ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 47 نتیجه

تخفیف! خرید ویدئو پروژکتور BenQ MX560

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX560

% 6 24.500.000 تومان 22.999.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

32.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

51.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-420

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-420

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2247U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2247U

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MW727

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MW727

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX722

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX722

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX522P

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX522P

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W306ST

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W306ST

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-EX12K

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-EX12K

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-EZ590

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-EZ590

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ670

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-RZ670

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X343E

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X343E

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2165W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2165W

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LW335

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LW335

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LW375

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LW375

ناموجود
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ50

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VMZ50

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-992F

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-992F

ناموجود

فروش پروژکتور اتاق کنفرانس (Conference room Projector)

برای داشتن یک اتاق کنفرانس شیک و لاکچری در دفتر کارتان، حتما لازم نیست با نصب سیستم کنفرانس، متحمل کلی خرج و هزینه شوید، این روزها با ارتقاء دیتا پروژکتورها از برندهای معتبر و خوشنام، به آسانی می‌توان با حداقل هزینه، یک اتاق کنفرانس مجهز تدارک دید. ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس قابلیت نمایش تصاویر دیتا، اسلایدهای پاورپوینت، کلیپ و فیلم، انواع تصاویر گرافیکی و عکس‌ها را با وضوح بالا در صفحه نمایش بزرگ دارد. در این متن تلاش شده است تا با ارائه‌ی راهنمای خرید ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس و معرفی چند پروژکتور کنفرانسی پرطرفدار، شما را برای خرید مدل دلخواه‌تان همراهی کنیم.

(از صفحه ویدئو پروژکتور بنکیو نیز بازدید کنید.)

برای مقایسه قیمت پروژکتور کنفرانس و ویژگی‌های فنی انواع ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس، لیست مدل‌های منتخب فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور برای فروش پروژکتور اتاق کنفرانس می‌تواند مرجع خوبی برای شما باشد.

Conference room Projector - پروژکتور اتاق کنفرانس

انتخاب ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس مناسب

هدف اصلی از خرید پروژکتور نمایش تصاویر در ابعاد وسیع است، اما این مورد در پروژکتور اتاق کنفرانس کمی تخصصی‌تر می‌شود. چون در اتاق کنفرانس احتمال نمایش انواع محتوا با فرمت‌های مختلف از دستگاه‌های متنوع (توسط حضار) بسیار بالا است و از آن گذشته، ظرافت در نمایش تصاویری همانند نقشه، نمودارها و چارت‌ها به دقت خاصی نیازمند است، که شاید به چشم عموم چندان حائز اهمیت نباشد، ولی از سوی متخصصین یک ضرورت است، بنابراین دیتا پروژکتور اتاق کنفرانس باید آمادگی پذیرش هر نوع محتوایی را از هر نوع دستگاهی، آن هم با کیفیت و وضوح عالی داشته باشد. برای خرید ویدیو پروژکتور اتاق کنفرانس، نکات فنی زیر را در نظر داشته باشید:

ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس برای ارائه‌ی انواع محتوا با فرمت‌های مختلف کاربرد دارد و باید کیفیت مناسبی برای نمایش محتوا داشته باشد که این مساله می‌تواند بر قیمت پروژکتور کنفرانس نیز تاثیر داشته باشد.

ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس

میزان رزولوشن Resolution در ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس

میزان رزولوشن Resolution از موارد بسیار مهمی است که باید در هنگام خرید پروژکتور از جمله ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس به آن توجه کرد. میزان رزولوشن، در واقع وضوح تصویر را بر اساس تعداد پیکسل‌های تولید شده (منظور از پیکسل کوچکترین نقطه‌ی رنگی موجود در تصویر است) در هر فریم اعلام می‌کند. هر چقدر که پیکسل‌ها متراکم‌تر باشند، تصویر واضح و با جزئیات بیشتری نمایش می‌شود. برای آشنایی بیشتر با میزان وضوح به متن رزولوشن پروژکتور مراجعه کنید.

به همین دلیل توصیه می‌شود، از بین پروژکتورهایی که توانایی خریدشان را دارید، مدلی را انتخاب کنید که رزولوشن بالاتری دارد. برای اینکه یک نمایش حرفه‌ای و عالی داشته باشید، ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس شما حداقل باید به رزولوشن HD 1080p مجهز باشد. البته که پروژکتور کنفرانسی 4k، در ارائه جزئیات و ظرافت‌های تصویر فوق‌العاده عمل می‌کند، اما خب هر کسی توانایی خرید پروژکتور 4k را ندارد چرا که قیمت پروژکتور کنفرانس 4K نسبتا بالا است و از طرفی برای محتوای ارائه شده در اتاق کنفرانس پروژکتور HD به اندازه‌ی کافی توانمند است.

عرضه پروژکتور اتاق کنفرانس با ویژگی‌های فنی مختلف انجام می‌شود و برای انتخاب یک پروژکتور مناسب با توجه به نیازهای خود باید ویژگی‌های فنی مورد نظر خود را مشخص کنید.

انتخاب ویدئو پروژکتور کنفرانسی مناسب

میزان روشنایی در ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس

در اکثر مواقع، کاربران مایل هستند که در هنگام ارائه محتوا با ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس، چراغ‌های اتاق روشن باشد، چون هم ارائه دهنده و هم حضار بهتر می‌توانند یادداشت برداری کرده و نظرات خود را اعمال کنند. به همین خاطر، در هنگام خرید ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس، مدلی را انتخاب کنید که روشنایی خوبی داشته باشد. روشنایی بالای پروژکتور، علاوه بر غلبه بر نور محیط، در تولید تصاویر روشن و درخشان نقش مهمی دارد.

میزان روشنایی در پروژکتورها با واحد لومن اندازه گیری می‌شود. هر چقدر روشنایی نامی پروژکتور کمتر باشد، تصاویر رنگ پریده و کدر نمایش می‌شوند. معمولا پروژکتورهایی با میزان روشنایی 3.000 لومن برای ایجاد تصاویری واضح در فضای متوسط، مناسب است. اما اگر اتاق کنفرانسی شما بزرگ است، ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس بهتر است که سطح روشنایی بالاتری داشته باشد.

عرضه پروژکتور اتاق کنفرانس با روشنایی‌های مختلف، انتخاب پروژکتور کنفرانسی برای شرایط نوری مختلف را آسان می‌سازد.

میزان روشنایی ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس

وضعیت اتصالات در پروژکتور اتاق کنفرانس

وجود درگاه‎‌های اتصالات متنوع و کارآمد در ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس یکی از مهم‎ترین ویژگی‌ها است. پروژکتور کنفرانسی بهتر است که از اتصال وایرلس، درگاه HDMI که MHL پذیر باشد و همینطور درگاه USB پشتیبانی ‌کند. تحت این شرایط می‎‌توان براحتی گوشی‎‌های اسمارت، تبلت و انواع لپ‎‌تاپ را به پروژکتور متصل کرد.

در انتخاب ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس دقت داشته باشید که پروژکتور شما اتصالات کافی برای نمایش محتوا از منابع مختلف را داشته باشد.

نسبت کنتراست در ویدیو پروژکتور اتاق کنفرانس

با نسبت کنتراست بالا، دقت در تصاویر و شارپ بودن آن‌ها تضمین می‎‌شود. هر چقدر کنتراست در ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس بیشتر باشد، تصاویر با دقت بیشتری نمایش می‌شوند. خوشبختانه پروژکتورهای جدید از کنتراست خوبی بهره‌‎مند هستند. میزان نسبت کنتراست را می‌‎توان در کاتالوگ محصول مشاهده کرد. بهتر است میزان آن از نسبت 3.000:1 بیشتر باشد.

اگر به فکر خرید ویدئو پروژکتور برای اتاق کنفرانس هستید، به میزان کنتراست آن دقت داشته باشید چرا که این فاکتور برای نمایش تصاویری با دقت بالا بسیار حائز اهمیت است.

(پیشنهاد می‌کنیم از صفحه ویدئو پروژکتور خانگی نیز بازدید کنید.)

نسبت کنتراست در ویدیو پروژکتور برای اتاق کنفرانس

عرضه پروژکتور اتاق کنفرانس پرتاب کوتاه

اگر اتاق کنفرانس مد نظر شما مساحت زیادی دارد که قابلیت پرتاب کوتاه یا پرتاب بلند بودن ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس چندان حائز اهمیت نیست، اما اگر فضایی که برای اتاق کنفرانس در نظر گرفته‌اید، چندان بزرگ نیست یک پروژکتور پرتاب کوتاه تهیه کنید. با پروژکتور پرتاب کوتاه می‌توان در هر اتاقی با هر مساحتی تصاویر بزرگ ارائه داد. پروژکتورهای پرتاب کوتاه Short Throw یا فوق پرتاب کوتاه Ultra Short Throw، در صورت عدم ایجاد سایه و بازتاب خیره کننده نور، بهترین پروژکتورها برای اتاق کنفرانس هستند.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور DLP نیز بازدید کنید.)

قیمت پروژکتور کنفرانس

پروژکتور تعاملی ؛ مناسب برای استفاده بعنوان ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس

پروژکتورهای تعاملی Interactive Projectors از سری پروژکتورهای پرتاب کوتاهی هستند که با قابلیت‌های منحصر به فرد مثل سازگاری با قلم هوشمند و حاشیه نویسی با دست، می‌توانند اجرای خوب و پویای را ارائه دهند. به عنوان نمونه ویدئو پروژکتور کانن مدل LV-WX300USTI می‌تواند گزینه‌ی خوبی در این مورد باشد.

فروش پروژکتور اتاق کنفرانس مجهز به قابلیت Eco

به منظور کاهش مصرف انرژی، کم‌تر شدن فشار بر روی منبع نوری، کاهش سر و صدای فن و همینطور کاهش حرارت تولید شده توسط موتور اپتیکال، برخی از ویدئو پروژکتورها به حالت اقتصادی یا حالت Eco مجهز هستند. با فعال کردن حالت اکو اگر چه میزان نور خروجی افت پیدا می‌کند اما در عوض می‌توان از مزایای زیادی بهره‌مند شد. ‌بنابراین در هنگام خرید دیتا پروژکتور اتاق کنفرانس، به قابلیت‌های آن در حالت اکو و میزان نور خروجی آن دقت کنید.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

‌‌خرید ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس مجهز به قابلیت Eco

بهترین ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس

ویدئو پروژکتور ViewSonic PA503S

ویدئو پروژکتور ویوسونیک مدل ViewSonic PA503S برای نمایش تصاویر در ابعاد وسیع یک پروژکتور توانمند است. از نظر ظاهری، دستگاهی سبک و جمع و جور است که حمل آن را بسیار آسان می‌کند. این پروژکتور به درگاه‌های اتصالات متنوع و کاربردی مجهز است که اتصال هر نوع دستگاهی به آن امکان پذیر می‌سازد. از نظر فنی نیز با وجود روشنایی 3.600 لومن و نسبت کنتراست 22.000:1 در نمایش تصاویر درخشان و شفاف یک پروژکتور تمام عیار است.

فروش پروژکتور اتاق کنفرانس ویوسونیک مدل PA503Sویدئو پروژکتور اپسون مدل Epson TW5700

پروژکتور اپسون مدل Epson EH-TW5700 با تکنولوژی ساخت 3LCD و رزولوشن FULL HD، یک پروژکتور تمام عیار است. قابلیت‌های جانبی موجود در این پروژکتور، تأثیر عجیبی بر روی تصاویر پروژکتور دارد. نصب انعطاف‌پذیر و طول عمر بالای لامپ، از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این ویدئو پروژکتور سالن کنفرانس است.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

این مدل پروژکتور با طول عمر بالای لامپ خود انتخاب خوبی بعنوان پروژکتور کنفرانسی است.

عرضه پروژکتور اتاق کنفرانسویدئو پروژکتور کنفرانسی Optoma HD29HLV

دیتا پروژکتور اپتما مدل Optoma HD29HLVیک پروژکتور همه کاره است. این پروژکتور با روشنایی 4.500 لومن، نسبت کنتراست 50.000:1 و فناوری‌های پیشرفته در تولید رنگ‌های زنده و شفاف، مخاطبان را شگفت‌زده می‌کند. این پروژکتور به درگاه‌های اتصالات متنوعی مجهز است. و از همه مهم‌تر اینکه، دارای رزولوشن 4k UHD است. اگر به فکر خرید ویدئو پروژکتور برای سالن کنفرانس هستید، این پروژکتور گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای است.

پروژکتور سالن کنفرانس اپتما

خرید ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

پیش از خرید دیتا پروژکتور کنفرانس، اندازه‌ی فضا، میزان نور‌پردازی محیط و حتی نوع محتوا و محدوده قیمت پروژکتور کنفرانس را مشخص کنید. با مشخص کردن این موارد، بهتر می‌توانید پروژکتور مورد نظرتان را انتخاب کنید. میزان روشنایی، رزولوشن، کنتراست و سایر ویژگی‌های فنی پروژکتور تا حد زیادی به انتظارات شما بستگی دارد. اگر جزو افرادی هستید که دائم در سفرهای کاری هستید خرید ویدئو پروژکتور کنفرانسی قابل حمل ایده‌ی مناسبی است. برای آشنایی بیشتر با انواع ویدئو پروژکتور اتاق کنفرانس و مشاهده قیمت ویدئو پروژکتور، تهران پروژکتور می‌تواند مرجع خوبی برای شما باشد. تهران پروژکتور به عنوان مرجع فروش پروژکتور اتاق کنفرانس فعالیت می‌کند.

(صفحه‌ی پروژکتور تجاری را در سایت تهران پروژکتور از دست ندهید.)

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه