پرده نمایش دستی

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 14 نتیجه

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.5*1.5

1.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 1.8*1.8

2.000.000 تومان
پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

پرده نمایش ویدئو پروژکتور اسکوپ دستی 2*2

2.300.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 2.5*2.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 2.5*2.5

3.300.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 3*3

3.900.000 تومان
پرده نمایش ویدئو پروژکتور دستی گرند ویو 84 اینچ

پرده نمایش ویدئو پروژکتور دستی گرند ویو 84 اینچ

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 135*180 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 135*180 Scope

ناموجود
پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 1.5*2

پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 1.5*2

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 187*250 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی اسکوپ مدل 187*250 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی فوجیتا مدل Fujita 120 inch

پرده نمایش پروژکتور سقفی-دستی فوجیتا مدل Fujita 120 inch

ناموجود
پرده نمایش سقفی دستی فوجیتا 100 اینچ 16:9

پرده نمایش سقفی دستی فوجیتا 100 اینچ 16:9

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 16:9

پرده نمایش پروژکتور سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 16:9

ناموجود
مكان گيرنده

پرده نمایش سقفی دستی اسکوپ 100 اینچ 4:3

ناموجود

صفحه نمایش‌های دیواری یا سقفی دستی برای نصب دائمی روی دیوار یا سقف طراحی شده‌اند و باز و بسته کردن آنها به صورت دستی انجام می‌شود. اگر به فکر خرید ویدئو پروژکتور و همینطور خرید پرده نمایش هستید، صفحه نمایش‌های دستی گزینه‌ای عالی با قیمت مناسب برای استفاده در خانه، اداره یا کلاس‌های درس هستند. در ادامه این مطلب تهران پروژکتور می‌توانید بیشتر در مورد پرده نمایش دستی بخوانید.

پرده نمایش دستی چیست؟

پرده‌های ویدئو پروژکتور سقفی و دیواری دستی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت دائمی روی دیوار یا سقف نصب شوند و برای استفاده نیز به صورت دستی باز می‌شوند. این نوع از صفحه نمایش‌ها بسیار محبوب هستند زیرا ارزش بالایی دارند، قیمت آنها زیاد نیست و در مقابل سایش نیز مقاوم هستند.

پرده نمایش دستی دارای یک پارچه مخصوص نمایش ویدئو پروژکتور است که به صورت رول شده در یک قاب فلزی جمع می‌شود. این پارچه معمولا یک نوار وزنی در بخش پایینی دارد که باعث می‌شود پارچه محکم و صاف نگه داشته شود. اکثر صفحه نمایش‌های کشویی دستی را می‌توان در ارتفاع دلخواه تنظیم و قفل کرد.

هنگام خرید صفحه نمایش ویدئو پروژکتور لازم است اندازه‌ی پرده‌ی مناسب و ابعاد آن و همینطور نوع باز و بسته شدن آن به صورت موتوری یا دستی و حتی پرده نمایش ثابت را در نظر بگیرید.

(مطالعه مطلب راهنمای خرید برد هوشمند می‌تواند برای شما مفید باشد.)

پرده نمایش دستی پروژکتور

قابلیت جمع شدن آهسته در پرده نمایش‌های دستی

درحالی که تمام صفحه نمایش‌های کشویی دستی به گونه‌ای عمل می‌کنند که صفحه نمایش با عملکرد غلتکی در محفظه جمع می‌شود، اما برخی از این صفحه نمایش‌ها دارای یک مکانیزم داخلی هستند که پس از پایان کار، سرعت جمع شدن پارچه به درون محفظه را کاهش می‌دهد.

بدون این مکانیزم کاربر باید پرده را به داخل محفظه هدایت کند اما مکانیزم جمع شونده باعث می‌شود پس از یک حرکت کششی، پرده به صورت اتوماتیک به داخل محفظه‌ی مخصوص جمع شود.

این مکانیزم از بدنه‌ی پرده نمایش دستی محافظت می‌کند و یک عملکرد دستی نرم‌تری را ارائه می‌دهد. این صفحه نمایش‌ها معمولا کیفیت بالاتری دارند که باعث می‌شود قیمت آنها نیز بیشتر باشد.

(برای خرید پروژکتور DLP به تهران پروژکتور رجوع کنید.)

مکانیزم جمع شدن آهسته در پرده نمایش‌های دستی

مقایسه پرده نمایش دستی و برقی ویدئو پروژکتور

اگر قصد خرید پرده نمایش پروژکتور دارید، حتما شما هم بین خرید از میان انواع صفحه نمایش‌های موجود در بازار از جمله صفحه نمایش دستی و برقی دچار تردید هستید. ایجاد یک سالن تئاتر یا اتاق چندمنظوره برای خانه یا محل کار می‌تواند یک ایده‌ی عالی باشد که باعث افزایش کارایی و استفاده از فضا برای ملاقات، دورهمی یا همکاری شود. اما برای این کار باید موارد مختلفی از جمله بهره‌وری بیشتر از فضا را در نظر داشته باشید.

هنگام طراحی اتاق برای نصب ویدئو پروژکتور باید صفحه نمایش مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. گزینه‌های زیادی برای این کار وجود دارد که از میان آنها پرده نمایش ثابت، دستی یا موتوری محبوب‌ترین هستند. صفحه نمایش‌های برقی دارای یک موتور الکتریکی کوچک هستند که برای باز و بسته کردن پرده استفاده می‌شود. در پرده نمایش دستی یک اپراتور آن را پایین می‌کشد و این پرده‌ها معمولا دارای مکانیزم فنری و غلتکی هستند که به کاربر اجازه می‌دهد آن را مانند پرده‌ی پنجره باز و بسته کند.

صفحه نمایش‌های دستی و برقی هر کدام مزایا و معایب خود را دارند که در ادامه در خصوص آن بیشتر صحبت خواهیم کرد. برای خرید صفحه نمایش پروژکتور و اطلاع از لیست قیمت صفحه نمایش پروژکتور به تهران پروژکتور رجوع کنید.

(برای خرید ویدئو پروژکتور 4K به صفحه مورد نظر رجوع کنید.)

مقایسه پرده نمایش دستی و برقی ویدئو پروژکتور

پرده نمایش دستی پروژکتور و اندازه‌ی فضا برای نصب صفحه نمایش

نصب یک صفحه نمایش بزرگ در اتاقی کوچک می‌تواند باعث اشغال فضا شود. بنابراین لازم است اندازه‌ی صفحه نمایش متناسب با اندازه‌ی اتاق باشد. به این ترتیب، در اتاق‌های بزرگ به یک صفحه نمایش بزرگ‌تر نیاز دارید تا همه‌ی افراد بتوانند به خوبی تصاویر نمایش داده شده را مشاهده کنند.

از آنجایی که پرده‌های بزرگ‌تر بسیار سنگین و دست و پاگیر هستند، بهتر است به سراغ پرده نمایشِ دستی بروید.

صفحه نمایش دستی پروژکتور متناسب با اندازه اتاق

محدودیت‌های فضا برای نصب پرده نمایش

اگرچه خیلی از افراد ممکن است ترجیح بدهند سراغ پرده نمایش برقی بروند، اما محدودیت‌های فضا از جمله نبود پیکربندی الکتریکی مناسب می‌تواند با مشکلاتی همراه باشد.

در این شرایط برای نصب صفحه نمایش‌های برقی لازم است از تکنسین برق کمک بگیرید تا سیم‌کشی‌های لازم را انجام دهد. این درحالی است که با نصب پرده نمایش دستی، هزینه‌ی اضافه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

محدودیت‌های فضا برای نصب پرده نمایش

وزن پرده نمایش دستی و برقی

اگر فکر می‌کنید بالا بودن وزن یک صفحه نمایش ممکن است باعث ایجاد مشکل شود، خرید پرده نمایشِ دستی گزینه‌ی بهتری برای شما خواهد بود. صفحه نمایش‌های دستی اغلب سبک‌تر هستند و می‌توان بدون مشکل آنها را روی دیوار نصب کرده و ثابت نگه داشت.

این در حالی است که صفحه نمایش‌های برقی وزن بالایی دارند و نصب آنها روی هر دیواری امکان‌پذیر نخواهد بود.

خرید پرده نمایش دستی

استفاده مورد نظر از صفحه نمایش ویدئو پروژکتور

یکی از نکاتی که در خرید صفحه نمایش ویدئو پروژکتور باید به آن توجه داشته باشید، نحوه استفاده و تعداد دفعات استفاده از آن است. اگر صفحه نمایش را برای نصب در یک محیط حرفه‌ای می‌خواهید، نوع موتوری یا برقی آن مناسب‌تر است. بعلاوه این پرده نمایش‌ها برای استفاده‌های مکرر و زیاد مناسب هستند.

این در حالی است که پرده نمایش دستی برای مواردی ایده‌آل است که پروژکتور به صورت پراکنده مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ برای مثال در کلاس‌های درس یا محیط‌های تفریحی صفحه نمایش دستی به خوبی نیازها را برآورده می‌سازد.

پرده نمایشهای دستی مناسب برای کلاس‌های درس

بودجه و مقایسه قیمت خرید صفحه نمایش دستی و برقی

قیمت صفحه نمایش پروژکتور بسیار متنوع است. قیمت این تجهیزات با توجه به فاکتورهایی مانند ویژگی‌ها، قابلیت‌های رد نور محیطی، زیبایی و غیره می‌تواند متفاوت باشد. بعلاوه برخی از صفحه نمایش‌ها ممکن است با انواع مختلف ویدئو پروژکتور سازگاری داشته باشند و یا با موادی با کیفیت متفاوت ساخته شده باشند.

بنابراین اگر محدودیت بودجه دارید، بهتر است به سراغ محصولی بروید که بیشترین ارزش خرید را نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، داشته باشد. به طور کلی پرده نمایش دستی مقرون به صرفه‌تر است و این یعنی شما می‌توانید یک صفحه نمایش دستی با کیفیت بالاتر و هزینه‌ی کمتر نسبت به صفحه نمایش موتوری تهیه کنید.

قیمت خرید صفحه نمایش دستی و برقی

خرید پرده نمایشِ دستی از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

پرده نمایش‌های کشویی دستی یا غیرالکتریکی یک راه‌حل محبوب برای اکثر کاربردها به ویژه مواردی هستند که منبع تغذیه برای صفحه نمایش برقی در دسترس نیست. پرده‌های دستی پروژکتور طیف وسیعی از محصولات را در اندازه‌ها، نسبت‌ها و فرمت‌های مختلف شامل می‌شوند که برای هر پروژکتوری در دسترس هستند. اکثر مدل‌های پرده نمایش دستی در یک قاب سفید یا مشکی متناسب با دکوراسیون محل مورد نظر، موجود هستند.

پرده‌های استاندارد کشویی شامل ویژگی‌هایی مانند SRM یا مکانیزم عقب‌نشینی آهسته، مدل‌های مناسب مکان‌های بزرگ با سیستم‌های اتصال زنجیری، یا حاشیه‌ی مشکی در تمام اطراف منطقه‌ی دید و همینطور طراحی دیواری و سقفی هستند. اگر قصد خرید ویدئو پروژکتور، خرید لوازم جانبی پروژکتور، میکروفون و سایر محصولات را دارید، پیشنهاد می‌کنیم سری به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بزنید.

خرید صفحه نمایشِ دستی از تهران پروژکتور

منبع

منبع

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه