ویدئو پروژکتور کلاسی

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 169 نتیجه

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MS550

18.200.000 تومان
تخفیف! ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX550

% 9 23.000.000 تومان 21.000.000 تومان
تخفیف! ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

% 8 24.200.000 تومان 22.200.000 تومان
تخفیف! خرید ویدئو پروژکتور BenQ MX560

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX560

% 7 24.500.000 تومان 22.900.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-E20

32.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-982W

51.800.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S05

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S05

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X27

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X27

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-965H

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-965H

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S41

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S41

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X31

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X04

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X04

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson VS250

ویدئو پروژکتور اپسون Epson VS250

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X05

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X05

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S31

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S31

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S18

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S18

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-535W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-535W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-685W

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-420

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-420

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-455Wi

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-455Wi

ناموجود

انتخاب ویدئو پروژکتور کلاسی‌ مناسب با تنوع زیاد آن‌ها، بسیار گیج کننده است. به همین منظور پنج نکته‌ی اساسی را که در هنگام خرید ویدئو پروژکتور مناسب کلاس درس بسیار مهم است در این متن برای شما آماده کرده‌ایم. اگر می‌خواهید خرید ویدئو پروژکتور کلاسی موفقیت آمیزی داشته باشید، متن راهنمای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی را از دست ندهید. فروش ویدئو پروژکتور کلاسی در فروشگاه تهران پروژکتور انجام می‌شود و می‌توانید در وبسایت تهران پروژکتور قیمت ویدئو پروژکتور کلاسی (از ارزان‌ترین‌ پروژکتور آموزشی یا پروژکتور درسی تا گرانقیمت‌ ترین‌ پروژکتور مناسب کلاس) را استعلام بگیرید.

خرید ویدئو پروژکتور مناسب کلاس درس

با پیشرفت تکنولوژی و احاطه‌‌ی آن در تمامی جنبه‌های زندگی‌، نحوه‌ی آموزش نیز کاملا تحت تأثیر قرار گرفته است. حالا که دیگر بچه‌ها هر کدام یک تبلت و گوشی هوشمند دارند، نباید انتظار داشته باشیم که نوشتن روی تخته سیاه مدرسه خیلی برایشان جذاب باشد. جای تعجب هم ندارد که که دیگر کلاس‌ها را نمی‌توان مثل قدیم‌ها، با کتاب‌ها و جزوها محدود کرد. به همین منظور برای هوشمند سازی مدرسه و یادگیری تعاملی‌، اکثر مدیران خوش فکر درصدد هستند تا کلاس‌های درس را با خرید ویدئو پروژکتور آموزشی (School classroom projector) مناسب، هوشمند سازی کنند.

این تأکید بر محتوای یادگیری بصری و چند رسانه‌ای، پروژکتور درسی را به عنوان عضوی مهم و اساسی در کلاس‌های مدرن تبدیل کرده است و فروش ویدئو پروژکتور کلاسی نیز بیش از پیش انجام می‌شود. نمایشگر بزرگ پروژکتور مناسب کلاس درس، به معلمان و اساتید کمک می‌کنند تا توجه دانش‌آموزان را با محتواهای جذاب، جلب کرده و با پویایی بالا‌یی در روند یادگیری ایجاد کنند.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

قیمت پروژکتور برای کلاس درس

پنج نکته‌ی مهم برای انتخاب ویدئو پروژکتور کلاسی

1. میزان روشنایی مورد نیاز در یک ویدئو پروژکتور کلاس درس

میزان روشنایی پروژکتور با واحد لومن Lumens اندازه گیری می‌شود. هر چقدر میزان لومن بالاتر باشد، پروژکتور روشن‌تر اشت. در کل، روشنایی بالاتر یکی از ویژگی‌های مهم در پروژکتور به حساب می‌آید. بنابراین بیشتر پروژکتورهای گران‌قیمت روشنایی بالاتری دارند. هنگام خرید ویدئو پروژکتور برای کلاس درس، بهتر است که میزان خروجی روشنایی رنگ و میزان خروجی روشنایی سفید را در نظر بگیرید. اما بطور کلی، میزان روشنایی مورد نیاز برای پروژکتور درسی یا کلاس‌های درس و اتاق‌های کنفرانس با کنترل نورپردازی، حداقل روشنایی 2.500 لومن می‌تواند مناسب باشد.

(صفحه‌ی پروژکتور تجاری را در سایت تهران پروژکتور از دست ندهید.)

اما دقت داشته باشید که در اتاق‌های روشن با پنجره‌های بزرگ بهتر است که یک ویدئو پروژکتور کلاسی با میزان روشنایی 3.500 لومن انتخاب کنید. البته اگر فضا را تاریک کرده و پنجره‌ها را با پرده‌های ضخیم بپوشانید همان میزان 2.500 لومن کفایت می‌کند.

ویدئو پروژکتور آموزشی - پروژکتور برای کلاس

2. پروژکتورهای تعاملی ایده‌آل‌ترین گزینه برای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی

این روزها پروژکتورها چیزی فراتر از دستگاه‌هایی هستند که فقط تصاویر را بر روی صفحه نمایش ارائه دهند. پروژکتورهای تعاملی یا Interactive Projectors موجود در بازار با قلم‌های تعاملی هوشمند برای حاشیه نویسی و حتی طراحی صفحات سازگاری خوبی دارند. این روش فرصت‌هایی را برای آموزش و یادگیری هیجان‌انگیز دانش آموزان ایجاد می‌کند.

(از صفحه ویدئو پروژکتور بنکیو نیز بازدید کنید.)

پروژکتورهای تعاملی یا پروژکتور کلاس هوشمند با اشغال فضای کمتر و کارایی‌های بیشتر یکی از پرطرفدارترین ابزارهای الکترونیکی آموزشی هستند. با پروژکتورها تعاملی بدون نیاز به کامپیوتر، شرایطی را فراهم می‌کنند که کاربران حتی با لمس صفحات توسط انگشتانشان بنویسند و نکات مهم را هایلایت کنند. یکی دیگر از مزیت‌های ویدئو پروژکتور کلاس هوشمند اتصال همزمان چندین رایانه شخصی، تبلت و تلفن‌ها هوشمند بصورت وایرلس است. بنابراین کاربران می‌توانند مطالب خود را به راحتی با دیگران به اشتراک گذاشته و روی آن تغییرات حاصله را سیو کنند.

(به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 4K نیز رجوع کنید.)

پروژکتور برای کلاس: ویدئو پروژکتور آموزشی

پروژکتورهای تعاملی ابزارهای قدرتمندی برای محیط‌های آموزشی هستند و فروش ویدئو پروژکتور کلاسی می‌تواند قدم بزرگی در بهبود آموزش باشد. در برخی فضاهای آموزشی زیاد پیش می‌آید که چندین نفر همزمان بخواهند بر روی صفحه نمایش حاشیه نویسی کنند، پروژکتورهای تعاملی استفاده همزمان 6 کاربر را پشتیبانی می‌کنند. در ضمن، حالت‌های پیش‌فرض در ویدئو پروژکتور کلاس هوشمند مثل انواع چارت‌ها و نمودارها برای سرعت بالا در کنفرانس‌ها و جلسات دانشگاهی بسیار کارآمد است.

(خیلی از کاربران بخاطر تفاوت قیمت میان ویدئو پروژکتور 720p و 1080p مردد هستند، پیشنهاد می‌شود که متن مربوط به تفاوت رزولوشن 720p و 1080p را بخوانید.)

قیمت پروژکتور برای کلاس درس

3. مناسب‌ترین نسبت برد (Throw Ratio) در ویدئو پروژکتور کلاسی

نسبت برد (Throw Ratio‌) به میزان فاصله‌ی بین پروژکتور و صفحه نمایش گفته می‌شود. پروژکتورها از لحاظ نرخ پرتاب Throw Ratio به سه دسته تقسیم می‌شوند. پروژکتورها با پرتاب معمولی، پروژکتورهای پرتاب کوتاه و پروژکتورهای فوق پرتاب کوتاه. هر چقدر نرخ پرتاب بالاتر باشد، باید برای داشتن تصاویر در ابعاد بزرگ، پروژکتور در فاصله‌ی بیشتری از صفحه نمایش قرار بگیرد. بنابراین برای داشتن تصاویر بزرگ با این پروژکتور به فضای بزرگی هم نیاز است. در حالیکه پروژکتورهای پرتاب کوتاه و پروژکتورهای فوق برد کوتاه Ultra Short Throw برای نمایش تصاویر بزرگ در اتاق‌های کوچک‌تر مثل کلاس‌های درس یا اتاق‌های کنفرانس ایده‌آل‌ترین هستند.

(به صفحه ویدئو پروژکتور HD نیز سری بزنید.)

پروژکتورهای پرتاب کوتاه با کمترین فاصله به پرده نمایش تصاویر را در ابعاد وسیع، با حداقل سایه‌ها و تشعشعات آزاردهنده‌ نمایش می‌دهند. معمولا پروژکتورهای پرتاب کوتاه با قرار گرفتن در فاصله‌ی کمتر از یک متر (حدود 90 سانتی متر) تا 2.5 متر، می‌توانند تصاویری به بزرگی 80 اینچ (مورب) نمایش دهند. پروژکتورهای فوق پرتاب کوتاه در اتاق‌های کوچک، با رفت و آمدهای حضار و ارائه دهنده، سایه‌ای بر روی صفحه نمایش ایجاد نمی‌شود.

(پیشنهاد می‌کنیم از صفحه ویدئو پروژکتور خانگی نیز بازدید کنید.)

مرکز فروش ویدئو پروژکتور کلاسی در تهران

4. وضعیت درگاه‌های اتصالات در عرضه ویدئو پروژکتور کلاسی

پروژکتوری خوب و کارآمد است که توانایی نمایش محتوا را از دستگاه‎های مختلف و پیشرفته داشته باشد. بنابراین باید پنل درگاهی پروژکتور کاملا مورد بررسی قرار بگیرند که نه تنها شرایط اتصال کامپیوتر و لپ‎تاپ مهیا باشد، بلکه بتوان انواع مدیا پلیر و دستگاه‌های هوشمند (موبایل‌های هوشمند) را داشته باشد.

(از صفحه‌ی پروژکتور لیزری نیز دیدن کنید.)

اگر پروژکتور کلاس درس انتخابی شما قابلیت اتصال وایرلس با کامپیوتر و دستگاه‌های هوشمند داشته باشد که دیگر فوق العاده است و از هزینه‌ی کابل‌های اضافه و دست و پاگیر نیز خلاص می‌شوید. با این اوصاف بهتر است پروژکتورهای تعاملی را انتخاب کنید که با اتصال به پخش کننده‌های blu-ray و Apple TV  محتوا را  بدون افت کیفیتی پشتیبانی کنند. به این منظور باید در پنل درگاهی پروژکتور به دنبال پورت HDMI باشید، که تضمین کننده‌ی انتقال محتوای دیجیتالی با کیفیت بالا است. البته وجود درگاه USB نیز برای نصب راحت حافظه‌ی USB خیلی کارآمد و عالی است.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور DLP نیز بازدید کنید.)

قیمت ویدئو پروژکتور کلاسی

5. خرید ویدئو پروژکتور کلاسی با منبع نوری مقاوم

یکی از موارد مهمی که در خرید پروژکتور کلاسی بسیار اهمیت دارد، انتخاب یک پروژکتور برای کلاس با منبع نوری مقاوم و ماندگار است. معمولا پروژکتورهای مبتنی بر لامپ حدود 5.000 تا 6.000 ساعت در حالت نرمال و حدود 10.000 ساعت در حالت اقتصادی یا همان اکو دوام می‌آورند.

این میزان مقاومت لامپ برای پروژکتورهای کلاسی که شاید مدت‌ها بدون استراحت روشن بمانند، رضایت بخش و مطلوب است. اما با کمی تغییرات و ارتقاء فناوری ساخت مثلا در پروژکتور پاناسونیک PT-LW376 ماندگاری لامپ تا 20.000 ساعت نیز رسیده است. نکته‌ی دیگری که باید به عنوان یک خریدار به آن توجه کنید، گارانتی معتبر است. فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور با سال‌ها سابقه، پروژکتورهای مطرح دنیا را با گارانتی معتبر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

عرضه ویدئو پروژکتور کلاسی

خرید ویدئو پروژکتور کلاسی از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

قطعا پروژکتورهای گران‌قیمت با ویژگی‌های فنی حرفه‌ای ایده‌آل‌ترین‌ها هستند. اما برای ویدئو پروژکتور آموزشی یا ویدئو پروژکتور مناسب کلاس درس باید به دنبال مدلی باشیم که دارای ویژگی‌های فنی مناسب و عمر بالای لامپ باشد. البته مساله قیمت ویدئو پروژکتور کلاسی نیز مهم است و خیلی اوقات افراد در مورد قیمت پروژکتور برای کلاس درس، سخت‌گیر هستند و ترجیح می‌دهند گزینه‌ای مقرون بصرفه تهیه کنند. عرضه ویدئو پروژکتور کلاسی با تنوع بالایی انجام می‌شود و پروژکتور کلاسی Classroom Projector را می‌توان متناسب با محتوای مورد نظر و نور پردازی محیط با پایین‌ترین میزان رزولوشن و میزان نور و حداقل قیمت انتخاب کرد.

‌ولی درباره‌ عمر بالای پروژکتور درسی، منبع نوری و نصب آسان و سریع آن‌ها باید بسیار وسواس به خرج داد.در وبسایت فروشگاه تهران پروژکتور هر آنچه را که بخواهید از پروژکتورها بدانید، فراهم است، از جمله قیمت انواع ویدئو پروژکتور کلاسی، قیمت ارزان ترین پروژکتور کلاسی و انواع لوازم جانبی مثل پایه ویدئو پروژکتور و پرده نمایش ویدئو پروژکتور!

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه