• خانه
 • محصولات برچسب خورده “پروژکتور اولترا شورت ترو”

پروژکتور اولترا شورت ترو

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

در حال نمایش 4 نتیجه

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

157.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

164.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-695Wi

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-695Wi

ناموجود

قیمت ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو

ویدئو پروژکتور  این روزها بازار داغی دارد ولی برای خرید ویدئو پروژکتور باید حواستان به نکات زیادی باشد، یک نکته‌ی طلایی نسبت پرتاب در پروژکتورها است. یکی از جذاب‌ترین گروه پروژکتورها، پروژکتور پرتاب کوتاه است. در این متن از وبلاگ تهران پروژکتور با بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو Ultra short Throw Projector آشنا می‌شوید.

ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو Ultra short Throw Projector مناسب برای نمایش تصاویر واید در هر فضایی است.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو

تنوع پروژکتورها این روزها واقعا خیلی چشمگیر شده است، بخش جذاب آن‌ها برای حرفه‌ای‌ها پروژکتور های فوق برد کوتاه است. اگر گیمر باشید و پروژکتور باز، جدا از بررسی میزان رزولوشن ویدئو پروژکتور و شدت روشنایی (انسی لومن) و تکنولوژی ساخت، نسبت پرتاب پروژکتور نیز همانند سایر ویژگی‌ها، برایتان اهمیت پیدا خواهد کرد.

آنچه در این متن درباره پروژکتور فوق برد کوتاه می‌خوانید

این متن را در ابتدا با پاسخ اینکه پروژکتور فوق برد کوتاه چیست؟ (البته این سری از پروژکتورها با نام ویدئو پروژکتور فوق پرتاب کوتاه، پروژکتور اولترا شورت ترو یا پروژکتور اولترا شرت ترو نیز سرچ می‌شود)، شروع کرده و بعد به معرفی بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو می‌پردازیم.

در هنگام خرید ویدئو پروژکتور علاوه بر بررسی میزان رزولوشن، روشنایی و نسبت کنتراست، عامل مهم دیگری که باید به آن توجه کرد، نسبت پرتاب پروژکتور است.

خوبی پروژکتور اولترا شورت ترو به این است که در حداقل فاصله، توانایی پخش تصاویر در ابعاد وسیع را دارد.

خوبی پروژکتور اولترا شورت ترو به این است که در حداقل فاصله، توانایی پخش تصاویر در ابعاد وسیع را دارد.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: پروژکتور برد کوتاه چیست؟

جدا از ویژگی‌های فنی پروژکتور برای وضوح تصویر، نصب ویدئو پروژکتور نیز برخلاف تلویزیون که در هر جایی که آنرا بگذارید آماده پخش است، باید طبق اصولی انجام شود. (راستی برای تفاوت بین تلویزیون و پروژکتور متن جالبی در تهران پروژکتور نوشته شده که می‌تواند اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار دهد.)

نسبت پرتاب پروژکتور به همراه نرخ پرتاب که در کاتالوگ هر پروژکتور ثبت شده تعیین می‌کند که پروژکتور برای پخش تصاویر در ابعاد مورد نظر باید در چه فاصله‌ای از پرده نمایش قرار بگیرد.

پروژکتور پرتاب کوتاه یا پروژکتور بلند پرتاب

در پروژکتور بلند پرتاب (معرفی بهترین پروژکتور بلند پرتاب) معمولا باید دستگاه در فاصله‌ی قابل ملاحظه‌ای نسبت به پرده نمایش یا دیوار قرار بگیرد. اما در ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو یا اصطلاحا پروژکتور فوق برد کوتاه اینگونه نیست و آن‌ها در نزدیک‌ترین فاصله توانایی پخش تصاویر در ابعاد وسیع را دارند.

اگر برای خانه آپارتمانی کوچک یا اتاق خواب خود در جستجوی خرید ویدئو پروژکتور هستید، فقط و فقط بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو از پس آن برمی‌آید!

پروژکتور فوق برد کوتاه از فاصله چند قدمی می‌تواند تصاویر 100 اینچی برایتان نمایش دهد.

پروژکتور فوق برد کوتاه از فاصله چند قدمی می‌تواند تصاویر 100 اینچی برایتان نمایش دهد.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: مزایای خرید ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه

پروژکتور‌بازها خوب می‌دانند که برای نصب پروژکتور های سنتی قدیمی، باید چالش‌های مختلفی را پشت سر بگذاریم. اول از همه، باید به فکر یک سالن بزرگ بود که بشود پروژکتور را در فاصله‌ی مطلوب نصب کرد و گاهی اوقات این کار منجر به آسیب رساندن به طراحی خانه و یا محل کار می‌شد.

بعد از آن، مجموعه‌ای از سیم‌ها هستند که حسابی فضای خانه را بهم ریخته و نافرم می‌کند، مخصوصا زمانیکه بخواهیم دستگاه‌های دیگر را با کابل به آن متصل کنیم.

پروژکتور فوق برد کوتاه و نصب آسان

اما با پروژکتور اولترا شورت ترو UST، این چالش‌ها کاملا رفع شده‌اند. شما می‌توانید پروژکتور را در فاصله‌ی کمتر از یک متر درست در مقابل پرده نمایش روی استند، بدون بهم ریختن دکور و نیاز به سوراخ کردن سقف و دیوار، از آن تصاویری در ابعاد بزرگ داشته باشید.

پروژکتور های معمولی، پروژکتورهای بلند پرتابی هستند که برای نمایش تصاویر 90 اینچی باید حداقل 4 متر از پرده نمایش فاصله داشته باشند.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو در فاصله‌ی کمتر از یک متر، تصاویری در ابعاد 100 اینچ، نمایش قرار دهند.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو در فاصله‌ی کمتر از یک متر، تصاویری در ابعاد 100 اینچ، نمایش قرار دهند.

پروژکتور اولترا شورت و توانایی عالی در پخش تصاویر درخشان

برای داشتن تصاویر روشن و شفاف از یک پروژکتور، باید آن را در یک اتاق کاملا تاریک و یا فضای تاریک سینمایی قرار داد. البته این یک قانون کلی است که همه‌ی ما آن را پذیرفته‌ایم. اما خیلی‌ها هم مایل نیستند در فضای تاریک فیلم ببینند.

خوشبختانه، پرده نمایش‌های زیادی با توانایی بالا برای مقابله با نور محیط بنام پرده نمایش‌های ALR تولید شده‌اند که پروژکتورها را برای ‌نمایش تصاویر روشن در محیط‌های پر نور، پشتیبانی می‌کند. (برای آشنایی با جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور توضیحات کاملی در وبلاگ تهران پروژکتور آمده است.)

تضمین نمایش تصاویر باکیفیت و آینه با پروژکتور فوق برد کوتاه

اما چیزکه پروژکتور اولترا شورت ترو را برای نمایش تصاویر روشن معروف کرده است، قابلیت نزدیک بودن آن به پرده نمایش و نهایت استفاده از قدرت منبع نوری است.

پروژکتور فوق برد کوتاه با نزدیک شدن حداقلی به صفحه نمایش و تطبیق با پرده نمایش، زیباترین و شگفت‌انگیزترین تصاویر را می‌سازد.

برای خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور و همینطور خرید استند ویدئو پروژکتور، تهران پروژکتور پیشنهادات خوبی برایتان دارد.

بهترین پروژکتور اولترا شورت ترو با نزدیک‌ترین فاصله از پرده نمایش از تمامی قدرت منبع نوری، بدون ایجاد سایه یا بازتاب آزاردهنده‌ی نور، برای نمایش تصاویر روشن و درخشان استفاده می‌کند.

نمایش تصاویر آینه، بدون ایجاد سایه یا بازتاب آزاردهنده‌ی نور با پروژکتور اولترا شورت ترو

معرفی بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو

ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو از آنجاییکه برای نصب در هر محیطی بدون محدودیت فضا، مثلا سالن بزرگ باشد یا یک کلاس یا دفتر اداری کوچک، مناسب است، به همین خاطر نسبت به پروژکتورهای پرتاب بلند Long Throw Projector قیمت گرانتری دارند. در این بخش می‌خواهیم معروف‌ترین پروژکتورهای فوق برد کوتاه دنیا را خدمتتان معرفی کنیم:

قیمت ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو نسبت به ویدئو پروژکتورهای پرتاب معمولی و ویدئو پروژکتورهای بلند پرتاب گران تر است.

قیمت ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو نسبت به ویدئو پروژکتورهای پرتاب معمولی و ویدئو پروژکتورهای بلند پرتاب گران تر است.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور اپتما مدل Optoma CinemaX P2

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 4k
 • فاصله پرتاب: 0.5 متر تا 0.7 متر
 • نرخ پرتاب: 0.25:1
 • اندازه تصویر: 85 تا 120 اینچ
 • کنتراست: 2.000.000:1
 • روشنایی: 3.000 انسی لومن
 • HDR: HDR10
 • اسپیکر داخلی: بله

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه اپتما Optoma CinemaX P2 خوش ترکیب اما گرانقیمت

بررسی بهترین پروژکتور کوتاه برد: پروژکتور اپتما Optoma CinemaX P2

اگر مایلید که روی یک پروژکتور سرمایه‌گذاری کنید که در یک محیط کاملا تاریک و یا در یک اتاق پر از نور خورشید به یک اندازه کارآمد باشد، به خرید ویدئو اپتما Optoma CinemaX P2 فکر کنید.

این پروژکتور توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو 4k معرفی می‌شود.(برای تفاوت تکنولوژی DLP و 3LCD متن مورد نظر را در وبلاگ تهران پروژکتور از دست ندهید.)

در درجه‌ی اول باید گفت که پروژکتور فوق برد کوتاه Optoma CinemaX P2 دارای رزولوشن 4k با پشتیبانی فناوری UHD است. و دوم اینکه، به اسپیکر داخلی Dolby Digital 2.0 مجهز شده است. ( پروژکتور 4k خانگی مناسب عشق فیلم‌ها!)

همه‌ی این ویژگی‌ها به یک طرف، ماهیت فوق برد کوتاهی این پروژکتور به یک طرف! شما می‌توانید از این پدیده‌ی جذاب برای نمایش تصاویر عالی و درخشنده واید، در اتاق‌های کوچک استفاده کنید.

پروژکتور DLP فوق برد کوتاه Optoma CinemaX P2

پروژکتور پرتاب کوتاه اپتما Optoma CinemaX P2 با تکنولوژی پیشرفته DLP و فاصله‌ی پرتاب نیم متری، پوشش عالی برای تولید رنگ‌های غنی، نمایش تصاویر جذاب و شگفت انگیز را از کمترین فاصله، تضمین می‌کند.

پروژکتوراولترا شرت ترو اپتما Optoma CinemaX P2 عملکرد عالی با فناوری HDR10 دارد، به همین خاطر سیاهی‌ها عمیق، سفیدی‌ها درخشان و شفاف و گاموت رنگی وسیعی را نمایش می‌دهد. منبع لیزری جامد با عمر 30.000 ساعت، کاربران را از هزینه‌های اضافه معاف می‌کند.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: پروژکتور اپتما مدل Optoma CinemaX P2 با میزان روشنایی 3.000 انسی لومن، رزولوشن 4k و عملکرد عالی HDR 10 می‌تواند در فاصله چند سانتی متری از صفحه نمایش، تصاویر واید به نمایش گذارد.

پروژکتوراولترا شرت ترو اپتما Optoma CinemaX P2 عملکرد عالی با فناوری HDR10 دارد.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور سامسونگ مدل Samsung Premiere LSP7T

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 4k
 • فاصله پرتاب: 0.2 تا 0.4 متر
 • نسبت پرتاب: 0.25:1
 • سایز تصویر: 90 تا 120 اینچ
 • کنتراست: 2.000.000:1
 • روشنایی: 2200 انسی لومن
 • HDR : HDR + و HDR 10
 • اسپیکر داخلی: بله

مشخصات فنی ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه سامسونگ Samsung Premiere LSP7T

بررسی بهترین پروژکتور فوق برد کوتاه: پروژکتور سامسونگ Samsung Premiere LSP7T

اگر جزء افرادی هستید که دوست دارید وقت فیلم دیدن فضا را تاریک کنید، پروژکتور اولترا شورت ترو سامسونگ مدل Samsung LSP7T مناسب شما است. این پروژکتور بدون اینکه محدود به اندازه اتاق و سالن باشد، می‌تواند در کمترین فاصله از پرده نمایش تصاویر بزرگ و درخشانی را به نمایش گذارد.

به لطف دقت بالا در بازتولید رنگ‌ها و کنتراست عالی که از سنسورهای داخلی دریافت می‌کند، در نمایش تصاویر شارپ خیلی حرفه‌ای عمل می‌کند. البته پروژکتور FULL HD و پروژکتور HD نیز با تطبیق عالی با انواع کنسول گیم، همچنان پروژکتورهای خوب و قابل اطمینانی هستند.

تصاویر شفاف و درخشان بدون ایجاد سایه و بازتاب مستقیم و آزار دهنده‌ی نور از ویژگی‌های بی‌نظیر این دستگاه خوش ترکیب است.

پروژکتور 4k فوق برد کوتاه Samsung LSP7T

این پروژکتور با رزولوشن 4k و پشتیبانی از فناوری +HDR توانایی نمایش فیلم‌ها را درست مطابق نظر کارگردان‌ها دارد. پروژکتور اولترا شورت ترو سامسونگ Samsung Premiere LSP7T با وجود ساب ووفر و اسپیکر داخلی با توان 30 وات در پخش صدای رسا رضایت سخت پسندها را نیز به دست می‌آورد.

چیزیکه ما را برای قرار دادن پروژکتور Samsung Premiere LSP7T در لیست بهترین پروژکتور اولترا شورت ترو ترغیب کرد، قدرت نمایش تصاویر واید در کمترین فاصله از صفحه نمایش است.

پروژکتور Samsung Premiere LSP7T با قابلیت پخش تصاویر از فاصله 20 سانتی‌متری از پرده نمایش و قاب تصویر 90 اینچ جزء بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو در دنیا است.

پروژکتور Samsung Premiere LSP7T با قابلیت پخش تصاویر از فاصله 20 سانتی‌متری از پرده نمایش و قاب تصویر 90 اینچ

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور اپتما مدل Optoma GT5600

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: lamp
 • رزولوشن: 1080p
 • فاصله پرتاب: 0.4 متر تا 0.6 متر
 • نرخ پرتاب: 0.25:1
 • سایز تصویر: 80 تا 100 اینچ
 • کنتراست: 20.000:1
 • روشنایی: 3.600 انسی لومن
 • HDR : خیر
 • اسپیکر داخلی: بله

ویدئو پروژکتور فوق کوتاه پرتاب اپتما Optoma GT5600

بررسی بهترین پروژکتور فوق برد کوتاه: پروژکتور اپتما Optoma GT5600

اگر در جستجوی بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو با قیمت مقرون بصرفه، ظاهری عالی و وزن سبک هستید، خرید ویدئو پروژکتور Optoma GT5600 انتخابی بی‌نظیر است.

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه Optoma GT5600 در میان گیمرها بخاطر نمایش عالی جزئیات و پخش رسای صدا زبانزد است. اگر دوست دارید هر کجا که سفر می‌روید پروژکتور خود را همراه داشته باشید، این پروژکتور با پورت‌های متنوع، برای اتصال به انواع کنسول گیم و پخش کننده‌های فیلم و همینطور تصحیح خودکار قاب صفحه، بهترین انتخاب است.

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه Optoma GT5600 با ظاهری زیبا و ویژگی‌های فنی عالی، یک پروژکتور آموزشی پرطرفدار است.

 پروژکتور GT5600 متخصص نمایش از کمترین فاصله

از همه مهم‌تر فاصله پرتاب ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه Optoma GT5600 است که چالش مربوط به اتصال کابل‌ها و فضای پخش را رفع می‌کند. شما می‌توانید در فاصله نیم متری از پرده نمایش و حتی دیوار، تصاویر 80 اینچی را با کیفیتی چشمگیر تماشا کنید.

پروژکتور اولترا شورت ترو Optoma GT5600 به لطف لنز درجه یکی که دارد و همینطور کنتراست 20.000:1 برای نمایش جزئیات حتی در سایه، کاملا واضح و دقیق عمل می‌کند.

ویدئو پروژکتور Optoma GT5600 علاوه بر لنز قدرتمند به یک اسپیکر داخلی 16 وات برای پخش رسای صدا مجهز است.

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه و اتصال به گوشی هوشمند

شما می‌توانید برای نصب گوشی‌های هوشمند Android و iOS روی آن حساب کنید. یکی از گزینه‌های عالی برای نصب دستگاه‌های مختلف کاربرد کابل MHL برای نمایش تصویر است.

تنها ضعف ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه اپتما Optoma GT5600 عدم پشتیبانی از HDR است. اما با این همه ویژگی عالی و چنین قیمتی، این ضعف اصلا به چشم نمی‌آید.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو ، پروژکتور Optoma GT5600 است، چون در کمترین فاصله از پرده نمایش، قابلیت بی‌نظیری در پخش تصاویر واید دارد.

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه Optoma GT5600 با ظاهری زیبا و ویژگی‌های فنی عالی، یک پروژکتور آموزشی پرطرفدار است.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور اپسون مدل Epson EpiqVision Ultra LS300

 • تکنولوژی ساخت: 3LCD
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 1080p
 • فاصله پرتاب: 0.0 متر تا 0.4 متر
 • نرخ پرتاب: 0.27:1
 • سایز تصویر: 60 تا 120
 • کنتراست: 1.500.000:1
 • روشنایی: 3.600 انسی لومن
 • HDR: بله
 • اسپیکر داخلی: خیر

جذاب‌ترین مدل از گروه پروژکتورهای فوق برد کوتاه: ویدئو پروژکتور اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300

بررسی بهترین پروژکتور فوق برد کوتاه: پروژکتور اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300

اگر کیفیت تصویر برایتان اهمیت دارد، پروژکتور اولترا شورت ترو خوش استایل اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300 همان پروژکتور رؤیایی و جذابی است که به دنبالش هستید.

پروژکتور فوق برد کوتاه اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300 با رزولوشن FULL HD و کیفیت HDR برای نمایش فیلم و تصاویر گیم به طرز شگفت آوری عالی است.

این پروژکتور با سیستم داخلی Android TV آماده‌ی پخش تصاویر درخشان است. مورد دیگری که باید در نصب پروژکتور به آن دقت کنید نسبت پرتاب به زوم است.

سایز قاب تصویر پروژکتور اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300 بین 60 تا 120 اینچ، همان سایزهای استانداری است که اکثرا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پروژکتور فوق برد کوتاه با اسپیکر داخلی

از ویژگی‌های جذاب این پروژکتور فوق پرتاب کوتاه، اسپیکر داخلی 2.1 یاماها است که در میان سایر پروژکتورها در پخش صدا، جزء قدرتمندترین‌ها قرار می‌گیرد. البته شرایط برای نصب اسپیکر جانبی، با اتصال بلوتوث فراهم است.

فاصله پرتاب در اپسون Epson EpiqVision Ultra LS300 شما را شگفت زده خواهد کرد، شما می‌توانید آن‌را در کمترین فاصله (در حد چند قدمی) از صفحه نمایش قرار دهید و تصاویر را با جزئیات کامل، تماشا کنید.

پروژکتور اپسون مدل Epson ULtra LS300 باظاهری زیبا و ویژگی‌های فنی فوق العاده بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو است که رضایت هر گیمر سخت گیری را به دست می‌آورد.

پروژکتور اپسون مدل Epson ULtra LS300 با ظاهری زیبا و ویژگی‌های فنی عالی برای گیم

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور WEMAX Nova

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 4k
 • فاصله پرتاب: 203 سانتی متر تا 390 سانتی متر
 • نرخ پرتاب: 0.23:1
 • سایز تصویر: 79.7 اینچ تا 153.6
 • کنتراست: 3000:1
 • شدت روشنایی: 5.000 انسی لومن
 • HDR: HDR 10
 • اسپیکر داخلی: بله

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه WEMAX Nova با رزولوشن 4k UHD

بررسی بهترین پروژکتور فوق کوتاه پرتاب: پروژکتور WEMAX Nova

یکی از گزینه‌های ایده‌آل در مجموعه بهترین ویدئو پروژکتور اولتراشورت ترو ویدئو پروژکتور WEMAX Novaاست. این پروژکتور با سیستم Android TV 9.0 و وای فای داخلی، بدون کوچکترین چالشی شما را در دنیای تصویر غرق می‌کند. با این شرایط، هر آنچه که بخواهید می‌توانید از نتفلیکس و یا گوگل پلی دانلود کنید و در صفحه نمایش بزرگ آن به تماشا بنشینید.

ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو WEMAX Nova با رزولوشن 4k UHD و تولید 8.3 میلیون پیکسل، کیفیتی معادل چهار برابر کیفیت FULL HD برای شما به نمایش می‌گذارد. اگر به دنبال ویدئو پروژکتور قابل حمل هستید، متن بهترین ویدئو پروژکتور جیبی  را از دست ندهید.

ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو WEMAX Nova تصاویر را با تطبیق عالی روشنایی و رزولوشن به نمایش می‌‌گذارد که چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند.

نمایش عالی تصاویر و صدای پرقدرت با WEMAX NOVA

و اما قابلیت عالی ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه WEMAX Nova نمایش خارق العاده تصاویر از کمترین فاصله‌ی ممکن است.

این پروژکتور می‌تواند در فاصله‌ی 40 سانتی متری تصاویری در ابعاد 79 اینچ نمایش دهد. با اسپیکر داخلی 30 وات توسط Dolby، مطمئنا از شنیدن صدای کریستالی آن لذت خواهید برد.

این پروژکتور برای اتصال به سیستم عامل iPhone و Android کاملا آماده است و می‌توان از این دستگاه‌ها به عنوان کنترل پد آن استفاده کرد.

ویدئو پروژکتور فوق پرتاب کوتاه WEMAX Nova با میزان روشنایی 2.100 انسی لومن و رزولوشن 4k و نسبت کنتراست عالی یک گزینه‌ی عالی از مجموعه بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو است.

از مجموعه بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو ویدئو: WEMAX Nova با میزان روشنایی 2.100 انسی لومن و رزولوشن 4k

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور ال جی مدل LG HU85LA

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 4k
 • فاصله پرتاب: 0.4 متر تا 0.5 متر
 • نرخ پرتاب: 0.19:1
 • سایز صفحه: 90 تا 120 اینچ
 • کنتراست: 20.000.000:1
 • روشنایی: 2.700 انسی لومن
 • HDR: HDR 10
 • اسپیکر داخلی: بله

ویدئو پروژکتور فوق برد کوتاه ال جی مدل LG HU85LA با روشنایی 2.700 انسی لومن

بررسی بهترین پروژکتور فوق برد کوتاه: پروژکتور ال جی LG HU85LA

ویدئو پروژکتور فوق پرتاب کوتاه ال جی مدل LG HU85LA با رزولوشن 4k و دستیابی به وضوح HDR با بهره‌مندی از سیستم Dynamic tone mapping برای بالا بردن وضوح فریم به فریم تصویر و همینطور تکنولوژی TruMotion که بصورت تخصصی تصاویر ویدئویی را پردازش می‌کند، یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها در لیست بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو است.

روش جالبی که در این پروژکتور، برای حفظ رنگ به کار رفته است، ترکیب لیزر آبی با لیزر قرمز است. روشنایی 2.700 انسی لومن، تضمینی برای حفظ کیفیت تصاویر در مقابل نور محیط است.

قیمت  ویدئو پروژکتور لیزری نسبت به پروژکتورهای مبتنی بر لامپ گران‌تر است. ما در وبلاگ تهران پروژکتور تعدادی پروژکتور ارزان را به شما معرفی کرده‌ایم.

ویدئو پروژکتور فوق پرتاب کوتاه ال جی LG HU85LA با میزان روشنایی 2.700 انسی لومن از منبع نور لیزری کیفیت تصاویر را تضمین می‌کند.

پروژکتور اولتراشورت ترو لیزری

در کیت ویدئو پروژکتور فوق پرتاب کوتاه ال جی LG HU85LA یک ریموت کنترل جادویی که قابلیت تطبیق با برخی از برندهای تلویزیون‌ها را نیز دارد لحاظ شده است. طراحی این پروژکتور بسیار بی‌نظیر است و با دکورهای مدرن هم‌خوانی دارد.

اسپیکر یکپارچه‌ی این پروژکتور با صدای رسا و همه جانبه‌ای که دارد فضای سینما را تداعی می‌کند. پروژکتور LG HU85LA با قابلیت اتصال وایرلس به راحتی سیستم عامل ویندوز و اندروید را ران می‌کند.

ویدئو پروژکتور ال جی LG HU85LA به عنوان بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شوت ترو می‌تواند از فاصله 40 سانتی متر از پرده نمایش تصاویر خارق العاده‌ای به نمایش گذارد.

پروژکتور ال جی LG HU85LA قابلیت پخش تصاویر از فاصله 40 سانتی

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو: ویدئو پروژکتور VAVA 4K

 • تکنولوژی ساخت: DLP
 • منبع نوری: لیزر
 • رزولوشن: 4k
 • فاصله پرتاب: 0.4 متر – 0.8 متر
 • نرخ پرتاب: 0.23:1
 • سایز صفحه: 80 تا 120 اینچ
 • کنتراست: 1.500.000:1
 • روشنایی: 2500
 • HDR: HDR 10
 • اسپیکر داخلی: بله

نمای ویدئو پروژکتور VAVA 4K با میزان روشنایی 2.500 انسی لومن

بررسی بهترین پروژکتور فوق برد کوتاه: VAVA 4K

یکی از جذابترین گزینه در لیست بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو، ویدئو پروژکتور VAVA 4K است. این پروژکتور با روشنایی 2.500 انسی لومن به اندازه کافی برای مقابله با نور محیط مجهز است.

اگرچه یک پروژکتور DLP است و اسم پروژکتورهای DLP برای نمایش در فضاهایی با نور پردازی بالا بد در رفته است، اما این پروژکتور آنچنان در روشنایی دقیق و عالی است که باعث سرافرازی خانواده‌ی پروژکتورهای DLP می‌شود.

پروژکتور اولتراشورت ترو 4k لیزری

به لطف رزولوشن 4k با فناوری HDR 10، در پردازش رنگ و نمایش درخشان تصاویر چیزی کم ندارد. منبع نوری لیزری پیشرفته آن نیز بدون افت کیفیتی تا 25.000 ساعت پر توان کار خواهد کرد.

طبق تخمین شرکت سازنده اگر هر روز به مدت 4 ساعت از این پروژکتور استفاده کنید، تا مدت 17 سال دوام خواهد آورد.

از نظر پخش صدا نیز، به لطف فناوری Dolby صدا را بدون هیچ گونه اعوجاجی، کاملا رسا و کریستالی خواهید شنید. این پروژکتور سیستم اندروید 7.1 را اجرا می‌کند.

بهترین ویدئو پروژکتور اولترا شورت ترو در لیست تولیدات سال 2022، ویدئو پروژکتور VAVA 4k است. این پروژکتور فقط در فاصله 40 سانتی متری از پرده نمایش می‌تواند تصاویر 80 اینچ را با کیفیت آینه نمایش دهد.

پروژکتور VAVA 4K قابلیت پخش تصاویر 80 اینچی از فاصله 40 سانتی متری

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه