میکروفون

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 191 نتیجه

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 S3

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 S3

ناموجود
میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 S4

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 S4

ناموجود
میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 K4

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 K4

ناموجود
میکروفون شاتگان بویا مدل Boya-BY-BM2040

میکروفون شاتگان بویا مدل Boya-BY-BM2040

ناموجود
کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به USB بویا مدل Boya BY-EA2L

کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به USB بویا مدل Boya BY-EA2L

230.000 تومان
کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC1 XLR Cable

کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC1 XLR Cable

280.000 تومان
میکروفون بویا مدل Boya BY-UM4

میکروفون بویا مدل Boya BY-UM4

360.000 تومان
میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-M1

میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-M1

360.000 تومان
تبدیل ورودی میکروفون برای موبایل Boya BY-CIP2

تبدیل ورودی میکروفون برای موبایل Boya BY-CIP2

380.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K5

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K5

490.000 تومان
کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC5 XLR Cable

کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC5 XLR Cable

500.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR

510.000 تومان
لرزشگیر میکروفون بویا مدل Boya BY-C04

لرزشگیر میکروفون بویا مدل Boya BY-C04

580.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

600.000 تومان
کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC8 XLR Cable

کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC8 XLR Cable

630.000 تومان
میکروفون کاردیود بویا مدل Boya BY-MM1

میکروفون کاردیود بویا مدل Boya BY-MM1

660.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K6

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K6

770.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K4

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K4

770.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K3

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K3

770.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K2

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K2

770.000 تومان

در چند سال اخیر و با پیشرفت رسانه‌های اجتماعی مثل یوتیوب، اینستاگرام و غیره، فعالیت در حوزه‌هایی مثل تولید محتوا خیلی رایج شده‌است. برای تولید محتوا میکروفون ابزاری ضروری است و به همین خاطر انتخاب و خرید میکروفون ارزان یکی از دغدغه‌های کاربران می‌شود. در ادامه‌ی این متن با انواع میکروفن کامپیوتر، خازنی، بیسیم، گوشی، میکروفون کوچک، بویا، یقه ای، مخصوص ضبط صدا، دوربین مدار بسته و انواع میکروفن مخفی آشنا خواهید شد. برای خرید انواع میکروفون و اطلاع از قیمت میکروفون به فروشگاه آنلاین تهران پروژکتور رجوع کنید.

انواع میکروفن کامپیوتر

معرفی انواع میکروفون

میکروفن‌ ها انواع مختلفی دارند و کاربرد میکروفن ها بسته به نوع و تفاوت عملکرد آن‌ها متفاوت است. اما فقط این تولیدکننده‌های محتوا نیستند که از انواع میکروفون برای ضبط صدا استفاده می‌کنند، بلکه مجریان تلویزیونی، خوانندگان و کسانی که ایستگاه‌های رادیویی و برنامه‌های رادیویی را پخش می‌کنند هم از میکروفن‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

در این متن با انواع میکروفون، انواع میکروفن کامپیوتر، انواع میکروفون خازنی، انواع میکروفون بی‌ سیم، انواع میکروفن گوشی و موبایل، میکروفن کوچک، انواع میکروفن بویا، انواع میکروفن یقه ای، انواع میکروفن ضبط صدا، انواع میکروفون دوربین مدار بسته و انواع میکروفن مخفی آشنا خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت میکروفون و تنوع انتخاب از میان انواع میکروفن به تهران پروژکتور سری بزنید و برای خرید میکروفن مناسب اقدام کنید.

(برای خرید پروژکتور ارزان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بی‌ سیم

انواع میکروفون برای ضبط صدا

سه نوع اصلی میکروفن وجود دارد: میکروفن خازنی یا کاندنسر، میکروفون دینامیک و میکروفن نواری. این سه نوع میکروفن ویژگی ها و کارکردهای متفاوتی دارند که ما در مورد هرکدام از آن‌ها توضیح خواهیم داد تا برای خرید میکروفون ارزان و مناسب اطلاعات بیشتری داشته باشید.

انواع میکروفون خازنی

انواع میکروفون: میکروفون داینامیک

انواع میکروفون داینامیک برای ضبط صدای استودیویی و ضبط صداهای بلند مناسب هستند. انواع میکروفن داینامیک ساختاری بادوام و محکم دارند و می‌توانند در برابر آسیب استحکام بیشتری داشته باشند. از معایب میکروفن دینامیک این است که حساسیت صدای زیادی ندارند و برای ضبط دقیق صدای افراد خیلی مناسب نیستند.

انواع میکروفن داینامیک ساختاری بادوام و محکم دارند

میکروفون دینامیک بیشتر برای ضبط صدای بلند کاربردی هستند. الگوی ضبط صدای میکرون داینامیک قلبی‌شکل است. با این الگوی قلبی‌شکل میکروفن دینامیک می‌توانند صدا را از جهتی که میکروفن روبه‌روی آن قرار گرفته ضبط و صداهای اضافی اطراف و پشت میکروفن را فیلتر کند. برای همین است که خرید میکروفون داینامیک برای استفاده در استودیوها و استودیوی خانگی مناسب هستند.

از مجموعه انواع میکروفن، میکروفن داینامیک نمونه‌ای پرطرفدار برای ضبط صدا در فضای استودیو است. الگوی ضبط صدای میکروفن داینامیک قلبی شکل است و توانایی ضبط صداهایی را دارد که درست در مقابل میکروفن اجرا می‌شود.

میکروفن داینامیک نمونه‌ای پرطرفدار برای ضبط صدا در فضای استودیو است

کاربرد میکروفن داینامیک

خیلی از کسانی که از انواع میکروفون دینامیک برای ضبط صدا در استودیو خانگی استفاده می‌کنند، میکروفن را در قسمتی از اتاق قرار می‌دهند که انعکاس آن کم است و صدای ابزار موسیقی یا صدای خودشان را به میکروفون نمی‌گرداند. شما می‌توانید از انواع میکروفن دینامیک بهره‌مند شوید، اما حتما باید این را در نظر داشته باشید که میکروفن‌های دینامیک به اندازه‌ی انواع میکروفن خازنی نمی‌توانند صدا را با جزئیات دقیق بازسازی کنند.

از آنجایی که میکروفن داینامیک از میان انواع میکروفن، از الگوی قلبی برای ضبط صدا پیروی می‌کند، قابلیت ضبط صداهای ظریف را ندارد، باید منبع صدا دقیقا در مقابل میکروفن قرار بگیرد، چون صداهای اطراف کاملا فیلتر می‌شوند.

(برای خرید انواع تجهیزات صدا برداری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفن خازنی نمی‌توانند صدا را با جزئیات دقیق بازسازی کنند.

انواع میکروفون: میکروفن خازنی یا کاندنسر

انواع میکروفون خازنی نسبت به میکروفن‌های دینامیک یا پویا ساختار پیچیده‌تری دارند. برای همین، قیمت میکروفن‌ کاندنسر بیشتر است و به اندازه‌ای میکروفون‌های دینامیک بادوام نیست.

انواع میکروفن کاندنسر نسبت به میکروفون‌های دینامیک و پویا صدای خیلی واضح‌تری را ارائه می‌کنند.

همچنین، حساسیت به صدا در انواع میکروفون خازنی از میکروفن‌های دینامیک بیشتر است که باعث می‌شود این نوع میکروفن‌ها برای ضبط صداهای نرم‌تر و صدای افراد خیلی مناسب باشند. برخلاف میکروفن‌های دینامیک، از انواع میکروفون خازنی نمی‌توان برای ضبط صدای هر منبعی استفاده کرد.

یک تفاوت دیگر که انواع میکروفون خازنی نسبت به میکروفن‌های داینامیک دارند، این است که آن‌ها به جای این‌که فقط یک الگوی ضبط صدای قلبی داشته باشند دارای چند الگو ضبط صدا هستند که باعث می‌شود کاربرد میکروفون خازنی متنوع‌ باشد. برای مثال، علاوه‌بر الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل، میکروفن‌های خازنی دارای الگوهای صدای دوسویه و همه‌سویه هم هستند.

به‌طور کلی میکروفن‌های خازنی هم مثل میکروفون‌های دینامیک جزو انواع میکروفن استودیویی محسوب می‌شوند و با خرید میکروفون خازنی می‌توانید از آن هم برای ضبط صدای ابزار و هم برای ضبط صدای افراد استفاده کنید.

میکروفن‌های دینامیک یا پویا ساختار پیچیده‌تری دارند

انواع میکروفون: میکروفن استودیویی خازنی

میکروفون استودیویی خازنی دو نوع است. یکی از آن‌ها میکروفون خازنی با دیافراگم بزرگ است که می‌تواند صداهایی با فرکانس کم تا متوسط را ضبط کند. دیگری میکروفن خازنی با دیافراگم کوچک است که صداها با فرکانس کم تا متوسط را ضبط می کنند، اما می‌توانند به نقاط انتهائی فرکانس صوتی اضافه کنند. این میکروفن‌ها برای ضبط صدای ابزاری که صدای بمی ندارند مناسب‌تر هستند.

از انواع میکروفن، خرید میکروفون استودیویی خازنی یا میکروفن استودیویی کاندنسر برای ضبط صدای بم مناسب‌تر است.

(برای انتخاب ویدئو پروژکتور به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفون خازنی با دیافراگم بزرگ است

انواع میکروفون‌: کاربرد میکروفن نواری

میکروفون نواری انواع میکروفن هایی هستند که در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ خیلی معروف بودند و این میکروفون‌ نواری ساختاری آسیب‌پذیر دارند و البته قیمت میکروفن نواری هم زیاد است. میکروفن‌ نواری از نوع میکروفن‌هایی است که میزان حساسیت به صدا در آن خیلی زیاد است. برای همین، از کاربرد میکروفن نواری می‌توان به ضبط صدای افراد یا ضبط صدای تار اشاره کرد.

الگوی ضبط صدای میکروفن‌ نواری ۲ سویه است. از بین انواع میکروفن استودیویی، میکروفون‌های نواری استفاده زیادی ندارند و بیشتر افراد به سراغ خرید میکروفن خازنی یا داینامیک می‌روند.

میکروفون‌ نواری میکروفن هایی هستند که میزان حساسیت به صدایشان خیلی زیاد است. برای همین، برای ضبط صدای افراد یا ضبط صدای تارخیلی مناسب هستند.

(ویدئو پروژکتور جیبی همراه سفرهای کاری و تفریحی)

انواع میکروفون: میکروفون‌ نواری با میزان حساسیت بالا

تفاوت انواع میکروفون‌ ها

حالا که ما کمی در مورد سه نوع اصلی میکروفون‌ها توضیح دادیم، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت انواع میکروفن‌ها در چیست؟ در نگاه یک مصرف کننده و کسی که با ساختار و اجزای درونی میکروفن دینامیک، خازنی و نواری آشنا نیست، شاید آشکارترین تفاوت در نوع استفاده و کاربرد میکروفون ها باشد. همان‌طور که گفتیم، کاربرد میکروفن های داینامیک بیشتر برای ضبط صدای ابزارهای موسیقی با صدای بم و صدای بلند مناسب است.

از سوی دیگر، میکروفن‌های خازنی به صدا حساسیت بیشتری دارند. برای همین، خرید میکروفون خازنی برای ضبط صدای افراد و ابزار موسیقی که صدای نازک‌تری دارند انتخاب بهتری است. نوع آخر میکروفن میکروفن نواری است که نسبت به صدا خیلی حساس است و برای همین، کاربرد میکروفون نواری برای صداهای خیلی نرم مثل صدای افراد مناسب است.

انواع میکروفن: هر کدام از میکروفون ها کاربرد خاص خود را دارند و برای خرید میکروفون ارزان و مناسب باید نیازهای خود را در نظر داشته باشید و با توجه به قیمت میکروفون و کاربرد میکروفن یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

(برای خرید پروژکتور پرتاب کوتاه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفون‌ها بر اساس تجهیزات داخلی متفاوت هستند

تفاوت میکروفون شات‌گان و مینی گان در چیست؟

از میان انواع میکروفون که در بازار وجود دارند؛ دو میکروفون شات گان و مینی گان بسیار پرطرفدار هستند و بسته به ساختار و کاربردشان متفاوت عمل می‌کنند. کاربرد میکروفن‌ مینی گان برای ضبط صدا در کلیپ‌های ویدیویی است. میکروفن‌ مینی گان ساختار فشرده‌ای دارند و می‌توان آن ها را مستقیماً به گوشی متصل کرد.

کاربرد میکروفن‌ مینی گان به صورتی است که شما باید میکروفن را کاملاً روبه‌روی فرد یا منبع صدایی قرار بدهید که می‌خواهید آن را ضبط کنید. همچنین، میکروفون مینی گان باید به منبع صدا به اندازه کافی نزدیک باشد و خیلی از دور نمی‌تواند این صدا را ضبط کند.

خرید میکروفن های مینی گان برای استفاده‌ی تولیدکننده‌های محتوا که خیلی با موبایل ویدیو ضبط می‌کنند، گزینه مناسبی است. خوبی این میکروفن این است که می‌تواند مستقیماً به موبایل متصل شود بدون این‌که تصویر آن در موبایل بیفتد.

از میان انواع میکروفن، خرید میکروفن مینی گان بخاطر اتصال آسان به گوشی‌های هوشمند، برای تولید کننده‌های محتوا در اینستاگرام و یوتیوب عالی است.

(برای داشتن بهترین میکروفن برای تولید محتوا مطلب مفصلی برایتان تدارک دیده‌ایم.)

میکروفن مینی گان با قابلیت اتصال آسان به گوشی‌های هوشمند

عملکرد و کاربرد میکروفن‌ شات‌ گان

میکروفون‌ شات‌ گان مثل میکروفن های مینی گان باید در جهت دقیق منبع صدا قرار بگیرند تا بتوانند آن را ضبط کنند. میکروفن شاتگان به این دلیل نام‌گذاری شده که بدنه آن شبیه لوله تفنگ است. بیشتر کاربرد میکروفن شاتگان برای سخنرانی در رویدادهای زنده مثل کنفرانس‌ها و اجراهای زنده است.

میکروفون شات گان برخلاف میکروفن‌ مینی گان دستی است و معمولاً نمی‌توان آن  را به دوربین یا به اسمارت فون متصل کرد، مگر این‌که مدل خاصی باشند و برای این کار طراحی‌شده باشد. طراحی میکروفن‌ شاتگان هم مثل میکروفون‌ مینی گان فشرده و کوچک نیست.

بنابراین، می‌توان گفت که تفاوت میکروفن شات‌گان و مینی گان که یک تفاوت چشمگیر در نوع کاربردشان است. کاربرد میکروفن‌ مینی گان بیشتر برای استفاده افراد برای ضبط صدا با موبایل مفید است که ظاهری کوچک و فشرده دارد و در تصویر و ویدئو قرار نمی‌گیرد. اما میکروفن های شات گان میکروفون های دستی هستند که اغلب برای ضبط صدای افراد در کنفرانس‌ها استفاده می شوند.

انواع میکروفن: خرید میکروفن شات گان برای ضبط صدا در رویدادهای زنده مانند کنفرانس‌ها و اجراها مناسب است.

(برای خرید بهترین میکروفن برای پادکست به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون: میکروفون شاتگان میکروفن دستی است

انواع میکروفون یقه ای

انواع میکروفون یقه ای یا میکروفن لاوالیر میکروفن‌هایی هستند که در دسته میکروفون کوچک قرار می‌گیرند و از آن ها برای ضبط صدای افراد در برنامه‌ها و شوهای تلویزیونی، تئاتر و ضبط صدا در فیلم استفاده می‌شود. مزیت قابل توجه انواع میکروفن یقه ای این است که این میکروفن‌ها کوچک هستند و در دست‌وپای افراد قرار نمی‌گیرند. ما در این بخش مثالی از یک محصول میکروفن یقه ای را برای شما می‌آوریم.

انواع میکروفون: یکی از پرطرفدارترین انواع میکروفن، میکروفن یقه ای است که میکروفون کوچک و جمع‌وجور است و دست و پاگیر نخواهد بود.

در میان انواع میکروفون، میکروفون لاوالیر یکی از بهترین‌ها است

انواع میکروفون یقه ای: میکروفن کوچک +Rode SmartLav

میکروفن +Rode SmartLav یک میکروفون کوچک یقه ای است و جزو بهترین انواع میکروفون یقه ای محسوب می‌شود. شما می‌توانید از میکروفون کوچک +Rode SmartLav برای ضبط صدا با دوربین‌های دیجیتال تک لنزی بازتابی یا ضبط‌کننده‌ی صدا استفاده کنید. نوع کیفیت ضبط صدای میکروفن +Rode SmartLav عالی است.

میکروفون یقه ای +Rode SmartLav دارای الگوی ضبط صدای همه سویه و نوع آن خازنی است. در بسته‌بندی محصول +Rode SmartLav یک محافظ بادگیر وجود دارد که می‌تواند صدای وزش باد و صوت‌های انسدادی افراد را کاهش دهد.

ساختار میکروفن +Rode SmartLav بادوام و روکش سیم آن از نوع کولار است. در بسته‌بندی میکروفون +Rode SmartLav یک گیره وجود دارد که شما می‌توانید آن را به لباس‌تان متصل کنید. به‌طورکلی، میکروفن‌های شرکت رود از انواع میکروفن یقه ای با کیفیت بالایی هستند.

از میان انواع میکروفون یقه ای، خرید میکروفن +Rode SmartLav با الگوی قطبی همه سویه و مجهز به تجهیزات مثل محافظ بادگیر فوم برای ضبط باکیفیت صدا همه جوره آماده است.

(برای انتخاب بهترین میکروفون یقه ای متن کامل و کاربردی برایتان تدارک دیده‌ایم.)

میکروفن +Rode SmartLav یک میکروفن کوچک یقه ای

انواع میکروفن: میکروفون برای کامپیوتر

انواع میکروفون کامپیوتر به میکروفن‌های گفته می‌شود که شما می‌توانید آن‌ها را به کامپیوترتان متصل کنید. آن‌ها می‌توانند میکروفون‌ هدست باشند که قابلیت پخش و ضبط صدا را دارد.  ‌همچنین، این میکروفن ها می‌توانند میکروفون‌های رومیزی باشند که فقط کارکرد ضبط صدا را دارند.

یک میکروفن دیگر برای استفاده با کامپیوتر میکروفون‌ USB هستند که به پورت یو اس بی کامپیوترتان متصل می‌شوند. ما در این بخش یکی از انواع میکروفن کامپیوتر را برای شما مثال می‌زنیم. برای خرید انواع میکروفون می‌توانید به تهران پروژکتور مراجعه کنید که مرجع فروش میکروفون به صورت آنلاین است.

خرید انواع میکروفون کامپیوتر شامل میکروفن هدست، میکروفن رومیزی و میکرفون USB می‌شود. شما می‌توانید مطابق نیازتان سازگارترین نوع آن‌ها را انتخاب کنید.

در میان انواع میکروفون، میکروفون یقه ای سبک وزن و قابل حمل است

خرید انواع میکروفون کامپیوتر: میکروفون خازنی Shure MV5

شرکت شور یکی از معروف‌ترین برندهای تولید و فروش میکروفون در دنیا است. میکروفون خازنی Shure MV5 مخصوصاً برای استفاده با کامپیوتر ساخته شده است. این میکروفون از لحاظ کاربرد میکروفن انعطاف‌پذیر است و می‌تواند جزو انواع میکروفن موبایل هم قرار گیرد.

از میکروفون Shure MV5 می‌توان هم برای ضبط صدا و هم برای تولید پادکست، صداگذاری و همچنین، ضبط صدای ابزار موسیقی استفاده کرد. دامنه فرکانسی صوتی میکروفن از ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز متفاوت است.

علاوه‌براین، در بسته‌بندی محصول میکروفن Shure MV5 یک پایه‌ی دسکتاپ وجود دارد که شما می‌توانید میکروفن را از آن جدا و به آن متصل کنید. نوع اتصال میکروفن Shure MV5 به کامپیوتر از نوع یو اس بی است. میکروفن Shure MV5 یکی از میکروفن هایی است که برای استفاده با کامپیوتر طراحی شده است.

خرید میکروفون Shure MV5 برای ضبط صدا، تولید پادکست، صداگذاری و همچنین، ضبط صدای ابزار موسیقی مناسب است.

(برای آشنایی با بهترین نمایشگر لمسی برای کلاس درس به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

از انواع میکروفون کامپیوتر، میکروفون رومیزی پرطرفدار است

خرید انواع میکروفون مخفی

ما عادت داریم که انواع میکروفون مخفی را بیشتر در فیلم‌های جاسوسی ببینیم. بااین‌وجود، استفاده از انواع میکروفن مخفی دیگر به دولت‌ها یا سازمان‌های جاسوسی محدود نمی‌شود و خیلی از مردم عادی در زندگی روزمره‌شان هم از این نوع میکروفن‌ها استفاده می‌کنند. ما در ادامه به چند نمونه از انواع میکروفن مخفی اشاره می‌کنیم:

انواع میکروفون جاسوسی: میکروفن کلید ماشین Lawmate_AR-300

شرکت Lawmate یکی از بهترین انواع میکروفن جاسوسی را تولید کرده است. محصولات این برند خیلی قابل‌اطمینان بوده و کیفیت بالایی دارند. کار با میکروفن مخفی Lawmate_AR-300 خیلی آسان است. میکروفن Lawmate_AR-300 طوری طراحی شده است که هیچ‌کس نمی‌تواند تشخیص دهد که یک میکروفن است.

شکل میکروفون Lawmate_AR-300 به شکل کلید ماشین است و خیلی راحت می‌توان آن را حمل کرد. در میکروفن Lawmate_AR-300 فناوری AGC تعبیه شده که باعث می‌شود این میکروفون ضبط صدا را با جزئیات و کیفیت دقیق داشته باشد.

میکروفن Lawmate_AR-300 یک حافظه فلش ۴ گیگی دارد و شما می‌توانید به مدت ۷ ساعت به‌طور مداوم با این میکروفن صدا را ضبط کنید. علاوه‌براین، این میکروفون می‌تواند زمان و تاریخ ضبط صدا را هم ثبت کند.

خرید انواع میکروفون: میکروفن مخفی به میکروفنی گفته می‌شود که با ظاهری متفاوت، ضبط صدا را با کیفیتی خیره‌کننده بر عهده می‌گیرد. از برندهای مطرح میکروفن مخفی می‌توان به برند Lawmate اشاره کرد.

(برای آشنایی با انواع پروژکتور پرتاب بلند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون جاسوسی شبیه به کلید

خرید انواع میکروفون مخفی: میکروفن Hfuear_Mini

شرکت Hfuear انواع میکروفون مخفی تولید می‌کند و چند سالی است در این زمینه سابقه کسب کرده است. میکروفن Hfuear_Mini از انواع میکروفون کوچک است و می‌توان آنها را به راحتی حمل‌ونقل کرد. این میکروفون کوچک یک حوزه مغناطیسی دارد که به شما اجازه می‌دهد تا میکروفن Hfuear_Mini را به صندلی، تخت، میز یا دستگیره‌های فلزی در متصل کنید.

میکروفن Hfuear_Mini دارای حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی است که شما می‌توانید با این حافظه داخلی به مدت ۲۴ ساعت مداوم صدا را ضبط کنید. علاوه‌براین، دامنه ضبط صدای میکروفن نسبتاً زیاد است و شما می‌توانید تا فاصله ۶۰ فوتی با این میکروفن صدا را با دقت ضبط کنید.

میکروفون Hfuear_Mini می‌تواند صدایی را که شما می‌خواهید را ضبط و صداهای اضافی در محیط را هم فیلتر کند. یک مزیت دیگر خرید میکروفون Hfuear_Mini این است که به شما اجازه می‌دهد تا در حین ضبط صدا بتوانید به صدای ضبط شده هم گوش دهید. همه این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که خرید میکروفن Hfuear_Mini یکی از بهترین انواع میکروفن جاسوسی باشد.

خرید انواع میکروفون: شرکت Hfuear انواع میکروفن مخفی را تولید می‌کند و چند سالی است در این زمینه سابقه کسب کرده است. میکروفن Hfuear_Mini میکروفون کوچک و قابل حمل است.

( اگر به دنبال پروژکتور پرتاب کوتاه اولترا هستید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون مخفی سبک و قابل حمل

خرید انواع میکروفون جاسکو

شرکت جاسکو یک شرکت ایرانی است که سیستم‌های صوتی را طراحی و تولید می‌کند. این شرکت از سیستم‌هایی مثل پاور آمپلی فایر، اسپیکر و انواع میکروفون جاسکو را به بازار ارائه می‌کند. ما در این بخش یکی از محصولات میکروفون جاسکو را برای شما توضیح می‌دهیم:

انواع میکروفون جاسکو: خرید میکروفن جاسکو مدل 2000

میکروفون جاسکو مدل 2000 میکروفن دینامیک و با الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل است. این میکروفون نوع ارتباطش از نوع ارتباط XLR است. پاسخ فرکانسی میکروفون جاسکو مدل 2000 از بین 50 هرتز تا ۱۷ هزار هرتز متفاوت است.

بدنه میکروفون جاسکو مدل 2000 دوام و استحکام دارد و جنس بدنه آن فلزی است. شبکه توری محافظ کپسول این میکروفون از آن در برابر ضربات و آسیب‌های خارجی محافظت می‌کند. همچنین، میکروفن جاسکو 2000 یک کلید روشن و خاموش دارد که شما وقتی‌که نمی‌خواهید از میکروفن استفاده کنید آن را خاموش می کنید.

انواع میکروفن: میکروفون جاسکو مدل 2000 میکروفن دینامیک، با الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل و قابلیت نصب XLR است.

(برای خرید بهترین  ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون پیشرفته و قابلیت نصب به تبلت و گوشی هوشمند

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته

اکثر دوربین‌های مدار بسته خودشان دارای میکروفن تعبیه شده هستند که می‌توانند صوت را ضبط کنند. با وجود این، برخی افراد به دنبال خرید انواع میکروفون دوربین مداربسته هستند تا بتوانند صدا را با کیفیت بهتری ضبط کنند. ما در این بخش دو مثال از انواع میکروفن دوربین مدار بسته می‌آوریم:

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته: میکروفون ETS ML1-SF

میکروفون ETS ML1-SF یک میکروفون کوچک همه سویه با طراحی فشرده است. شما می‌توانید از میکروفن ETS ML1-SF با دوربین‌های تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط ویدئو و صدا و مانیتورهای CCTV استفاده کنید. این میکروفون از برند ETS است که انواع میکروفن دوربین مدار بسته باکیفیت تولید می‌کند. میکروفن ETS ML1-SF دارای سیم ۶ فوتی و رابط استریوی ۳٫۵ میلی‌متری است. این میکروفن دارای پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۱۶ کیلوهرتزی است و می‌تواند تا فاصله ۲۵ فوتی صدا را ضبط کند.

میکروفون ETS ML1-SF یک میکروفون کوچک همه سویه است برای اتصال به دوربین‌های تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط ویدئو و صدا و مانیتورهای CCTV مناسب است.

(برای آشنایی با انواع پروژکتور کلاسی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون برای دوربین مدار بسته با قدرت بالا

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته: میکروفن ETS ML1-TRWCF

میکروفن ETS ML1-TRWCF یک میکروفن همه سویه با عملکرد عالی است. این نوع میکروفن جز انواع میکروفون خازنی است که شما می‌توانید از آن برای استفاده با دوربین‌های تحت شبکه استفاده کنید. میکروفن ETS ML1-TRWCF دارای یک سیم ۶ فوتی است و همچنین، ۱ رابط استودیویی ۳٫۵ میلی‌متری دارد. پاسخ فرکانسی میکروفون ETS ML1-TRWCF بین ۴۰ هرتز تا ۱۷ کیلوهرتز است و حداکثر سطح فشار صدای آن می‌تواند به ۱۲۰ دسی‌بل برسد.

انواع میکروفن: میکروفن ETS ML1-TRWCF یک میکروفن همه سویه با عملکرد عالی است. این نوع میکروفن جز انواع میکروفون خازنی است. خرید میکروفون ETS ML1-TRWCF برای استفاده با دوربین‌های تحت شبکه مناسب است.

(برای خرید پروژکتور DLP بهترین‌ها را در وبسایت تهران پروژکتور بیابید.)

انواع میکروفون مداربسته با قابلیت ضبط صدا از فاصله دور

خرید انواع میکروفون بویا

شرکت بویا یک شرکت چینی است که محصولات صوتی را تولید می‌کند. این شرکت عمدتاً به دلیل تولید و فروش میکروفون های خازنی با کیفیت معروف شده است. قیمت میکروفن‌ بویا نسبت به کیفیت آن مناسبی است. ما در این قسمت دو مثال از انواع میکروفون بویا می‌آوریم.

انواعِ مختلف میکروفون بویا: میکروفون بویا BY-M1

میکروفون بویا BY-M1 یک میکروفن یقه ای است که برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی با دستگاه‌های اسمارت‌فون و تبلت، دوربین‌های دیجیتالی تک لنزی بازتابی، دوربین‌های ویدئویی و غیره مناسب است.

علاوه‌بر کار با اسمارت‌فون‌های اندرویدی، از میکروفون BY-M1 می‌توان با دستگاه‌های اپل و آیفون هم استفاده کرد. در بسته‌بندی محصول این میکروفن یک کیسه محافظ میکروفون، یک محافظ و بادگیر، یک گیره لباس بادوام برای اتصال میکروفن به لباس، یک سیم سیم ۶ متری، یک آداپتور و یک باتری LRR44 وجود دارد.

خرید میکروفن یقه ای بویا By-M1 برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی با موبایل و تبلت، دوربین‌های دیجیتالی تک لنزی بازتابی، دوربین‌های ویدئویی و غیره مناسب است.

انواع میکروفون بویا برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی

انواع میکروفون‌های بویا: خرید میکروفون BY-M2

میکروفون بویا BY-M2 یک میکروفون خازنی یقه ای با الگوی ضبط صدای همه‌سویه است. نسبت سیگنال به نویز این میکروفن ۷۸ دسی بل یا بیشتر است. پاسخ فرکانسی میکروفون BY-M2 از بین ۵۰ هرتز تا 20 کیلوهرتز متفاوت است. شما می‌توانید این میکروفن را از طریق اتصال به دستگاه‌های اپل شارژ کنید و این میکروفون احتیاجی به باتری ندارد.

میکروفن لاوانیر BY-M2 برای استفاده با دستگاه‌های اپل و iOS طراحی شده است و شما می‌توانید از طریق پورت لایتنینگ این دستگاه‌ها این میکروفن را به آنها متصل کنید. BY-M2 بیشتر از میکروفن برای ضبط صدای افراد در مصاحبه‌ها، تولید ویدئو بلاگ‌ها، ارائه محتوا و موارد این‌چنینی استفاده می‌شود.

انواع میکروفن: خرید میکروفن BY-M2 با توجه به رنج قیمت میکروفن، مناسب است و کیفیت خوبی که دارد جزء بهترین انواع میکروفن‌های بویا محسوب می‌شود.

انواع میکروفون بویا خوش قیمت و خوش کیفیت

خرید انواع میکروفون بی‌ سیم

میکروفن‌ بی‌ سیم همان‌طور که از اسمش پیداست میکروفنی است که احتیاج به سیم برای اتصال به دستگاه ندارد. خیلی از این میکروفن‌ها با فناوری بلوتوث کار می‌کنند.

میکروفن‌های یقه ای هم می‌توانند جزو انواع میکروفون بی‌ سیم قرار گیرند. ما در این بخش مثال‌هایی از انواع میکروفن بی‌ سیم می‌آوریم. قیمت میکروفون بی سیم از برندهای مختلف را می‌توانید در تهران پروژکتور بررسی کنید. برای خرید میکروفون ارزان با بهترین قیمت میکروفن، از تهران پروژکتور بازدید کنید.

انواع میکروفون بی‌ سیم: خرید میکروفن Shure BLX2/PG58

میکروفون Shure BLX2/PG58 توسط شرکت شور تولید شده که این شرکت یکی از پیشگامان تولید و فروش میکروفون های باکیفیت در بازار است. میکروفن Shure BLX2/PG58 می‌تواند به‌طور وایرلس و بی‌سیم صدا را با وضوح ضبط کند. شرکت شور میکروفن Shure BLX2/PG58 را مخصوصاً برای اجرای زنده و ضبط صدا در استودیو طراحی کرده است.

میکروفن Shure BLX2/PG58 دارای پاسخ صدای اختصاصی و فیلتر تعبیه‌شده در آن است. بنابراین، شما در هر محیطی با هرگونه صدایی که باشید، این میکروفون می‌تواند صدای شما را مجزا و صدای زمینه را فیلتر کند.

ساختار میکروفون Shure BLX2/PG58 بادوام و دارای یک سیستم ضربه‌گیر است. بنابراین، اگر میکروفن Shure BLX2/PG58 از دستتان افتاد خیلی نگران نباشید، زیرا این سیستم ضربه‌گیر از وارد شدن ضربه و آسیب به میکروفن Shure BLX2/PG58 می‌تواند جلوگیری کند.

ساختار میکروفون Shure BLX2/PG58 بادوام و دارای یک سیستم ضربه‌گیر است، بنابراین خرید میکروفن Shure BLX2/PG58 برای افراد حواس‌پرت گزینه‌ی خوبی است!

(برای آشنایی با ویدئو پروژکتور کنفرانس به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون شور باکیفیت عالی

انواعِ مختلف میکروفون بی‌ سیم: خرید میکروفن Sennheiser Pro Audio

شرکت سنهایزر یکی از شرکت‌های تولید سیستم‌های صوتی است که به فروش میکروفون بی‌ سیم باکیفیت می‌پردازد. میکروفن Sennheiser Pro Audio یک میکروفون کوچک قابل‌حمل است که در آن یک سیستم وایرلس همه‌جانبه تعبیه شده است. این میکروفن برای استفاده خبرنگاران مناسب است .

با توجه به انعطاف‌پذیری کاربرد میکرفون Sennheiser Pro Audio، خبرنگاران می‌توانند از آن برای ضبط صدای افراد در مصاحبه‌ها و مستندها استفاده کنند. استقرار و استفاده از میکروفن Sennheiser Pro Audio خیلی سریع و آسان است. اگر شما در جایی باشید و بخواهید که مصاحبه‌ای سریع را انجام دهید، خرید میکروفن Sennheiser Pro Audio برای کار شما بسیار مناسب است.

انواع میکروفن: میکروفن Sennheiser Pro Audio یک میکروفون کوچک قابل‌حمل است که در آن یک سیستم وایرلس همه‌جانبه تعبیه شده است.

(برای آشنایی با پروژکتور تجاری/اداری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون سبک وزن برای تولید محتوا در فضای مجازی

ساختاری بادوام و کیفیت صدای عالی

میکروفن Sennheiser Pro Audio یک میکروفن دینامیک با حداکثر فاصله ضبط صدای ۱۰۰ متری است. علاوه‌براین، شما به مدت ۸ ساعت به طور مداوم می‌توانید از این میکروفن استفاده کنید. همچنین، میکروفون Sennheiser Pro Audio ساختاری بادوام و محکم دارد و کیفیت ضبط صدای آن عالی است.

شرکت سنهایزر انواع میکروفون بیسیم با کیفیت را تولید می‌کند. اما قیمت میکروفن بی‌سیم با توجه به کیفیت‌شان زیاد است. برای همین، اگر شما به‌دنبال انواع میکروفن بی سیم با کیفیت می‌گردید سنهایزر برند خوبی است، اما دنبال میکروفن ارزان از این برند نباشید.

انواع میکروفن: شرکت سنهایزر انواع میکروفون بی سیم با کیفیت تولید می‌کند، به عنوان نمونه، میکروفون Sennheiser Pro Audio ساختاری بادوام و محکم دارد و کیفیت ضبط صدای آن عالی است.

(برای آشنایی با پروژکتور فضای باز به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بی سیم مناسب برای تولید محتوا

خرید انواع میکروفون اسپیکر

همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر دورکاری و کار از خانه انتخاب محبوبی برای بسیاری از افراد شده است. این مسئله برای برگزاری جلسات اداری و تجاری هم صدق می کند. با استفاده از اینترنت و نرم‌افزارهای تماس از راه دور اینترنتی چندین نفر به‌طور هم‌زمان می‌توانند از راه دور در یک جلسه اداری یا تجاری حضور داشته باشند.

البته مشکلی که در این جلسه‌ها در این مورد می‌تواند وجود داشته باشد این است که سخت‌افزاری که برای تماس از راه دور برای اعضای جلسه استفاده می‌شود، ممکن است قابل‌اطمینان نباشد و این تماس‌ها قطعی داشته باشند. پس برای داشتن یک تماس گروهی در چنین جلساتی شما احتیاج به محصولاتی دارید که بتوانند صدا را با کیفیت و وضوح و از تمامی جهات در یک اتاق ضبط کنند.

علاوه‌براین، میزان استفاده از باتری میکروفن هم باید زیاد باشد، چون جلسات این‌چنینی ممکن است ساعت‌ها طول بکشند. برای همین، خرید میکروفون ارزان اسپیکر که این ویژگی‌ها را داشته باشد، برای این هدف مناسب است. ما در این بخش به معرفی یکی از محصولات میکروفن اسپیکر می‌پردازیم.

انواع میکروفن: در خرید میکروفون اسپیکر به داشتن باتری قدرتمند دقت کنید تا بتواند پخش صدا را در طول جلسه ساپورت کند.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون سارامونیک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون اسپیکر باید به باتری پرقدرتی مجهز باشد

خرید میکروفون اسپیکر: میکروفن Jabra Speak 710 UC

شرکت Jabra در تولید میکروفن‌های اسپیکر سابقه خوبی دارد و میکروفون‌های باکیفیتی را از این نوع تولید کرده است. ظاهر میکروفون Jabra Speak 710 UC شکلی دایره‌ای دارد و شبیه دیسکی است که از جنس پلاستیک است. وزن این میکروفون با توجه به اندازه‌اش سبک است و شما برای استفاده از این میکروفن می‌توانید آن را بر روی‌ میز کنفرانس قرار بدهید تا علاوه‌بر صدای شما صدای چند نفر دیگر را هم به‌خوبی ضبط کند.

در قسمت بالایی محفظه میکروفن یک شبکه‌ی توری محافظ برای میکروفون وجود دارد که مثل خود میکروفن دایره‌ای‌شکل است و اکثر قسمت بالایی میکروفون را می‌پوشاند. بر روی میکروفن فقط یک دکمه خاموش و روشن و یک نشانگر ال‌ای‌دی وجود دارد که نشان می‌دهد که میکروفن فعال یا غیرفعال است. کاربرد میکروفن Jabra Speak 710 UC آسان است و شما می‌توانید از طریق فناوری بلوتوث و یا از طریق یو اس بی آن را به موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ متصل کنید.

میکروفن Jabra Speak 710 UC شکلی دایره‌ای دارد و شبیه دیسکی است که از جنس پلاستیک است. وزن این میکروفن با توجه به اندازه‌اش سبک است، این میکروفن برای استفاده در کنفرانس‌ها عالی است.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون کاندنسر  به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفن Jabra Speak 710 UC شکلی دایره‌ای دارد

خرید انواع میکروفون موبایل

انواع میکروفون موبایل، میکروفن‌هایی هستند که مخصوصاً برای استفاده با دستگاه‌های اسمارت فون اندرویدی و اپل طراحی شده‌اند. این میکروفن‌ها هم می‌توانند بی‌سیم و هم باسیم باشند. بیشتر انواع میکروفن موبایل میکروفن‌های یقه ای هستند. ما در این بخش نمونه‌هایی از انواع میکروفن موبایل را معرفی می‌کنیم.

انواع میکروفن: خرید میکروفون ارزان گوشی یا موبایل برای استفاده با دستگاه‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی و اپل انجام می‌شود.

(با بهترین میکروفن های بویا در جهان آشنا شوید.)

انواع میکروفون موبایل برای اتصال به گوشی های اسمارت طراحی شده‌اند.

انواعِ میکروفون: خرید میکروفون گوشی Rode VideoMic Me

میکروفون Rode VideoMic Me یک میکروفن خازنی با الگوی ضبط صدای قلبی شکل است. پاسخ فرکانسی میکروفن از ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز متفاوت است. اندازه میکروفن Rode VideoMic Me کوچک است و شما می‌توانید از این میکروفون کوچک با دستگاه‌های آیفون و دستگاه‌هایی که سیستم iOS دارند استفاده کنید. با استفاده از میکروفن Rode VideoMic Me شما می‌توانید با موبایل ویدیوها را ضبط کنید و هم کیفیت ضبط صدای عالی را برای ویدئوها داشته باشید.

انواع میکروفن: میکروفن Rode VideoMic Me یک میکروفون خازنی با الگوی ضبط صدای قلبی شکل است که قابلیت نصب به گوشی‌های هوشمند را دارد.

(با بهترین میکروفن داینامیک  آشنا شوید.)

انواع میکروفن خازنی با الگوی ضبط صدای قلبی شکل

انواع میکروفون: خرید میکروفن گوشی Miracle Sound

میکروفن Miracle Sound یک میکروفن یقه ای با نوع اتصال یو اس بی و جک 3.5 میلی‌متری است. نوع الگوی ضبط صدای میکروفون Miracle Sound همه سویه است و می‌تواند صدا را از همه جهت ضبط کند. میکروفون Miracle Sound برای استفاده با موبایل‌ها و تبلت‌ها طراحی شده است و به شما اجازه می‌دهد که در حین ضبط ویدئو قابلیت حرکت کردن به جاهای دیگر را داشته باشید.

علاوه‌براین، میکروفون Miracle Sound دارای یک جک ۳٫۵ میلی‌متری TRRS است که با دستگاه‌های اپل آیفون، آی‌پد و اندروید تطبیق‌پذیر است. کار با این میکروفن خیلی آسان است. فقط کافی است که شما میکروفن Miracle Sound را به موبایل متصل کنید و دیگر احتیاج به نصب درایور بر روی دستگاه‌تان ندارید. برای بررسی قیمت میکروفن و خرید میکروفون ارزان به تهران پروژکتور سر بزنید.

میکروفن Miracle Sound یک میکروفن یقه ای با نوع اتصال یو اس بی و جک 3.5 میلی‌متری است. نوع الگوی ضبط صدای میکروفن Miracle Sound همه سویه است و می‌تواند صدا را از همه جهت ضبط کند.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون استودیویی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون USB برای اتصال آسان به انواع گوشی هوشمند

 

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه