ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 279 نتیجه

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

22.000.000 تومان
تخفیف! خرید ویدئو پروژکتور BenQ MX560

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX560

% 5 24.000.000 تومان 22.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

29.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

32.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X49

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X49

39.500.000 تومان
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX425N

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX425N

41.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2250U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2250U

93.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X27

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X27

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-965H

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-965H

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2155W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2155W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X04

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X04

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U42

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U42

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W42

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W42

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X05

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X05

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U04

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U04

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-G6050W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-G6050W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W29

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W29

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-430

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-430

ناموجود

با یک پروژکتور تجاری Business Projector می‌توان جلسات کاری کسل کننده را با اشتراک‌گذاری محتوای مرتبط با موضوع کنفرانس آن هم در صفحه نمایش بزرگ، پویاتر و جذاب‌تر کرد. اما چه پروژکتوری با چه فناوری‌هایی می‌تواند انتظارات شما را برآورده کند و قیمت پروژکتور اداری چگونه است؟ به همین دلیل برآن شدیم تا تجارب حرفه‌ای‌ها و نتایج بررسی دقیق آن‌ها را در بهترین روش‌ برای انتخاب و چگونگی ارزیابی  آن را در این متن ارائه دهیم. اگر به دنبال خرید ویدئو پروژکتور تجاری/اداری همه چیز تمام هستید در ادامه‌ با ما همراه باشید تا در مورد انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور اداری و قیمت ویدئو پروژکتور تجاری بیشتر بدانید و سپس سری به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور زده و نسبت به خرید ویدئو پروژکتور اداری اقدام کنید.

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

با انتخاب درست یک پروژکتور تجاری می‌توان جلسات کنفرانسی که نتیجه‌ی آن جزو گپ و گفت بی‌ثمر نیست، با ارائه محتوای مناسب در پرده نمایش بزرگ به یک جلسه‌ی کاری مؤثر و فوق‌العاده تبدیل کرد. با پیشرفت تکنولوژی و جایگزین شدن PDF ها و داکیومنت‌ها به جای جزوه‌ها و نمودارهای کاغذی وجود یک پروژکتور در دفتر کاری عالی‎ترین روش برای اشتراک‌گذاری اطلاعات به روز، در میان حضار است.

بنابراین دانستن برخی موارد مثل اینکه تکنولوژی ساخت پروژکتور مناسب چیست، چه میزان نور و کنتراستی برای ارائه‌ی بهتر در جلسات کاری و تجاری رضایت‌بخش است و خیلی از موارد دیگری که هم کارکرد خوبی داشته باشند و هم از نظر قیمت پروژکتور اداری، هزینه‌ی زیادی روی دست کاربر نگذارد، خرید ویدئو پروژکتور اداری را به یک دغدغه‌ی بزرگ تبدیل کرده است.

فروش ویدئو پروژکتور اداری با تنوع گسترده است و شما به عنوان خریدار باید به نکاتی مانند تکنولوژی ساخت، روشنایی، کنتراست و غیره توجه کنید.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

ویدئو پروژکتور تجاری و ویدئو پروژکتور اداری

‌خرید ویدئو پروژکتور تجاری/اداری به بهترین روش ممکن

فناوری‌های پیشرفته برای نمایش شفاف انواع محتوا بیش از هر زمان دیگری در دسترس کاربران است. در دنیای پروژکتورها با وجود برندها و فناوری‌های مختلف و عرضه ویدئو پروژکتور اداری متنوع، انتخاب مدل مناسب کار چندان ساده‌ای نیست. دانستن فناوری‌هایی که در ارائه محتوا مورد نظر کارآمد هستند در میان خیل وسیعی از فناوری‌های مختلف، کمک بزرگی در انتخاب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری متناسب خواهد داشت.

قبل از اینکه هر کدام از تجهیزات‌ را مورد بررسی قرار دهیم، ابتدا باید موقعیت مکانی که قرار است پروژکتور در آن نصب شود و نیازهای کاربر به دقت مورد ارزیابی قرار بگیرند، چون در انتخاب پروژکتور و هزینه‌ی خرید ویدئو پروژکتور اداری بسیار تأثیرگذار است. برآورد این موارد به شما کمک می‌کند تا برای اجرای یک جلسه‌ی تجاری تمام عیار، بهترین ویدئو پروژکتور اداری را تهیه کنید. آن‌ها مواردی مثل: مساحت اتاق یا اتاق‌های کنفرانس، تعداد تقریبی شرکت کنندگان، نور پردازی اتاق و وجود پنجره‌ها، تعداد پروژکتورهای مورد نیاز در مجموعه، نیازهای ارائه دهنده (مثل میکروفن، قلم هوشمند).

(به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 4K نیز رجوع کنید.)

خرید ویدئو پروژکتور تجاری

ویدئو پروژکتور تجاری/اداری مورد نیاز شما

علاوه بر مواردی که ذکر شد، نوع محتوایی که قرار است در پروژکتور نمایش شود، هدف از تعامل، حتی فاصله‌ی پروژکتور تا صفحه نمایش و سایه‌هایی که شاید بر روی صفحه نمایش بیافنتند و موجب حواس پرتی حضار ‌شوند همه‌ی این‌ها را باید به دقت در نظر گرفت. هر یک از این موارد توسط یکی از ویژگی‌های خاص پروژکتور برطرف می‌شوند. خرید ویدئو پروژکتور تجاری/اداری متناسب با نیاز شما، بهترین روش برای انتخاب ویدئو پروژکتور اداری یا تجاری است.

برای روشن شدن مطلب به این نمونه‌ها دقت کنید: مثلا پروژکتورهای پرتاب کوتاه بیشترین کارایی را برای به حداقل رساندن سایه‌ها (وقتی که حضار در حال رفت و آمد هستند و سایه‌های ایجاد شده بسیار آزار دهنده است)را دارند، یا پروژکتورهای که قابلیت اتصال به شبکه را دارند با کمترین زمان ممکن، کنترل چندین پروژکتور را از راه دور، امکان پذیر می‌سازند. همینطور پروژکتورهای تعاملی برای ایجاد نتایج عالی در جلسات تخصصی بسیار کاربردی هستند.

برای انتخاب بهترین ویدئو پروژکتور اداری به نکات مهمی مانند اتصالات، فاصله از پرده نمایش، نوع استفاده و نور محیطی و غیره باید توجه کنید.

(مدل های متنوع پروژکتور پاناسونیک را در صفحه پروژکتور لیزری از دست ندهید.)

خرید ویدئو پروژکتور اداری

شرایط انتخاب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

خوشبختانه برای یک اجرای مؤثر همپوشانی خوبی در فناوری‌ها ایجاد شده است. به این صورت که اکثر پروژکتورهای تعاملی، پرتاب کوتاه یا پروژکتورهای فوق پرتاب کوتاه هستند و همینطور به پورت شبکه‌ نیز مجهز هستند. حالا که خیالتان از این بابت راحت شد، می‌توانید برخی از مشخصات عمومی که بر کیفیت خروجی تأثیر می‌گذارند مانند: فناوری ساخت، فناوری پردازش رنگ، میزان رزولشون، نسبت کنتراست، میزان روشنایی، نسبت ابعاد تصویر ، کیفیت صدا و درگاه‌های اتصالات و در آخر طراحی بدنه را بررسی کنید. قبل از آنالیز هر یک از دسته‌ها و مشخصات بالا، قصد داریم در ابتدا فواید استفاده از پروژکتور را در فضاهای کاری را از نظر بگذرانیم.

(از صفحه ویدئو پروژکتور HD غافل نشوید.)

بهترین ویدئو پروژکتور اداری

برتری ویدئو پروژکتور تجاری/اداری به نمایشگرهای LED

استفاده از صفحه نمایشگر بزرگ LED در محیط کسب و کار روند نسبتا جدیدی است که به دلیل افزایش تکنولوژی و کاهش هزینه‎های سیستم‌های تعاملی، طرفداران زیادی پیدا کرده است. صفحه نمایش‌های بزرگ LED و پروژکتورها هر دو برای تولید تصاویر در ابعاد وسیع در محیط‌های کاری، با کمی تفاوت انتخاب خوبی هستند. تنها مزیت نمایشگرهای LED نسبت به پروژکتوها معاف شدن از تعویض لامپ و فیلتر است. اما پروژکتورها با مزایای زیادی که دارند، با هزینه‌ی لامپ و فیلتر، باز نسبت به نمایشگرهای LED بصرفه‌تر هستند. در ادامه به فواید پروژکتورها اشاره می‌شود.

قیمت ویدئو پروژکتور تجاری با نمایشگرهای LED مقرون‌به‌صرفه‌تر از سایر مدل‌ها است.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

فروش ویدئو پروژکتور اداری

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری یا همان عرضه ویدئو پروژکتور اداری با فواید مختلفی همراه است که در ادامه بیشتر در خصوص آنها صحبت خواهیم کرد:

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری: 1. حداقل هزینه‌های جانبی

عرضه ویدئو پروژکتور اداری به خاطر امکان نمایش اطلاعات و تصاویر روی صفحه نمایش‌های بزرگ، پرطرفدار است. پروژکتورها با پرده نمایش‌های عظیمی که دارند، اگر خرج و مخارج تعویض لامپ و صفحه نمایش را فاکتور بگیریم، به نسبت تلویزیون‌های بزرگ LED خیلی ارزان‌تر هستند.

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری: 2. اندازه تصویر

بزرگترین تلویزیون‌ها هم در برابر ابعاد تصاویر پروژکتورها کم می‌آورند. با توجه به سایز اتاق و شدت روشنایی آن، خیلی از پروژکتورها قابلیت این را دارند که تصاویر HD را تا ابعاد 300 اینچ نمایش دهند، در حالیکه تلویزیون‌های LED یک صفحه نمایش با اندازه‌ی ثابت دارند. همانطور که در بالا ذکر شد، هزینه‌ی پروژکتور با صفحه نمایش استاندارد 60 تا 80 اینچ که در بیشتر دفاتر کاری استفاده می‌شود، در مقایسه با تلویزیون‌های LED  ارزان‌تر هستند.

(از صفحه پرده نمایش پروژکتور نیز بازدید کنید.)

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری: 3. زاویه‌ی دید

صفحه نمایش‌های LED برای کسانیکه مستقیما در جلوی آن‌ها قرار دارند تصویری بی‌نهایت عالی دارند، اما برای کسانیکه در خارج از زاویه آن قرار گرفته‌اند، کیفیت تصاویر به خطر می‌افتد. اما در پروژکتور این مشکل کاملا برطرف شده است و تصاویر با هر زاویه‌ی دیدی، زیبا و عالی هستند.

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری: 4. صرفه‌جویی در فضا

قابلیت نصب سقفی پروژکتور به همراه پرده نمایش آن که به نازکی کاغذ است‌، عملا به نسبت تلویزیون، فضای بسیار اندکی را اشغال می‌کنند. درضمن، پرده نمایش پروژکتورها را می‌توان، در زمانیکه به آن‌های نیازی نیست به راحتی جمع کرد.

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری: 5. خستگی کمتر چشم

از آنجاییکه صفحه نمایش‌های LED معمولا کوچک‌تر و روشن‌تر از تصاویر پروژکتور هستند، تماشای آن‌ها بیشتر موجب آزردگی چشم‌ها می‌شود. اما پروژکتورها با روشنایی کنترل شده و تولید تصاویر در ابعاد وسیع‌تر که درصد بیشتری از میدان دید را پر می‌کنند، کمتر باعث خستگی چشم شوند.

(بهترین پروژکتورهای هوشمند کدام‌اند؟ در وبلاگ به این مبحث پرداخته‌ایم.)

قیمت ویدئو پروژکتور تجاری با صفحه نمایش استاندارد در مقایسه با تلویزیون‌های LED  ارزان‌تر بوده و به صرفه‌تر است.

عرضه ویدئو پروژکتور اداری

پروژکتورهای تجاری/اداری مناسب فضای کسب و کار

پروژکتورها با نمایش تصاویر بزرگ طرفداران زیادی پیدا کرده و به همین دلیل در فضاهای کاری و منازل راه پیدا کردند. پروژکتورهای امروزی با ارائه مدل‌های کوچک قابل حمل، پروژکتورهای فوق‌العاده سبک و فناوری‌های پیشرفته برای استفاده هر چه بهتر در فضاهای تجاری طراحی شده‌اند. به این منظور فناوری‌های شاخص برای پروژکتورهای تجاری را می‌توان در سه مورد تقسیم کرد:

قابلیت اتصال به شبکه

پرتاب کوتاه یا فوق پرتاب کوتاه

تعاملی

قیمت ویدئو پروژکتور تجاری

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری/اداری با قابلیت اتصال به شبکه‌

خوشبختانه با ظهور پروژکتورهایی که قابلیت اتصال به شبکه را دارند می‌توان مدیریت چندین پروژکتور را از فاصله‌های دور و در مکان‌های مختلف، با صرف کمترین زمان و انرژی در دست گرفت. پروژکتورهای تجاری/اداری وایرلس، مدیریت کارآمدتر و مقرون بصرفه‌تری نسبت به مدل‌های دیگر دارند. در نتیجه موجب کاهش هزینه‌های کاربر می‌شود.

(از صفحه ویدئو پروژکتور ایسوس نیز بازدید کنید.)

پروژکتورهای دارای قابلیت شبکه با اتصال کابل یا بصورت وایرلس به شبکه محلی LAN متصل می‌شوند، آن‌ها می‌توانند در دفتر یا شرکت با هر مساحتی نصب شده و سپس از راه دور کنترل شوند.  در یک شرکت بزرگ یا محیط آموزشی، یک ارائه دهنده می‌تواند محتوای مورد نظر خود را همزمان برای چندین دفتر یا سایر اتاق‌های کنفرانس انتقال دهد. اشتراک‌گذاری محتوا تحت این شرایط بسیار آسان و مقرون بصرفه است.

نظارت بر عملکرد پروژکتورها فقط با کامپیوتر

قابلیت‌های مدیریت از راه دور، کارشناسان IT را قادر می‌سازد تا عملکرد همه‌ی پروژکتورها را از طریق یک رایانه شخصی یا اصطلاحا کامپیوتر ناظر کنترل کنند، با این روش دیگر نیاز نیست تک تک پروژکتورها را از نزدیک وارسی کرد. با هشدارهای ایمیل درست در زمان مشخص می‌توان وضعیت پاور، عمر لامپ و وضعیت هر واحد تحت کنترل و در صورت نیاز به روز رسانی کرد.

(در صفحه ویدئو پروژکتورهای ایسر، انتخاب های مناسبی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.)

خرید ویدئو پروژکتور تجاری

ویدئو پروژکتور تجاری/اداری پرتاب کوتاه و فوق برد کوتاه

اندازه اتاق، یکی از مواردی است که برای ایجاد تصاویر بزرگ همیشه چالش برانگیز است. به این منظور که هر چقدر فاصله‌ی پروژکتور از صفحه نمایش بیشتر باشد‌ به تناسب تصویر بزرگتری نمایش می‌شود، بنابراین نباید انتظار داشت که در اتاق‌های کوچک تصاویر بزرگ ارائه شوند، اما با پروژکتورهای فوق برد کوتاه این مشکل حل شده است.

پروژکتورها با نسبت برد متفاوت برای نمایش تصویر در ابعاد مختلف باید در فاصله‌های کاملا حساب‌شده‌ای از صفحه نمایش قرار بگیرند. این میزان فاصله در پروژکتورهای مختلف، متفاوت است. درکل پروژکتورها به عنوان پروژکتورهایی با برد معمولی، پروژکتورهای برد کوتاه و پروژکتورهای فوق برد کوتاه دسته بندی می‌شوند. به عنوان مثال، ‌اگر یک اتاق دارای صفحه نمایش 80 اینچ باشد، یک پروژکتور با پرتاب استاندارد یا همان معمولی، باید حداقل در فاصله حدود 2 الی 2.30 متری از صفحه نمایش نصب شود. اما یک پروژکتور برد کوتاه برای نمایش همچین تصویری می‌تواند در فاصله‌ی 60 تا 70 سانتی‌متری از صفحه نمایش قرار بگیرد.

هر چقدر فاصله‌ی پروژکتور از صفحه نمایش بیشتر باشد‌ به تناسب تصویر بزرگتری نمایش می‌شود و این موضوع به شما در انتخاب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری نیز کمک خواهد کرد.

نرخ پرتاب در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

به طور کلی، نرخ پرتاب (Throw ratio) در پروژکتورهای معمولی 1.1 به بالا، در پروژکتورهای پرتاب کوتاه حدود 0.6 تا 0.8 و در پروژکتورهای فوق برد کوتاه 0.5 است. بنابراین در اتاق‌هایی با مساحت معمولی، تهیه‌ی تصویر در ابعاد بزرگ با یک پروژکتور پرتاب استاندار کار چندان راحتی نیست. به این دلیل پروژکتورهای برد کوتاه نمونه‌ای ایده‌الی برای فضاهای تجاری هستند.

(در خصوص مزایای ویدئو پروژکتور کلاسی مطلبی نوشته‌ایم.)

فروش ویدئو پروژکتور تجاری

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری/اداری پرتاب کوتاه ایده‌آل فضای کسب و کار

در اتاق‌های کوچک‌تر، قاعدتا پروژکتور باید در نزدیکی صفحه نمایش قرار بگیرد، یعنی چاره‎ای جزو این نیست، در نتیجه اندازه تصویر کوچک‌تر از آن چه که از قبل پیش‌بینی شده نمایش می‌شود. اما اگر اتاق بزرگ باشد و پروژکتور برای تولید تصاویر در ابعاد وسیع در فاصله‌ی مناسبی قرار بگیرد، اما به دلیل اینکه در پشت حضار قرار دارد، با چراغ‌های اتاق و همینطور ایجاد سایه‌ حضار بر روی صفحه نمایش کمی کیفیت تصویر با چالش روبه‌رو می‌شود.

به دلیل این محدودیت‌ها و چالش‌ها، پروژکتورهای پرتاب کوتاه و فوق برد کوتاه انتخاب‌های مناسبی برای نمایش در فضاهای تجاری/اداری هستند. پروژکتورهایی که به لنز برد کوتاه باکیفیت مجهز هستند، تصاویری بی‌نظیری را در هر فضایی به نمایش می‌کشند. با لنزهای پرتاب کوتاه علاوه بر اینکه بدون محدودیت فضا می‌توان تصاویر را در ابعاد وسیع ارائه داد بلکه حضار را از شر سایه‌ها و تشعشعات خیره کننده‌ی نور راحت می‌کند.

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری

ویدئو پروژکتور تجاری/اداری تعاملی

فناوری تعاملی یکی از ویژگی‌هایی است که به سرعت درحال رشد است و مطالعات زیادی نشان داده که در هنگام استفاده از آن، ضمن ایجاد مشارکتی عالی، نتایج مطلوبی به دست آمده است. مثلا تخته سفید تعاملی IWB شناخته‌ترین نوع این فناوری است، پروژکتورهای تعاملی از زمان معرفی در سال 2009 تا به حال، گزینه‌های مقرون بصرفه‌تر و درعین حال کارآمدتری را ارائه داده‌اند.

با پروژکتورهای تعاملی که به فناوری IWB مجهز هستند، عملا می‌توان هر سطح صافی را به عنوان یک پرده نمایش تلقی کرد. با سیستم‌ها تعاملی کاربران می‌توانند با انگشت یا قلم تعاملی بر روی محتوا بنویسند، طراحی کنند و با حاشیه نویسی بر روی تصاویر ایده‌های خود را به بهترین نحوه ممکن اشتراک گذاری کنند. سایر فواید استفاده از پروژکتورهای تعاملی شامل الگوهای پیش فرض (مثل انواع نمودار و چارت)، قابلیت صرفه جویی در کپی، یا هایلایت کردن محتوا باشد. در ضمن، قلم‌های تعاملی می‌توانند به عنوان یک موس وایرلس برای کشیدن یا باز کردن راحت پرونده‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.

مزایای ویدئو پروژکتور تجاری/اداری تعاملی

پروژکتورهای تعاملی مزایای زیادی به نسبت تخته سفیدهای تعاملی سنتی دارند. آن‌ها می‌توانند به راحتی با اکثر اپلیکیشن‌ها و یا سیستم‌های IWB سازگاری پیدا کرده و ادغام شوند و همینطور قابلیت بروزرسانی نیز دارند. با ارتقاء نرم‌افزارهای تعاملی از سازنده‌های مختلف، کاربرها می‌توانند به طور همزمان از دو قلم برای ترسیم بر روی صفحه استفاده کنند.

فروش ویدئو پروژکتور اداری

انتخاب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

با این تفاسیر بهتر است به دنبال پروژکتوری باشید که هر سه این ویژگی‌ها را داشته باشد. اما بجزو مواردی که منحصرا برای پروژکتورها تجاری پیشنهاد شد، ویژگی‌های دیگری نیز هست که بر کیفیت تصویر پروژکتور تأثیر می‌گذارد، که باید آن‌ها را نیز در انتخاب پروژکتور در نظر گرفت.

فناوری ساخت ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اکثر پروژکتورها بر اساس یکی از دو فناوری زیر ساخته می‌شوند:

پروژکتورهای DLP (پردازش نور دیجیتال) یا پروژکتورهای LCD (نمایشگر کریستال مایع) است. فناوری DLP متداول‌ترین نوع فناوری برای ساخت انواع برنامه‌ها، از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین آن‌ها است. فناوری DLP به لطف طراحی‌های زیست محیطی مانند ساخت سیستم اپتیکال بدون فیلتر، نیاز به تعویض و تمیز کردن فیلترها را از بین برده است. در ضمن مقاومت سیستم اپتیکال DLP در برابر گرد و غبار، باعث شده است که نسبت به سایر فناوری‌ها کمتر آسیب دیده و بیشتر دوام بیاورد.

(برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور DLP مراجعه کنید.)

فناوری ساخت پروژکتور اداری

فناوری پردازش رنگ در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اکثر پروژکتورها برای بهبود تولید رنگ به فناوری‌های انحصاری مجهز می‌شوند. یکی از شناخته‌ترین این فناوری‌ها BrilliantColor Texas Instruments است که در بسیاری از برندهای مختلف به کار رفته است. برخی از تولیدکنندگان خصوصی به صورت انحصاری فناوری مشابه‌ای‌ با تکنیک‎های  BrilliantColor طراحی کرده‌اند و از آن‌ها با نام‌های مختلف استفاده می‌کنند. مثل فناوری SuperColor در برند ویوسونیک که با طراحی چرخ رنگ پیشرفته سطح روشنایی رنگ‌ها را بالاتر برده و آن‌ها را برای نمایش طبیعی و واقعی با طیف وسیع‌تری ارائه می‌دهد.

تأثیر فناوری پردازش رنگ در پروژکتورها

از جمله مزایای استفاده از فناوری پیشرفته پردازش رنگ در پروژکتورهای مختلف، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

عملکرد ثابت رنگ در محیط تاریک و روشن

طراحی چرخ رنگ پیشرفته

طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها

قابلیت کنترل پویایی لامپ

تنظیمات خودکار یا فشار دکمه‌ی تطبیق روشنایی و رنگ

دقت در مقیاس خاکستری پیشرفته

حداقل رسیدن نوسان و لرزش روشنایی

تأثیر فناوری پردازش رنگ در پروژکتورهای اداری و تجاری

رزولوشن ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اصطلاح رزولوشن اصلیNatie resolution” که بیشتر اوقات فقط رزولوشن خوانده می‌شود، به تعداد پیکسل‌هایی که یک پروژکتور برای نمایش تصویر ایجاد می‎کند، اشاره دارد. معمولا رزولوشن را بصورت یک ضریب مثلا 800 * 600 یا برای راحتی به نام‌های استاندارد مثل svga و امثالهم معرفی می‌کنند. عدد اول نشانگر تعداد پیکسل‌های افقی و عدد دوم نشانگر پیکسل‌های عمودی است. ضریب این دو، تعداد کل پیکسل‌هایی را که پروژکتور می‌تواند نمایش دهد را نشان می‌دهد. بنابراین هر چقدر رزوولشن بالاتر باشد، پیکسل‌های بیشتری تولید شده و درنتیجه وضوح تصویر بالا می‌رود.

پروژکتورها با رزولوشن بالاتر می‌توانند بدون نمایش پیکسلی، جزئیات تصویر را با دقت بیشتری نمایش دهند.  آن‌ها همچنین سازگاری بهتری با محتوای منابع پیشرفته و با‌کیفیت دارند. در بیشتر موارد، با افزایش رزولوشن، قیمت پروژکتور اداری نیز افزایش می‌یابد. اما به طور کلی، برای استفاده در اتاق کنفرانس، وضوح بسیار بالا برای نوع محتوای دیتا چندان ضروری نیست، رزولوشن بالا بیشتر برای نمایش فیلم و گیم در پروژکتورهای خانگی اهمیت دارد.

رزولوشن ویدئو پروژکتور اداری

حداکثر رزولوشن ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

یکی دیگر از مشخصات مربوط به پروژکتور “حداکثر رزولوشن” است. رزولوشن اصلی مربوط به تعداد فیزیکی کل پیکسل‌های نمایش داده شده توسط رزوولشن اصلی است. اما حداکثر رزولوشن به توان پروژکتور برای پردازش سیگنال‌های محتوایی است که مطابقت پیکسلی با رزولوشن اصلی را ندارند.  از آنجا که محتوا از سیگنال‌هایی با رزولوشن مختلف انتقال می‌یابد، هر پروژکتور برای شناسایی پردازش تعدادی از این سیگنال‌ها طراحی شده است. حداکثر رزولوشن، بالاترین توان پروژکتور برای پردازش و نمایش سیگنال‌هایی با رزولوشن متفاوت است.

فرآیند پردازش سیگنالی ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

فرآیند پردازش سیگنالی که با رزولوشن اصلی پروژکتور متفاوت است، به عنوان Scaling یا مقیاس گذاری معروف است. هنگامی‌که یک پروژکتور سیگنالی را دریافت می‌کند که وضوح بالاتری نسبت به رزولوشن اصلی خود دارد، تصویر در پیکسل‌های کمتری فشرده می‌شود و زمانی‌که سیگنالی با وضوح پایین دریافت می‌‌کند، پروژکتور مجبور است برای تولید یک تصویر با فریم کامل، پیکسل‌ها را کشیده نمایش دهد.

هنگامی که محتوا منبع مقیاس‌بندی می‌شود، اگرچه پروژکتور تمام توانش را می‌گذارد تا تصاویر را به بهترین وجه ممکن نمایش دهد اما مطمئنا با افت کیفیت همراه است. این مسئله به ویژه در مورد نمایش فیلم،اسلایدهای پاورپوینت اینترنت یا صفحات وب به وضوح دیده می‌شود.

حداکثر رزولوشن ویدئو پروژکتور تجاری یا Business Projector

منبع محتوا برای پخش از ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

وضوح یا به عبارتی قدرتنمایی پروژکتور در نمایش تصاویر تا حد زیادی به رزولوشن اصلی محتوا محدود می‌شود. سیگنال‌های باکیفیت پایین، صرف‌نظر از رزولوشن داخلی پروژکتور، به نمایش تصاویر بی‌کیفیت منجر می‌شوند. هر چه صفحه نمایش بزرگتر باشد، این مورد بیشتر به چشم می‌آید. بهترین کیفیت تصویر زمانی حاصل می‌شود که رزولوشن محتوا با رزولوشن اصلی پروژکتور مطابقت داشته باشد. برای نمایش محتوای داده‌ها، مطابقت وضوح اصلی یک پروژکتور با وضوح محتوای منبع بسیار مهم است.

نرخ کنتراست در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

نسبت کنتراست بنا بر تفاوت بین فضای سفید و سیاه تصویر اندازه‌گیری می‌شود. به عنوان مثال، نسبت کنتراست 1.000:1 نشانگر این است که سطح سیاه 1000 برابر تیره‌تر از سطح سفید است. بنابراین، هر چه نسبت کنتراست یک پروژکتور عدد بزرگ‌تری باشد، تفاوت بین سفید‌ترین و سیاه‌ترین فضاهای تصویر بیشتر است. به طور کلی، با افزایش کنتراست، توانایی پروژکتور در ایجاد عمق سیاهی تصویر افزایش می‌یابد.

یکی از مشخصات مهم برای پروژکتورهای سینمای خانگی و سایر مدل‌های گران قیمت پروژکتور اداری، نسبت کنتراست بالا است. اما در پروژکتورهای تجاری/ اداری بر حسب محتوا، نسبت کنتراست بین 4.000:1 تا 10.000:1 تجربه‌ی بصری رضایت بخشی را برای کاربران ایجاد می‌کند.

نرخ کنتراست در پروژکتور تجاری/اداری

روشنایی ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

روشنایی پروژکتور با میزان ANSI Lumens یا به صورت ساده‌تر با لومن اندازه‌گیری می‌شود. روشنایی خروجی پروژکتورها از کمترین حالت تا بالاترین حالت می‌تواند مابین 500 – 10.000 لومن باشد. نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد و شاید به نظرتان کمی عجیب بیاید، روشنایی بیشتر همیشه دلیلی بر برتری پروژکتور نیست. چون در بیشتر محیط‌ها فقط با کنترل نور فضا، می‌توان به نتایج رضایت‌بخشی رسید، بنابراین لازم نیست برای پروژکتور فوق‌العاده روشن هزینه کرد. عواملی که برای کیفیت تصویر حتی در پروژکتورهایی با حداقل روشنایی باید در نظرگرفته شود عبارتند از:

نورپردازی مناسب محیط برای نمایش عالی ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

یکی از مهم‌ترین عواملی که باید در تعیین میزان روشنایی پروژکتور در نظر داشت، میزان نور پردازی محیط است. هر چقدر هنگام اجرا، فضا نورانی‌تر باشد، قاعدتا به روشنایی بیشتری نیاز است. برای اکثر اتاق‌های کنفرانس، ارائه دهندگان تمایل دارند سطح روشنایی مطلوبی را در حین اجرا داشته باشند تا امکان تماس چشمی، تعامل، حرکت در اتاق و نت برداری حضار فراهم شود. در این موارد، یک پروژکتور با سطح روشنایی متوسط 2.000، 3.000 لومن انعطاف‌پذیری خوبی دارد.

با این حال اگر اتاق شما قرار است همیشه موقع فیلم دیدن و گیم زدن تاریک یا روشن باشد یک پروژکتور را باید در دو انتهای طیف روشنایی انتخاب کنید. دقت داشته باشید که پروژکتوری که برای اتاقی تاریک خیلی روشن باشد و بالعکس باعث خستگی چشم می‌شود.

عرضه ویدئو پروژکتور تجاری

اندازه صفحه مناسب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

هر چه اندازه تصویر بزرگتر باشد، به دلیل توزیع نور در یک منطقه وسیع، میزان روشنایی پروژکتور کاهش می‌یابد. تعداد افرادی در یک اتاق، مقیاس خوبی برای تعیین ابعاد تصویر است. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه تعداد افراد در اتاق بیشتر باشد، اندازه ایده‌آل صفحه بزرگ‌تر است. در یک اتاق کنفرانس با مساحت معمولی با تعداد مخاطبان 20 تا 30 نفر، تصاویری با ابعاد 60 تا 80 اینچ (به صورت مورب اندازه گیری شده است) و روشنایی 2.000 تا 3.000 لومن کاملا مناسب و ایده‌آل است.

نسبت ابعاد تصویر در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اگرچه نسبت ابعاد تصویر به طور مستقیم بر کیفیت تصویر تأثیر نمی‌گذارد، اما این یکی از مشخصات مهم است که شکل و فضای تصویر را در صفحه تعیین می‌کند. با تعریف رابطه بین عرض و ارتفاع تصویر، از نسبت ابعاد برای توصیف ابعاد صفحات نمایشگر، منابع محتوا و همچنین پروژکتورها استفاده می‌شود. به عنوان مثال، یک پروژکتور با نسبت ابعاد 16:9 قاب تصویر مستطیلی دارد. اما در پروژکتورها با نسبت ابعاد 4:3‌، قاب تصویرشان بیشتر شبیه به یک مربع است.

همانند بحث رزولوشن، چالش‌ها وقتی به وجود می‌آیند که نسبت ابعاد محتوا با نسبت ابعاد پروژکتور مطابقت نداشته باشد. وقتی نسبت ابعاد پروژکتور و نسبت ابعاد محتوا در یک راستا قرار بگیرند، تصویر به طور کامل صفحه را پوشش می‌دهد. هنگامیکه محتوا با نسبت تصویر پروژکتور تطبیق نداشته باشد، مثلا محتوا نسبت 4:3 باشد و باید در نسبت 16:9 پروژکتور اجرا شود، به این ترتیب بخشی از صفحه نمایش بی‌استفاده باقی می‌ماند، در نتیجه فضای باقی مانده توسط حاشیه‌های سیاه در اطراف تصویر پر می‌شود.

پروژکتور تجاری / پروژکتور اداری

Aspect Ration در پروژکتورهای تجاری/اداری

بسیاری از پروژکتورهای تجاری پیشرفته نسبت تصویر 16:9 دارد، که دقیقا مشابه استاندارد تلویزیون‌های HDTV و FULL HD 1080p و دسکتاپ کامپیوترها است. اما محتواهایی مثل Cloud-Based و برخی از محتواهای فیلم مثل، برنامه‌های تلویزیونی، ویدئوهایی non-HD با فرمت‌های مختلف یا با فرمت 4:3 ارائه می‌شوند.

با توجه به نبود استاندار جهانی برای محتوای ویدئویی، بعید به نظر می‌رسد که نسبت ابعاد پروژکتور شما با تمام محتوای ارائه دهنده‌ها مطابقت داشته باشد. خوشبختانه، اکثر پروژکتورها توانایی این را دارند که تصاویر را برای پر کردن تمام یا بیشتر صفحه مقیاس‌بندی کنند (همانطور که در بخش رزولوشن به آن پرداخته شد)‌.

سایر ویژگی‌ها برای انتخاب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

جدا از این مشخصات فنی و اساسی که تا کنون به آن‌ها پرداخته شد، ویژگی‌های دیگری نیز برای کارآمدتر بودن پروژکتور وجود دارند، ازجمله مواردی که باید در نظرگرفت شامل:

قیمت ویدئو پروژکتور تجاری

کیفیت صدا ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

معمولا همه‌ی پروژکتورها مجهز به اسپیکر داخلی نیستند و برخی از آن‌ها نیز اسپیکر بی‌کیفیتی دارند که صدای مطلوبی از آن‌ها ارائه نمی‌شود و بود و نبودشان اصلا تفاوتی ندارد. تولید کنندگان پروژکتور اغلب میزان وات بالا را به عنوان نشانه‌‌ای از کیفیت صدا بیان می‌کنند. که البته این معیار خوبی نیست و در برخی موارد می‌تواند کاملا گمراه کننده باشد، زیرا توان مصرفی باید به همراه نوع اسپیکر مورد بررسی قرار بگیرد. پروژکتورهایی که علاوه بر تصاویر با کیفیت بالا، کییفت صدای خوبی دارند، مطمئنا مدل پیشرفته‌تری هستند و بیشتر می‌توانند رضایت کاربر را به همراه داشته باشند. البته برای نمایش فایل‌های داکیومنت و یا اسلایدهای پاورپوینت کیفیت صدا تأثیری بر کیفیت تصویر ندارد.

وضعیت اتصالات در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اگرچه یک پورت HDMI برای انتقال محتوا از منبع ضروری و عالی است، اما ورودی‌های دوگانه‌ی HDMI انعطاف‌پذیری بیشتری برای نصب آسان ایجاد می‌کنند و نگرانی‌های کابل کشی کمتر را از بین می‌برد. تحت این شرایط می‌توان به طور همزمان دو منبع ویدئویی HDMI، دوربین‌های دیجیتال، تلفن‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها، پخش‌کننده‌های DVD/Blu-ray را با حداقل زمان ممکن، بر روی پرده نمایش، ارائه داد.

اکثر پروژکتورها حداقل یک پورت آنالوگ VGA برای اتصال رایانه و یک اتصال ویدیویی ترکیبی کامپوزیت برای تجهیزات ویدیویی ارائه می‌دهند. اگر رایانه شما داری یک خروجی دیجیتال است به طور معمولی یک رابط HDMI به شما این امکان را می‌دهد که تصاویر دیجیتال را بدون کمترین نویز پیکسلی که به دلیل انتقال ضعیف سیگنال است، ارائه دهد. برای منابع ویدئویی،  با فرض اینکه تجهیزات فیلمبرداری شما دارای اتصالات HDMI باشد، با اتصال به پورت کامپوننت در عرض چند ثانیه اجرا می‌شوند. برخی از پروژکتورها نیز با قابلیت اتصال MHL شرایط را برای نصب دستگاه‌های هوشمند (مثل موبایل‌های اندروید) فراهم می‌سازند.

فروش ویدئو پروژکتور اداری

وجود پورت USB Power مزیتی بزرگ در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

با گنجانده شدن پورت USB Power در درگاه اتصالات، کاربران می‌توانند دانگل‌های وایرلس مثل Google Chromecast را به راحتی به پروژکتور متصل کرده و انواع محتوا را برای تکمیل ارائه‌های خود بر روی پرده نمایش بزرگ پروژکتور اجرا کنند. با این ویژگی، عرصه‎ی جدیدی از اشتراک‌گذاری و تعامل برای ارائه محتواهای مالتی مدیا از موبایل‌های هوشمند، بدون استفاده از آداپتورهای مختلف، فراهم می‌شود.

قابلیت پخش سه بعدی ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

اگرچه در حال حاضر هنوز استفاده از تصاویر سه بعدی در بسیاری از محیط‌های اداری معمول نیست، اما پخش محتوای سه بعدی برای ارائه‌های تخصصی بسیار جالب توجه است و حضار را به وجد می‌آورد. پخش تصاویر سه بعدی با آخرین فناوری ‌HDMI، تصاویر را با بالاترین کیفیت صوتی و تصویری مستقیما از دستگاه‌های پخش سه بعدی و بلو-ری به نمایش می‌گذارد، این نوع اجرا بسیار شور انگیز است.

بهترین ویدئو پروژکتور اداری

ویژگی‌های ریموت کنترل ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

بهترین مدل ریموت کنترل، مدلی است که دارای تنظیماتی است که با فشردن یک دکمه اعمال می‌شود. تنظیماتی مثل میزان روشنایی، تعویض حالت‌های پیش فرض و خیلی از موارد دیگر. مثلا اگر در طول اجرا، دقایقی موقتا به پروژکتور نیاز نیست می‌توان برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش فشار به لامپ فقط با فشردن یک دکمه روشنایی پروژکتور را به حداقل رساند. البته پروژکتورهایی که به صورت اتوماتیک و پس از گذشتن چند دقیقه غیرفعال بودن، این وضعیت را اعمال می‌کنند ایده‌آل‌ترین نوع پروژکتورهای کنفرانسی هستند. این آپشن علاوه بر کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر لامپ برای حمایت از محیط زیست نیز عالی است.

طراحی هوشمندانه‌ی بدنه ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

طراحی هوشمندانه بدنه، می‌تواند استفاده و نگهداری از پروژکتور تجاری- کنفرانسی را راحت‌تر و جذاب‌تر کند. از این موارد می‌توان به روکش پنل اتصالات و همینطور درب متحرک برای تعویض لامپ اشاره کرد. اگر برای پروژکتور تجاری چنین طراحی‌های انجام شده باشد، علاوه بر افزایش طول عمر پروژکتور، نگهداری آن نیز آسان می‌شود.

اهمیت فروش ویدئو پروژکتور تجاری با توجه به کیفیت محصول و طول عمر آن مورد توجه قرار می‌گیرد.

عمر طولانی لامپ در ویدئو پروژکتور تجاری/اداری

طولانی بودن عمر لامپ، باعث کاهش هزینه‌های جانبی کاربران می‌شود و پشتیبان خوبی برای روشن بودن‌های طولانی مدت در محیط‌های کسب و کار است.

خرید پروژکتور تجاری/اداری از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

خرید ویدئو پروژکتور تجاری/اداری از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

اگر به دنبال هوشمند سازی اتاق کنفرانس یا دفتر کارتان هستید، پر طرفدارترین پروژکتورهای تجاری را از برندهای مطرح از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بخواهید. مطمئنا با اطلاعات کافی که در رابطه با ویژگی‌های پروژکتور تجاری کسب کرده‌اید به راحتی می‌توانید مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید. تهران پروژکتور مرجع فروش ویدئو پروژکتور تجاری یا فروش ویدئو پروژکتور اداری است که می‌توانید انواع پروژکتورهای تجاری/اداری را با قیمت مناسب از آن تهیه کنید.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه