میکروفون

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 190 نتیجه

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 K4

میکروفون بی سیم بویا مدل Boya BY-XM6 K4

ناموجود
کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به USB بویا مدل Boya BY-EA2L

کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به USB بویا مدل Boya BY-EA2L

360.000 تومان
تبدیل ورودی میکروفون برای موبایل Boya BY-CIP2

تبدیل ورودی میکروفون برای موبایل Boya BY-CIP2

540.000 تومان
میکروفون بویا مدل Boya BY-UM4

میکروفون بویا مدل Boya BY-UM4

550.000 تومان
کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC5 XLR Cable

کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC5 XLR Cable

650.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K5

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K5

660.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR

700.000 تومان
لرزشگیر میکروفون بویا مدل Boya BY-C04

لرزشگیر میکروفون بویا مدل Boya BY-C04

780.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

مبدل میکروفون بویا مدل Boya By-35C-XLR PRO

800.000 تومان
کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC8 XLR Cable

کابل میکروفون بویا Boya By-XLRC8 XLR Cable

820.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K6

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K6

930.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K4

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K4

930.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K3

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K3

930.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K2

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K2

930.000 تومان
مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K1

مبدل میکروفون بویا مدل Boya BY-K1

930.000 تومان
میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-M1DM

میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-M1DM

990.000 تومان
میکروفون بویا مدل Boya BY-UM2

میکروفون بویا مدل Boya BY-UM2

1.100.000 تومان
میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-LM40

میکروفون یقه ای بویا مدل Boya BY-LM40

1.300.000 تومان
میکروفون شاتگان بویا مدل Boya BY-BM2021

میکروفون شاتگان بویا مدل Boya BY-BM2021

1.400.000 تومان
میکروفون شاتگان بویا مدل +Boya BY-MM1

میکروفون شاتگان بویا مدل +Boya BY-MM1

1.450.000 تومان

در چند سال اخیر و با پیشرفت رسانه‌های اجتماعی مثل یوتیوب، اینستاگرام و غیره، فعالیت در حوزه‌هایی مثل تولید محتوا خیلی رایج شده است. برای تولید محتوا میکروفون ابزاری ضروری است و به همین خاطر انتخاب و خرید میکروفون ارزان یکی از دغدغه‌های کاربران می‌شود. در ادامه‌ی این متن با انواع میکروفن کامپیوتر، خازنی، بیسیم، گوشی، میکروفون کوچک، بویا، یقه ای، مخصوص ضبط صدا، دوربین مدار بسته و انواع میکروفن مخفی آشنا خواهید شد. برای خرید انواع میکروفون و اطلاع از قیمت میکروفون به فروشگاه آنلاین تهران پروژکتور رجوع کنید.

انواع میکروفن کامپیوتر

میکروفون چیست

میکروفون یا میکروفن وسیله‌ای است که ارتعاشات صوتی موجود در هوا را به سیگنال‌های الکترونیکی تبدیل می‌کند و آنها را روی یک وسیله‌ی ضبط یا از طریق یک بلندگو ثبت یا ضبط می‌کند.

میکروفن‌ها انواع مختلفی از دستگاه‌های ضبط صدا را برای اهداف مختلفی مانند ارتباطات و یا آواز موسیقی، گفت و گو و ضبط صدا فعال می‌سازند. میکروفون یا مستقل است و یا در دستگاه‌هایی مانند هدست و تلفن جاسازی می‌شود.

میکروفن امواج صوتی را به سیگنال الکتریکی تبدیل می‌کند و به شما امکان می‌‌دهد صدا را ضبط کرده و آن را به دستگاه‌های مختلف مانند کامپیوتر، تقویت‌کننده یا تجهیزات ضبط صدا انتقال دهید.

میکروفون چگونه کار میکند؟

رایج‌ترین نوع میکروفون، میکروفون پویا است که از سیم‌پیچ در یک میدان مغناطیسی استفاده می‌کند که ممکن است برای پاسخ فرکانسی طولانی به چندین بخش متصل شود. میکروفون‌های داینامیک یا پویا از انرژی الکتریکی به شکل القایی، برای تولید سیگنال صوتی استفاده می‌کنند. این میکروفون‌ها برای اجرای صحنه‌ای مناسب هستند.

کپسول میکروفون دارای یک دیافراگم کوچک است که به یک سیم‌پیچ متحرک متصل است. هنگامی که امواج صوتی به دیافراگم برخورد می‌کند، مرتعش می‌شود. این باعث می‌شود که سیم‌پیچ در میدان آهنربا به جلو و عقب حرکت کند و یک جریان الکتریکی تولید شود. با این حال نحوه عملکرد یک میکروفن بسته به هدف طراحی آن متفاوت است.

یکی از ملاحظات اصلی در نحوه عملکرد میکروفن، جدای از نوع دستگاه، چیزی است که ضبط می‌شود. بعلاوه جهت‌دار بودن میکروفون‌ها یکی دیگر از مواردی است که در طراحی میکروفون مورد توجه است.

معرفی انواع میکروفون: میکروفون چی بخرم؟

میکروفن‌ها انواع مختلفی دارند و کاربرد میکروفن‌ها بسته به نوع و تفاوت عملکرد آن‌ها متفاوت است. اما فقط این تولیدکننده‌های محتوا نیستند که از انواع میکروفون برای ضبط صدا استفاده می‌کنند، بلکه مجریان تلویزیونی، خوانندگان و کسانی که ایستگاه‌های رادیویی و برنامه‌های رادیویی را پخش می‌کنند هم از میکروفن‌های حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

در این متن با انواع میکروفون، انواع میکروفن کامپیوتر، انواع میکروفون خازنی، انواع میکروفون بی‌ سیم، انواع میکروفن گوشی و موبایل، میکروفن کوچک، انواع میکروفن بویا، انواع میکروفن یقه ای، انواع میکروفن ضبط صدا، انواع میکروفون دوربین مدار بسته و انواع میکروفن مخفی آشنا خواهید شد.

برای اطلاع از قیمت میکروفون و تنوع انتخاب از میان انواع میکروفن به تهران پروژکتور سری بزنید و برای خرید میکروفن مناسب اقدام کنید.

(برای خرید پروژکتور ارزان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بی‌ سیم

انواع میکروفون برای ضبط صدا

اساسا ما برای ضبط صدا به یک میکروفون صدا ضبط کن نیاز داریم که بتواند سیگنال صوتی باکیفیت را به طور دقیق ضبط کند. خرید یک میکروفن ضبط صدای حرفه ای برای هر تولیدکننده محتوا یا نوازنده و خواننده‌ای ضروری است اما همه‌ی میکروفون‌ها یکسان نیستند.

انواع مختلفی از میکروفن وجود دارد که از شناخته‌شده‌ترین آنها میکروفون‌های خازنی یا کاندنسر، میکروفون‌های داینامیک و میکروفون‌های نواری هستند. هر میکروفون ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی دارد که در مورد هرکدام از آن‌ها توضیح خواهیم داد تا برای خرید میکروفون ارزان و مناسب یا خرید میکروفن حرفه ای ضبط صدا اطلاعات بیشتری داشته باشید.

انواع میکروفون خازنی

انواع میکروفون: میکروفون داینامیک چیست؟

انواع میکروفون داینامیک برای ضبط صدای استودیویی و ضبط صداهای بلند مناسب هستند. انواع میکروفن داینامیک ساختاری بادوام و محکم دارند و می‌توانند در برابر آسیب استحکام بیشتری داشته باشند. از معایب میکروفن دینامیک این است که حساسیت صدای زیادی ندارند و برای ضبط دقیق صدای افراد خیلی مناسب نیستند.

خرید میکروفن داینامیک بیشتر برای ضبط صدای بلند کاربردی هستند. الگوی ضبط صدای میکروفن داینامیک قلبی‌شکل است. با این الگوی قلبی‌شکل میکروفن دینامیک می‌تواند صدا را از جهتی که میکروفن روبه‌روی آن قرار گرفته ضبط و صداهای اضافی اطراف و پشت میکروفن را فیلتر کند. برای همین است که خرید میکروفون داینامیک برای استفاده در استودیوها و استودیوی خانگی مناسب هستند.

از مجموعه انواع میکروفن، میکروفون داینامیک استودیو نمونه‌ای پرطرفدار برای ضبط صدا در فضای استودیو است. الگوی ضبط صدای میکروفن داینامیک قلبی شکل است و توانایی ضبط صداهایی را دارد که درست در مقابل میکروفن اجرا می‌شود.

انواع میکروفن داینامیک ساختاری بادوام و محکم دارند

کاربرد میکروفن داینامیک

خیلی از کسانی که از انواع میکروفون دینامیک برای ضبط صدا در استودیو خانگی استفاده می‌کنند، میکروفن را در قسمتی از اتاق قرار می‌دهند که انعکاس آن کم است و صدای ابزار موسیقی یا صدای خودشان را به میکروفون نمی‌گرداند.

شما می‌توانید از انواع میکروفن دینامیک بهره‌مند شوید، اما حتما باید این را در نظر داشته باشید که میکروفن‌های دینامیک به اندازه‌ی انواع میکروفن خازنی نمی‌توانند صدا را با جزئیات دقیق بازسازی کنند.

از آنجایی که میکروفن داینامیک از میان انواع میکروفن، از الگوی قلبی برای ضبط صدا پیروی می‌کند، قابلیت ضبط صداهای ظریف را ندارد، باید منبع صدا دقیقا در مقابل میکروفن داینامیک سیم دار یا بیسیم قرار بگیرد، چون صداهای اطراف کاملا فیلتر می‌شوند.

میکروفن داینامیک نمونه‌ای پرطرفدار برای ضبط صدا در فضای استودیو است

بهترین میکروفون های داینامیک

برندهای مختلفی به تولید میکروفن‌های داینامیک می‌پردازند. قیمت میکروفن داینامیک بسته به برند یا کیفیت و حرفه‌ای بودن آن می‌تواند متفاوت باشد. یک میکروفون داینامیک ارزان برای کارهای ساده ضبط صدا در خانه یا استودیو مناسب است.

با این حال برای ضبط صدای حرفه‌ای به یک میکروفون داینامیک قیمت بالاتر نیاز خواهید داشت. تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش میکروفن داینامیک، محصولات متنوع از برندهای مختلف را ارائه می‌دهد که می‌توانید برای خرید به این فروشگاه اینترنتی رجوع کنید.

برای بررسی قیمت میکروفون داینامیک شور، قیمت میکروفون داینامیک سنهایزر، قیمت میکروفون داینامیک رود و غیره می‌توانید به تهران پروژکتور رجوع کنید.

(برای خرید انواع تجهیزات صدا برداری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفن خازنی نمی‌توانند صدا را با جزئیات دقیق بازسازی کنند.

انواع میکروفون: میکروفن خازنی یا میکروفون کاندنسر چیست؟

انواع میکروفون خازنی نسبت به میکروفن‌های دینامیک یا پویا ساختار پیچیده‌تری دارند. برای همین، قیمت میکروفون‌ کاندنسر بیشتر است و به اندازه‌ای میکروفون‌های دینامیک بادوام نیست. انواع میکروفن کاندنسر نسبت به میکروفون‌های دینامیک و پویا صدای خیلی واضح‌تری را ارائه می‌کنند.

همچنین، حساسیت به صدا در انواع میکروفون خازنی از میکروفن‌های دینامیک بیشتر است که باعث می‌شود این نوع میکروفن‌ها برای ضبط صداهای نرم‌تر و صدای افراد خیلی مناسب باشند. برخلاف میکروفن‌های دینامیک، از انواع میکروفون خازنی یا میکروفون کندانسر usb نمی‌توان برای ضبط صدای هر منبعی استفاده کرد.

تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش میکروفون کاندنسر، انواع میکروفن خازنی قوی و میکروفون کاندنسر ارزان را ارائه می‌دهد. برای بررسی قیمت میکروفون خازنی پاناسونیک، میکروفون کاندنسر رود، میکروفون کاندنسر بلو، میکروفون کندانسر ماونو و غیره به این فروشگاه اینترنتی رجوع کنید.

الگوی ضبط صدا در میکروفن کندانسر

یک تفاوت دیگر که انواع میکروفون خازنی نسبت به میکروفن‌های داینامیک دارند، این است که آن‌ها به جای این‌که فقط یک الگوی ضبط صدای قلبی داشته باشند دارای چند الگو ضبط صدا هستند که باعث می‌شود کاربرد میکروفون خازنی متنوع‌ باشد.

برای مثال، علاوه‌بر الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل، میکروفن‌های خازنی دارای الگوهای صدای دوسویه و همه‌سویه هم هستند.

به‌طور کلی میکروفن‌های خازنی هم مثل میکروفون‌های دینامیک جزو انواع میکروفن استودیویی محسوب می‌شوند و با خرید میکروفون کاندنسر می‌توانید از آن هم برای ضبط صدای ابزار و هم برای ضبط صدای افراد استفاده کنید.

میکروفن‌های دینامیک یا پویا ساختار پیچیده‌تری دارند

انواع میکروفون: میکروفن استودیویی خازنی

میکروفون استودیویی خازنی دو نوع است. یکی از آن‌ها میکروفون خازنی با دیافراگم بزرگ است که می‌تواند صداهایی با فرکانس کم تا متوسط را ضبط کند. دیگری میکروفن خازنی با دیافراگم کوچک است که صداها با فرکانس کم تا متوسط را ضبط می کنند، اما می‌توانند به نقاط انتهائی فرکانس صوتی اضافه کنند. این میکروفن‌ها برای ضبط صدای ابزاری که صدای بمی ندارند، مناسب‌تر هستند.

از انواع میکروفن، خرید میکروفون استودیویی خازنی یا میکروفن استودیویی کاندنسر برای ضبط صدای بم مناسب‌تر است.

(برای انتخاب ویدئو پروژکتور به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفون خازنی با دیافراگم بزرگ است

انواع میکروفون‌: میکروفن نواری

میکروفون نواری انواع میکروفن‌هایی هستند که در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ خیلی معروف بودند. میکروفون‌های‌ نواری ساختاری آسیب‌پذیر دارند و البته قیمت میکروفن نواری هم زیاد است. میکروفن‌ نواری از نوع میکروفن‌هایی است که میزان حساسیت به صدا در آن خیلی زیاد است. برای همین، از کاربرد میکروفن نواری می‌توان به ضبط صدای افراد یا ضبط صدای تار اشاره کرد.

الگوی ضبط صدای میکروفن‌ نواری ۲ سویه است. از بین انواع میکروفن استودیویی، میکروفون‌های نواری استفاده زیادی ندارند و بیشتر افراد به سراغ خرید میکروفن خازنی یا داینامیک می‌روند.

میکروفون‌ نواری میکروفنی است که میزان حساسیت به صدای خیلی زیادی دارد. برای همین، برای ضبط صدای افراد یا ضبط صدای تار خیلی مناسب است.

(ویدئو پروژکتور جیبی همراه سفرهای کاری و تفریحی)

انواع میکروفون‌: میکروفون شات گان

میکروفون‌های شاتگان جهت‌دار هستند و صدایی که مستقیما در مقابل آنها قرار دارد را دریافت می‌کنند و در عین حال، صدایی که از جهات دیگر می‌آید را کاهش می‌دهند. میکروفن شات گان، میکروفون بسیار حساسی است و به همین دلیل برای ضبط صدا باید آن را به سمت منبع صدا نشانه گرفت. این بدان معناست که می‌توانید بدون اینکه نگران این باشید که میکروفن صداهای اضافی را ضبط کند، روی سخنان خود تمرکز کنید.

میکروفون‌های شاتگان به عنوان میکروفن صدابرداری فیلم صداها را به خوبی ضبط می‌کنند. با یک میکروفون فیلمبرداری با دسته‌ی بلند برای ضبط صدا و میکروفن فیلم طبیعی‌ترین صدا را خواهید داشت.

اگرچه میکروفن شاتگان بیشتر به عنوان میکروفون صدابرداری فیلم یا میکروفن فیلمبرداری کاربرد دارد اما از آن می‌توان برای تولید محتوا و مصاحبه نیز استفاده کرد.

برای خرید میکروفون فیلم و اطلاع از قیمت میکروفون صدابرداری فیلم می‌توانید از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بازدید کنید.

انواع میکروفون: میکروفون‌ نواری با میزان حساسیت بالا

تفاوت انواع میکروفون‌ ها

تا اینجا در خصوص انواع میکروفون‌ها توضیح دادیم. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت انواع میکروفن‌ها در چیست؟ در نگاه یک مصرف‌کننده و کسی که با ساختار و اجزای درونی میکروفن دینامیک، خازنی و نواری آشنا نیست، شاید آشکارترین تفاوت در نوع استفاده و کاربرد میکروفون‌ها باشد. همان‌طور که گفتیم، کاربرد میکروفن های داینامیک بیشتر برای ضبط صدای ابزارهای موسیقی با صدای بم و صدای بلند مناسب است.

از سوی دیگر، میکروفن‌های خازنی به صدا حساسیت بیشتری دارند. برای همین، خرید میکروفون خازنی برای ضبط صدای افراد و ابزار موسیقی که صدای نازک‌تری دارند انتخاب بهتری است. میکروفن نواری نیز نسبت به صدا خیلی حساس است و برای همین، کاربرد میکروفون نواری برای صداهای خیلی نرم مثل صدای افراد مناسب است.

هر کدام از میکروفون‌ها کاربرد خاص خود را دارند و برای خرید میکروفون ارزان و مناسب باید نیازهای خود را در نظر داشته باشید و با توجه به قیمت میکروفون و کاربرد میکروفن یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

(برای خرید پروژکتور پرتاب کوتاه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفون‌ها بر اساس تجهیزات داخلی متفاوت هستند

تفاوت میکروفون شات‌گان و مینی گان در چیست؟

از میان انواع میکروفون که در بازار وجود دارند؛ مینی‌گان و شاتگان میکروفون بسیار پرطرفدار هستند و بسته به ساختار و کاربرد عملکرد متفاوتی دارند. کاربرد میکروفن‌ مینی گان برای ضبط صدا در کلیپ‌های ویدیویی است. میکروفن‌ مینی گان ساختار فشرده‌ای دارد و می‌توان آن را مستقیماً به گوشی متصل کرد.

عملکرد و کاربرد میکروفن‌ مینی‌گان

کاربرد میکروفن‌ مینی گان به صورتی است که باید کاملاً روبه‌روی فرد یا منبع صدا قرار داده شود. همچنین، میکروفون مینی گان باید به منبع صدا به اندازه کافی نزدیک باشد و خیلی از دور نمی‌تواند صداها را ضبط کند.

خرید میکروفن مینی‌گان برای استفاده‌ی تولیدکننده‌های محتوا که با موبایل ویدیو ضبط می‌کنند، گزینه مناسبی است. مزیت این میکروفن این است که می‌تواند مستقیماً به موبایل متصل شود بدون این‌که تصویر آن در موبایل بیفتد.

از میان انواع میکروفن، خرید میکروفن مینی گان بخاطر اتصال آسان به گوشی‌های هوشمند، برای تولید کننده‌های محتوا در اینستاگرام و یوتیوب عالی است و به علاوه می‌تواند یک میکروفن حرفه ای گویندگی نیز باشد.

(برای داشتن بهترین میکروفن برای تولید محتوا مطلب مفصلی برایتان تدارک دیده‌ایم.)

میکروفن مینی گان با قابلیت اتصال آسان به گوشی‌های هوشمند

عملکرد و کاربرد میکروفن‌ شات‌ گان

میکروفون‌ شات‌ گان مانند میکروفن مینی گان باید در جهت دقیق منبع صدا قرار بگیرد تا بتواند به خوبی صداها را ضبط کند. میکروفون شاتگان به این دلیل نام‌گذاری شده که بدنه آن شبیه لوله تفنگ است. بیشتر کاربرد میکروفن شاتگان برای سخنرانی در رویدادهای زنده مثل کنفرانس‌ها و اجراهای زنده است.

میکروفون شات گان برخلاف میکروفن‌ مینی گان دستی است و معمولاً نمی‌توان آن را به دوربین یا به اسمارت فون متصل کرد، مگر این‌که مدل خاصی باشند و برای این کار طراحی شده باشد. طراحی میکروفن‌ شاتگان هم مثل میکروفون‌ مینی‌گان فشرده و کوچک نیست.

تفاوت میکروفون‌های شاتگان و مینی‌گان

می‌توان گفت که تفاوت میکروفن شات‌گان و مینی‌گان یک تفاوت چشمگیر در نوع کاربردشان است. کاربرد میکروفن‌ مینی گان بیشتر برای استفاده افراد برای ضبط صدا با موبایل مفید است که ظاهری کوچک و فشرده دارد و در تصویر و ویدئو قرار نمی‌گیرد. اما میکروفن‌های شات‌گان میکروفون‌های دستی هستند که اغلب برای ضبط صدای افراد در کنفرانس‌ها استفاده می شوند.

خرید میکروفن شات گان برای ضبط صدا در رویدادهای زنده مانند کنفرانس‌ها و اجراها مناسب است. میکروفون شات گان موبایل نیز مخصوص استفاده همراه با دستگاه‌های موبایل است که می‌توانید از آن برای تولید محتوا و یا به عنوان میکروفون گویندگی استفاده کنید.

(برای خرید بهترین میکروفن برای پادکست به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون: میکروفون شاتگان میکروفن دستی است

انواع میکروفون یقه ای

انواع میکروفون یقه ای یا میکروفن لاوالیر میکروفن‌هایی هستند که در دسته میکروفون کوچک قرار می‌گیرند و از آنها برای ضبط صدای افراد در برنامه‌ها و شوهای تلویزیونی، تئاتر و ضبط صدا در فیلم استفاده می‌شود. مزیت قابل توجه انواع میکروفن یقه ای یا میکروفون لاوالیر این است که این میکروفن‌ها کوچک هستند و در دست‌وپای افراد قرار نمی‌گیرند.

یکی از پرطرفدارترین انواع میکروفن، میکروفن یقه ای است که میکروفون کوچک و جمع‌وجور است و دست و پاگیر نخواهد بود.

میکروفون یقه ای چیست؟

میکروفن لاوالیر یا میکروفن یقه ای، یک نوع میکروفون بسیار کوچک است که مستقیما به بدن یا لباس فرد متصل می‌شود و معمولا در دو نوع میکروفن بیسیم یقه ای و میکروفن سیمی یقه ای وجود دارد.

میکروفون سیمی لاوالیر حرکت فرد را محدود می‌کند اما میکروفون بیسیم یقه ای فقط به یک فرستنده کوچک نیاز دارد که روی کمربند یا در جیب فرد قرار می‌گیرد.

میکروفون بی سیم یقه ای فیدهای صوتی را از طریق فرکانس‌های رادیویی مستقیما به گیرنده‌ای منتقل می‌کند که یک میکسر صدا می‌تواند آن را کنترل و تنظیم کند.

انواع میکروفن حرفه ای یقه ای و میکروفن یقه ای بیسیم ارزان قابل تهیه است اما بهترین گزینه‌ها صدایی مطابق با استاندارد میکروفن‌های شاتگان ضبط می‌کنند.

خرید میکروفون لاوالیر

لاوالیر میکروفون یا میکروفون ضبط صدا یقه ای معمولا در فیلمسازی و پخش استفاده می‌شود. میکروفون یقه ای بی سیم برای تولید محتوا بسیار ایده‌آل است زیرا کوچک و کم‌جا است و می‌توان آن را در نزدیکی دهان روی یقه نصب کرد.

این کار تضمین می‌کند که صدایی تمیز و شفاف در موقعیت‌های مختلف ضبط دریافت شود. شرکت‌های مختلفی به تولید میکروفن وایرلس یقه ای، میکروفون بلوتوثی یقه ای و میکروفن‌های سیمی یقه‌ای می‌پردازند.

قیمت میکروفن یقه ای بی سیم و سیمی بسته به برند و ویژگی‌های محصول متفاوت است. برای بررسی قیمت میکروفون یقه ای برای ضبط صدا و خرید میکروفون یقه ای می‌توانید به فروشگاه تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش میکروفون یقه ای رجوع کنید.

(برای انتخاب بهترین میکروفون یقه ای متن کامل و کاربردی برایتان تدارک دیده‌ایم.)

میکروفن +Rode SmartLav یک میکروفن کوچک یقه ای

انواع میکروفن: میکروفون برای کامپیوتر

انواع میکروفون کامپیوتر به میکروفن‌های گفته می‌شود که می‌توان آن‌ها را به کامپیوتر متصل کرد. آن‌ها می‌توانند میکروفون‌ هدست باشند که قابلیت پخش و ضبط صدا را دارد و یا میکروفون‌های رومیزی باشند که فقط کارکرد ضبط صدا را دارند.

یک میکروفن دیگر برای استفاده با کامپیوتر میکروفون‌ USB هستند که به پورت USB کامپیوتر متصل می‌شود. استفاده از هدست کامپیوتر با میکروفون قوی برای ضبط صدا نیز بسیار پرطرفدار است.

خرید انواع میکروفون کامپیوتر شامل میکروفن هدست، میکروفن رومیزی و میکرفون USB می‌شود که بسته به نیاز می‌توان مناسب‌ترین و سازگارترین نوع را انتخاب کرد.

برای خرید انواع میکروفون می‌توانید به تهران پروژکتور مراجعه کنید که مرجع فروش میکروفون به صورت آنلاین است.

(برای آشنایی با بهترین نمایشگر لمسی برای کلاس درس به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

در میان انواع میکروفون، میکروفون یقه ای سبک وزن و قابل حمل است

خرید انواع میکروفون مخفی: میکروفن شنود صدا

میکروفون مخفی یا میکروفون جاسوسی نوعی میکروفن است که برای ضبط صدای پنهانی و یا ضبط صدا از راه دور استفاده می‌شوند. میکروفن ضبط صدا جاسوسی انواع و اشکال مختلفی دارد و استفاده از آنها در قطعات تجهیزات جاسوسی رایج است. به طور کلی میکروفون مخفی از راه دور تخصصی‌تر است و می‌تواند برای بردهای بلندتر استفاده شود.

هدف استفاده از میکروفن جاسوسی بی سیم یا میکروفون شنود صدا، بسته به نیاز کاربر متفاون است و هدف معمولا بر انتخاب نوع میکروفن کوچک مخفی موثر است.

یکی از رایج‌ترین انواع میکروفون ضبط صدا مخفی، میکروفونی است که صدا را در یک منطقه نسبتا کوچک ضبط می‌کند اما می‌توان به راحتی آن را پنهان کرد.

خرید انواع میکروفون مخفی

شرکت Hfuear انواع میکروفون مخفی و میکروفن ریز جاسوسی تولید می‌کند و چند سالی است در این زمینه سابقه کسب کرده است. میکروفن Hfuear_Mini از انواع میکروفون کوچک جاسوسی است و می‌توان آنها را به راحتی حمل‌ونقل کرد. این میکروفون ریز جاسوسی یک حوزه مغناطیسی دارد که امکان می‌دهد میکروفن را به صندلی، تخت، میز یا دستگیره‌های فلزی در متصل کنید.

اگر به دنبال خرید میکروفون شنود کوچک هستید، برندهای مختلفی این محصولات را ارائه می‌دهند که می‌توانید با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف تهیه کنید.

(برای آشنایی با انواع پروژکتور پرتاب بلند به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون جاسوسی شبیه به کلید

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته

اکثر دوربین‌های مدار بسته دارای میکروفن تعبیه شده هستند که می‌توانند صوت را ضبط کنند. با وجود این، برخی افراد به دنبال خرید میکروفون ضبط صدا دوربین مداربسته هستند تا بتوانند صدا را با کیفیت بهتری ضبط کنند.

میکروفون‌های صوتی دوربین مدار بسته یک راه آسان برای افزودن صدا به سیستم‌های امنیتی و نظارتی هستند که در آن ضبط کننده DVR دارای ورودی صدا است. معمولا دوربین‌های مداربسته حداقل دارای یک ورودی صدا هستند.

در این بخش دو مثال از انواع میکروفن دوربین مدار بسته می‌آوریم:

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته: میکروفون ETS ML1-SF

میکروفون ETS ML1-SF یک میکروفون کوچک همه سویه با طراحی فشرده است. شما می‌توانید از میکروفن ETS ML1-SF با دوربین‌های تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط ویدئو و صدا و مانیتورهای CCTV استفاده کنید.

این میکروفون از برند ETS است که انواع میکروفن دوربین مدار بسته باکیفیت تولید می‌کند. میکروفن ETS ML1-SF دارای سیم ۶ فوتی و رابط استریوی ۳٫۵ میلی‌متری است. این میکروفن دارای پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۱۶ کیلوهرتزی است و می‌تواند تا فاصله ۲۵ فوتی صدا را ضبط کند.

میکروفون ETS ML1-SF یک میکروفون کوچک همه سویه است برای اتصال به دوربین‌های تحت شبکه، دستگاه‌های ضبط ویدئو و صدا و مانیتورهای CCTV مناسب است.

خرید انواع میکروفون دوربین مدار بسته: میکروفن ETS ML1-TRWCF

میکروفن ETS ML1-TRWCF یک میکروفن همه سویه با عملکرد عالی است. این نوع میکروفن جز انواع میکروفون خازنی است که شما می‌توانید از آن برای استفاده با دوربین‌های تحت شبکه استفاده کنید.

میکروفن ETS ML1-TRWCF دارای یک سیم ۶ فوتی است و همچنین، ۱ رابط استودیویی ۳٫۵ میلی‌متری دارد. پاسخ فرکانسی میکروفون ETS ML1-TRWCF بین ۴۰ هرتز تا ۱۷ کیلوهرتز است و حداکثر سطح فشار صدای آن می‌تواند به ۱۲۰ دسی‌بل برسد.

میکروفن ETS ML1-TRWCF یک میکروفن همه سویه با عملکرد عالی است. این نوع میکروفن جز انواع میکروفون خازنی است. خرید میکروفون ETS ML1-TRWCFبرای استفاده با دوربین‌های تحت شبکه مناسب است.

( اگر به دنبال پروژکتور پرتاب کوتاه اولترا هستید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون مخفی سبک و قابل حمل

خرید انواع میکروفون بی‌ سیم

میکروفن‌ بی‌ سیم همان‌طور که از اسمش پیداست میکروفنی است که احتیاج به سیم برای اتصال به دستگاه ندارد. خیلی از این میکروفن‌ها با فناوری بلوتوث کار می‌کنند. میکروفن‌های یقه ای نیز در نوع میکروفون بی‌ سیم موجود هستند.

قیمت میکروفون بی سیم از برندهای مختلف را می‌توانید در تهران پروژکتور بررسی کنید. برای خرید میکروفون بی سیم پیشنهاد می‌کنیم از تهران پروژکتور بازدید کنید.

میکروفون بی سیم چگونه کار میکند؟

انواع میکروفن سیم دار صدا را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کنند که از طریق کابل به سیستم صوتی ارسال می‌شود. با این حال میکروفن سیمی با تجمع زیاد سیم‌ها همراه است که می‌تواند اوضاع را در هم و پیچیده کند.

بر خلاف میکروفون سیم دار، میکروفن‌های وایرلس سیگنال‌های صوتی ایجاد شده را به سیگنال رادیویی تبدیل می‌کنند و سپس فرستنده آن را از طریق هوا به گیرنده ارسال می‌کند. گیرنده سیگنال‌های رادیویی را دوباره به سیگنال صوتی تبدیل می‌کند که سپس از طریق سیستم صوتی ارسال می‌شود.

میکروفن بیسیم بر خلاف میکروفون با سیم، نیاز به کابل را از بین می‌برد و کاربرد راحت‌تری دارد.

مزایای میکروفن بی سیم دستی

مزیت اصلی استفاده از میکروفون بیسیم موبایل یا میکروفن دستی بیسیم برای تولید محتوا یا اجرا در صحنه و غیره، آزادی حرکت، کیفیت صدای بالا و کاهش استفاده از سیم میکروفون و کابل است.

این ویژگی به کاربر امکان می‌دهد تا پویاتر و فعال‌تر بوده و ظاهر حرفه‌ای‌تری داشته باشد. خرید میکروفون دستی بیسیم برای اجرای زنده یک انتخاب ایده‌آل است.

کاربرد میکروفون بی سیم موبایل

میکروفون‌های بیسیم به طور گسترده برای صنعت سرگرمی، میکروفون استریم تلویزیونی و سخنرانی عمومی استفاده می‌شود. استفاده از میکروفن خبرنگاری بیسیم و خرید میکروفن بی سیم با برد بالا به کاربران امکان حرکت آزادانه در حین استفاده از میکروفون را می‌دهد.

خرید میکروفون بی سیم برای تولید محتوا

همانطور که گفتیم یک میکروفن بی سیم کوچک امکان آزادانه حرکت را به افراد می‌دهد و بعلاوه شلوغی کابل و سیم میکروفون‌های سیمی را ندارد. انواع میکروفن بیسیم ارزان و میکروفون حرفه ای بی سیم توسط تولیدکنندگان مختلف ارائه می‌شود.

برای بررسی قیمت میکروفون بی سیم ارزان، قیمت میکروفن بی سیم بلوتوثی و غیره می‌توانید به تهران پروژکتور رجوع کنید. این فروشگاه اینترنتی به عنوان مرکز فروش میکروفون بی سیم، محصولات باکیفیت و متنوع را با بهترین قیمت میکروفون بی سیم کوچک ارائه می‌کند.

(برای خرید بهترین  ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون پیشرفته و قابلیت نصب به تبلت و گوشی هوشمند

میکروفون بلوتوث دار

میکروفن بلوتوثی میکروفونی است که به صورت بی‌سیم از طریق اتصال بلوتوث به رایانه یا تلفن همراه متصل می‌شود. بلوتوث خود یک اتصال بی‌سیم با استفاده از فرکانس رادیویی است که دستگاه‌ها را قادر می‌سازد با هم کار کنند.

از فناوری بلوتوث در هدفون‌های بیسیم، صفحه کلید یا موس بیسیم، ساعت‌های هوشمند و غیره استفاده می‌شود. بنابراین خرید میکروفون بلوتوث راهی آسان برای اتصال میکروفن به دستگاه ضبط بدون ایجاد مشکل در اتصال سیمی است.

قیمت میکروفن بلوتوثی بسته به برند و ویژگی‌های محصول می‌تواند متفاوت باشد اما بهترین میکروفون بلوتوث دار و بهترین قیمت میکروفون بلوتوث دار را می‌توانید از تهران پروژکتور بخواهید.

نرم افزار میکروفن بلوتوثی

معمولا کاربران از نرم افزار میکروفون بلوتوثی برای ضبط صدا استفاده می‌کنند. انواع برنامه میکروفن بلوتوثی قابل دانلود کردن از سایت‌ها یا فروشگاه‌های نرم‌افزار موبایل است که می‌توانید برنامه میکروفون بلوتوثی خود را دانلود و استفاده کنید.

ماژول بلوتوث میکروفون دار

ماژول بلوتوث میکروفن دار نوعی ماژول است که صدا را از فرمت‌های مختلف را پخش می‌کند و از فرمت‌های صوتی از جمله MP3، WMA، WAV و FLAC پشتیبانی می‌کند.

این ماژول دارای ورودی صوتی بلوتوث برای اتصال گوشی هوشمند و تبلت، امکان اتصال مموری کارت و دارای اتصال USB برای اتصال فلش مموری است.

میکروفون USB چیست

میکروفون یو اس بی یک دستگاه ضبط صدا با قابلیت اتصال و پخش است که مستقیما به پورت USB رایانه متصل می‌شود و به راحتی صدا را ضبط می‌کند.

میکروفون USB دار برای استفاده در رایانه‌ی شخصی طراحی شده از فناوری Plug and Play مرتبط با پورت‌های USB استفاده می‌کند. به این ترتیب می‌توانید به سادگی یو اس بی میکروفون را به سیستم خود متصل کرده و کار ضبط را شروع کنید.

تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش میکروفون USB از برندهای مختلف فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای بررسی قیمت میکروفون USB یقه ایو خرید به این فروشگاه اینترنتی رجوع کنید.

انواع میکروفون یو اس بی

انواع مختلفی از میکروفون‌های USB وجود دارد که نه تنها از نظر قیمت و کیفیت، بلکه از نظر ویژگی‌هایی که دارند نیز متفاوت هستند. برخی از این میکروفن‌ها را می‌توان با سایر ابزارهای USB مانند هدفون، دوربین‌های رایانه شخصی و غیره نیز ادغام کرد.

یک میکروفون USB ارزان و ساده از خود میکروفون برای مکالمه تشکیل شده که دارای سیم USB برای اتصال به درگاه آن است. کیفیت ضبط صدا به کیفیت میکروفن بستگی دارد؛ بنابراین اگر کیفیت برای شما مهم است باید به دنبال خرید میکروفون USB حرفه ای باشید.

(برای آشنایی با انواع پروژکتور کلاسی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون برای دوربین مدار بسته با قدرت بالا

میکروفون مناسب برای تولید محتوا

برای کسانی که برای شبکه‌های اجتماعی مختلف تولید محتوا می‌کنند یا فیلمساز هستند، خرید میکروفن مناسب تولید محتوا بسیار مهم است. یک میکروفون حرفه ای برای تولید محتوا از جمله میکروفن گویندگی مناسب، می‌تواند صداها را شفاف، واضح و حرفه‌ای سازد در حالی که یک میکروفن بد کیفیت صدا را کم می‌کند.

اما چگونه بهترین میکروفون برای تولید محتوا را انتخاب کنیم. برای انتخاب میکروفون ارزان برای تولید محتوا سری به فروشگاه تهران پروژکتور بزنید و بهترین میکروفون‌ها را با قیمت مناسب تهیه کنید.

(برای خرید پروژکتور DLP بهترین‌ها را در وبسایت تهران پروژکتور بیابید.)

انواع میکروفون مداربسته با قابلیت ضبط صدا از فاصله دور

میکروفن تولید محتوا: 1. میکروفون پادکست

از میان تمام وسایل مورد نیاز برای تنظیم و تهیه پادکست، خرید میکروفون پادکستی خوب و باکیفیت از همه مهم‌تر است زیرا مسئول ثبت صدای شماست. اگرچه همیشه می‌توانید صدای خود را پس از ضبط ویرایش کنید اما این کار باعث افزایش کیفیت صدای ضبط شده نخواهد شد. برای انتخاب بهترین میکروفون ضبط پادکست باید معیارهای زیر را در نظر داشته باشید:

  • استفاده آسان: این بدان معناست که می‌توانید از میکروفون USB استفاده کنید که اتصال و استفاده آن راحت است.
  • کیفیت خوب: دریافت صدای خوب از میکروفن پادکست نیز بسیار مهم است.
  • مقرون به صرفه: بودجه مورد نظر برای خرید میکروفن ضبط پادکست را تعیین کنید و متناسب با آن یک محصول مناسب تهیه کنید.

برای اطلاع از قیمت میکروفون پادکست می‌توانید برندهای مختلف میکروفون در تهران پروژکتور را بررسی کنید.

میکروفون تولید محتوا: 2. میکروفون یوتیوبری

به طور کلی انتخاب میکروفن یوتیوبری کار نسبتا دشواری است. شما باید نیازهای خود را در نظر بگیرید: آیا در یک محیط کنترل شده یا غیرکنترل شده ویدئو ضبط می‌کنید؟ آیا قصد دارید پس از ضبط ویدئوی یوتیوب را ویرایش کنید یا فقط روی ضبط متمرکز هستید؟ این موارد در کنار فاکتورهای مختلف دیگر بر انتخاب بهترین میکروفون برای یوتیوب تاثیرگذار خواهد بود.

سازندگان محتوا که به دنبال میکروفون برای یوتویوب هستند، می‌توانند از انواع میکروفون‌های کاندنسر، دینامیک، شاتگان و لاوالیر برای این کار استفاده کنند.

میکروفن خوب برای تولید محتوا: 3. میکروفون استودیویی

آیا می‌دانید برای یافتن بهترین میکروفون استودیویی برای پادکست، موسیقی یا سایر محتوای خود باید به دنبال چه چیزی باشید؟ همه‌ی میکروفون‌ها کاربرد یکسان ندارند و تفاوت‌های ظریفی در فرکانس‌های صوتی مختلف برای ارائه‌ی صدای ضبط شده واضح دریافت می‌کنند. بنابراین مهم است که کدام میکروفون برای ضبط صدا در استودیو بهترین گزینه است.
در استودیو از چه میکروفونی باید استفاده کرد.

از انواع مختلف میکروفن می‌توان برای ضبط صدا استفاده کرد اما میکروفون‌های خازنی نوعی میکروفن هستند که اکثر حرفه‌ای‌ها آن را برای ضبط در محیط استودیو ترجیح می‌دهند. این میکروفون‌ها بسیار حساس هستند و صدای واضحی ارائه می‌کنند. میکروفن‌های خازنی یا کاندنسر می‌توانند یک پاسخ فرکانس وسیع را ثبت کنند؛ به این معنی که می‌توانند صداهای بلند و پایین را با دقت ضبط کنند.

این توانایی برای ضبط صداهای مختلف چیزی است که میکروفن کاندنسر را یک میکروفون حرفه ای استودیویی می‌سازد. برای بررسی قیمت میکروفون استودیویی به تهران پروژکتور رجوع کنید.

خرید میکروفن استودیو

میکروفن ضبط صدای محیطی در استودیو معمولا از انواع کاندنسر یا داینامیک انتخاب می‌شود. میکروفن حرفه ای استودیو از نوع داینامیک می‌توانند سطح صدای بالاتر را بدون اعوجاج دریافت کنند و بنابراین برای ضبط گیتار و درام انتخاب خوبی هستند.

خرید میکروفون استودیویی کاندنسر نیز برای ضبط آواز و سازهای زهی آکوستیک مناسب است زیرا دارای پاسخ فرکانسی بهتر و قابلیت بازتولید صدای سریع دارند. با استفاده از پایه میکروفن استودیویی می‌توانید این میکروفون‌ها را به صورت ثابت قرار داده و صداها را ضبط کنید.

(برای آشنایی با پروژکتور تجاری/اداری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بویا برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی

میکروفون خوب برای تولید محتوا: 4. میکروفون خوانندگی

اگر خواننده، مهندس صدا یا تهیه کننده هستید یا فقط از ضبط آواز و ساز در استودیو لذت می‌برید، به تجهیزات باکیفیتی نیاز دارید تا مطمئن شوید که بهترین صدای ممکن را ضبط می‌کنید. فرقی نمی‌کنید میکروفن خوانندگی در خانه لازم دارید یا در استودیو، در هر صورت باید در این مورد اطلاعات کافی داشته باشید.

برخی از انواع میکروفن خوانندگی برای ضبط صدای آلات موسیقی نیز مناسب هستند اما برخی دیگر صرفا صدای زنده را به خوبی ضبط می‌کنند. بنابراین باید بدانید که به چه چیزی نیاز دارید و چه استفاده‌هایی از میکروفون خواننده خواهید داشت.

نکات انتخاب و خرید میکروفون حرفه ای خوانندگی

اگر به دنبال خرید میکروفن حرفه ای برای خوانندگی هستید باید نیازهای خود را در نظر بگیرید. برای مثال، برای اجرای زنده میکروفون‌های پویا بهترین گزینه هستند در حالی که میکروفون‌های کاندنسر برای وضوح و ضبط استودیویی بهتر هستند.

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب بهترین میکروفن برای خوانندگی، در نظر گرفتن الگوی قطبی آن است. الگوی ضبط صدا مشخص می‌کند که چه مقدار از سیگنال صوتی توسط میکروفون از جهات مختلف دریافت می‌شود. اگر می‌خواهید از ضبط صداهای ناخواسته جلوگیری کنید، باید بررسی کنید که چه نوع الگوی قطبی برای شما بهتر عمل می‌کند.

بهترین میکروفون برای خوانندگی متناسب با نوع نیاز و الگوی ضبط صدا انتخاب می‌شود. فاکتورهای مختلف بر قیمت میکروفون خوانندگی تاثیر می‌گذارند که می‌توانید یک میکروفن مقرون به صرفه تهیه کنید.

(برای آشنایی با ویدئو پروژکتور کنفرانس به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بویا خوش قیمت و خوش کیفیت

بهترین میکروفن برای تولید محتوا: 5. میکروفون خبرنگاری

اگر خبرنگار هستید و برای انجام مصاحبه به یک میکروفن خبرنگاری نیاز دارید، باید به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید. در برخی موارد خرید میکروفون خبرنگاری موبایل ممکن است کافی باشد اما به طور کلی فاکتورهای مختلفی را باید در نظر بگیرید.

در ابتدا محدوده قیمت میکروفون را در نظر بگیرید. قیمت میکروفن بر اساس مارک و مدل متفاوت است. تعیین بودجه به شما کمک می‌کند انتخاب‌های خود را محدود و ساده‌تر کنید.

محیط ضبط صدا نیر بر انتخاب میکروفون خبرنگاری مناسب موثر است. اگر مصاحبه در فضای باز انجام می‌شود، برای ضبط صدای هدف و رد صدای محیطی به یک میکروفون کاردیوئید نیاز دارید. همچنین میکروفون باید ساختار محکمی داشته باشد و در شرایط آب و هوایی بد نیز کار کند.

انواع میکروفون شور باکیفیت عالی

خرید انواع میکروفون اسپیکر

میکروفون و اسپیکر دو وسیله‌ی کاربردی هستند که البته با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. به طور ساده می‌توان گفت از اسپکیر برای تولید امواج صوتی استفاده می‌شود و میکروفون انها را ضبط می‌کند. خیلی اوقات اسپیکر با میکروفن در کنار هم در یک دستگاه صوتی بکار برده می‌شوند.

میکروفون اسپیکردار بیسیم نوعی میکروفون است که از فناوری RF برای اتصال فرستنده و گیرنده استفاده می‌کند. با استفاده از این میکروفون اسپیکر دار حرفه ای می‌توان صداها را به صورت بیسیم و بدون نیاز به قطع اتصال سیم و کابل منتقل کرد. میکروفن اسپیکر برای کنفرانس‌ها، رویدادها، همایش‌ها و غیره ایده‌آل است.

قیمت میکروفن اسپیکر را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بررسی کرده و برای خرید اسپیکر میکروفن دار اقدام کنید. در خرید میکروفون اسپیکر به داشتن باتری قدرتمند دقت کنید تا بتواند پخش صدا را در طی زمانی مشخص ساپورت کند.

خرید انواع میکروفون موبایل

انواع میکروفون موبایل، میکروفن‌هایی هستند که مخصوصاً برای استفاده با دستگاه‌های اسمارت فون اندرویدی و اپل طراحی شده‌اند. این میکروفن‌ها هم می‌توانند بی‌سیم و هم باسیم باشند. بیشتر انواع میکروفن موبایل میکروفن‌های یقه ای هستند.

خرید میکروفون ارزان گوشی یا موبایل برای استفاده با دستگاه‌های گوشی‌های هوشمند اندرویدی و اپل انجام می‌شود.

میکروفن قوی برای موبایل

اگر از گوشی موبایل خود برای تولید محتوا و ضبط صدا استفاده می‌کنید، احتمالا کیفیت صدای خوبی نخواهید داشت. صدا در محتوا به ویژه در ضبط پادکست بسیار مهم است.

اگر می‌خواهید محتوایی باکیفیت و عالی داشته باشید می‌توانید از انواع میکروفون حرفه ای برای گوشی استفاده کنید. وصل میکروفن به گوشی به سادگی انجام می‌شود و می‌توانید به راحتی از انواع میکروفون موبایلی استفاده کنید.

خرید میکروفن گوشی

انتخاب و خرید میکروفون حرفه ای موبایل برای اندروید یا iOS به نیازهای کاربر بستگی دارد. اگر به دنبال میکروفون قابل اتصال به گوشی برای ضبط ویدئوهای یوتیوب یا تیک توک، ضبط پادکست و حتی پست‌های ایسنتاگرامی هستید، گزینه‌های مختلفی با قیمت‌های متفاوت وجود دارد که می‌توانید از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور تهیه کنید.

(برای آشنایی با پروژکتور فضای باز به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون سبک وزن برای تولید محتوا در فضای مجازی

میکروفون گیمینگ

هدست‌های بازی برای بیشتر مواقع عالی هستند اما برای آن دسته از گیمرهایی که می‌خواهند استریم کنند یا کیفیت صدای باورنکردنی و فوق‌العاده‌ای برای تماس گروهی داشته باشند، هیچ چیز بهتر از یک میکروفن گیمینگ حرفه ای نیست.

هدفون میکروفون دار گیمینگ برای دو کار طراحی می‌شود: تولید صدا از طریق هدفون و دریافت صدا از طریق میکروفون. میکروفن استریم اغلب باعث می‌شود کیفیت صدا بهتر از کیفیت میکروفون باشد.

با خرید میکروفن گیمینگ نیز می‌توانید تولید صدای عالی حتی با کیفیت استودیویی داشته باشید.

خرید میکروفون بازی یا گیمینگ

میکروفون‌های گیمینگ در انواع متنوع و برندهای مختلف قابل تهیه هستند. برای مثال میکروفون رومیزی گیمینگ یکی از انواع محبوب میکروفن‌های مخصوص بازی است. برای خرید میکروفن رومیزی گیمینگ و اطلاع از قیمت میکروفون گیمینگ می‌توانید به تهران پروژکتور رجوع کنید.

خرید میکروفن هدست: میکروفون هدست چیست؟

هدست میکروفن یا میکروفون هدست دارای یک اتصال سر است که امکان عملکرد هندزفری را برای کاربر فراهم می‌کند. ترکیب هدست و میکروفن آزادی حرکت قابل‌توجهی ارائه می‌دهد و به سادگی گفتار را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند.

از هدست با میکروفون قوی می‌توان برای برقراری تماس‌های تلفنی استفاده کرد در حالی که فرد می‌تواند در عین حال کارهای دیگری مانند کار با رایانه نیز انجام دهد. اغلب دانشجویان از هدفون میکروفون دار برای کلاس انلاین نیز استفاده می‌کنند.

البته انواع هدفون بدون میکروفن در بازار موجود است؛ بنابراین اگر هدفون میکروفن دار نیاز دارید باید حتما دقت کنید که هدفون با میکروفون خوب باشد و یا می‌توانید میکروفون جدا برای هدفون خود تهیه کنید.

خرید هدست میکروفون دار

میکروفون هدست معمولا همراه با هدفون استفاده می‌شود. طیف گسترده‌ای از هدست میکروفن دار در دسترس است. میکروفن هدست حرفه ای که دارای دو گوشی و یک میکروفن متصل به بازو است، معمولا از صدای استریو پشتیبانی می‌کند اما نویز را به شدت محدود می‌کند. رفع نویز میکروفون هدست باعث ضبط صدای بهتر و باکیفیت‌تری می‌شود.

هدست‌های دارای میکروفون یکپارچه را می‌توان با استفاده از فناوری بیسیم یا سیمی به دستگاه‌های دیگر متصل کرد. اتصال بی‌سیم به روش‌های مختلف انجام می‌شود اما هدست بلوتوثی میکروفون دار یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای اتصال به سایر دستگاه‌ها است. البته اگر میکروفون هدست کار نمیکنه بهتر است اتصالات را به خوبی بررسی کنید.

برای خرید بهترین میکروفون هدست و میکروفون هدفون و اطلاع از قیمت میکروفن هدست می‌توانید از تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش میکروفن هدست بازدید کنید.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون سارامونیک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون بی سیم مناسب برای تولید محتوا

هندزفری میکروفون دار

خرید یک هندزفری میکروفون قوی برای ضبط صداهای باکیفیت و شفاف ضروری است. انواع مختلفی از هندزفری با میکروفن قوی در بازار وجود دارد. این میکروفون‌ها معمولا با جک 3.5 میلی‌متری به گوشی متصل می‌شوند و دارای یک میکروفون باکیفیت هستند که با گیره به لباس وصل می‌شود و صداها را واضح ضبط می‌کند.

از هندزفری با میکروفون قوی می‌توان برای ضبط ویدئوهای آموزشی، انجام مصاحبه‌های رادیویی و تلویزیونیو غیره استفاده کرد.

میکروفون خلبانی

میکروفون‌های مورد استفاده در هواپیما (میکروفن خلبانی) معمولا از نوع میکروفن خازنی الکتریت هستند که نیازی به برق فانتوم ندارند و البته انواع مختلفی از میکروفون هدست خلبانی در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

انواع میکروفون اسپیکر باید به باتری پرقدرتی مجهز باشد

میکروفون کاراکوئه چیست

میکروفن کاراکوئه وسیله‌ای برای خواندن انواع آهنگ‌ها و آوازها است. این دستگاه‌ها معمولا قابلیت اتصال به تلویزیون یا نمایشگرهای دیگر را دارند. خواننده در میکروفون کاراکوئه آواز می‌خواند و سپس آواز همراه با صدا پخش می‌شود.

برخی از میکروفن‌های کاراکوئه دارای نمایشگر ویدئویی و شعر هستند تا خواننده آن را دنبال کند. برخی دیگر نیز مبتنی بر نرم‌افزار هستند و روی رایانه اجرا می‌شوند. در این صورت باید از میکروفن کاراکوئه USB استفاده کرد.

میکروفون آمبیانس چیست؟

میکروفون آمبیانس یا میکروفون محیطی در واقع هر نوع میکروفونی است که برای ضبط صدا در محیط تنظیم شده باشد. تکنیک‌های ضبط محیطی، میکروفون در فاصله‌ای قرار می‌گیرد که صدای اتاق (بازتاب‌ها و طنین) در سیگنال میکروفون بیشتر از صدای مستقیم منابع صدا برجسته شود.

بنابراین، میکروفون‌های محیطی دور از منبع صدا قرار می‌گیرند و به بهترین وجه در محیط‌های آکوستیک بزرگ عمل می‌کنند.

معرفی برندهای مختلف میکروفون

میکروفون boya

بویا تولیدکننده تجهیزات صوتی باکیفیت مانند میکروفن بی سیم بویا، میکروفون یقه ای بویا، میکروفن شاتگان بویا، میکروفون خازنی، لاوالیر و غیره است. این شرکت همواره تلاش می‌کند تا محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مقرون به صرفه ارائه دهد تا همه بتوانند با بودجه خود، صدایی باکیفیت با میکروفون های بویا ضبط کنند.

شرکت چینی بویا از ابتدا بر توسعه‌ی میکروفن‌های خوب برای بسیاری از زمینه‌ها و اهداف متمرکز بوده است و محصولات مختلفی برای استریمرها، ولاگرها، پادکست‌سازها و غیره در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه می‌دهد.

میکروفن بیسیم بویا برای کسانی که دائما در حرکت هستند گزینه‌ی خوبی است و میکروفون شاتگان بویا نیز برای خبرنگاران می‌تواند کاربردی باشد.

خرید میکروفن بویا

محصولات برند بویا بسیار متنوع هستند و می‌توانید انواع میکروفون بی سیم بویا، میکروفون یقه ای بی سیم بویا، میکروفون کاندنسر، لاوالیر و غیره را از این برند تهیه کنید. قیمت میکروفن بویا بسته به نوع میکروفون و کیفیت آن متفاوت است؛ با این حال می‌توانید بهترین کیفیت ضبط صدا را از این میکروفون‌ها داشته باشید.

برای خرید میکروفون بویا و اطلاع از قیمت میکروفون بویا می‌توانید به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور رجوع کنید. ضمنا نرم افزار میکروفون بویا را می‌توانید از سایت این برند یا از فروشگاه‌های دانلود نرم‌افزار دانلود و استفاده کنید.

میکروفن وایرلس بویا

بر خلاف میکروفون سیمی بویا، میکروفون وایرلس بویا آزادی حرکت بیشتری به کاربر می‌دهد. به این ترتیب افرادی که برای ضبط صدا نیاز به حرکت در محیط دارند، می‌توانند خرید میکروفون بیسیم بویا را در نظر داشته باشند. از جمله میکروفن بویا بیسیم می‌توان به سری BY-M1V اشاره کرد.

میکروفون بویا BY-M1

میکروفون بویا BY-M1 یک میکروفن یقه‌ای است که برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی با دستگاه‌های اسمارت‌فون و تبلت، دوربین‌های دیجیتالی تک لنزی بازتابی، دوربین‌های ویدئویی و غیره مناسب است.

از میکروفن یقه ای بویا مدل by-m1 می‌توان با دستگاه‌های اپل و آیفون هم استفاده کرد. در بسته‌بندی میکروفون بویا m1 یک کیسه محافظ میکروفون، یک محافظ و بادگیر، یک گیره لباس بادوام برای اتصال میکروفن به لباس، یک سیم سیم ۶ متری، یک آداپتور و یک باتری LRR44 وجود دارد.

خرید میکروفن بویا m1 برای استفاده تولیدکنندگان محتوای ویدئویی با موبایل و تبلت، دوربین‌های دیجیتالی تک لنزی بازتابی، دوربین‌های ویدئویی و غیره مناسب است.

میکروفون بویا m1 pro

میکروفن بویا By-M1 Pro یک میکروفون لاوالیر است که با گوشی‌های هوشمند، رایانه شخصی، دوربین، ضبط‌کننده‌های صوتی و سایر دستگاه‌های ضبط سازگار است. این میکروفن دارای کابل 6 متری، فوم ضدباد و گیره اتصال ارائه می‌شود. این میکروفون با کابل 6 متری می‌تواند از انتقال سیگنال پایدار پشتیبانی کند و با برای ضبط در مسافت‌های طولانی مناسب است.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون کاندنسر  به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

میکروفن Jabra Speak 710 UC شکلی دایره‌ای دارد

میکروفن جاسکو Jasco

شرکت جاسکو یک شرکت کره‌ای است که سیستم‌های صوتی را طراحی و تولید می‌کند. این شرکت از سیستم‌هایی مثل پاور آمپلی فایر، اسپیکر و انواع میکروفون جاسکو را به بازار ارائه می‌کند. از میکروفون‌های جاسکو برای اجرای زنده، خوانندگی، سخنرانی، کنفرانس، مداحی و غیره استفاده می‌شود.

خرید میکروفون جاسکو 1000

میکروفن جاسکو 1000 دارای بدنه تماما از جنس استیل است. این میکروفون سیمی است و با کابلی به طول 10 متر، امکان حرکت آزادانه روی صحنه را به کاربر می‌دهد. این محصول 400 گرم وزن دارد و از درگاه اتصال XLR پشتیبانی می‌کند.

خرید میکروفن جاسکو 2000

میکروفون جاسکو 2000 از نوع دینامیک و با الگوی ضبط صدای قلبی‌شکل است. این میکروفون نوع ارتباطش از نوع ارتباط XLR است. پاسخ فرکانسی میکروفون جاسکو مدل 2000 از بین 50 هرتز تا ۱۷ هزار هرتز متفاوت است.

بدنه میکروفون جاسکو مدل 2000 دوام و استحکام دارد و جنس بدنه آن فلزی است. شبکه توری محافظ کپسول این میکروفون از آن در برابر ضربات و آسیب‌های خارجی محافظت می‌کند.

همچنین، میکروفن جاسکو 2000 یک کلید روشن و خاموش دارد که شما وقتی‌که نمی‌خواهید از میکروفن استفاده کنید آن را خاموش می کنید.

میکروفون جاسکو 3500

میکروفن جاسکو 3500 همراه با مدل 3000 به بازار عرضه شده و یک محصول حرفه‌ای و استاندارد با کیفیت ساخت عالی است. بدنه این میکروفون به گونه‌ای طراحی شده که در برابر ضربات و آسیب‌ها مقاوم باشد و رویه‌ی مشبک فلزی کپسول میکروفن جاسکو حفاظتی همه‌جانبه ارائه می‌کند.

(با بهترین میکروفن های بویا در جهان آشنا شوید.)

انواع میکروفون موبایل برای اتصال به گوشی های اسمارت طراحی شده‌اند.

میکروفون سنهایزر Sennheiser

شرکت آلمانی سنهایزر از سال 1945 تاسیس شده و از آن زمان با استفاده از تکنولوژی و خلاقیت، محصولاتی متنوع و باکیفیت به بازار جهانی ارائه کرده است. از محصولات این برند آلمانی می‌توان به میکروفن شات گان سنهایزر، میکروفون بیسیم سنهایزر، میکروفن یقه ای سنهایزر و غیره اشاره کرد.

در صورت آسیب دیدن میکروفن، شما می‌توانید کپسول میکروفن سنهایزر را به صورت جداگانه تهیه کنید. برای خرید میکروفن بیسیم سنهایزر و سایر مدل‌های این برند به تهران پروژکتور رجوع کنید.

خرید میکروفن سنهایزر مدل e835

میکروفون سنهایزر مدل E 835 یک میکروفن کاردیوئید پویا است که صداها را به خوبی ضبط می‌کند و برای ضبط خانگی، استودیوهای نیمه حرفه‌ای و صدای زنده مناسب است.

خرید میکروفن رود Rode

شرکت رود یک شرکت استرالیایی است که به تولید انواع میکروفون، هدفون، لوازم جانبی مرتبط، رابط‌های صوتی و نرم‌افزارهای صوتی می‌پردازد. این شرکت به عنوان رهبر جهانی در زمینه‌ی تولید میکروفن شناخته می‌شود. میکروفن رود یقه ای، میکروفون بی سیم rode، میکروفن شاتگان رود و غیره از محصولات متنوع این برند است.

قیمت میکروفن رود بسته به انواع آن متفاوت است. برخی مدل‌های حرفه‌ای قیمت بالاتری دارند اما می‌توان برای خرید میکروفون رود با قیمت مناسب‌تر نیز اقدام کرد. برای اطلاع از قیمت میکروفون رود به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور سر بزنید.

میکروفون بیسیم rode

چه برای ضبط فیلم کوتاه و یا تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی به دنبال یک میکروفن باکیفیت هستید، انواع میکروفن بیسیم رود برای شما انتخاب خوبی هستند و کیفیت ضبط صدای فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند.

میکروفون بی سیم رود در مدل‌های مختلف ارائه می‌شود. برای مثال شما می‌توانید میکروفن رود وایرلس Pro، Me، میکروفون رود وایرلس گو GO، میکروفون رود گو 2 و غیره را با قیمت مناسب تهیه کنید. میکروفون بیسیم رود امکان حرکت آزادانه را به کاربر می‌دهد.

میکروفون شاتگان رود

برای ضبط صدای غنی و جهت‌دار در برنامه‌ها و کاربردهای مختلف، خرید میکروفون rode شاتگان ضروری است. این نوع میکروفون دقت ضبط بالایی دارد و جزئیات را به خوبی ثبت می‌کند. کیفیت ساخت میکروفون رود بالا است و به گونه‌ای طراحی شده که در سخت‌ترین محیط‌ها نیز به خوبی عمل می‌کند و می‌توان آن را یک میکروفون صنعتی خوب در نظر گرفت.

این میکروفن صنعتی برای تولید فیلم، پخش ورزشی، اخبار، ضبط میدانی و غیره بسیار پرطرفدار است و هر لحظه را به خوبی ثبت می‌کند. برای اطلاع از قیمت میکروفون صنعتی بویا می‌توانید به تهران پروژکتور رجوع کنید.

میکروفن یقه ای rode

میکروفون یقه ای rode برای زمانی ایده‌آل است که به آزادی حرکت نیاز است. این نوع میکروفون قابل پنهان کردن است و در عین حال کیفیت صدای خوبی ارائه می‌دهد زیرا می‌توان آن را در نزدیکی دهان نصب کرد. از میکروفون یقه ای بلوتوثی rode می‌توان برای ارائه‌ها و کنفرانس، فیلمسازی، به عنوان میکروفون بلاگری و غیره استفاده کرد.

راه اندازی میکروفون رود یقه ای نیز آسان است و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از ان استفاده کنید. قیمت میکروفون rode یقه‌ای را در فروشگاه تهران پروژکتور بررسی کرده و برای خرید اقدام کنید.

لرزه گیر میکروفن رود

اگر به فکر خرید میکروفن rode برای ضبط صدا در محیط‌های آزاد هستید، بهتر است خرید لرزه‌گیر را نیز در نظر بگیرید. پایه‌های ضربه‌گیر رود به شیوه‌ای مهندسی‌شده طراحی شده‌اند و برای طیف وسیعی از میکروفون‌ها کاربرد دارند و از ایجاد صداهای ناخواسته در ضبط جلوگیری می‌کنند که در نتیجه صدایی تمیز و خالص خواهید داشت.

(با بهترین میکروفن داینامیک  آشنا شوید.)

انواع میکروفن خازنی با الگوی ضبط صدای قلبی شکل

خرید میکروفون شور Shure

برند شور یک برند آمریکایی تولیدکننده محصولات صوتی است. این شرکت به عنوان تولیدکننده محصولات صوتی و میکروفون‌های حرفه‌ای، سیستم‌های میکروفن بی‌سیم، هدفون و غیره شناخته می‌شود.

قیمت میکروفن شور بسته به نوع میکروفون و کیفیت آن متفاوت است. از محصولات این برند می‌توان به میکروفن شور بتا 87 (میکروفن دستی)، میکروفن شور مدل sm58 (میکروفن داینامیک) و غیره اشاره کرد.

میکروفون کارول Carol

کارول یک شرکت تایوانی است که از سال 1975 فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون بیش از 45 سال است که با محصولات نوآورانه بخش بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است. انواع میکروفن کارول با بهترین کیفیت و قیمت مقرون به صرفه انتخاب خوبی برای تولیدکنندگان محتوا است.

خرید میکروفون زوم Zoom

زوم یک شرکت آمریکایی است که طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های ضبط، پردازنده، میکسر دیجیتال، میکروفون، بلندگو و تجهیزات جانبی و غیره طراحی و تولید می‌کند. فناوری نوآورانه و پیشرفته‌ی این شرکت در سراسر جهان مورد توجه تولیدکنندگان محتوا برای ساخت پادکست، ویدئوی یوتیوب یا بلاگ، فیلمسازان و غیره قرار گرفته است.

استفاده از میکروفون‌های زوم آسان است و هرکسی از آماتور گرفته تا حرفه‌ای می‌تواند آزادانه ایده‌های خلاقانه خود را در دنیای دیجیتال امروزی ارائه کند.

میکروفون زوم h5

میکروفن زوم h5 یک ضبط‌کننده صدای حرفه‌ای و گزینه‌ای عالی برای اتصال به دوربین‌های DSLR است. این میکروفون می‌تواند فایل‌ها را با فرمت MP3 و WAV ذخیره کند و سپس می‌توانید فایل‌ها را با استفاده از خروجی USB به لپ تاپ یا کامپیوتر خود منتقل کنید.

میکروفون زوم h6

میکروفن زوم h6 یکی از محبوب‌ترین رکوردرهای صدا از شرکت زوم است که با توجه به قیمت مناسب، امکانات خوبی نیز ارائه می‌دهد. این مدل میکروفون زوم کیفیت صدای بالایی ارائه می‌دهد و استفاده از آن نیز آسان است.

میکروفون زوم h8

میکروفن زوم h8 یک ضبط کننده صدای حرفه‌ای با دامنه‌ی کاربردی و متفاوت است. این دستگاه امکان ضبط همزمان شش ترک را به کاربر می‌دهد و برای صدابرداری در محیط‌های کوچک مناسب است. این میکروفون برند زوم برای فیلمسازان تازه‌کار، مستندسازان، صدابرداران و غیره یک گزینه باکیفیت و ایده‌آل است.

میکروفون زیکو Zico

گروه Zico در سال 1978 تاسیس شده و به تولید تجهیزات صوتی از جمله انواع میکروفن زیکو می‌پردازد. محصولات این برند شامل محصولات صوتی حرفه‌ای به ویژه بلندگو، میکروفون، کابل و غیره است.

میکروفون ردراگون Redragon

شرکت ردراگون در سال 1996 تاسیس شد و یکی از تولیدکنندگان برتر ماوس و صفحه کلید در چین شناخته می‌شود. این شرکت با بیش از 20 سال تجربه در تولید، محصولاتی با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

میکروفن ردراگون از کیفیت بالایی برخوردار است و در انواع مختلف عرضه می‌شود. میکروفن ردراگون مدل gm100، Gm200، GM300 سه محصول باکیفیت از این برند است.

میکروفون ردراگون gm100 یک میکروفون خازنی باکیفیت و همه جهته است که صداها را از همه جهات به طور مساوی دریافت و ضبط می‌کند

میکروفون پاورولوژی Powerology

پاورولوژی یک برند لوازم جانبی هوشمند است که فناوری پیشرفته، کالاهای برتر و طرح‌های بروز و مدرن ارائه می‌دهد. محصولات این برند از جمله میکروفون پاورلوژی به کشورهای مختلفی صادر می‌شود و از کیفیت بالایی برخوردار است.

میکروفون جی بی ال JBL

برند جی بی ال یکی از تولیدکنندگان برتر محصولات صوتی در جهان است. این برند آمریکایی در سال 1946 تاسیس شده و محصولات بسیار باکیفیتی تولید و عرضه می‌کند. این شرکت در حال حاضر به عنوان یک شعبه از شرکت هارمن کاردان وابسته به شرکت سامسونگ فعالیت می‌کند و در کشورهای مختلفی دفتر مرکزی دارد.

محصولات این برند شامل میکروفن جی بی ال، میکروفون پارتی باکس، انواع بلندگو، سیستم‌های صوتی خانگی، سیستم صوتی و میکروفون خودرو و غیره می‌شود.

میکروفون آیوا Aiwa

برند آیوا فعالیت خود را در سال 1951 با نام تجاری Aidenky Sangyo co. Ltd آغاز کرده و سپس در صال 1959 نام خود را به آیوا تغییر داد. این شرکت در زمینه تولید انواع میکروفون، محصولات صوتی و تصویری، دستگاه‌های پخش ویدئو، کاست پلیر و غیره فعالیت می‌کند.

میکروفون آهوجا Ahuja

آهوجا یک شرکت معتبر هندی تولیدکننده و صادرکننده تجهیزات سامانه صوتی عمومی و همینطور انواع میکروفون آهوجا است. این شرکت در سال 1940 تاسیس شده و در تمام سال‌های فعالیت خود در تلاش بوده محصولاتی قابل‌اعتماد و باکیفیت به بازار عرضه کند.

میکروفون آکاجی AKG

برند AKG با بیش از هفتاد سال سابقه محصولات بسیار باکیفیت و حرفه‌ای به بازار عرضه می‌کند. این شرکت یکی از پیشروترین تولیدکنندگان میکروفون، هدست و تجهیزات بیسیم با کیفیت بالا در دنیا است. AKG در سال 1947 در اتریش تاسیس شد و به سرعت به یکی از تولیدکنندگان برتر تجهیزات ضبط صدا تبدیل شد.

میکروفون کامیکا Comica

شرکت کامیکا در سال 2012 تاسیس شده و یک شرکت جامع تجهیزات صوتی از جمله انواع میکروفون است. این شرکت پس از سال‌ها تلاش و تمرکز به یکی از برندهای برتر جهان تبدیل شده و محصولات آن در سراسر دنیا به فروش می‌رسد. از جمله محصولات این برند می‌توان به میکروفون شاتگان کامیکا اشاره کرد.

میکروفون سونی

برند سونی ژاپن یکی از محبوب‌ترین برندها در سراسر دنیاست که به خاطر محصولات باکیفیت خود شناخته می‌شود. میکروفن سونی یکی از پرکاربردترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات صوتی است که از آن برای ضبط صدای حرفه‌ای استفاده می‌شود.

میکروفن پایونیر

شرکت پایونیر به عنوان تولیدکننده محصولات صوتی در سال 1938 تاسیس شد و امروزه یکی از پیشروها در زمینه‌ی تولید محصولات الکترونیکی از جمله میکروفون پخش پایونیر است.

میکروفن پخش پایونیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می‌توان بهترین کیفیت صدا را حتی در محیط‌های شلوغ دریافت کرد.

(برای آشنایی با بهترین میکروفون استودیویی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

انواع میکروفون USB برای اتصال آسان به انواع گوشی هوشمند

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه