پروژکتور سونی

فیلتر ها

نمایش 1–20 از 23 نتیجه

ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CL1A Mobile

ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CL1A Mobile

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CD1 Mobile

ویدئو پروژکتور سونی Sony MP-CD1 Mobile

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX221

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX221

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX220

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX220

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW535

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW535

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX270

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX270

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX575

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX575

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX270

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX240

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX37

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-CH375

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-CH375

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX30

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX122

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX122

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX131

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX131

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX147

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX147

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX295

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX295

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX255

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX255

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX102

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-DX102

ناموجود
ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-HW45ES

ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-HW45ES

ناموجود

ویدئو پروژکتور سونی Sony Projector

تماشای فیلم و زدن گیم در صفحه نمایش بزرگ، این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده است. کافی است که فقط یکبار مسابقه فوتبال یا یک ست گیم را در صفحه نمایش بزرگ پروژکتور، مخصوصا از نوع ویدئو پروژکتور سونی Sony Projector، تجربه کنید. آنقدر تصاویر تولید شده از ویدئو پروژکتورها آدم را به وجد می‌آورد؛ که دیگر به نمایشگر هیچ تلویزیونی راضی نخواهید شد. در این متن قصد داریم که با عبوری سریع و گذری از تاریخچه برند سونی و اختراعات عجیب آن که جهان را شگفت‌زده کرد به صورت اختصاصی به معرفی ویدئو پروژکتور سونی بپردازیم تا با اطلاعات کافی به خرید پروژکتور سونی در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور اقدام کنید.

(برای خرید ویدئو پروژکتور 4k و پروژکتور لیزری به این صفحات مراجعه کنید.)

تاریخچه‌ی سونی Sony Brand

شرکت توکیو تسوشین کوگیو K.K ( شرکت مهندسی ارتباطات از راه دور سونی) در سال 1946، توسط دو جوان کم سن و سال پایه‌گذاری شد.  آن‌ها کمپانی کوچک خود را با سرمایه گذاری 190.000 یِن (در سال 1325 تقریبا معادل 700.000 تومان) و 20 کارمند در ژاپن آغاز کردند.

نمایی از پرده نمایش واید از ویدئو پروژکتور سونی Sony

هدف از راه اندازی شرکت Sony تولید محصولات نوینی بود که نه تنها در ژاپن بلکه در در هیچ کجای دنیا مشابه‌ای نداشته باشد. این هدف با روح مستقلانه و تفکر آزادنه در کشور ژاپن هم‌سو بود. مطمئنا دلیل ماندگار ماندن برند سونی چیزی جز این نیست.

اگرچه در برخی شرایط این هدف را فراموش می‌کند، اما با تولید محصولات نوین در صدر شرکت‌های الکترنیک قدرتمند جهان قرار دارد. و در حال حاضر رکورد خرید پروژکتور sony نشاندهنده‌ی موفقیت عالی این برند در دنیا است. البته که قیمت پروژکتور sony گران است اما همچنان جزء پرطرفدارترین‌ها است.

(با بهترین پروژکتور جیبی سال آشنا شوید.)

دنیایی نوین با برند سونی

شرکت سونی با این شعار که هر آنچه ناممکن است ممکن می‌شود جهان الکترونیک را با محصولات بی‌نظیرش فتح کرد. این شرکت با تولید نوار ضبط صوت و دستگاه پخش خود را به جهان معرفی کرد. البته دانستن اینکه نام سونی از کجا آمده است نیز خالی از لطف نیست.

(تفاوت تلویزیون و پروژکتور را در این صفحه بخوانید.)

برند Sony

مؤسس سونی یعنی آقای ماسارو ایبوکا بعد از تأسیس دفتر مهندسی ارتباطات از راه دور در توکیو (‌که هنوز هم به عنوان دفتر اصلی شرکت سونی در حال فعالیت است) درصدد بود نامی انتخاب کند که تلفظ آن در تمامی زبان‌ها بسیار ساده باشد. اسم سونی ترکیبی از نام Sonny که به زبان انگلیسی یعنی پسر و کلمه Sonus که در زبان لاتین به معنی صوت و صدا است، شکل گرفت. این اسم Sony هم براحتی در هر زبانی می‌چرخد و هم با روحیه‌ی کاری آن‌ها تطبیق داشت. البته که با تعصبی که ژاپنی‌ها به زبان و فرهنگ‌شان دارند این انتخاب جسارت بسیاری می‌خواست.

(با بهترین ویدئو پروژکتورهای بازی سال در این صفحه آشنا شوید.)

جهانی شدن برند سونی Sony

شرکت سونی با گرفتن مجوز ساخت ترانزیستوز از نیویورک شروع به فعالیت حرفه‌ای خود کرد. کمپانی سونی با ساخت ترانزیستورهای رادیویی جیبی، پخش کننده‌های صوتی و تصویری مختلف، مثل : واکمن (اولین دستگاه پخش‌کننده‌ی قابل حمل)‌، نام خود را در جهان جای انداخت.

بی‌شک شرکت سونی اولین شرکتی نبود که در تولید محصولات الکترونیک پا به عرصه جهان گذاشته باشد اما جزو موفق‌ترین آن‌ها به حساب می‌آمد. با توسعه‌ی گوشی‌های هوشمند، شرکت سونی با شرکتی سوئدی که در زمینه ارتباطات فعالیت می‌کرد به نام اریکسون، گوشی تولید کرد.

اما کمی بعد سونی کل سهام شرکت اریکسون را از آن خود می‌کند و بصورت کاملا انحصاری با نام خود به تولید گوشی‌های هوشمند پرداخت. و اینگونه شد که در حال حاضر نمایندگی ویدئو پروژکتور سونی در جای جای دنیا مستقر شد.

(برای خرید پروژکتور ارزان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تصویری از پرده نمایش وسیع از ویدئو پروژکتور سونی

از شگفت‌انگیزترین خدمات شرکت مبتکر سونی می‌توان به ساخت لوح فشرده CD و دستگاه پخش قابل حمل آن یعنی دیسک‌من اشاره کرد. اما ساخت لوح فشرده در مقابل اختراع دیود تونلی که در لابراتورهای سونی توسط فردی به نام لئو اساکی شکل گرفت چیز پیش‌پا افتاده‌ای بود. چون اختراع دیود تونلی در سال 1957 برنده جایزه نوبل فیزیک شد.

(برای خرید پروژکتور پرتاب کوتاه این صفحه را از دست ندهید.)

پلی استیشن و پروژکتور Sony

به لطف کشف دیود تونلی دیگر تصاویر دیجیتالی با کیفیت HD نمایش می‌شدند که این تکنولوژی با استقبال بی‌نظیر تولیدات سینمایی هالیوود روبه‌رو شد. اما چیزی که بیش از حد شرکت سونی را به اوج محبوبیت رساند و افراد زیادی را میخ کوب آن کرد در سال 1994 اتفاق افتاد و آن چیزی نبود جزو تولید پلی استیشناینجاست که پروژکتورهای سونی بازار داغی پیدا می‌کنند و در کنار کنسول‌های بازی ترکیبی بی‌نظیر می‌سازند.

(برای بررسی نسبت پرتاب به زوم در ویدئو پروژکتور به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

SONY PROJECTOR

این بار سونی با تعصبی خاص بر روی اهداف اساسی خود، پروژکتورهای قدرتمندی را به جهان ارائه کرد. پروژکتورهای سونی با ارائه تصاویر بی‌نظیر، تجربه‌ای عالی و شگفت‌انگیز برای مخاطبان خود در مدارس، دانشگاه‌ها، کنفرانس‌های اداری و حتی دورهمی‌های خانوادگی ساخت.

پروژکتورهای سونی تولیدات بی‌نقصی هستند. آن‌ها با وجود لامپ‌هایی با طول عمر بالا و فناوری‌های هوشمند در صرفه‌جویی انرژی، علاوه بر کاهش تأثیرات مخرب محیط زیستی، هزینه‌های جانبی کاربران را نیز به حداقل می‌رسانند. در ادامه به معرفی انواع پروژکتورهای سونی می‌پردازیم.

(با بهترین پروژکتور سینما خانگی سال در این صفحه آشنا شوید.)

پروژکتور حرفه‌ای سونی

پروژکتورهای لیزری سونی یا پروژکتورهای مبتنی بر لامپ سونی، گزینه‌های ایده‌آلی برای محیط‌های آموزشی و تجاری به حساب می‌آیند. پروژکتور سونی با ظاهری ساده، در رنگ‌های مشکی و سفید ارائه می‌شوند.

پروژکتور حرفه‌ای سونی جدا از اینکه با تکنولوژی DLP یا LCD طراحی شده، از تکنولوژی خاصی به نام CLOS نیز بهره می‌برد که همین عامل موجب می‌شود، تصاویر  با کیفیت عالی و کمترین مصرف انرژی ارائه شوند. خوبی پروژکتورهای حرفه‌ای سونی به این است که برای هر نوع کاربری کاملا مناسب هستند. فرقی نمی‌کند که آن‌را برای فیلم دیدن دورهمی گرفته باشید یا برای پخش اسلایدهای پاورپوینت در جلسات تجاری- اداری، این پروژکتورها همه جوره حرفه‌ای هستند. (برای تفاوت تکنولوژی 3LCD و DLP مطلبی کامل برایتان آماده کرده‌ایم.) پروژکتورهای حرفه‌ای سونی شامل موارد زیر می‌شوند:

نمایی از تصویر ویدئو پروژکتور سونی در سالن خانه

  • ویدئو پروژکتور لیزری سونی

با تصاویر درجه یک ویدئو پروژکتور لیزری سونی به جشن رنگ و نور دعوت می‌شوید. خوبی پروژکتورهای لیزری سونی به این است که منبع نوری آن بدون کمترین افت کیفیتی تا حدود 20.000 ساعت همانند روز اول برایتان کار می‌کند. پروژکتورهای لیزری سونی به دلیل سازگاری عالی با سیستم های پیشرفته  Crestron Connected ™ ،‌‌Extron® و XTP  برای نظارت و کنترل از راه دور کاملا آماده هستند. شما می توانید با در نظر گرفتن هر محیطی بهترین گزینه را پیدا کنید. از دفتر کار گرفته تا کلاس‌های درس روشن‌، سالن هتل‌ها و موزه‌های بزرگ نمونه مورد نظرتان را بیابید.

برای نمونه می‌توان ویدئو پروژکتور سونی مدل Sony VPL-FH131L را با روشنایی 13.000 لومن و تکنولوژی ساخت LCD معرفی کرد. این پروژکتور تصاویر را با نهایت شفافیت نمایش می‌دهد. همینطور تنظیمات بسیار  آسانی دارد و برای ارائه درفضاهای بزرگ بسیار عالی است. کیفیت چشمگیر تصاویر با فناوری انحصاری سونی به نامReality Creation‌، افزایش پیدا می‌کند.

(برای خرید پروژکتور FULL HD به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

  • ویدئو پروژکتور Sony مبتنی بر لامپ

ویدئو پروژکتور Sony مبتنی بر لامپ با طیف وسیعی از برنامه‌ها سازگار است. این پروژکتور sony علاوه بر نمایش تصاویر با‌کیفیت، هزینه اولیه مناسب‌تری نسبت به پروژکتور لیزری دارند. ویدئو پروژکتور سونی مبتنی بر لامپ متناسب با نوع کاربری، پروژکتورهای قدرتمند و کارآمدی هستند. به عنوان نمونه، ویدئو پروژکتور سونی VPL-FH500L است، که با تکنولوژی ساخت 3LCD، وضوح WUXGA و روشنایی 7.000 لومن یک دیتا پروژکتور باقابلیت به حساب می‌آید. (برای خرید پروژکتور WUXGA به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

  • ویدئو پروژکتور سونی جیبی

ویدئو پروژکتور جیبی سونی که در گروه پروژکتور برد کوتاه سونی (Short Throw) و پروژکتور تجاری فوق برد کوتاه سونی (Ultra Short Throw Business) قرار می‌گیرد؛ می‌تواند با وزن سبک‌شان همسفر خوبی برای شما در سفرهای کاری و فضاها باز خواهد بود. با این پروژکتورهای پیشرفته دیگر نیازی نیست که برای نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ، حتما پروژکتور را در فاصله‌ی دور از پرده نمایش، تخته سفید یا دیوار قرار داد. درضمن با سازگاری خوب با به کارگیری همزمان دو قلم تعاملی هوشمند، اجراهای مؤثرتری برای مخاطبان خود ارائه می‌دهید.

برای نمونه پروژکتور سونی مدل VPL-DX221 با بدنه سفید و ابعاد کوچک در حد یک کتاب است که به راحتی در کیف‌تان جای می‌گیرد. این پروژکتور با تکنولوژی ساخت 3LCD BrightEra، روشنایی  2800‌‌ لومن و رزولوشن XGA‌ حتی در نور معمولی تصاویری روشن و شفاف نمایش می‌دهد.

(با بهترین ویدئو پروژکتورهای کلاسی در این صفحه آشنا شوید.)

پروژکتور سینما خانگی سونی

مجموعه پروژکتورهایی که برای سری پروژکتور سینما خانگی سونی اختصاص یافته‌اند، هم از لحاظ کیفیتی خیلی ویژه‌تر و هم از لحاظ ظاهری خیلی خاص هستند. معمولا پروژکتورهای این مجموعه بدنه‌ی مشکی جذاب با لنزهای بزرگ و پنل‌های حالت‌دار و خمیده طراحی شده‌اند. پروژکتور سینما خانگی سونی در کنار کنسول‌ بازی قدرت خود را نمایش می‌دهد.

اگر به دنبال پروژکتوری هستید تا یک سینمای اختصاصی پیشرفته و شیک تدارک ببینید پروژکتورهای سینما خانگی سونی از همه لحاظ عالی هستند. این پروژکتورها با دقت عالی در پخش جزئیات و ظرافت‌ جلوه‌های ویژه موجود در فیلم و گیم رضایت صد‌در‌صدی کاربران را به خود جلب می‌کنند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایی از پروژکتور سونی سینما خانگی

قیمت پروژکتور سونی

قیمت پروژکتور سونی، مخصوصا پروژکتور 4k سونی، در جزء پروژکتورهای گرانقیمت است و معیار میزان کیفی پروژکتورهای 4k جهان است. یعنی کیفیت پروژکتورهای 4k سایر برندها، با کیفیت پروژکتور 4k سونی سنجیده می‌شود. قیمت ویدئو پروژکتور سونی 4k بسیار گران‌قیمت هستند. چون در ساخت سیستم اپتیکال آن‌ها از میلیون‌ها میکرو آینه کریستال واقعی استفاده شده است، برخلاف سایر برندها، هیچ گونه ترفندی (Pixel shift) برای افزایش پیکسل‌های آن به کار نرفته است.

اگرچه ترفندهای عالی برای افزایش پیکسلی با کیفیت نزدیک 4k، توسط برند جی وی سی بکار رفته است که هزینه‌ی کمتری دارد، اما برند سونی همچنان خواسته است تا کلاس کار خود را حفظ کند. تصاویر با پروژکتور 4k سونی بسیار تماشایی است. رنگ‌ها زنده و واقعی، جزئیات دقیق و با کنتراست فوق‌عالی نمایش می‌شوند. برای آشنایی با رزولوشن ویدئو پروژکتور به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

(برای اتصال ویدئو پروژکتور به تلویزیون به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

پروژکتور فول اچ دی سونی

تا بحال شنیده بودیم که پروژکتورها در دو دسته DLP یا 3LCD قرار می‌گیرند؛ اما پروژکتور FULL HD سونی از تکنولوژی فوق پیشرفته و انحصاری سونی به نام SXDR بهره‌ می‌برد. این تکنولوژی ترکیبی از تکنولوژی DLP و 3LCD به نام LCOS شکل گرفته است. این تکنولوژی عالی تصاویر چشمگیری را به نمایش می‌گذارد که هر بینننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. از نمونه‌های بی‌نظیر آن پروژکتور VPL-HW65ES می‌توان نام برد.

پروژکتور سینما خانگی سونی با ظاهری بسیار زیبا است که با بدنه سفید و همینطور سیاه ارائه می‌شود. این پروژکتور در نمایش تصاویر دو بعدی و سه بعدی یک متخصص حرفه‌ای است. اگرچه دارای روشنایی 1.800 لومن است، اما با کنتراست بی‌نظیر 120.000:1 نمایش تصاویر را حتی در محیط‌های روشن تضمین می‌کند.

(برای خرید پروژکتور همایش به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

پروژکتور کلاسی – آموزشی سونی

تبدیل محیط خشک آموزش و یادگیری به یک محیط پویا و جذاب توسط پروژکتور کلاسی سونی امکان‌پذیر می‌شود. پروژکتورهای آموزشی سونی با دامنه وسیعی از ابتکارات و فناوری‌های مختلف انعطاف‌پذیری خوبی برای آموزش از راه دور را طراحی شده است. به این ترتیب که علاوه بر پخش تصاویر با جزئیات عالی، می‌توانید سخنرانی‌های زنده را ضبط یا ذخیره کنید.

پروژکتورهای آموزشی سونی به صورت تخصصی و ویژه برای جلسات پزشکی نیز طراحی شده‌اند. به این صورت که با نمایش جزئیات دقیق به دانش‌جویان پزشکی اجازه می‌دهد که به آنالیز تصاویر رادیولوژی و سایر محتواهای مربوطه بپردازند.

(برای آشنایی با انواع ویدئو پروژکتور دید در روز به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

پروژکتور بازی Sony

پروژکتور بازی sony با فناوری‌های پیشرفته، نصب انعطاف‌پذیر، تنظیمات آسان و حداقل هزینه برای نگهداری و تعمیر از لحاظ فنی و تنظیمات بسیار پروژکتورهای بی‌دردسری هستند. این پروژکتور تصاویر دیتا و فیلم‌های مربوط به گیم را با رنگ‌هایی عالی و سطح سیاهی عمیقی ارائه می‌دهد. پروژکتورهای سونی با حداقل Input lag یا تأخیر بازی، تجربه بازی عالی را برای گیمرها می‌سازد.

(برای خرید پروژکتور سه بعدی این صفحه را از دست ندهید.)

پروژکتور تجاری سونی

مدیران با پروژکتور تجاری سونی، جلسات مؤثر و پربارتری خواهند داشت. هر نوع محتوای دیتا را می‌توان به سادگی به صورت وایرلس از هر نوع دستگاهی بر روی پرده نمایش منعکس کرد. به این روش می‌توان محتوای مورد نظر را به راحتی از پروژکتور اتاق کنفرانس به سایر دستگاه‌های مرتبط  فقط از طریق یک رابط نرم افزاری قابل تنظیم می‌شود انتقال داد. ویدئو پروژکتور سونی قابلیت اتصال به شبکه را دارند. تحت این شرایط حتی اگر در جلسه هم حضور نداشته باشید می‌توانید به سادگی با اتصال تلفن همراه به شبکه، از جلسه عقب نمانید.

(برای آشنایی با بهترین پروژکتورهای هوشمند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

چرا پروژکتور Sony انتخاب خوبی است؟

شرکت سونی مبتکر عالی در فناوری‌های بصری و تصویر برداری است. پروژکتورهای سونی با بهره‌گیری از چندین دهه تجربه در ساخت سنسورهای تصویری، پردازش دیجیتالی، منابع نوری، دستگاه‌های نمایشگر مختلف و فناوری‌های پیشرفته‌ی صوتی و تصویری را با کاربری ساده و عملکردی قابل اعتماد ارائه می‌دهد.

(برای آشنایی با مزایای پروژکتور کلاسی به این صفحه مراجعه کنید.)

نمایش تصاویر واید ویدئو پروژکتور سونی

خرید ویدئو پروژکتور Sony از تهران پروژکتور

اگرچه قیمت ویدئو پروژکتور سونی به نسبت برندهای دیگر گران‌تر است اما با کیفیت و وسواسی که در ساخت آن‌ها اعمال شده است واقعا ارزش چنین هزینه‌ای را دارد. فروشگاه اینترنتی تهران‌پروژکتور انواع پروژکتور را با گارانتی معتبر به کاربران ارائه می‌دهد. البته علاوه بر فروش، برای تعمیر نیز می‌توانید به این فروشگاه اعتماد کنید. برای خرید ویدئو پروژکتور sony با کارشناس تهران پروژکتور تماس بگیرید.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه