میکروفون داینامیک

فیلتر ها

در حال نمایش 2 نتیجه

میکروفون داینامیک بویا مدل Boya BY-BM58

میکروفون داینامیک بویا مدل Boya BY-BM58

ناموجود
میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-WM8 PRO-K3

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-WM8 PRO-K3

ناموجود

میکروفون داینامیک

امروزه خیلی از کسانی که در حوزه‌هایی مثل خوانندگی، مجری گری و تولید محتوا کار می‌کنند از سیستم‌های میکروفون خیلی عالی و پیشرفته استفاده می‌کنند. تعجبی هم ندارد، چون وقتی که شما در حرفه‌ای فعالیت می‌کنید، می‌خواهید که بهترین کیفیت کار خود را در آن حرفه نشان دهید تا افراد بیشتری بخواهند از خدمات شما استفاده کنند. برای همین، انتخاب نوع مناسب میکروفون در حرفهٔ شما یک کار مهم و ضروری است.

میکروفون داینامیک

خرید میکروفون داینامیک

برای مثال، اگر شما در محیطی صدایتان را ضبط می‌کنید که سروصدای زیادی ندارد، باید میکروفونی را انتخاب کنید که با توجه به آن محیط ضبط می‌تواند صدا را با بهترین و دقیق‌ترین جزئیات ضبط کند. این انتخاب کار شما را خیلی راحت‌تر می‌کند، زیرا بعد از این‌که شما صدایتان را ضبط کرده‌اید دیگر خیلی مجبور نیستید زمان زیادی را صرف ویرایش کردن صدایتان کنید.

ما در این مقاله یکی از انواع میکروفون که میکروفون داینامیک است را برای شما توضیح می‌دهیم. در ابتدا، ما کمی در مورد میکروفون داینامیک و ویژگی‌های آن صحبت خواهیم کرد و سپس، به سراغ چند نوع از محصول میکروفون داینامیک در بازار خواهیم رفت که آن‌ها در بازار ایران و بین‌المللی وجود دارند.

خرید میکروفون داینامیک

میکروفن داینامیک چیست؟

اگر بخواهیم در مورد این صحبت کنیم که میکروفون داینامیکی چیست، باید اول توضیحی در مورد فرایندی که در میکروفون داینامیک وجود دارد بدهیم. در میکروفون داینامیک یک فرایند الکترو مغناطیسی وجود دارد. زمانی که رسانای الکتریکی در یک حوزه مغناطیسی حرکت می‌کند یک جریان برق را به وجود می‌آورد. برای همین، میکروفون‌های داینامیک میکروفون‌هایی هستند که می‌توانند از طریق فرایند الکترومغناطیسی صدا را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل کنند. این میکروفون آن‌ها شامل دو دسته می‌شوند: یکی میکروفون‌های سیم‌پیچ متحرک و دیگری میکروفون‌های نواری.

(پیشنهاد می‌کنیم مطلب بهترین میکروفون برای تولید محتوا را از دست ندهید.)

میکروفن داینامیک چیست؟

انواع میکروفن داینامیک: 1. میکروفون‌ حلقه سیم پیچ

در میکروفون‌های حلقه سیم‌پیچ داینامیک یک حلقه سیم‌پیچ به قسمت پشتی دیافراگم کپسول میکروفن داینامیک چسبیده شده است. در کپسول میکروفن داینامیک یک آهن‌ربا وجود دارد که این حلقه سیم‌پیچ را محاصره کرده‌است. زمانی‌که شما با میکروفون داینامیک صحبت می‌کنید امواج صوتی شما وارد کپسول میکروفن داینامیک شده و دیافراگم آن با ریتم این امواج حرکت می‌کند.

درنتیجه، حلقه سیم‌پیچ که در انتهای آن وجود دارد، با این حرکت حرکت خواهد کرد. حرکت نسبی حلقه سیم‌پیچ در این میدان مغناطیسی باعث می‌شود که کپسول میکروفن داینامیک یک ولتاژ سیگنال کوچک را در این حلقه سیم‌پیچ به وجود بیاورد و به این صورت، میکروفون داینامیک شما می‌تواند صدا را تبدیل به یک سیگنال الکتریکی کند.

(از صفحه‌ی میکروفون هدست نیز دیدن کنید.)

انواع میکروفن داینامیک: 1. میکروفون‌ حلقه سیم پیچ

کاربرد میکروفون داینامیک حلقه سیم پیچ

همان‌طور که گفتیم میکروفون‌های داینامیک حلقه سیم‌پیچ یک مقوله از میکروفون‌های داینامیک هستند. این میکروفون‌ها معمول‌ترین نوع میکروفون‌های داینامیک هستند. بیشتر از این میکروفون‌ها در اجراهای زنده استفاده می‌شود. این دلیل آن می‌تواند این باشد که میکروفون حلقه سیم‌پیچ ساختاری بادوام و محکم دارد و برای کار خود احتیاجی به تأمین یک منبع برق خارجی ندارد.

از سوی دیگر، در استودیوها بیشتر افراد از میکروفون‌های خازنی استفاده می‌کنند، چون این میکروفون‌ها دقت ضبط صدایشان خیلی بیشتر است. این میکروفون اسمشان حلقه سیم‌پیچ است، اما چون خیلی اسمشان طولانی است معمولاً به این نوع میکروفون، میکروفون داینامیک گفته می‌شود.

کاربرد میکروفون داینامیک حلقه سیم پیچ

انواع میکروفون داینامیک: 2. میکروفون‌ نواری

عملکرد میکروفون‌های نواری مثل میکروفون‌های سیم‌پیچ حلقه‌ای است، با این تفاوت که به‌جای یک دیافراگم و یک سیم‌پیچ حلقه‌ای میکروفون‌های نواری از یک نوار خیلی باریک فویل آلومینیومی برای عملکرد خود در حوزه مغناطیسی استفاده می‌کنند.

در واقع، در میکروفون‌های نواری خود دیافراگم میکروفون است که در حوزه الکترومغناطیسی کپسول میکروفون به‌عنوان یک رسانای الکتریکی عمل می‌کند. یک قطعه فویل آلومینیوم نازک نسبت به یک حلقه سیم‌پیچ که به دیافراگم متصل شده خیلی وزن سبک‌تری دارد. برای همین، وقتی امواج صوتی به این تکه نازک فویل آلومینیوم برخورد می‌کنند این تکه خیلی با سرعت بیشتری می‌تواند حرکات امواج صوتی را دنبال کند. برای همین، دقت پخش صدای آن بیشتر است.

(پیشنهاد می‌کنیم از صفحه میکروفون یقه ای نیز بازدید کنید.)

انواع میکروفون داینامیک: 2. میکروفون‌ نواری

تفاوت میان انواع میکروفون داینامیک

بااین‌وجود، یک نقطه ضعف میکروفون‌های نواری این است که میزان ولتاژ خروجی آن‌ها خیلی نسبت‌به میکروفون‌های حلقه سیم‌پیچ کمتر است. برای همین، در میکروفون‌های نواری یک مبدل افزاینده ولتاژ تعبیه شده‌است که می‌تواند ولتاژ خروجی رسانایی میکروفون نواری را چندین برابر افزایش دهد. به طور کلی، نسبت‌به میکروفون‌های حلقه سیم‌پیچ میکروفون‌های نواری معمولاً میزان حساسیت صدای کمتری دارند و خیلی ساختار شکننده و آسیب‌پذیری دارند. امروزه خیلی از میکروفون‌های نواری استفاده نمی‌شود مگر برای کاربردهای ویژه.

(از مطلب بهترین میکروفون برای پادکست نیز دیدن کنید.)

تفاوت میان انواع میکروفون داینامیک

تفاوت میکروفون دینامیک و میکروفون کاندنسر

حالا که ما کمی در مورد تعریف میکروفون داینامیک توضیح دادیم و درمورد انواع آن حرف زدیم، می‌خواهیم به سراغ یک نوع میکروفون دیگر یعنی میکروفون کاندنسر و تفاوت میکروفون دینامیک با کاندنسر برویم.

میکروفون کاندنسر هم از یک دیافراگم تشکیل‌شده و یک قطعه‌ای فلزی دیگر در کپسول آن وجود دارد که به آن پس الکترود گفته می‌شود. الکتریسیته به هر کدام از صفحه‌ها و قطعات اعمال می‌شود و باعث می‌شود که یک شارژ الکتریکی استاتیک بین آن‌ها به وجود بیاورد. وقتی که موج صوتی به دیافراگم برخورد می‌کند، این دیافراگم مرتعش می‌شود و یک جریان الکتریکی کوچک را به وجود می‌آورد. بنابراین، از لحاظ ساختاری و عملکردی میکروفون کاندنسر با میکروفون داینامیک فرق می‌کند.

تفاوت میکروفون دینامیک و میکروفون کاندنسر

قابلیت ضبط صدا در میکروفون داینامیک و کاندنسر

اما یک تفاوت آن با میکروفون داینامیک برای ضبط صدا این است که از میکروفون کاندنسر در محیط‌های آرام استفاده می‌شود. در این محیط‌ها میکروفون‌های کاندنسر بهتر و با جزئیات بیشتری می‌توانند فرکانس‌های بیشتر صدا را ضبط کنند. همچنین، میکروفون‌های کاندنسر نسبت‌به میکروفون‌های داینامیک ساختار آسیب‌پذیرتری دارند و ممکن است زودتر دچار آسیب شوند.

(به مطلب بهترین میکروفون استودیویی نیز سری بزنید.)

قابلیت ضبط صدا در میکروفون داینامیک و کاندنسر

میکروفون داینامیک usb

انواع میکروفن داینامیک usb در بین کسانی که از میکروفون‌ها برای پادکست و تولید محتوا استفاده می‌کنند خیلی محبوب است. دلیل آن‌هم می‌تواند این باشد که استفاده و کاربری آن خیلی آسان است. برای استفاده از انواع میکروفن داینامیک usb تنها کاری که شما باید بکنید این است که آن را به دستگاه خود متصل کنید و بعد از آن خیلی سریع می‌توانید از آن استفاده کنید.

(از صفحه میکروفون usb نیز دیدن کنید.)

میکروفون داینامیک usb

انواع محصولات میکروفون داینامیک

حالا که ما کمی در مورد میکروفون داینامیک و انواع آن صحبت کردیم، می‌خواهیم کمی درمورد محصولات میکروفون داینامیک و انواع آن که در بازار وجود دارند صحبت کنیم. در بازار میکروفون، میکروفون‌های داینامیک از برندهای مختلف با قیمت‌های متنوع وجود دارند و برخی از این برندها در بازار ایران هم پیدا می‌شوند. شما اگر مایل به خرید میکروفون داینامیک هستید می‌توانید ویژگی‌های این محصولات را مشاهده کنید و اطلاعات بیشتری درمورد آن‌ها به دست بیاورید. ما در این بخش چند تا از محصولات میکروفون داینامیک را برای شما توضیح می‌دهیم.

انواع محصولات میکروفون داینامیک

محصولات میکروفون داینامیک: 1. میکروفون مدل m59

میکروفون داینامیک مدل m59 یک میکروفون با ساختاری با دوام است که از فناوری ارتقا یافته حوزه مغناطیسی استفاده می‌کند. این میکروفون برای استفاده از ضبط صدا در محیط‌های استودیویی یا اجراهای زنده مثل مجمع‌های اخبار الکترونیکی یا محیط‌هایی که در آن فیلم و مصاحبه ضبط می‌شوند مناسب است.

میکروفن داینامیک مدل m59 یک دیافراگم بزرگ دارد و الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل این میکروفون می‌تواند پاسخ گذرای سریع خروجی صدا و حساسیت صدای بالایی را ارائه دهد. شما با میکروفن داینامیک مدل m59 می‌توانید صدای خود را با دقت بازسازی کنید.

(از مطلب بهترین میکروفون یقه ای نیز دیدن کنید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 1. میکروفون مدل m59

مشخصات میکروفون داینامیک m59

این میکروفون علاوه‌بر دقت در بازسازی صدا صداهایی که خارج از محور آن وجود دارند را فیلتر می‌کند. میکروفن داینامیک مدل m59 دارای یک پایه ضربه‌گیر است که درون این میکروفون تعبیه‌شده و می‌تواند از ورود ارتعاشات وارد شده به پایه یا بازوی میکروفون و صدای مربوط به حرکت میکروفون جلوگیری کند. همچنین، میکروفن داینامیک مدل m59 دارای یک فیلتر هوا است که می‌تواند صداهای انسدادی افراد را فیلتر کند.

مشخصات میکروفون داینامیک m59

قیمت میکروفون داینامیک m59

میکروفن داینامیک m59 برای استفاده در تریبون‌ها، گروه‌های کر و گروه‌های موسیقی ایده‌آل است. شما می‌توانید میکروفن بیرداینامیک m59 را بر روی یک پایه یا بازوی میکروفون نصب کنید. میکروفن بیرداینامیک m59 توسط شرکت آلمانی بیرداینامیک ساخته شده‌است و این شرکت در زمینه تولید بهترین میکروفون‌ها و انجام تحقیقات برای ارتقاء محصولات خود شناخته شده‌است. قیمت میکروفن داینامیک m59 حدوداً ۹۰ دلار است که در بین میکروفون‌های با کیفیت یک میکروفون داینامیک ارزان محسوب می‌شود.

قیمت میکروفون داینامیک m59

محصولات میکروفون داینامیک: 2. میکروفون شور Shure SM7B

میکروفون داینامیک شور Shure SM7B یک پاسخ فرکانسی هموار با طیف گسترده‌ای دارد. این میکروفون یک میکروفون داینامیک حرفه‌ای برای کاربردهای متنوع ضبط صدا محسوب می‌شود. میکروفون داینامیک شور Shure SM7B فناوری پیشرفته‌ای در برابر سیگنال‌های الکترومغناطیسی دارد که توسط مانیتورهای کامپیوتر، نورهای نئون و دیگر دستگاه‌های الکترونیکی تولید می‌شوند.

میکروفون داینامیک شور Shure SM7B نسبت‌به مدل‌های قبلی از همین اثر طراحی دارد که به آن پایداری بیشتری می‌دهد. میکروفون داینامیک شور Shure SM7B دارای یک صفحه محافظ بادگیر استاندارد است. علاوه‌براین، در بسته‌بندی این محصول هم یک محافظ بادگیر A7WS است که شما می‌توانید از آن برای ضبط صدا و منبع صدایی که نزدیک است استفاده کنید.

(مطلب بهترین میکروفون بی سیم را در سایت تهران پروژکتور از دست ندهید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 2. میکروفون شور Shure SM7B

مشخصات میکروفون داینامیک شور Shure SM7B

علاوه‌براین، میکروفون شور مدل sm7b دارای ویژگی‌های رادیو و میکروفون تلویزیون است که به شما اجازه می‌دهد که میکروفون را در برابر میدان مغناطیسی و الکترومغناطیسی محافظت کنید. الگوی ضبط صدای میکروفون داینامیک شور مدل sm7b از بین ۵۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز متفاوت و میزان امپدانس خروجی آن ۱۵۰ اهم است. از میکروفون داینامیک حرفه‌ای sm7b برای ضبط کردن صدا در استودیو و ضبط صدا در خانه‌ها، تولید پادکست و پخش ویدئو آنلاین استفاده می‌شود. این میکروفون مخصوصاً در بین افرادی که از استودیوهای تولید پادکست در این تو سرتاسر دنیا استفاده می‌کنند خیلی محبوبیت دارد.

مشخصات میکروفون داینامیک شور Shure SM7B

قیمت میکروفون داینامیک شور Shure SM7B

میکروفون داینامیک شور Shure SM7B توسط شرکت معروف میکروفون سازی Shure ساخته شده‌است و این کمپانی به‌خاطر میکروفون‌های خوانندگی و باکیفیتی که در دنیا می‌سازد معروف است. اگر شما به‌دنبال خرید میکروفن داینامیک ارزان هستید، متاسفانه نمی‌توانیم این محصول را به شما پیشنهاد کنیم. قیمت میکروفون داینامیک شور Shure SM7B از ۳۹۹ دلار شروع می‌شود که نمی‌توان آن را جزو انواع میکروفون داینامیک ارزان قرار داد. بااین‌وجود، این میکروفون یک میکروفون خیلی باکیفیت محسوب می‌شود و استفاده‌های متنوعی دارد.

قیمت میکروفون داینامیک شور Shure SM7B

محصولات میکروفون داینامیک: 3. میکروفون داینامیک شور shure sm58

میکروفون داینامیک شور shure sm58 محصولی از کشور مکزیک است. الگوی ضبط صدای این میکروفون قلبی شکل، میزان امپدانس خروجی آن 150 اهم و میزان حساسیت به صدایش -54.5 دسی‌بل است. دامنه پاسخ فرکانسی میکروفون داینامیک شور shure sm58 از بین ۵۰ هرتز تا ۱۵ کیلو هرتز متفاوت است. بیشتر از میکروفن داینامیک شور برای اجراهای زنده و کاربردهای استودیویی استفاده می‌شود. الگوی ضبط صدای میکروفون داینامیک شور shure sm58 قلبی‌شکل است که می‌تواند صدا را از قسمت جلویی میکروفون ضبط کرده و صداهای بخش‌های کناری میکروفون را حذف کند.

(از مطلب بهترین میکروفون سارامونیک نیز دیدن کنید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 3. میکروفون داینامیک شور shure sm58

قیمت میکروفون داینامیک شور shure sm58

این میکروفون چون دارای یک پاپ فیلتر است که می‌تواند صداهای انسدادی افراد را فیلتر کند. علاوه‌براین، میکروفون داینامیک شور sm58-lce x یک پایهٔ ضد ضربه و ضد ارتعاش برای حذف صدای جابه‌جا کردن میکروفون دارد. همچنین، این میکروفون یک شبکهٔ توری دارد که به استحکام آن کمک می‌کند. قیمت این میکروفون داینامیک ۹۹ دلار است که با توجه به کیفیت و برند آن می‌توان آن را جزو انواع قیمت میکروفون داینامیک ارزان قرار داد.

قیمت میکروفون داینامیک شور shure sm58

محصولات میکروفون داینامیک: 4. میکروفون داینامیک شور shure sm58

میکروفون داینامیک استودیویی شور shure sm58 سابقه‌ای طولانی در کاربرد میکروفون‌ها دارد. خیلی از ستاره‌های موسیقی راک، پاپ، کمدین‌ها، رؤسای جمهوری از این میکروفون برای سخنرانی‌ها و اجراهای خود استفاده کرده‌اند.

میکروفون داینامیک استودیویی شور shure sm58 دارای الگوی ضبط صدای قلبی شکل است که می‌تواند هر گونه صدا را به همان طوری که شما می‌خواهید و با وضوحی که شما می‌خواهید ضبط و پخش کند. همچنین، میکروفون داینامیک استودیو shure sm58 دارای یک شبکه توری و یک پاپ فیلتر است که می‌تواند صداهای ناخواسته و اضافی را برای میکروفون فیلتر کند.

(به مطلب بهترین میکروفون کاندنسر نیز رجوع کنید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 4. میکروفون داینامیک شور shure sm58

مشخصات میکروفون داینامیک شور shure sm58

میکروفون داینامیک استودیو shure sm58 ساختاری بسیار مقاوم دارد و آداپتور استند آن باعث می‌شود که میکروفون shure sm58 همراه خوبی در اجراهای زنده باشد. میکروفون استودیویی داینامیک شور shure sm58 دارای یک سیستم ضد ضربه است که اجازه نمی‌دهد ارتعاشات ضربه و حرکت به آن میکروفون وارد شوند.

شما با خرید میکروفون استودیویی داینامیک شور می‌توانید علاوه‌بر خود میکروفون یک آداپتور چرخشی و یک کیف حامل میکروفون را هم دریافت کنید. قیمت میکروفون استودیویی شور shure sm58 هم‌اکنون در وب‌سایت آمازون امبا تمام تجهیزات آن ۱۰۹ دلار است که دقیقاً آن را در بین انواع میکروفون ارزان قرار نمی‌دهد، اما نسبت‌به کیفیتش قیمت مناسبی دارد.

مشخصات میکروفون داینامیک شور shure sm58

محصولات میکروفون داینامیک: 5. میکروفون داینامیک دستی shure sm57

میکروفن داینامیک shure sm57 یکی از میکروفون‌های داینامیک است که کاربردهای خیلی متنوعی دارد. این میکروفون داینامیک توسط خیلی از موسیقی‌دان‌ها در کلوپ‌های کوچک و در استودیوهای مختلف استفاده می‌شود. میکروفن داینامیک دستی shure sm57 یک الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل دارد که می‌تواند منبع صدا را در جلوی میکروفون ایزوله و صداهای اطراف آن‌ها را فیلتر کند.

(پیشنهاد می‌کنیم از مطلب بهترین میکروفون های بویا نیز بازدید کنید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 5. میکروفون داینامیک دستی shure sm57

مشخصات میکروفون داینامیک shure sm57

میکروفون shure sm57 می‌تواند بیشترین سطح فشار صدا را بدون این‌که باعث تحریف امواج صدا شود بازسازی کند. بنابراین، شما می‌توانید خیلی خوب از این محصول با تقویت‌کننده‌های صدای بلند استفاده کنید. میکروفون shure sm57 ساختار خیلی بادوامی دارد و پاسخ فرکانسی آن از بین ۴۰ تا ۱۵ کیلوهرتز است. با داشتن قیمت ۹۹ دلار این میکروفون در بین انواع قیمت میکروفون داینامیک ارزان قرار می‌گیرد که کیفیت خوبی را در ازای قیمتش ارائه می‌دهد.

مشخصات میکروفون داینامیک shure sm57

محصولات میکروفون داینامیک: 6. میکروفن داینامیک جاسکو Jasco 2000

میکروفون داینامیک Jasco 2000 یکی از انواع ارزان‌ترین میکروفون داینامیک است که شما می‌توانید در بازار ایران پیدا کنید. الگوی ضبط صدای میکروفن داینامیک جاسکو مدل 2000 قلبی‌شکل، خروجی آن ۶۰۰ اهم و میزان حساسیت صدای آن 3 تا 71- دسی‌بل است. نوع ارتباط میکروفون جاسکو 2000 ایکس‌ال آر است.

بدنه این میکروفون از استیل با استحکام بالا ساخته‌شده است و بر روی کپسول این میکروفون کلید خاموش و روشن وجود دارد. فرکانس پاسخ‌گویی میکروفون داینامیک Jasco 2000 از بین ۵۰ هرتز ۱۷ کیلو هرتز متفاوت است. این میکروفون برای مداحی کردن و خوانندگی بسیار مناسب است.

(از مطلب بهترین میکروفون های داینامیک نیز بازدید کنید.)

محصولات میکروفون داینامیک: 6. میکروفن داینامیک جاسکو Jasco 2000

محصولات میکروفون داینامیک: 7. میکروفون رود مدل Rode PodMic

میکروفون داینامیک رود مدل Rode PodMic یک میکروفون با کیفیت صدای پخش خیلی عالی است که شما می‌توانید اونو از آن برای هرگونه کاربرد گفتاری مثل پخش ویدیوهای آنلاین یا ضبط کردن یک پادکست حرفه‌ای استفاده کنید. میکروفون داینامیک رود مدل Rode PodMic یک کپسول داینامیک با کیفیت خیلی بالا دارد و می‌تواند جزئیات ریز صدای شما را ضبط کند. این میکروفون یک الگوی قلبی شکل خیلی خوب دارد که می‌تواند منبع صدا را از جلو ضبط کرده و صداهای اضافی اطراف را فیلتر کند. این ویژگی برای ضبط صدا در محیط‌هایی که صداهای اضافی دارند خیلی مهم است.

(در تهران پروژکتور صفحه‌ای را به میکروفون بی سیم اختصاص داده‌ایم.)

محصولات میکروفون داینامیک: 7. میکروفون رود مدل Rode PodMic

مشخصات میکروفون داینامیک رود مدل Rode PodMic

میکروفون رود podmic ساختار خیلی شیک و جذابی دارد. بر روی کپسول این میکروفون یک شبکهٔ توری وجود دارد و بدنه آن از فلز مقاومی ساخته شده است. این باعث می‌شود که این میکروفون استحکام زیادی داشته و نسبت‌به ضربه مقاوم باشد. علاوه‌براین، در خود میکروفون یک پاپ فیلتر تعبیه‌شده که می‌تواند صداهای انسدادی گفتار افراد را فیلتر کند. همچنین، یک پایهٔ متحرک هم برای آن وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد که میکروفون را در هرجایی که دلتان می‌خواهد مستقر کنید.

مشخصات میکروفون داینامیک رود مدل Rode PodMic

محصولات میکروفون داینامیک: 8. میکروفون مدل p3s

میکروفون داینامیک مدل p3s دارای الگوی ضبط صدای قلبی شکل، پهنای فرکانسی ۴۰ تا ۲۰ کیلو هرتز و امپدانس برقی ۶۰۰ اهم است این میکروفون برای خواندن در گروه‌های موسیقی و ضبط صدای گیتار خیلی مناسب است. الگوی ضبط صدای قلبی شکل آن می‌تواند صدا را از جلوی میکروفون ضبط و صداهای ناخواسته و اضافی را از اطراف میکروفون فیلتر کند.

میکروفون داینامیک مدل p3s دارای یک محفظه فلزی بادوام است و یک شبکهٔ توری دارد که باعث می‌شود استحکام زیادی داشته باشد. همچنین، بر روی میکروفون p3s یک دکمه خاموش و روشن وجود دارد که زمانی‌که شما از این میکروفون استفاده نمی‌کنید می‌توانید برای کاربری آسان‌تر آن را خاموش کنید.

محصولات میکروفون داینامیک: 8. میکروفون مدل p3s

محصولات میکروفون داینامیک: 9. میکروفون usb Audio-Technica AT2005

میکروفون Audio-Technica AT2005 یک میکروفون داینامیک دستی است که یک خروجی آنالوگ ایکس‌ال آر و خروجی دیجیتال usb دارد. الگوی ضبط صدای این میکروفون قلبی‌شکل و پاسخ فرکانسی آن ۵۰ تا ۱۵ کیلو هرتز است. کاربران با استفاده از این میکروفون داینامیک می‌توانند صدای میکروفون را به‌راحتی تنظیم کنند.

محصولات میکروفون داینامیک: 9. میکروفون usb Audio-Technica AT2005

مشخصات میکروفون داینامیک Audio-Technica AT2005 usb

خروجی usb میکروفون Audio-Technica AT2005 برای ارتباط با کامپیوترتان برای ضبط صدای دیجیتال مناسب است. ولی شما می‌توانید از خروجی ایکس‌ال آر میکروفون Audio-Technica AT2005 برای ارتباط با ورودی اصلی میکروفون سیستم‌تان استفاده کنید. فرکانس گسترده‌ای این میکروفون باعث می‌شود که میکروفون Audio-Technica AT2005 کاربردهای متنوعی داشته باشد. شما می‌توانید از این میکروفون داینامیک برای تولید پادکست، ضبط صدا در استودیو خانگی، صداگذاری و اجرای زنده استفاده کنید.

مشخصات میکروفون داینامیک Audio-Technica AT2005 usb

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه