروژکتور جیبی را به عنوان ویدئو پروژکتور جیبی موبایل (پروژکتور پرتابل) معرفی می‌کنند که کمی بزرگتر از کف دست، اما بطور قابل توجهی، روشن‌تر از مدل‌های قبلی هستند. رزولوشن بالاتر در این مدل پروژکتورها، شرایط را برای نمایش تصاویر در قاب‌های بزرگتر و قابلیت نمایش محتواهای مختلف از منابع متفاوت را امکان‌پذیر می‌کند.

این پروژکتورهای سبک وزن و باریک، از لحاظ میزان روشنایی و نمایش دقیق تصاویر، با مدل‌های استاندارد برابری می‌کنند. شاید به اندازه گوشی همراه شما کوچک نباشند و واقعا در جیب جا نشوند، اما با وزن سبک جزو مجموعه پروژکتورهای پرتابل و قابل حمل قرار می‌گیرند.

(به صفحه ویدئو پروژکتور HD نیز سری بزنید.)

ویدئو پروژکتور جیبی 4K

اگر یک محتوای بسیار باکیفیت برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است، ویدئو پروژکتور جیبی 4K گزینه‌ی خوبی برای شما است. البته پروژکتورهای 4K معمولا نسبت به سایر پروژکتورها از جمله Full HD قیمت بالاتری دارند. از جمله ویدئو پروژکتورهای 4K قابل حمل می‌توان به ViewSonic X10-4KE اشاره کرد. این پروژکتور ویوسونیک رزولوشن 4K UHD ارائه می‌دهد و از ویژگی‌های مثبت آن می‌توان به طول عمر بالای لامپ LED، پشتیبانی از HDR10، مجهز به دسته برای حمل راحت‌تر و غیره اشاره کرد.

خرید ویدئو پروژکتور جیبی

مینی ویدئو پروژکتور جیبی همسفر خوب سفرهای کاری و محیط‌های آموزشی

پروژکتورها پرتابل می‌توانند در پروازهای بین شهری همراه شما باشند و اگر برای مکان‌های آموزشی انتخاب شوند، قابلیت حمل آسان از کلاسی به کلاس دیگر را دارند. بیشتر آن‌ها به همراه یک کیف حمل سبک وزن ارائه می‌شوند؛ ولی در هر حالت، می‌توان آن‌ها را درون کیف دستی یا کوله پشتی در کنار سایر وسایل شخصی قرار داد.

(صفحه ویدئو پروژکتور پاناسونیک را از دست ندهید.)

تکنولوژی به کار رفته در ویدئو پروژکتور جیبی

در حال حاضر ما شاهد روی کار آمدن چند ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) با منبع نوری لیزر و تکنولوژی ساخت کریستال مایع LCoS هستیم. با این حال اکثر قریب به اتفاق پروژکتورهای Pico و پروژکتورهای پرتابل، پروژکتورهای DLP هستند که در تمامی آن‌ها، از موتور نوری یک تراشه به همراه چرخ رنگ برای پردازش دیجیتال نور استفاده می‌کنند.

(در صفحه ویدئو پروژکتور کاسیو انواع متنوعی از محصولات را برای شما فراهم کرده‌ایم.)

مینی ویدئو پروژکتور جیبی یا قابل حمل

پروژکتور جیبی با منبع نوری LED

منبع نوری بکار رفته در پروژکتورهای پرتابل، اکثرا منبع نوری LED است. منبع نوری LED طول عمر استثنایی دارد، و بطور کلی حدود 20.000 ساعت تخمین زده می‌شود. بنابراین تا مدت زمان زیادی کاربران را از هزینه‌ی تعویض و تعمیر منبع نوری، معاف می‌کند.

ویدئو پروژکتور جیبی LCD

پروژکتورهای پرتابل با تکنولوژی متفاوت، در بازار موجود هستند. برخی از این پروژکتورها، به جای استفاده از تکنولوژی تک تراشه DLP از تکنولوژی ساخت LCD (نمایشگر کریستال مایع) بهره‌مند می‌شوند. مزیت مهم پروژکتورهای پرتابل LCD نسبت به پروژکتورهای DLP، عدم نمایش یک نویز تصویری معروف به اثرات رنگین‌کمانی است.

تفاوت پروژکتور جیبی DLP و پروژکتور جیبی LCD

نود و نه درصد از عرضه ویدئو پروژکتور جیبی موجود در بازار پروژکتورهای DLP یا LCD تک تراشه است. پروژکتورهای تک تراشه ال سی دی، LCD Single-Panel Pico Projectors نسبت به سایر انواع پروژکتور جیبی ارزان تر هستند، چون در آن‌ها از اجزایی استفاده می‌شود، که بطور تخصصی برای پروژکتور طراحی نشده‌اند.

صفحه نمایش‌های بکار رفته در ویدئو پروژکتور جیبی یا پرتابل LCD دقیقا مشابه صفحه‌نمایش‌هایی است که در گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود. به این صورت که نور قدرتمندی بر روی آن تابیده شده و با وجود یکسری لنز برای تصویر بر روی پرده نمایش ارائه می‌شود.

اما در پروژکتورهای پرتابل DLP، از تراشه‌های DLP که بصورت تخصصی در پروژکتورهای استاندارد استفاده می‌شود، بکار رفته است. تراشه DLP با آرایش آینه‌های میکروسکوپی که نور را از یک لامپ قدرتمند انعکاس می‌دهد، کار می‌کند. برای تولید رنگ نیز نور از یک چرخ رنگ که شامل سه رنگ قرمز، سبز و آبی است (با ترکیب این سه رنگ اصلی سایر رنگ‌ها تولید می‌شوند) عبور می‌کند‌، و در نهایت با وجود لنزها، تصویر بر روی صفحه نمایش ارائه می‌شود.

(پیشنهاد می‌کنیم پس از مطالعه این بخش از مطلب تفاوت پروژکتور dlp و 3lcd بازدید کنید.)

عرضه ویدئو پروژکتور جیبی

مینی ویدئو پروژکتور جیبی یا پروژکتور مولتی مدیا

به تازگی پروژکتورهای پرتابل چند رسانه‌ای به بازار وارد شده‌اند، که می‌توانند به عنوان اسپیکرهای بلوتوثی استفاده شوند. به این معنا که می‌توان در مواردی که فقط نیاز به پخش موزیک و صدا دارید آن را بجای پروژکتور به یک اسپیکر بلوتوث تبدیل کرد. در این موارد، با اتصال دستگاه تلفن همراه یا لپ‌تاپ موزیک پخش کرد.

بسیاری از پروژکتورهای کوچک، مخصوصا مدل‌هایی که به اسپیکر بلوتوث مجهز هستند، قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید دارند. به همین خاطر، پروژکتورهای مبتنی بر Android به کاربران اجازه می‌دهند برنامه‌های از پیش نصب شده مثل (YouTube، Hulu، Netflix) را اجرا کنند و به راحتی می‌توان از فروشگاه‌ GooglePlay بارگیری کرده و سایر عملکردهای استاندارد Android را انجام داد.

ویدیو پروژکتورِ جیبی مولتی مدیا

چه مدل پروژکتور جیبی پرتابلی بخریم؟

حالا که با وجود گوشی‌های اسمارت و تبلت‌ها، امکان حمل انواع محتوا بسیار راحت شده است، وجود پروژکتورهای پرتابل برای تدارک یک اجرای عالی و بی‌دردسر در سفرهای کاری و همینطور تماشای فیلم و مسابقه فوتبال در دورهمی‌های دوستانه در پیک نیک و فضاهای باز خیلی جالب می‌تواند باشد.

برای خرید ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) مدلی را انتخاب کنید که از گزینه‌های اتصالات کاربردی مثل پورت HDMI و USB، همینطور قابلیت اتصال وایرلس پشتیبانی کند. هنگام خرید پروژکتور جیبی، سه ویژگی اصلی وجود دارد که باید آن‌ها را در نظر بگیرید: روشنایی، وزن، کیفیت کلی تصویر. در میان برندها و محصولات مختلف می‌توانید نسبت به خرید ویدئو پروژکتور جیبی ارزان قیمت با ویژگی‌های مناسب نیز اقدام کنید.

قیمت ویدئو پروژکتور جیبی (پرتابل) DLP

معمولا پروژکتورهای پرتابل DLP به نسبت پروژکتورهای LCD سبک‌تر هستند، اما پروژکتورهای LCD فاقد نویز تصویر اثرات رنگین کمانی است. کوچک بودن دستگاه پروژکتور به این معنا نیست که آن‌ها توانایی خوبی در پردازش نور و نمایش تصویر دارند.

شاید تنها ضعفی که در پروژکتورهای پرتابل وجود دارد میزان روشنایی است که با تاریک کردن فضا می‌توان کیفیت تصویر را کنترل کرد و با توجه به ویژگی‌ها، می‌توان گفت قیمت ویدئو پروژکتور جیبی مناسب است و البته در بعضی مواقع خرید ویدئو پروژکتور جیبی ارزان قیمت نیز برای برآوردن نیازها کافی خواهد بود. در ادامه به معرفی بهترین مدل‌های پروژکتورهای پرتابل می‌پردازیم.

خرید ویدئو پروژکتور جیبی ارزان قیمت

بهترین پروژکتورهای پرتابل مطرح در دنیا

پروژکتور پرتابل ویوسونیک ViewSonic M1

ویدئو پروژکتور ویوسونیک مدل ViewSonic M1 به لطف اندازه کوچک، طراحی کاربردی و مجموعه درگاه‌های اتصالات مناسب، یک ویدئو پروژکتور قابل حمل همه کاره است. با وجود درگاه‌های اتصالات متنوع، به راحتی می‌توان انواع دستگاه را به آن متصل کرد.

این ویدئو پروژکتور جیبی ارزان (پروژکتور پرتابل) طراحی جالبی دارد و به همین دلیل برای پخش تصویر انعطاف خوبی دارد. این پروژکتور نسبت به سایر رقبا از لحاظ قیمتی نیز مناسب‌تر است. البته میزان روشنایی بالایی ندارد و باید برای تماشای جزئیات، محیط را تاریک کرد ولی در کل یک پروژکتور پرتابل خوبی است مخصوصا برای فضاهای کاری و تجاری.

ویدئو پروژکتورِ جیبی ویوسونیک

ویدئو پروژکتور جیبی الجی مدل LG CineBeam Ph550G

ویدئو پروژکتور قابل حمل LG Minibeam PH550G با ظاهری جذاب و وزنی سبک، برای افرادی که دائم در سفرهای کاری هستند، یک دستگاه پرتابل تمام عیار است. قابلیت اتصال وایرلس به تلفن‌های هوشمند را دارد و به کاربران اجازه می‌دهد که به راحتی انواع محتوا را بر روی پرده نمایش پروژکتور اجرا کنند. این پروژکتور برای ارائه در جلسات عالی است، اگرچه قد و قامتی کوچک دارد اما در نمایش تصاویر و پخش صدا پروژکتوری بی‌نقص است.

ویدئو پروژکتور ایسوس Asus ZenBeam E1

پروژکتور ایسوس مدل ZenBeam E1 یک پروژکتور سبک وزن و باقابلیت است. این پروژکتور اگرچه خیلی جمع و جور و کوچک است اما قادر است تصاویر را تا ابعاد 120 نمایش دهد. این ویدئو پروژکتور جیبی (پروژکتور پرتابل) به یک باطری داخلی 6.000 میلی‌آمپری دارد که تا 5 ساعت شارژ نگه می‌دارد. بنابراین می‌توانید مدت‌ها بدون نیاز به برق از این پروژکتور جیبی ارزان برای پخش فیلم استفاده کرد.

(از صفحه ویدئو پروژکتور بنکیو نیز بازدید کنید.)

ویدئو پروژکتور جیبی ایسوس Asus ZenBeam E1

پروژکتور جیبی سونی مدل Sony MP-CD1

پروژکتور جیبی موبایل سونی مدل MP-CD1 با اندازه‌ی جیبی، سبک وزن و در عین حال جذاب ارائه می‌شود. در این ویدئو پروژکتور جیبی سونی از فناوری پردازش نور دیجیتالی (DLP) استفاده شده است. وجود اتصال USB نوع C که شارژ را سریع‌تر می‌سازد، کیفیت تصویر نسبتا بالا برای ویدئوها و تصاویری با حجم بالا و ویژگی قابل حمل بودن، این پروژکتور جیبی را گزینه‌ای عالی می‌سازد.

این ویدئو پروژکتور جیبی دارای باتری قابل‌شارژ 5000 آمپر بر ساعت است و می‌تواند با یک بار شارژ تا حدود 2 ساعت کار کند.

خرید پروژکتور جیبی (پرتابل) از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور جیبی را دارید، پروژکتوری را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن باطری داخلی قابل شارژ، حافظه داخلی، گزینه‌های اتصالات متنوع و وزن سبک امکان، قابلیت اتصال به سیستم عامل Android و iOS برای پخش انواع محتوا از گوشی‌های هوشمند را داشته باشد.

پروژکتورهای پرتابل DLP معمولا با مجهز شدن به منبع نوری LED می‌توانند با نور کافی و کنتراست عالی، عمر بیشتری داشته باشند. برای آشنایی با انواع پروژکتورهای پرتابل مطرح و همینطور انواع پروژکتور جیبی ارزان، خرید ویدئو پروژکتور جیبی ارزان قیمت، لیست مدل‌های منتخب در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مرجع معتبری است. تهران پروژکتور در زمینه‌ی فروش پروژکتور و لوازم جانبی، از جمله فروش ویدئو پروژکتور جیبی فعالیت می‌کند.

(در تهران پروژکتور تنوعی وسیعی از انواع میکروفون فراهم کرده‌ایم.)

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه