• خانه
 • محصولات برچسب خورده “ویدئو پروژکتور 4k”

ویدئو پروژکتور 4k

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 23 نتیجه

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6150

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6150

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD35

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD35

51.500.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6150

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6250

76.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

157.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

175.000.000 تومان
خرید ویدئو پروژکتور LG ProBeam BU50NST

ویدئو پروژکتور ال جی LG ProBeam BU50NST

230.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

240.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ TK800M

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ TK800M

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ X12000

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ X12000

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W11000

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W11000

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W1700

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ W1700

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD40

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD40

ناموجود
ویدئو پروژکتور جی وی سی JVC LX-UH1B

ویدئو پروژکتور جی وی سی JVC LX-UH1B

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7000

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7000

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW9400

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW9400

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD42

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD42

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD30

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD30

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنیکو مدل BenQ TK700STi

ویدئو پروژکتور بنیکو مدل BenQ TK700STi

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7100

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7100

ناموجود

خرید پروژکتور 4K بخاطر کیفیت آینه و کریستالی، به عنوان ویدئو پروژکتور خانگی و بازی پرطرفدار است. البته، تماشای فیلم و گیم با کیفیت 4k هزینه دارد و قیمت پروژکتور 4k، مخصوصا اگر از نوع ویدئو پروژکتور لیزری باشد، نسبت به سایر پروژکتورها بالا است ولی واقعا ارزشمند است. در این متن قرار است علاوه بر بررسی دقیق ویدیو پروژکتور فور کی، نمایندگی فروش ویدئو پروژکتور 4k را هم معرفی کنیم.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور 4k

آیا واقعا ویدئو پروژکتورِ 4k ارزش خرید دارد؟ برای معرفی دیتا پروژکتورِ 4k بگذارید این گونه شروع کنیم: یکبار کلیپ و فیلم را با کیفیت 480p و بار دیگر با کیفیت 1080p پلی کنید؛ قطعا تفاوت کیفیت آنقدر چشمگیر است که حاضر نیستید تماشای فیلم را با کیفیت 480p ادامه دهید! کیفیت فور کی حدودا 4 برابر کیفیت 1080p است! به دنیای رؤیایی تصویر خوش آمدید!

قیمت ویدئو پروژکتور 4K: اگر عشق فیلم هستید و فکر تدارک سینما خانگی اختصاصی دارید، خرید ویدئو پروژکتور 4k ارزشمند است. ویدئو پروجکشن 4k تصاویری فراتر از تلویزیون، با قیمتی ارزانتر، ارائه می‌دهد.

ویدئو پروژکتور 4K چیست؟

کیفیت 4k چیست؟ از سال 2012 فناوری جدیدی به نام فناوری 4k به دنیای تصویر معرفی شد که موفقیت آن در وضوح تصویر شگفت‌انگیز بود. این تکنولوژی در مقایسه با سایر تکنولوژی‌های دنیای تصویر، مثل تصاویر سه بعدی، فراتر از حد تصور بود و کاربران را با وضوح بی‌نظیر و نمایش عالی رنگ‌ها حیرت‌زده می‌کرد.

این جعبه‌ی جادویی چیزی نبود جز یک دستگاه رسال کننده تصویر مبتنی بر تکنولوژی فورکی! خرید ویدئو پروژکتورِ 4k برای تماشای تصاویر باکیفیت فیلم، بازی، استریمینگ، برنامه‌های تلویزیون و هر آنچه بخواهید عالی است. (بهترین قیمت ویدئو پروژکتورِ 4K را از تهران پروژکتور بخواهید.)

مرکز فروش پروژکتور 4k: و‌یدیو پروژکتورِ 4k یا ویدئو پروجکشن (4K Ultra High Definition) 4K با وضوح 4 برابری پروژکتورهای FULL HD تصاویر را با میزان 8 میلیون پیکسل (2160 * 4096) به نمایش می‌گذارد.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

خرید ویدئو پروژکتور 4k از فروشگاه اینترنتی تهران‌پروژکتور

قیمت و خرید ویدئو پروژکتور 4k + نقد و بررسی

برای نقد و بررسی ویدئو پروژکتورِ 4k بگذارید از اینجا شروع کنیم که نرخ فریم و تازه سازی به حد باورنکردنی در ویدیو پروژکتورِ 4K بالا است. اگر می‌خواهید از شگفتی دنیای تصویر بی‌نصیب نمانید، یکبار هم که شده با یک ویدئو پروژکتورِ 4k فوتبال ببینید و گیم بزنید، آنقدر این تصاویر زنده و واقعی هستند که شاید ناخواسته شما نیز همپای بازیکنان شروع به دویدن کنید!

البته دقت کنید که یافتن پروژکتورهای 4k اصیل و واقعی، در همه جای دنیا مخصوصا در ایران، کار چندان راحتی نیست و باید به یک مرکز خرید ویدئو پروژکتورِ با کیفیت 4k مراجعه کنید.

قیمت ویدئو پروژکتور با کیفیت 4k: برندها و کمپانی‌های مختلفی ویدئو پروژکتورِ فور کی را در دو نوع کیفیت و ویژگی‌های فنی متفاوت به بازار عرضه می‌کنند که قیمت‌های کاملا متفاوتی دارند.

(مدل‌های متنوع پروژکتور را در صفحه پروژکتور خانگی از دست ندهید.)

پروژکتور 4k

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور 4k

اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر درباره ویدئو پروژکتورِ 4k بگوییم؛ بهتر است از نام آن شروع کنیم که اصلا این اسم از کجا آمده است؟ یا دلیل گذاشتن این اسم چیست؟

برچسب نام 4K Ultra High Definition توسط انجمن الکترونیک ایالات متحده آمریکا بر روی نمایشگرهایی که رزولوشن آنها حداقل 3840 * 2160 و نسبت تصویر 16:9 دارند گذاشته شد. با این نوع نام‌گذاری باید کمی بیشتر درباره کیفیت 4k و انواع ویدئو پروژکتورِ 4k بدانیم، تا دلیل تنوع قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k را درک کنیم.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتورِ 4K: آنچه که قیمت دیتا پروجکشن 4k را نسبت به سایر پروژکتورها متمایز می‌کند کیفیت تصاویر است.

ویدئو پروژکتور 4k

قیمت و خرید ویدئو پروژکتورِ 4k: مقایسه کیفیت تصویر

ویدئو پروژکتور 4k با دو نام و کمی تفاوت در کیفیت عرضه می‌شود: ویدئو پروژکتورِ 4k DCI با میزان رزولوشن 4096 * 2160 و دیگری که قطعا اگر اهل خرید پروژکتورِ 4k باشید اسم آنرا متناوبا و بیش از مدل قبلی شنیده‌اید ویدئو پروژکتورِ 4k UHD است. به زبان ساده‌تر پروژکتورهای DCI، ویدئو پروژکتورِ 4k اصل هستند و مدل دیگر، با یک ترفند به این درجه از کیفیت رسیده است.

خرید و قیمت پروژکتور 4k: هر دو تکنولوژی ساخت ویدئو پروژکتور 4k، فقط با کمی تفاوت در روش تولید پیکسل یا بهتر است بگوییم تفاوت در نوع تولید تصویر، وضوحی فراتر از وضوح FULL HD دارند.

(از صفحه ویدئو پروژکتور HD غافل نشوید.)

قیمت ویدئو پروژکتور 4k

خرید و قیمت دیتا پروژکتور 4k

خرید پروژکتورِ 4k از سال 2017 به عنوان یک محصول برتر و شاخص بر سرزبان‌ها افتادند. اما از آنجاییکه در ابتدا قیمت پروژکتورِ 4k در مقایسه با تلویزیون‌ها بالاتر بود، خرید ویدئو پروژکتورِ 4k برای خیلی‌ها آرزو بود. تا اینکه کمپانی‌های مختلف هم دست به کار شدند و مدل‌های مختلفی را به بازار عرضه کردند.

اینکه انواع کیفیت 4k چیست و برای بررسی 0 تا 100 ویدئو پروژکتورِ 4k بهتر است کمی به عقب برگشته و از تعریف و جایگاه پیکسل‌ها شروع کنیم.

قیمت و خرید ویدئو پروژکتور 4k: از آنجاییکه کمپانی‌ها و برندهای مختلفی برای تولید ویدئو پروژکتورِ 4K خانگی دست به کار شده‌اند، شما می‌توانید مطابق با بودجه‌ی خود بهترین ویدئو پروژکتورِ 4k را انتخاب کنید.

(از صفحه پرده نمایش پروژکتور نیز بازدید کنید.)

خرید ویدئو پروژکتور 4k

راهنمای انتخاب ویدئو پروژکتورِ 4k

پیکسل کوچکترین عنصر یا نقطه تشکیل دهنده تصویر است که شامل اطلاعات رنگی قرمز، سبز و آبی است. (البته به آن پیکسل‌های فرعی نیز گفته می‌شود). صفحه نمایش تلویزیون یا ویدئویی برای ایجاد یک تصویر با وضوح کامل، به تعداد زیادی پیکسل نیاز دارد.

تعداد پیکسل‌ها در واقع تضمین کننده وضوح تصویر هستند. هر چقدر تعداد آن نقاط پیکسلی بیشتر باشد (مثل ویدئو پروژکتورِ 4k) به تناسب تصویر با جزئیات بهتری نمایش می‌شود.

قیمت و خرید بهترین ویدئو پروژکتور 4k: متناسب با نوع تکنولوژی به کار رفته می‌توان ارزانترین ویدئو پروژکتورِ 4k و گرانترین پروژکتور 4k را از بین برندهای مختلف انتخاب کرد.

(در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور طیف وسیعی از پروژکتورهای کلاسی وجود دارد.)

فروش ویدئو پروژکتور 4k

قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k: بررسی ویژگی‌ها

تلویزیون‌ها یک صفحه بزرگ دارند تا پیکسل‌های مورد نیاز را برای نمایش در آن جای‌دهند یا به عبارتی Pack in کنند. اگر وضوح 1080p را بدون ابعاد خاصی بصورت شطرنجی تصور کنیم، در هر ردیف به صورت افقی میزان 1.920 پیکسل و در هر ستون میزان 1.080 پیکسل در حال اجرا است.

کل تعداد پیکسل‌هایی که یک صفحه را پوشش می‌دهند، تعداد پیکسل‌های افقی و تعداد پیکسل‌های عمودی را در هم ضرب می‌کنند. اما ویژگی های ویدئو پروژکتور 4k نسبت به تلویزیون‌ها کاملا متفاوت است. چون قرار است که دستگاه پروجکشن کوچک، کم حجم و قدرتمند باشد.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k: برای محاسبه کل تعداد پیکسل‌ها باید تعداد پیکسل‌های افقی و عمودی را در هم ضرب کرد.

قیمت و خرید ویدئو پروژکتور فور کی: مشخصات ویدئو پروژکتور 4k

در تلویزیون‌ 1080p، کل پیکسل‌ها حدود 2.1 میلیون هستند و برای تلویزیون‌ 4k Ultra HD، که شامل پیکسل‌ها افقی 3.480 و پیکسل‌های عمودی 2.160 هستند، حدود 8 میلیون پیکسل کل تصویر را پوشش دهد. (البته در پروژکتورهای DCI میزان پیکسل افقی بیشتر از پروژکتورها UHD است). حالا این میزان پیکسل را در ابعاد مختلف 40‌، 55، 65، 75 یا 80 اینچ و بالاتر از آن تصور کنید.

قیمت پروژکتورِ 4k با ضمانت کالا: برای خرید ویدئو پروژکتورِ فور کی دقت داشته باشید که تمامی آن‌ها رزولوشن یکسانی ندارند. ویدئو پروژکتورِ 4k قیمت مناسب بر اساس فناوری pixel shift تولید می‌شود.

(صفحه پروژکتور لیزری را از دست ندهید.)

عرضه ویدئو پروژکتور 4k

قیمت و خرید ویدئو پروژکتور فور کی+ کاربرد ویدئو پروژکتور 4k

برای تولید تصاویر در پروژکتورِ 4k، باید تعداد عظیمی از پیکسل‌ها از تراشه‌های LCD و DLP پروژکتور که خیلی کوچک‌تر از پنل‌های تلویزیون‌ OLED یا LCD است، عبور کنند. پروژکتورِ فور کی با تصویر 150 اینچی باید در تراشه‌های مستطیلی شکل خود که فقط حدود 1 اینچ مربع است، حدود 8 میلیون آینه کریستال اصل جای دهد.

آینه‌ها باید به باریکی مو و کیفیت کریستال اصل باشند. آن‌ها باید به سرعت جابه‌جا شده و پیکسل‌های زیادی را در لحظه بسازند. تولید تراشه‌ با چنین ظرافت و قدرت عملی نیاز به وقت و مواد مرغوب دارد.

قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k ارزان: مهم‌ترین بخش دیتا پروجکشن موتور اپتیکال آن یعنی پنل و منبع نوری است. هر چقدر قدرت عمل بیشتری داشته باشند قیمت پروزکتور گرانتر است.

(محصولات صفحه پروژکتور تجاری/اداری را از دست ندهید.)

ویدیو پروژکتور 4k

قیمت ویدئو پروژکتور فورکی با روش Pixel Shifting

از آنجا که تولید 8 میلیون پیکسل‌ بر روی تراشه‌های ظریف و کوچک کار سخت و وقت گیری است و قیمت پروژکتورِ 4k را سرسام آور می‌کند. کمپانی‌های معروفی مثل اپسون Epson، جی وی سی JVC و تگزاس اینسترمنت Texas Instrument سازنده پروژکتورهای DLP، با ابداع تکنیکی خاص، پروژکتورِ 4k ارزانقیمت را عرضه کردند.

روش تمامی آن‌ها Pixel Shift است ولی نام‌های مختلفی بر روی آن گذاشته‌اند: شرکت JVC آن‌را به عنوان سیستم eShift، شرکت Epson آنرا به عنوان 4k Enhancement)  4ke) و Texas Instrumenta بصورت غیر رسمی آن را به عنوان TI UHD معرفی می‌کند.

قیمت و خرید ویدئو پروژکتور فورکی: کمپانی‌های مختلف با استفاده از یک تکنیک به نام pixel shift قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k را به میزان قابل توجهی پایین آوردند.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور 4k ارزان را نیز مطالعه کنید.)

ویدئو پروجکشن 4k

فروشگاه آنلاین ویدئو پروژکتورِ 4k: تبدیل پروژکتور lcd به فورکی

کمپانی اپسون و JVC به جای اینکه از یک تراشه گرانقیمت با قابلیت ایجاد 8.3 میلیون پیکسل، از تراشه‌ای باقابلیت خاص و پیچیده‌ای به نام تراشه‌ D-ILA و فناوری Reflecting (بازتابی) رونمایی کردند که نسبت به تراشه اولی، قیمت مناسب‌تری دارد.

لیست قیمت پروژکتورِ 4k: در هسته‌ی مرکزی موتور اپتیکال پروژکتورِ 4k Epson  و JVC تراشه‌ای خاص با فناوری پیچیده‌ای تعبیه شده است.

فروشگاه اینترنتی ویدئو پروژکتور 4k: تکنیک pixel shift

در فناوری پیچیده و با ظرافت eShift یا 4ke، وقتی سیگنال ورودی شناسایی شود، هر فریم آن به دو تصویر جداگانه با کیفیت 1080p تقسیم می‌شوند؛

سپس پروژکتور به سرعت هر فریم را به عرض نیم پیکسل به صورت مورب به عقب و جلو جابه‌جا کرده و بر روی صفحه نمایش می‌دهد. این جا‌به‌جایی آنقدر سریع است که تصور می‌شود تصاویر با وضوحی بالاتر از HD و در حد 4k نمایش می‌شوند.

قیمت و فروش ویدئو پروژکتورِ فور کی: ترفند pixel shift پروژکتورهای 4k را به دو دسته‌ی پروژکتورهای گرانقیمت و ارزانقیمت تبدیل کرده است. در حال حاضر بهترین پروژکتورهای 4k خانگی باکیفیت آینه را می‌توانید از دو برند سونی و جی وی سی خرید کنید.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتورهای ارزان خانگی نیز به کارتان می‌آید.)

ارزانترین ویدئو پروژکتور 4k

فروش آنلاین پروژکتور فور کی ارزان قیمت

با روش Pixel Shifting در پروژکتورهای Epson و JVC فقط حدود 4.1 میلیون پیکسل یا به عبارتی فقط دو برابر تعداد پیکسل‌های 1080p ارائه می‌‌شود. البته قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k که به این صورت تولید می‌شود باز هم بسته به کیفیت پنل و متریال به کار رفته متفاوت است:

قیمت و خرید ویدئو پروژکتورِ 4k: ویژگی های کیفیت 4k UHD

تکنولوژی Pixel-Shifting در هر دو مدل Epson و JVC، برای نمایش محتوا با رزولوشن 1080 یا پایین‌تر، قابلیت Upscaling دارد و بدون بهم ریختگی پیکسلی، وضوح آن‌ها را افزایش می‌دهد.

معایب پروژکتور فور کی

فقط باید به این نکته توجه داشت که با فعال شدن فناوری Pixel Shift، پخش تصاویر سه بعدی غیر فعال می‌شود. به محض اینکه پخش سه بعدی یا فناوری Motion Interpolation فعال شود، فناوری eShift یا e4K Enhancement  بصورت خودکار خاموش شده و محتوا با کیفیت 1080p نمایش می‌شود.

(صفحه پروژکتور DLP را از دست ندهید.)

ویدئو پروژکتور 4k خانگی

فروش اینترنتی پروژکتور فور کی: پروژکتورهای 4K DLP

تا اینجا در رابطه با تولید کیفیت 4k در پروژکتورهای LCD صحبت شد (معمولا خود شرکت‌های JVC یا EPSON در توسعه 4k در این مدل‌ها صاحب سبک هستند اما این تکنیک در پروژکتورهای DLP به پیشنهاد شرکت TI صورت گرفته است) در این بخش قصد داریم که Pixel Shift را در پروژکتورهای 4k از نوع DLP بپردازیم:

خرید آنلاین ویدئو پروژکتور 4k: کیفیت فور کی در پروژکتور DLP

کمپانی تگزاس اینسترومنتس به جای تراشه‌ای با وضوح 1080p، از تراشه دیگری با وضوح 1528 * 2716 (4.15 میلیون) پیکسل ( دوبرابر پیکسل در پروژکتورها Epson و JVC) استفاده کردند.

در واقع روش همان مسیر قبلی فقط با تراشه‌ای دیگر اجرا می‌شود. در این مدل، پردازشگر ویدئویی اضافه، به جای حدود 4 میلیون پیکسل کاذب، حدود 8.3 میلیون پیکسل تولید می‌کند.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتورِ 4K: طراحی روش پیچیده و پیشرفته پیکسل شیفت رزولوشن 4k را با قیمت متناسب‌تری برای دوستداران دنیای تصویر ارائه می‌دهد.

(برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب ویدئو پروژکتور برای بازی مراجعه کنید.)

انواع ویدئو پروژکتور فور کی

همانطور که توضیح داده شد، با فناوری Pixel shift قیمت پروژکتورِ 4k تا حد قابل توجهی پایین آمد و کمپانی‌های زیادی در صدد تولید انواع ویدئو پروژکتور فورکی برآمدند:

قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k جیبی

از نمونه‌های جذاب دنیای پروژکتورها، پروجکشن‌‌های مینی هستند. آن‌ها در طرح‌ها و مدل‌های جذابی ارائه می‌شوند و با وجود باتری و اسپیکرهای داخلی، استفاده‌ی راحتی دارند. از نمونه‌های پرفروش و پرطرفدار ویدئو پروژکتور جیبی 4k می‌توان به برند سونی و اخیرا برند انکر نبولا اشاره کرد.

قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k سبک وزن

از ویژگی‌های پروژکتور جیبی فور کی به انعطاف‌پذیری بالای آن اشاره کرد. قابلیت پروژکتورِ فور کی جیبی بخاطر قابل حمل بودن آن و نمایش نامحدود تصاویر فیلم، بازی و استریمینگ در هر فضایی است.

البته قیمت ویدئو پروژکتورِ جیبی و قابل حمل 4k بخاطر وزن کم و کوچکی جثه، ارزان قیمت نیست. برخی از مدل‌های ویدئو پروژکتورِ 4k کوچک بخاطر استفاده از منبع نوری لیزری و تراشه 4k با قیمت ویدئو پروژکتورهای خانگی معمولی برابری می‌کند.

قیمت ویدئو پروژکتور پرتابل 4k: اگر آرزو داشتید که هر کجا می‌روید تلویزیون را همراه خود داشتید، خرید ویدئو پروژکتورِ قابل حمل 4k رضایت شما را به دست می‌آورد. سبک و کم‌جا، با کیفیتی آینه!

قیمت ویدئو پروژکتور 4k خانگی

خرید ویدئو پروژکتورِ 4k تلویزیون دار خانگی با قابلیت نمایش تصاویر 300 اینچ و رزولوشن 4k برای خانه‌های لوکس و لاکچری مناسب‌ترین گزینه است. البته قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k باکیفیت بالا نسبت به تلویزیون‌ها گرانتر است، اما می‌تواند چند برابر آن‌ها تصاویر را بزرگ‌تر و بدون محدودیت قاب به نمایش گذارند.

قیمت ویدئو پروژکتورِ هوشمند 4k

وضوح تصویر فقط یکی از گزینه‌های ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k حرفه ای است. از مزایای ویدئو پروژکتور خانگی حرفه ای 4k می‌توان به شفافیت رنگ‌ها، نسبت کنتراست عالی، تصحیح کیستون، نمایش جزئیات، نرخ تازه سازی بالا و مواردی این چنینی اشاره کرد. (برای خرید انواع پروژکتورِ 4k هوشمند با ما تماس بگیرید.)

اگرچه قیمت پروژکتور 4k سینما خانگی نسبت به مدل و نوع تکنولوژی متفاوت است، اما با وجود پروژکتورهای 4k UHD می‌توان با قیمت مناسب‌تری از آن‌ بهره‌مند شد.

خرید ویدئو پروژکتور فور کی با وای فای

پروژکتور برند اپتما اولین شرکتی بود که از سیستم TI UHD استفاده کرد و بعد از آن در برندهای Acer، BenQ، SIM2، کاسیو و Vivitek مورد استقبال قرار گرفت. اگر به دنبال نمایندگی فروش ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k با قیمت مناسب هستید، با تهران پروژکتور تماس بگیرید.

قیمت و خرید انواع ویدئو پروژکتورِ 4k: خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k با در نظر گرفتن نوع تراشه، از رنج قیمتی 1000 دلار تا بالاتر 6000 دلار دسته بندی می‌شود.

قیمت پروژکتور 4k

قیمت ویدئو پروژکتور 4k بازی

هیچ کسی مثل گیمرها از تصاویر جادویی ویدئو پروژکتور گیمینگ 4k لذت نخواهد برد. خرید پروژکتورِ گیمینگ 4k که سازگار با انواع کنسول بازی است و می‌توانید تصاویر را با کمترین لگ و کیفیتی عالی به نمایش گذارد.

اگر به دنبال نمایندگی فروش آنلاین پروژکتورِ 4K مناسب بازی هستید و بهترین قیمت پروژکتورِ بازی 4k را می‌خواهید، با تهران پروژکتور تماس بگیرید.

قیمت ویدئو پروژکتورِ 4k گیمینگ همانند سایر محصولاتی که مخصوص بازی طراحی می‌شود به نسبت گرانتر است.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k لیزری

یک نمونه‌ی پیشرفته‌ی در دنیای تصویر، ویدئو پروژکتور لیزری فور کی است. قیمت ویدئو پروژکتور لیزری 4k برخلاف ویدیو پروژکتورهای معمولی مبتنی بر لامپ؛ به تعویض لامپ نیاز ندارد و سال‌های طولانی می‌توان بدون افت کیفیتی از آن استفاده کرد. قیمت ویدیو پروژکتورِ لیزری 4k بخاطر ویژگی‌های پیشرفته نسبت به سایر مدل‌ها گرانتر است.

قیمت پروژکتورِ 4k لیزری برای منبع نوری پیشرفته و همینطور مدل پنل پیچیده‌ای که دارد گرانقیمت است.

قیمت پروژکتور 4k شورت ترو

خرید پروژکتور فوق العاده برد کوتاه 4k بخاطر بدون توجه به مساحت اتاق می‌تواند حتی در کوچک‌ترین اتاق‌ها هم تصاویری به ابعاد 300 متر نمایش دهد. مثلا پروژکتور لیزری فوق پرتاب کوتاه ونکیو با کیفیت 4k یکی از نمونه‌های بارز و پرفروش در دنیا است.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k شورت ترو بخاطر لنزهای گرانقیمت که دارد نسبت به پروژکتورهای معمولی گرانتر است.

بهترین برندهای ویدئو پروژکتور 4k

قیمت ویدئو پروژکتور 4k گران است؛ بنابراین بیشتر برای سرگرمی و نمایش فیلم از آن استفاده می‌شود. برای خرید پروژکتور اداری و آموزشی معمولا این مدل پیشنهاد نمی‌شود.

اگر برای سالن خانه، محیط های بزرگ مثل فضاهای آموزشی بزرگ نیاز به تصاویر عریض و روشن است می‌توان از آن بهره‌مند شد. در ادامه با بهترین مارک ویدئو پروژکتورِ 4k آشنا می‌شوید:

قیمت ویدئو پروژکتور 4k سونی SONY

گویا سونی قصد دارد به تنهایی تولید پروژکتور فوری کی اصل (پروژکتور سونی 4k) را در دست بگیرد (کاست‌های صوتی DAT، miniDisc، BETAMX و SACD را بخاطر دارید؟)؛

برند سونی بجای اینکه از روش‌های مقرون بصرفه ترجیح می‌دهد که به قولی کلاس کار خود را حفظ کرده و با استفاده از تراشه‌های گرانقیمت همچنان خاص باقی بماند. به همین خاطر به عنوان پروژکتورِ Native فور کی سر و صدای زیادی کرده است.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k اپسون Epson

کمپانی اپسون بخاطر تولید ویدئو پروژکتورهای باکیفیت زبانزد است. تولید ویدئو پروژکتور 4k اپسون با قیمت تقریبا مقرون بصرفه، این برند را بیش از پیش معروف ساخت. انواع ویدئو پروژکتور فور کی اپسون را می‌توان از فروشگاه‌های آنلاین صوتی و تصویری خریداری کرد.

ویدئو پروژکتور سونی 4k

قیمت ویدیو پروژکتور شیائومی 4k

ویدئو پروژکتور 4k شیائومی بخاطر ظاهر زیبا و جمع و جور و قیمت مناسب، خیلی زود جایگاه خوبی در میان علاقه‌مندان پیدا کرد. ویدئو پروژکتورِ 4k شیامی با موتور اپتیکال لیزری و وضوح عالی از پرفروش‌ترین پروژکتورهای 4k در دنیا است. در میان مجموعه مینی پروژکتورِ 4k، اسم ویدئو پروژکتورِ 4k باوین هم اخیرا زیاد به چشم می‌خورد که می‌توان از آن به عنوان یک پروژکتورِ سبک وزن یاد کرد.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k ال جی

خیلی‌ها با سوال اینکه تلویزیون بهتر است یا ویدیو پروژکتور، برای خرید ویدئو پروژکتور مردد هستند. اگرچه قیمت ویدئو پروژکتور فور کی گران است، اما برندهای مختلفی ویدئو پروژکتورِ فور کی را با قیمت متناسب‌تری به بازار عرضه می‌کنند.

کمپانی ال جی جدیدا از پیشرفته‌ترین پروژکتورهای فور کی رونمایی کرده است. تصحیح کیستون، منبع نوری ترکیبی و تولید رنگ عالی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیتا پروژکتورِ 4k ال جی LG است. برای خرید ویدئو پروژکتور 4k ال جی LG با تهران پروژکتور تماس بگیرید.

قیمت پروژکتور 4k ویوسونیک

برند ویوسونیک در زمینه‌ی تولید ویدئو پروژکتور خانگی و سرگرمی خوشنام و بااعتبار است. مجموعه ویدئو پروژکتورهای 4k ویوسونیک بخاطر تراشه پیشرفته 4k ultra HD و قیمت مناسب حسابی پرطرفدار هستند. پوشش 96 درصدی استاندارد سینمایی Rec و دقت رنگ عالی از ویژگی‌های جالب توجه‌ی این دستگاه دیتا پروژکتور فور کی است.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k بنکیو

اگر در دنیا به دنبال بهترین برندهای ویدئو پروژکتورها باشید، قطعا نام بنکیو BenQ در صدر جدول به چشم می‌خورد. خرید ویدئو پروژکتورِ 4k بنکیو بخاطر انعطاف‌پذیری بالا، تولید رنگ‌های شفاف و از همه مهم‌تر قیمت ارزان در تمام دنیا معروف و مورد استقبال است.

قیمت ویدئو پروژکتور 4k ولتو

پروژکتورهای مینی و قابل حمل نسبت به سایر پروژکتورها، بخاطر قدرت نمایش و حمل آسان بسیار پرطرفدار و پرفروش است. از بین برندهای مشهور، خرید پروژکتورِ ولتو Volto چینی هم بخاطر وزن سبک و کیفیت 4k با استقبال زیادی روبه‌رو شده است. ولتو ادعا می‌کند که پروژکتور مینی خود را با کیفیت 4k ارائه کرده است. بهترین قیمت پروژکتورِ 4k ولتو را از تهران پروژکتور بخواهید.

مزایای ویدئو پروژکتور 4k

بزرگترین مزیت پروژکتورهای 4k در کیفیت عالی تصاویر. با ویدئو پروژکتورِ فور کی شما می‌توانید تصاویر با کیفیت را بدون هیچ گونه نمایش پیکسلی تماشا کنید. با بهترین ویدئو پروژکتورهای 4k تجربه تماشای تصاویر پیکسلی بی‌کیفیت را فراموش می‌‍کنید. تصاویر آنقدر جاندار و با ظرافت‌ هستند که انسان را برای لحظاتی به دنیای خیال روانه می‌کنند.

پروژکتور 4k سونی

خرید و قیمت پروژکتور 4k: نقطه ضعف پروژکتورهای 4k

از معایب پروژکتور فور کی تنها می‌توان به این نکته اشاره کرد که خیلی گرانقیمت است. مخصوصا اگر از نوع ویدئو پروژکتورِ 4k سونی باشد. البته این نقطه ضعف با خرید پروژکتورِ 4k Ultra HD تقریبا حل شده است.

بررسی نقطه ضعف پروژکتورهای 4k

کیفیت و کنتراست ویدئو پروژکتور 4K

وضوح 4 برابری FULL HD حتی تصاویر از فاصله‌های دور را هم دقیق و با کیفیت نمایش می‌‌دهد. اگرچه وضوح در انتخاب پروژکتور حرف اول را می‌زند، اما تنها فاکتور خرید پروژکتور نیست. برای انتخاب پروژکتور باید موارد دیگری: میزان روشنایی پروژکتورِ 4k که متناسب با قدرت منبع نور است و میزان کنتراست بسیار حائز اهمیت است.

بررسی کیفیت پروژکتور 4k

برای خرید پروژکتور 4k چه نکاتی را بدانیم؟

این همه بحث فقط درباره رسیدن به رزولوشن عالی 4k است. به جز روشی که در پروژکتورِ سونی به کار گرفته می‌شود، تمامی روش‌ها یک ترفند هوشمندانه است که فقط با خطای چشم قابل اجرا هستند.

اما با این حال، در بیشتر موارد، تشخیص تفاوت بین هریک از آنها بسیار دشوار می‌شود. مخصوصا در تماشای فیلم که اصلا قابل تشخیص نیستند. مگر اینکه در تماشای تصاویر گرافیکی بتوان جزئیات را در شرایط مختلف نور محیط تحلیل کرد.

درضمن این کار نیز به آسانی انجام نمی‌شود. مثلا باید خیلی به صفحه نمایش نزدیک شوید یا پروژکتورها را در کناریکدیگر گذاشته و از لحاظ رنگ و کنتراست و سایر مشخصات فنی بررسی کنید.

خرید ویدئو پروژکتور 4K

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور 4k: تشخیص پروژکتور اصل از تقلبی

برای خرید پروژکتورِ 4k اگر وقت ندارید تا تمامی جزئیات فنی را به دقت بررسی کنید، فقط  دانستن فرق برچسب‌های Native یا همان 4k اصل، shite- 4k Enhancement 4k  و TI DLP UHD را بدانید کفایت می‌کند. پروژکتورهای شِبه 4k (با پنل pixel shift) در فروشگاه‌های پروژکتور به نام‌های‌ زیر نیز خوانده می‌شود:

 • 4k compatibility
 • Faux-4K
 • Pseudo 4k
 • 4k Lite

خرید پروژکتور 4k

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور 4K

البته نمایش تصاویر با چنین کیفیت بی‌نظیری بهای خوبی هم دارد. مطمئنا برای تماشای دنیای بی‌نظیر دیجیتال با رنگ‌ها واقعی و شفاف باید پول خوبی پرداخت. این را هم در نظر داشته باشید که منابع محتوای 4k به سرعت در حال افزایش هستند. از انواع پخش‌کننده‌های Blu-ray گرفته تا تمامی کنسول‌های بازی Xbox One و PlayStation 4، همه‌ی آن ها با استقبال بی‌نظیری این فناوری را پشتیبانی می‌کنند.

بررسی دیتا پروژکتور 4k سازگار با کنسول گیم

اگر می‌خواهید کنسول‌ها و دستگاه‌های تصویر خود را ارتقاء دهید، منطقی است که با کیفیت 4k سال‌ها از این میزان وضوح لذت خواهید برد. قیمت پروژکتورِ 4k اصلی از حدود 5.000 دلار شروع می‌شود و پروژکتورهای شِبه 4k از قیمت 2.000 دلار، که قطعا مبلغی قابل تأمل است.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور 4k: اگر برای بازی به دنبال یک ویدئو پروژکتور با تصاویری شفاف و سازگاری بالا هستید، باید پروژکتورِ 4k را انتخاب کنید که با فعال شدن حالت بازی، کیفیتش کم نشود و با کنسول گیم سازگار باشد.

بررسی قیمت ویدئو پروژکتور 4K

خرید و قیمت بهترین پروژکتور 4k

 تولید محتوای 4k با سرعت در حال افزایش است. سازندگان فیلم به طرز قابل توجه‌ای از روش‌های تولید و فیلم‌برداری مدرن طرفداری می‌کنند. مثلا فیلم‌های پرطرفداری مثل Oblivion، The Martian، The Amazing Spider Man 2 بر اساس کیفیت 4k فیلمبرداری شده‌اند.

خیلی از فیلم‌های کلاسیک نیز هم اکنون در حال بازسازی به این فرمت هستند. به همین دلیل عشق فیلم‌ها حتی برای تماشای هر نوع فیلم می‌توانند برای خرید ارزان ترین ویدئو پروژکتورِ 4K اقدام کنند. برای معرفی

قیمت و محتواهای پروژکتور 4k

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور 4k از  تهران‌پروژکتور

از پروژکتورهای شبه 4k یا اصطلاحا Pseudo 4k می‌توان به پروژکتور Epson TW9400 که شامل پنل‌های اصلی HD است و توانایی نمایش تصاویر با رزولوشن نزدیک به 4k را دارد نام برد؛ یا پروژکتور NEC PA903X که با فناوری 4k Ready طراحی شده است. برای خرید بهترین پروژکتورِ فور کی با تهران پروژکتور تماس بگیرید.

تفاوت تصویر ویدئو پروژکتور 4k و Full hd چیست؟ 

 • نه تنها در مقایسه ویدئو پروژکتور 4k با ویدئو پروژکتور full hd بلکه تفاوت تصویر و کیفیت این مدل ویدئو پروژکتور با سایر ویدئو پروژکتورها است. وضوح پروژکتور فور کی 4 برابر وضوح تصویر پروژکتور فول اچ دی!

کیفیت تصویر 4k یا 8k؟

 • هر چقدر تعداد پیکسل‌ها بیشتر، نمایش جزئیات دقیق‌تر! کیفیت 8k چهار برابر بیشتر از کیفیت 4k است.

رنج قیمتی ویدئو پروژکتورِ 4k و ارزانترین مدل آن چیست؟ 

 • رنج قیمتی ویدئو پروژکتور 4k بخاطر نوع کیفیتی که دارند، خیلی متفاوت است. اما بطور کلی می‌توانید ارزانترین آن را با 1000 دلار و پیشرفته‌ترین را با 3000 دلار خریداری کنید. ارزانترین مدل پروژکتور 4k اصلی Sony VW295ES یا JVC NX5 است.

بهترین ویدئو پروژکتور 4k کدامند؟ 

 • از بین لیست قیمتی ویدئو پروژکتورهای فور کی، برند اپسون و بنکیو پروژکتورهای اقتصادی و باکیفیتی را ارائه داده‌اند.

آیا ویدئو پروژکتور 4k ارزش خرید دارد؟

 • اگر به دنبال تصاویر درخشان و سازگار با آخرین تکنولوژی روز هستید، ویدئو پروژکتور فور کی ارزش خرید دارد.

ابعاد تصاویر ویدئو پروژکتور 4k؟ 

 • ابعاد تصویر در ویدئو پروژکتورِ 4k شبیه به تلویزیون‌های FULL HD به نسبت 16:9 است.

از کجا ویدئو پروژکتور 4k بخریم؟

 • برای خرید ویدئو پروژکتور علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی‌های فنی، حواستان به نوع گارانتی و پشتیبانی نمایندگی فروش باشد. تهران پروژکتور سابقه‌ی خوبی در این زمینه دارد.
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه