• خانه
 • ویدئو پروژکتور | قیمت پروژکتور

ویدئو پروژکتور | قیمت پروژکتور

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 451 نتیجه

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6150

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6150

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma EH-334

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma EH-334

ناموجود
ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550

18.200.000 تومان
تخفیف! ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

% 9 23.000.000 تومان 21.000.000 تومان
تخفیف! ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

% 8 24.200.000 تومان 22.200.000 تومان
تخفیف! خرید ویدئو پروژکتور BenQ MX560

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX560

% 7 24.500.000 تومان 22.900.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

28.500.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

32.800.000 تومان
خرید ویدئو پروژکتور اپتما Optoma HD146X

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma HD146X

40.500.000 تومان
ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX425N

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VX425N

41.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma GT1080e

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma GT1080e

43.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD35

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma UHD35

51.500.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

51.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2250U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-2250U

93.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

168.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L630U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L530U

170.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

175.000.000 تومان
خرید ویدئو پروژکتور LG ProBeam BU50NST

ویدئو پروژکتور ال جی LG ProBeam BU50NST

230.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L630U

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L630U

260.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

270.000.000 تومان

‌همه‌ی آنچه را که باید درباره‌ی ویدئو پروژکتور بدانید:

با روی کار آمدن ویدئو پروژکتور ها‌، نه آن پروژکتورهای قدیمی که در دانشگاه‌ها و اتاق‌های کنفرانس می‌دیدیم که تصاویرشان هم مثل خودشان تار و غبار گرفته بودند، بلکه پروژکتورهای مدرن و پیشرفته‌ی امروزی، متوجه می‌شویم که دادن لقب جعبه‌ی جادویی به تلویزیون تا پیش از این سوءتفاهم بود.

ویدئو پروژکتور Video Porjector که بنام ویدئو فراتاب، پروجکشن، ویدئو پروجکشن هم معرفی می‌شود، در حال حاضر به یک جعبه‌ی کوچک و کم حجم تبدیل شده است که وظیفه‌‌ی آن و یا بهتر است بگوییم دلیل اصلی محبوبیتش، انعکاس باکیفیت سیگنال‌های ویدئویی از دستگاه‌های هوشمند، بر روی پرده نمایش وسیع است. اگر گیمر هستید و یا عشق فیلم، امکان ندارد که خرید ویدیو پروژکتور جزو برنامه‌هایتان نباشد. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه شگفت انگیز در ادامه با ما همراه باشید.

(از صفحه پرده نمایش پروژکتور نیز بازدید کنید.)

‌همه‌ی آنچه را که باید درباره‌ی ویدئو پروژکتور بدانید

ویدئو پروژکتور چیست؟

ویدئو پروژکتور اختراع فرانسیس جکینز، یک دستگاه کوچکی است که با دریافت سیگنال‌های ویدئویی، وظیفه‌ی پردازش آن‌ها را توسط سیستم اپتیکال (یعنی مجموعه‌ای از لامپ یا منبع نوری، تراشه‌ مخصوص تولید پیکسل و لنز) و در نهایت ارائه تصویر بر روی پرده نمایش وسیع را بر عهده دارد. مهم‌ترین قطعه‌ی موجود در ویدیو پروژکتور منبع نوری است.

(بهترین پروژکتورهای هوشمند کدام‌اند؟ در وبلاگ به این مبحث پرداخته‌ایم.)

فرانسیس جکینز - مخترع ویدئو پروژکتور

ویدیو پروژکتور

معمولا در پروژکتورها از یک منبع نوری که شدت تولید نور بالایی دارد، استفاده می‌شود. به همین منظور از لامپ‌های قوسی جیوه دار (البته خیلی از برندها به منظور تولید محصولات دوستدار محیط زیست، از لامپ‌های قوسی فاقد جیوه استفاده می‌کنند)، لامپ قوسی زنون، منبع نوری LED یا لیزر آبی جامد RB، فیبر نوری لیزر RGB برای تأمین نور مورد نیاز بهره می‌برند. درکل، قدرت لامپ نقش اساسی در کیفیت تصویر و از آن مهم‌تر ماندگاری پروژکتور دارد.

ویدیو پروژکتور از همان وقتی که کشف شد، در بسیار از مراکز آموزشی مورد استفاده قرار گرفت. اگرچه بخاطر صفحه نمایش بزرگش خیلی‌ها آرزوی داشتن آن را در خانه یا منزل داشتند؛ ولی با وزن سنگین و نصب دشوار، چنین آرزویی کمتر محقق می‌شد تا اینکه ویدئو پروژکتورهای دیجیتالی سبک وزن با کاربری‌های مختلف وارد بازار شدند.

(از صفحه ویدئو پروژکتور ایسوس نیز بازدید کنید.)

تفاوت ویدیو پروژکتور و تلویزیون

با ورود ویدیو پروژکتورهای پیشرفته و قابلیت عالی آن‌ها در ارائه تصاویر باکیفیت و شفاف در صفحه نمایش‌ عریض، رقابت بین تلویزیون‌ها و ویدئو پروژکتورها آغاز شد. ویدیو پروژکتورهای مدرنِ کم حجم، در مقایسه با تلویزیون‌ها، که همیشه یک جایگاه ویژه به خود اختصاص می‌دهند، جای کمی می‌‌گیرند، اولین امتیاز را در رقابت، از آن خود می‌کنند. و در حال حضار نیز پروژکتورها با قابلیت پخش برنامه‌های تلویزیون، نمایش آنلاین فیلم، سازگاری اتصال با انواع سیستم ‌عامل‌های مختلف تا حد خیلی زیادی طرفداران دنیای صوت و تصویر، مخصوصا تلویزیون را به سمت خود کشانده‌اند.

مورد دیگر که تا جایگاه تلویزیون را به خطر انداخته است، مابه التفاوت قیمت تلویزیون و ویدئو پروژکتور است. در حال حاضر برای خرید یک تلویزیون 80 اینچ باید حدود 1500 دلار هزینه کرد، اما پروژکتوری که قابلیت پخش تصاویر به بزرگی 100 اینچ را دارد، می‌توان با قیمت زیر 1000 دلار خریداری کرد.

(در صفحه ویدئو پروژکتورهای ایسر، انتخاب های مناسبی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.)

آیا تلویزیون نسبت به پروژکتور برتر است؟

البته تلویزیون‌ها با سال‌ها سروری به همین راحتی‌ها میدان را خالی نمی‌کنند، آن‌ها بخاطر روشنایی و کنتراست بالاتر، همچنان جایگاه خود را برای طرفدارن خود حفظ کرده‌اند. در مقابل، سازنده‌های پروژکتور هم با سرعت هر چه تمام‌تر در حال ارتقاء این دستگاه کوچک هوشمند هستند و هر روز فاصله‌ی تفاوت این دو دستگاه به حداقل می‌رسد. در هر حال، واقعیت این است که پروژکتورها بخاطر نمایش تصاویر دیجیتالی در ابعاد بزرگ، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند.

(برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مطلب تفاوت تلویزیون و ویدئو پروژکتور مراجعه کنید.)

تفاوت ویدئو پروژکتور و تلویزیون

ویدئو پروژکتور با کاربری‌های مختلف

با پیشرفت تکنولوژی و کاربرد انواع فایل‌های داکیومنت، PDF و اسلایدهای پاورپوینت بجای جزوه‌های کاغذی و همینطور وجود گوشی‌های اسمارت و سرویس‌های استریمینگ استفاده از ویدیو پروژکتور در محیط‌های تجاری و اداری گرفته تا تدارک یک سینما خانگی اختصاصی در منازل خیلی سریع رونق گرفت. انصافا پروژکتورها هم به خوبی از پس این مسئولیت بر آمدند و طرفداران زیادی را شیفته‌ی خود کردند:

ویدیو پروژکتور کلاسی Classroom Projector

از همان ابتدا که پروژکتورهای نیم تنی وارد بازار شدند، محیط‌های آموزشی در خرید ویدئو پروژکتور کلاسی پیش قدم بودند چه برسد به الان که هر معلم می‌تواند همراه با کتاب‌هایش یک پروژکتور سبک وزن با نصب انعطاف‌پذیر و آسان در کلاس داشته باشد. البته که عمر بالای لامپ پروژکتور و تنوع درگاه‌های اتصالات در هر ویدیو پروژکتوریی با هر نوع کاربری جزو ویژگی‌های مهم است؛ اما در ویدئو پروژکتور کلاسی یا ویدیو پروژکتور آموزشی اهمیت بالاتری دارد.

چون در فضای آموزشی روشن ماندن پروژکتور در طولانی مدت و احتمال اینکه معلم یا دانش‌آموزان از دستگاه‌های مختلفی برای پخش محتوا استفاده کنند بسیار زیاد است، بخاطر همین توصیه می‌شود پیش از انتخاب پروژکتور، این دو مورد را در اولویت قرار دهید. معمولا خرید ویدئو پروژکتور تعاملی Interactive Projector گزینه‌ای ایده‌آل برای محیط‌های آموزشی است.

(در خصوص مزایای ویدئو پروژکتور کلاسی مطلبی نوشته‌ایم.)

نمایی از ویدیو پروژکتور کلاسی

ویژگی‌های شاخص ویدئو پروژکتور تعاملی Interactive Projector

 1. مجهز به لنز برد کوتاه برای نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ در کوچک‌تری کلاس‌ها
 2. قابلیت استفاده از قلم‌های تعاملی
 3. امکان حاشیه نویسی و طراحی و قابلیت ذخیره سازی آن‌ها
 4. حالت‌های پیش فرض با قالب‌های مختلف برای طراحی جداول و نمودارها
 5. قابلیت تقسیم صفحه، یعنی نمایش همزمان چندین محتوا در یک صفحه

ویدیو پروژکتور کلاسی

ویدیو پروژکتور خانگی Home Theater Projector

خرید ویدئو پروژکتور خانگی بخش پر هیجان ماجرا است. کنسول‌های بازی، سرویس‌های استریمینگ، نمایش کلیپ‌های مختلف و مهم‌تر از همه تماشای فیلم و مسابقه‌های ورزشی در پرده نمایش‌های 100 اینچ و حتی بالاتر، واقعا وسوسه کننده است. اگر در جستجوی یک پروژکتور سرگرمی مناسب هستید پیش از آن فضایی را که قرار است سینمای اختصاصی شما باشد را مشخص کنید، چون خیلی از موارد در انتخاب پروژکتور به ویژگی‌های آن محل برمی‌گردد، مثلا میزان روشنایی محیط (وجود پنجره‌های بزرگ)، بزرگی و کوچکی فضا و مواردی اینچنینی.

هر چقدر میزان رزولوشن بالاتر باشد، مثل پروژکتورهای 4k و FULL HD به تناسب قیمت آن‌ها هم بالاتر می‌رود. البته فقط میزان رزولوشن ملاک نیست بلکه میزان روشنایی، نسبت کنتراست، نسبت ابعاد تصویر و نکته‌ی حائز اهمیت در پروژکتورهای گیمینگ زمان تأخیری یا Input Lag از موارد مهم در خرید ویدئو پروژکتور گیمینگ است. اگر جزو افرادی هستید که از تماشای تصاویر سه بعدی لذت می‌برید این مورد را نیز از قلم نیاندازید.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور خانگی ارزان نیز می‌تواند برایتان مفید باشد.)

ویدیو پروژکتور خانگی

ویدئو پروژکتور تجاری Business Projector

اگر در فکر تدارک دیدن یک جلسه‌ی کاری پویا هستید خرید ویدئو پروژکتور تجاری ایده‌ای هوشمندانه است. با نصب ویدئو پروژکتور تجاری/اداری در دفتر کارتان به راحتی می‌توانید انواع محتوا را با سایر حضار به اشتراک بگذارید و چشم انداز بهتری از آینده برای آن‌ها تداعی کنید. در خرید ویدئو پروژکتور تجاری/اداری بهتر است که ویدیو پروژکتور برد کوتاه و یا فوق برد کوتاه و سبک وزن را انتخاب کنید. با این شرایط می‌توانید در هر کجایی که بخواهید بدون محدودیت فضا و مشکل جابه‌جایی از پخش تصاویر پروژکتور در ابعاد وسیع، لذت ببرید.

البته اگر پروژکتورتان قابلیت اتصال به شبکه داشته باشد، اشتراک گذاری محتوا به مجموعه‌ی وسیعی از ویدیو پروژکتورهای موجود در شبکه کار آسانی می‌شود. همانند ویدئو پروژکتورهای آموزشی، دوام پروژکتور اداری هم به دلیل استفاده‌ی عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است، به همین خاطر علاوه بر عمر لامپ، فناوری ساخت نیز می‌تواند در انتخاب ویدئو پروژکتور مؤثر باشد. معمولا ویدیو پروژکتورهای DLP (در ادامه درباره‌ی آن توضیح داده خواهد شد) به دلیل محفوظ بودن سیستم اپتیکال از گرد و غبار، گزینه‌ی مناسب‌تری هستند.

(پیشنهاد می‌کنیم پس از این بخش از مطلب انتخاب بهترین پروژکتور تجاری بازدید کنید.)

ویدئو پروژکتور تجاری Business Projector

ویدیو پروژکتور جیبی یا پرتابل Portable Projector

ویدئو پروژکتورهای جیبی از خلاقانه‌ترین محصولات صوتی و تصویری هستند. از لحاظ ظاهری زیبا و از لحاظ فنی حیرت آورند. برای خرید ویدئو پروژکتور پرتابل چند نکته‌ی را در ذهن داشته باشید:

 • اگرچه خیلی کوچک و مینیاتوری شکل هستند و نمی‌توان انتظار چندانی از مجموعه درگاه‌های اتصالات آن‌ها داشت ولی دقت کنید که دارای پورت HDMI، پورت USB (برای نسب فلش مموری) و خروجی صوتی باشند.
 • وجود باطری داخلی قابل شارژ
 • قابلیت اتصال وایرلس

جالب است بدانید برخی از ویدئو پروژکتورهای پرتابل با اینکه به اندازه‌ی کف دست هستند ولی اسپیکر داخلی دارند و برخی اوقات نقش یک اسپیکر بلوتوث را بازی می‌کنند.

(راهنمای خرید پروژکتور جیبی حتما به کارتان خواهد آمد.)

ویدیو پروژکتور جیبی یا پرتابل Portable Projector

قیمت ویدئو پروژکتور

قیمت ویدئو پروژکتور بر اساس تکنولوژی ساخت، نوع لامپ و میزان وضوح و خروجی بهینه‌ی نور تعیین می‌شود. معمولا یک ویدئو پروژکتوری که برای نمایش تصاویر عریض در اتاق‌ها و سالن‌های بزرگ انتخاب می‌شود، باید آنقدر روشنایی داشته باشد که بتواند کیفیت و درخشندگی تصاویر را پشتیبانی کند. در ضمن میزان وضوح پیکسل‌های تولید شده نیز به نوع متریال بکار رفته در تراشه‌ی سیستم اپتیکال ربط دارد. بنابراین هر چقدر میزان روشنایی (با واحد لومن اندازه گیری می‌شود) و رزولوشن (وضوح) ویدیو پروژکتور بالاتر باشد، قیمت پروژکتور نیز گران‌تر می‌شود.

(مطلب نحوه اتصال ویدئو پروژکتور به لپ تاپ را از دست ندهید.)

بررسی قیمت ویدئو پروژکتور

تکنولوژی ساخت پروژکتورها

طریقه‌ی پردازش نور در موتور اپتیکال ویدئو پروژکتور تعیین کننده‌ی نوع تکنولوژی ساخت آن‌ها است. در این بخش می‌خواهیم به انواع تکنولوژی ساخت ویدیو پروژکتورها و یا به عبارتی دسته بندی‌ آن‌ها بپردازیم:

پروژکتور LCD

در پروژکتورهای LCD برای نمایش تصاویر، از نمایشگر یا همان پنل LCD (نمایشگر کریستال مایع) استفاده می‌کنند به این صورت که لامپ متال هالید نور را به سه چیپ مجزا (برای تفکیک سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی) که بصورت مورب آرایش شده‌اند و بنام Dichroic Mirror در سیستم LCD معرفی می‌شود، بازتابانده شده و بعد از عبور از منشور تصویر را با رنگ‌های طبیعی و روشن ارائه می‌دهد. ویدئو پروژکتورهای LCD به دلیل استفاده از سه تراشه به ویدئو پروژکتورهای 3LCD معروف هستند. این پروژکتورها در استفاده‌ی بهینه از نور و تولید رنگ‌های زنده و پویا زبانزدند. برای مشاهده‌ی نمونه‌های عالی ویدیو پروژکتورهای 3LCD، پروژکتورهای اپسون Epson را بررسی کنید.

پروژکتور LCD

پروژکتور DLP

در پروژکتورهای DLP از فناوری ابداعی شرکت Texas Instrument’s DLP استفاده می‌شود. در ویدئو پروژکتورهای DLP بجای استفاده از سه تراشه مجزا برای تولید رنگ، از یک تراشه بعلاوه‌ی یک چرخ رنگ استفاده می‌شود. ویدئو پروژکتورهای DLP به دلیل استفاده از یک تراشه، در تولید تصاویر شارپ معروف هستند. اما چون برای تولید رنگ به چرخ رنگ نیاز دارند، یک نویز تصویری به نام مصنوعات رنگین‌کمانی معمولا در نمایش تصاویر آن‌ها دیده می‌شود.

البته این مورد بیشتر در پروژکتورهای قدیمی DLP دیده می‌شد و در حال حاضر با استفاده از تراشه DMD و چرخ رنگ 6 بخشی این مشکل تا حد زیادی رفع شده و در برخی از مدل‌ها کاملا رفع شده است. ویدیو پروژکتورهای DLP به دلیل استفاده از یک تراشه، قیمت کمتری نسبت به پروژکتورهای 3LCD دارند. برای آشنایی بیشتر با انواع پروژکتورهای DLP می‌توانید ویدئو پروژکتورهای بنکیو را بررسی کنید.

پروژکتور DLP

پروژکتور LCoS

ویدیو پروژکتورهایی که با تکنولوژی LCoS ساخته می‌شوند، ویدئو پروژکتورهایی مدرن و گرانقیمت هستند. ساخت سیستم اپتیکال این مدل پروژکتورها به دلیل تلفیقی از تکنولوژی DLP و تکنولوژی 3LCD کمی پیچیده است و به متریال و دقت بیشتری نیاز دارد. برای نمونه پروژکتورهای LCoS:

برند JVC ، با نام فناوری D-ILA از ویدیو پروژکتورهای LCoS رونمایی کرده است.

برند سونی، با نام فناوری SXRD ویدئو پروژکتورهای LCoS را معرفی می‌کند.

پروژکتور LCoS

پروژکتور LED

‌پروژکتورهای LED فقط به دلیل استفاده از منبع نوری متفاوت، دسته‌ی جداگانه‌ای از ویدئو پروژکتورها به حساب می‌آیند، چون می‌توان منبع نوری LED را با هر یک از تکنولوژی‌هایی که در بالا ذکر شد، ترکیب کرد. نور ساطع شده از دیودها به عنوان منبع نوری به حساب می‌آیند و برخلاف ویدیو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ نیازی به تعویض منبع نوری ندارند. اگرچه با ویدیو پروژکتورهای LED از مخارج بالای تعویض لامپ راحت می‌شوید، اما خوب نباید انتظار درخشندگی و روشنایی پروژکتورهای مبتنی بر لامپ را از این ویدیو پروژکتور داشته باشید.

تصویری از پروژکتور LED

پروژکتور هیبریدی

پروژکتور هیبرید با ترکیب منبع نوری LED و دیود لیزر اولین بار توسط برند کاسیو رونمایی شد. ویدئو پروژکتورهای هیبریدی معمولا پروژکتورهای DLP هستند که با نور ساطع شده از دیودهای لیزری 445 نانومتر و دیودهای LED و پردازش تراشه‌ی DMD تصاویر را ارائه می‌دهند. پروژکتورهای هیبریدی در نمایش تصاویر باکیفیت سابقه‌ی خوبی دارند و به دلیل عمر بالای منبع نوری، نسبت به سایر ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ گران‌تر هستند.

نمایی از پروژکتور هیبریدی

پروژکتور لیزری

پروژکتورهای لیزری هم عمر بالایی دارند و هم کیفیت تصاویر آن‌ها تضمین شده است. معمولا پروژکتورهای لیزری گران قیمت، از ترکیب دیودهای لیزر و تکنولوژی ساخت LCoS طراحی می‌شوند، اما دیودهای لیزری را می‌توان با سایر تکنولوژی‌های ساخت ویدئو پروژکتور هم ترکیب کرد. در حال حاضر پروژکتورهای لیزری با برندهای مختلف مثل هیتاچی، ویوسونیک، اپتوما، پاناسونیک، سونی در دسترس هستند. اگرچه قیمت اولیه ویدئو پروژکتورهای لیزری بالا است اما در عوض تا حدود 20.000 ساعت (چند برابر ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ) بدون نیاز به هزینه‌ی تعویض لامپ و هیچگونه افت کیفیتی، برایتان کار خواهند کرد.

ویدئو پروژکتور لیزری

خرید ویدئو پروژکتور

با داغ شدن بازار فروش ویدئو پروژکتور، شرکت‌های مختلف برای ساخت پروژکتور برتر وارد رقابت شدند. بطوریکه هر روز با رونمایی از یک  تکنولوژی جدید، کاربران را ذوق زده می‌کنند. با این اوصاف خرید ویدئو پروژکتور دلخواه کار چندان راحتی نیست. اما با مشخص کردن نوع کاربری و میزان روشنایی محیط (برای برآورد میزان روشنایی و رزولوشن ویدیو پروژکتور) می‌توان یک پروژکتور مناسب خریداری کرد.

مثلا اگر در جستجوی یک پروژکتور حرفه‌ای هستید خرید ویدئو پروژکتور 4k و ویدئو پروژکتور Full HD مناسب است، اما اگر برای سرگرمی و حفاظت چشم کودکانتان که دائم به صفحه‌ی کوچک گوشی نگاه نکنند، خرید ویدئو پروژکتور با رزولوشن پایین‌تر می‌تواند خیلی کارآمد و مقرون بصرفه باشد. برای انتخاب پروژکتور چند نکته را گوشه‌ی ذهنتان داشته باشید:

 1. تنوع درگاه‌های اتصالات (دقت داشته باشید که ویدئو پروژکتور به درگاه HDMI مجهز باشد که اگر MHL پذیر هم که باشد دیگر خیلی عالی می‌شود).
 2. تطبیق میزان رزولوشن پروژکتور با کنسول گیم ( اگر کنسول گیم شما 1080p است توصیه می‌شود که پروژکتور نیز از همین میزان رزولوشن پشتیبانی کند).
 3. فاصله‌ی پرتاب پروژکتور (برای نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ و در فضای کوچک، به ویدیو پروژکتور برد کوتاه نیاز دارید).

بررسی خرید ویدئو پروژکتور

ویدیو پروژکتور 4k

ویدئو پروژکتور 4k، نمونه‌ی بی‌نظیر دنیای ویدئو پروژکتورها است. ویدئو پروژکتور 4k با تولید 4.096 * 2.160 پیکسل، قاب رنگی و خارق‌العاده از جهان تصویر می‌سازد. ویدئو پروژکتورهای 4k با دو نام و دو کیفیت مختلف عرضه می‌شوند: ویدئو پروژکتور 4K DCI و ویدئو پروژکتور 4k UHD. در مدل اولی، تصاویر دقیقا بر اساس تولید پیکسل‌های واقعی ارائه می‌شوند ولی در مدل دومی تصاویر بر اساس ترفند مبتکرانه شرکت JVC بنام Pixel Shift شکل می‌گیرند.

در هر حالت کیفیت تصاویر از این ویدئو پروژکتورها فوق‌العاده است و تشخیص آن‌ها توسط حرفه‌ای‌ها هم کار دشواری است. اگر در جستجوی یک ویدئو پروژکتور 4k با قیمت مقرون بصرفه‌تر هستید خرید ویدئو پروژکتور با کیفیت 4k Ultra HD شما را حیرت زده خواهد کرد. ویدئو پروژکتورهای اپتما، بنکیو، اپسون مدل‌های پر طرفداری را با این روش تولید کرده‌اند.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور 4k خانگی را از دست ندهید.)

ویدئو پروژکتور 4k

ویدئو پروژکتور FULL HD

ویدئو پروژکتور FULL HD یا پروژکتور FHD با میزان رزولوشن 1920 * 1080 جزو پروژکتورهای پر طرفدار است. ویدئو پروژکتورهای Full hd که معمولا با نام پروژکتور 1080p یا 1080i نیز معرفی می‌شوند، سازگاری خوبی با انواع پخش کننده‌های بلوری، انواع کنسول بازی و سایر دستگاه‌های مدرن دارند. اگر به دنبال یک ویدئو پروژکتور جادویی هستید که با آن فیلم‌های سینمایی را با کیفیت واقعی  تماشا کنید و گیم بزنید خرید ویدئو پروژکتور 1080p یک انتخاب ایده‌آل است.

البته خیلی از کاربران بخاطر تفاوت قیمت میان ویدئو پروژکتور 720p و 1080p مردد هستند، پیشنهاد می‌شود که متن مربوط به تفاوت رزولوشن 720p و 1080p را بخوانید.

ویدئو پروژکتور FULL HD

معرفی بهترین برندها برای خرید ویدیو پروژکتور

برندی درخور نام بهترین است که علاوه بر داشتن ویژگی‌های فنی و ظاهری عالی، قیمت مقرون بصرفه‌ای نیز داشته باشد. در اینجا بصورت اجمالی لیستی از نام برترین برندهای سازنده‌ی ویدئو پروژکتور را برایتان فراهم کرده‌ایم:

بهترین برند ویدئو پروژکتور بازی

ویدئو پروژکتور Optoma UHD38  با میزان روشنایی 4.000 لومن، رزولوشن 4k و حداقل میزان تأخیر (4.2 میلی ثانیه) یکی از بهترین‌های پروژکتورهای گیمینگ است و می‌تواند نظر گیمرهای سخت گیر را به خود جلب کند.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور برای بازی را از دست ندهید.)

بررسی بهترین برند ویدئو پروژکتور بازی

بهترین برند ویدیو پروژکتور خانگی

ویدئو پروژکتور‌ Epson EH-TW9400 با رزولوشن 4k UHD، میزان روشنایی 2.600 لومن و نسبت کنتراست 1.200.000:1 در نمایش تصاویر شفاف و باکیفیت چیزی کم ندارد.

(از صفحه ویدئو پروژکتورهای HD نیز بازدید کنید.)

بررسی بهترین برند ویدیو پروژکتور خانگی

بهترین برند برای ویدئو پروژکتور جیبی

از بین ویدئو پروژکتورهای جیبی، ویدئو پروژکتور ViewSonic M1 به دلیل ظاهر زیبا، انعطاف‌پذیری بالا و همینطور تعداد درگاه‌های اتصالات متنوع یک ویدیو پروژکتور جیبی بی‌نظیر است.

بررسی بهترین برند برای ویدئو پروژکتور جیبی

بهترین برند برای ویدیو پروژکتور تجاری/اداری

از بین خیل عظیم ویدئو پروژکتورهای تجاری/اداری، ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک بسیار قدرتمند ظاهر شده‌اند. به عنوان نمونه ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-VMZ50 با تکنولوژی ساخت 3LCD، روشنایی 5.000 لومن و منبع نوری لیزری یک ویدئو پروژکتور تجاری/اداری تمام عیار است.

نمایی از بهترین برند برای ویدیو پروژکتور تجاری/اداری

خرید انواع ویدئو پروژکتور از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

تا به اینجا فقط درباره‌ی مشخصات و ویژگی‌های انواع پروژکتور صحبت کردیم، و حالا می‌خواهیم فروشگاه معتبری را که سال‌های طولانی به صورت تخصصی در زمینه‌ی خرید و فروش انواع پروژکتور از برندهای مختلف سابقه دارد را به شما معرفی کنیم. فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور با ارائه ویدئو پروژکتورهای مطرح جهان و ضمانت‌نامه‌ی معتبر، ارزش و اعتبار خوبی در عرضه پروژکتورها به دست آورده است.

فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور درصدد است تا با ارائه اطلاعات دقیق، کاربران را در انتخاب ویدیو پروژکتور مناسب حمایت کند. در ضمن برای تعمیر ویدئو پروژکتور نیز می‌توانید بر روی کارشناسان فنی این مجموعه حساب کنید. فروشگاه تهران پروژکتور به اعتبار سالیان طولانی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی خرید و فروش انواع پروژکتور از برندهای مختلف، امروز یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در این صنعت است.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی برند ویدیو پروژکتورها مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. بعلاوه می‌توانید با به کارگیری فیلترها گزینه‌های پیشنهادی را محدودتر کرده تا خرید مطمئن‌تری انجام دهید.

ویدئو پروژکتور مورد نظر خود را با ضمانت‌نامه معتبر از ما خریداری کنید

تمامی ویدئو پروژکتورها در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور به همراه ضمانت‌نامه معتبر عرضه می‌شوند. بعلاوه سعی کرده‌ایم برای ملاحظه‌ی هرچه بیشتر مشتریان محترم، قیمت پروژکتورها در مقایسه با سایر فروشگاه‌ها دارای برتری نسبی باشد.

همچنین به اطلاع مشتریان عزیزمان می‌رسانیم که بزودی در نسخه آنلاین فروشگاه تهران پروژکتور، قابلیت خرید و فروش پروژکتورهای دست دوم نیز فراهم می‌شود. بعلاوه در صورت به مشکل خوردن ویدئو پروژکتورهای قدیمی، تیم فنی تهران پروژکتور آماده‌ی ارائه خدمت در زمینه‌ی تعمیرات پروژکتور است.

(از صفحه ویدئو پروژکتور فضای باز نیز بازدید کنید.)

بهترین مکان برای خرید انواع ویدئو پروژکتور از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

منبع مطلب

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه