ویدئو پروژکتور خانگی

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 133 نتیجه

خرید ویدئو پروژکتور BenQ MX560

ویدئو پروژکتور بنکیو BenQ MX560

23.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X400LVe

23.500.000 تومان
تخفیف! ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

ویدئو پروژکتور اپتما Optoma W400LVe

% 6.8 قیمت اصلی 29.500.000 تومان بود.قیمت فعلی 27.500.000 تومان است.
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500B ATV

157.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

ویدئو پروژکتور اپسون Epson LS500 ATV

164.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EH-LS800B

240.000.000 تومان
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-X41

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW5650

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW5650

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W05

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W05

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U42

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U42

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W42

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W42

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW5600

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW5600

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U04

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-U04

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson Home Cinema 2100

ویدئو پروژکتور اپسون Epson Home Cinema 2100

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson Home Cinema 3100

ویدئو پروژکتور اپسون Epson Home Cinema 3100

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6600

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW6600

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW570

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW570

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7300

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EH-TW7300

ناموجود
نگاهی به ویدیو پروژکتور Epson EH-TW5300

نگاهی به ویدیو پروژکتور Epson EH-TW5300

ناموجود
ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W29

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-W29

ناموجود

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی پیشرفته با بدنه‌ی جمع و جور و قابلیت پخش تصاویر در ابعاد 300 اینچ (به بزرگی دیوار)، دل هر عشق فیلم و گیمری را برده است. محال است که عاشق گیم باشید و تا بحال تصاویر شارپ و واقعی ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k شما را مجذوب خود نکرده باشد. اگر می‌خواهید در خرید ویدئو پروژکتور سینمای خانگی سربلند بیرون بیایید، متن راهنمای خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی را از دست ندهید تا به شما بگوییم ویدئو پروژکتورِ خانگی چیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. در وبسایت تهران پروژکتور قیمت ویدئو پروژکتور خانگی (از ارزان‌ترین‌ پروژکتور خانگی تا گرانقیمت‌ ترین‌ پروژکتور خانگی) را استعلام بگیرید.

ویدئو پروژکتور خانگی چیست

اول از همه به این می‌پردازیم که ویدئو پروژکتورِ خانگی چیست. در سال‌های اخیر با روی کار آمدن کنسول‌های بازی پیشرفته، خرید ویدیو پروژکتورِ خانگی خیلی رونق گرفته است. تقریبا می‌توان گفت آرزوی هر گیمری، داشتن یک ویدئو پروژکتور گیمینگ (Gaming Projector) است. البته نه تنها گیمرها، بلکه هرکسی با تماشای مسابقه فوتبال یا فیلم بر روی پرده نمایش وسیع به وجد می‌آید.

بنابراین چه برای بازی یا برای ارتقای سینمای خانگی، می‌توانید خرید پروژکتورِ خانگی را در نظر داشته باشید. البته انتخاب، نصب و پیکربندی ویدئوپروژکتورها پیچیده‌تر است و باید به فکر صفحه نمایش هم باشید. اما اگر می‌خواهید بهترین سینمای خانگی را راه‌اندازی کنید، کمی وقت بگذارید و در مورد خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی بیشتر بخوانید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی از ارزان تا نمونه‌های بسیار گران متغیر است؛ با این حال برای داشتن یک تصویر باکیفیت لزوما نیازی به صرف هزینه‌های زیادی نیست. برای بررسی قیمت انواع ویدئو پروژکتورِ خانگی حتما از تهران پروژکتور بازدید کنید.

ویدئو پروژکتور خانگی Home Theater Projectors

راهنمای خرید پروژکتور خانگی

پیش از تصمیم برای خرید ویدیو پروژکتور خانگی باید انواع موجود را بشناسید. اگر اولین پروژکتوری که می‌بینید را تهیه کنید یا برای خرید پروژکتور صرفا قیمت ویدئو پروژکتور خانگی را در نظر بگیرید؛ احتمالا باید فقط خوش‌شانس باشید که مدل آن مناسب فضای شما باشد. بنابراین برای اطمینان از دریافت پروژکتوری مناسب، بهتر است با 0 تا 100 خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی آشنا شوید.

برخی از ویژگی‌های مهم در خرید پروژکتور خانگی شامل نوع پرتاب، چیپست یا تراشه، منبع نور، روشنایی، رزولوشن اصلی، نسبت تصویر، کیفیت تصویر، اتصالات دستگاه و هم‌ترازی می‌شود. پیش از خرید پروژکتور خانگی باید تمام این ویژگی‌ها را در نظر بگیرید.

یک پروژکتور خانگی نمی‌تواند برای شرایط محیطی مختلف مناسب باشد و انتخاب پروژکتور مناسب به اتاق و استفاده مورد نظر بستگی دارد.

نکات خرید ویدئو پروژکتورِ سینمای خانگی: 1. نوع پرتاب

پروژکتورهای خانگی بر اساس ویژگی‌ها و مشخصات مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند اما یکی از اصلی‌ترین مشخصات ویدئو پروژکتورِ خانگی نوع پرتاب آن‌ها است. فاصله پرتاب یک ویژگی ضروری و مهم برای پروژکتور است که به شما می‌گوید دستگاه چقدر باید از صفحه نمایش دور باشد. بنابراین چیدمان اتاق نوع پروژکتور مناسب را تعیین می‌کند. سه نوع اصلی پرتاب پروژکتور وجود دارد که در ادامه معرفی می‌کنیم.

خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی پرتاب استاندارد یا معمولی

این پروژکتور سنتی با نسبت پرتاب معمولی 1.5:1 تا 2:1 است و معمولا لنز و نسبت پرتاب ثابتی دارد اما برخی از آنها نیز بدون لنز ارائه می‌شوند. بنابراین می‌توانید یک ویدئو پروژکتورِ خانگی با کیفیت با بهترین نسبت پرتاب برای اتاق خود انتخاب کنید. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی را در تهران پروژکتور بررسی کنید.

خرید ویدئو پروژکتورهای خانگی پرتاب کوتاه

این نوع پروژکتورها نسبت پرتاب کمتری دارند (در حدود 0.38:1 تا 1.4:1) و اغلب در محیط‌های تجاری برای ارائه استفاده می‌شوند. با این حال اگر به دلیل محدودیت فضا می‌خواهید ویدئو پروژکتور را نزدیک به صفحه نمایش نصب کنید، پروژکتورهای پرتاب کوتاه نیز می‌توانند به عنوان ویدئو پروژکتور سینمای خانگی گزینه مناسبی باشند. بهترین قیمت ویدئو پروژکتور خانگی را می‌توانید در تهران پروژکتور مشاهده کنید.

خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی پرتاب فوق‌العاده کوتاه

این نوع از پروژکتورها امروزه بسیار محبوب هستند زیرا نصب راحتی دارند و با نسبت پرتاب کمتر از 0.37:1، می‌توانید پروژکتور را درست در زیر پرده نمایش قرار دهید و از فاصله بسیار کمی، تصویری بزرگ را پخش کنید. بهترین مدل‌ها تصاویر بسیار خوبی را حتی در اتاق‌هایی با نور محیطی زیاد ارائه می‌دهند و به همین خاطر ویدئو پروژکتورِ خانگی اولترا شورت ترو می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای انواع تلویزیون باشد.

نکات خرید ویدئو پروژکتور خانگی حرفه ای: 2. چیپست یا تراشه

چیپست یا تراشه یک پروژکتور فناوری تولید تصویر آن است. پروژکتورهای سینمای خانگی مدرن از سه نوع اصلی تراشه استفاده می‌کنند که شامل LCD، DLP و LCoS می‌شود. اگرچه ممکن است هنگام بررسی پروژکتورهای خانگی با فناوری‌های دیگر نیز روبرو شوید، اما همگی زیر مجموعه‌هایی از این سه دسته اصلی هستند. در ادامه به معرفی انواع تراشه در ساخت پروژکتور خانگی می‌پردازیم.

پروژکتورهای LCD یا نمایشگرهای کریستال مایع

ویدئو پروژکتورِ خانگی ال سی دی دارای یک پنل کریستال مایع مجزا برای هر رنگ اصلی (قرمز، سبز و آبی) است و هر پنل تصویری جداگانه ایجاد می‌کند که قبل از ورود به لنز با هم ترکیب می‌شوند. رنگ کریستال‌های مایع توسط یک بار الکتریکی تغییر می‌کند و اجازه می‌دهد نور کم و بیش از هر کریستال عبور کند.

یکی از متداول‌ترین تکنولوژی‌های LCD برای پروژکتورهای دیجتال، فناوری 3LCD است که ابتدا توسط شرکت اپسون معرفی شد و امروزه اکثر برندهای معروف از آن استفاده می‌کنند. یک پروژکتور خانگی 3LCD نور سفید را با استفاده از یک فیلتر دو رنگ پیش از ارسال به پنل LCD به سه رنگ اصلی تقسیم می‌کند.

اگر به فکر خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی ارزان هستید، می‌توانید پروژکتورهای LCD را در نظر داشته باشید. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی را در وبسایت تهران پروژکتور بررسی کرده و برای خرید مطمئن اقدام کنید.

مزایای پروژکتورهای LCD

 • ارزش بالا
 • مصرف انرژی کم
 • بدون اثر رنگین‌کمانی در جایی که جداسازی رنگ‌ها قابل مشاهده است.
 • خروجی نور رنگی بالا
 • نسبت کنتراست و سطوح مشکی خوب
 • زمان پاسخ کم و مناسب برای بازی

معایب پروژکتورهای LCD

 • جلوه‌ی پیکسل‌سازی که باعث می‌شود بتوانید خطوط بین پیکسل‌ها را از نزدیک ببینید. این اثر با تصاویر دارای وضوح بالاتر و در مدل‌های جدید کمتر می‌شود.
 • بی‌کیفیت شدن تصاویر در طول زمان به دلیل تاثیر گرما بر پنل‌های LCD. این مشکل در مدل‌های جدید کمتر است. مستعد تجمع گرد و غبار که نیاز به نگهداری منظم دارد.

پروژکتورهای DLP یا پردازش نور دیجیتال

ویدئو پروژکتورِ خانگی دی ال پی تصاویر را با استفاده از آینه و چرخ‌رنگ ایجاد می‌کند. با این حال برخی از مدل‌ها برای ایجاد رنگ‌های اصلی، چرخ‌رنگ را با LED یا لیزر جایگزین می‌کنند. یک پروژکتور DLP دارای یک تراشه‌ی DMD با ماتریسی از آینه‌های کوچک است که هر یک برای یک یا چند پیکسل تصویر، وضوح تصویر را مشخص می‌کنند (720*1280، 1080*1920 یا 4K و غیره). با این حال، می‌توان ویدئو پروژکتورِ خانگی با تراشه‌های DMP متفاوت تهیه کرد.

بهترین قیمت ویدئو پروژکتور خانگی را در سایت تهران پروژکتور بررسی کرده و برای خرید اقدام کنید.

پروژکتور DLP تک تراشه

در این نوع پروژکتور خانگی رنگ‌ها با استفاده از چرخ‌رنگ در جلوی یک لامپ سفید ایجاد می‌شوند. مدل‌های جدیدتر از LED یا لیزر برای ساختن رنگ‌های اصلی استفاده می‌کنند. پروژکتورهای تک تراشه‌ی DLP در دسته ویدئو پروژکتور ارزان قیمت خانگی قرار می‌گیرند.

پروژکتور DLP سه تراشه

پروژکتوهای سه تراشه‌ای DLP رنگ‌ها را با استفاده از یک منشور برای تقسیم نور لامپ به قرمز، سبز و آبی ایجاد می‌کنند. سپس هر رنگ اصلی به تراشه‌ی DMD خود می‌رود که قبل از ورود به لنز دوباره با هم ترکیب می‌شوند. این نوع از پروژکتور خانگی نسبت به پروژکتورهای تک تراشه می‌تواند رنگ‌های بیشتری ایجاد کند با این حال قیمت ویدئو پروژکتور خانگی سه تراشه‌ی DLP بیشتر است.

مزایای ویدئو پروژکتورِ خانگی DLP

 • محبوب‌ترین فناوری پروژکتور
 • خروجی نور عالی
 • رنگ‌های فوق‌العاده زنده
 • کاهش تاری حرکتی

معایب ویدئو پروژکتورِ خانگی DLP

 • مدل‌های تک‌تراشه دارای چرخ‌رنگ ممکن است با اثر رنگین‌کمانی همراه باشند.
 • برای نسبت کنتراست و سطوح رنگی مشکی بهترین گزینه نیست.

پروژکتورهای LCoS یا کریستال مایع روی سیلیکون

پروژکتورهای LCoS از ترکیبی از فناوری‌های LCD و DLP استفاده می‌کنند. در این نوع پروژکتور خانگی، نور سفید با استفاده از یک فیلتر دو رنگ به سه رنگ اصلی تقسیم می‌شود و سپس به سه تراشه‌ی LCoS جداگانه ارسال می‌شود. هر تراشه دارای ماتریسی از کریستال‌های مایع مانند LCD و یک لایه‌ی بازتابنده نازک از سیلیکون یا کوارتز، مانند DLP است.

جریان الکتریکی کریستال‌ها را تغییر می‌دهد تا رنگ‌های مختلفی ایجاد کنند که از لایه‌ی سیلیکونی منعکس می‌شود و سپس قبل از عبور از لنز با هم ترکیب می‌شوند. اگرچه این نوع پروژکتورها چندان رایج نیستند اما تصویری بسیار باکیفیت تولید می‌کنند و البته قیمت ویدئو پروژکتور خانگی LCoS نسبت به سایر مدل‌ها بالاتر است.

اگر کیفیت تصویر برای شما اهمیت زیادی دارد، خرید پروژکتور خانگی بهترین گزینه است. برای بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی و خرید بهترین محصول حتما از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بازدید کنید.

مزایای پروژکتورهای LCoS

 • نسبت کنتراست عالی و سطوح رنگ مشکی خوب
 • نمایش تصاویری بسیار باکیفیت و طبیعی
 • زمان پاسخدهی خوب برای بازی
 • بدون اثر رنگین‌کمانی

معایب پروژکتورهای LCoS

 • قیمت بسیار بالا
 • مستعد تجمع گرد و غبار که باعث کاهش کیفیت تصاویر در طول زمان می‌شود
 • نیاز به تمیز کردن منظم فیلترهای گرد و غبار
 • فاقد گزینه‌های متعدد برای وضوح پایین‌تر
 • وزن بالا و نامناسب برای حمل و نقل

ویدئو پروژکتور خانگی چیست

نکات مهم خرید ویدئو پروژکتور خانگی: 3. منبع نور

فناوری اصلی دیگر که در خرید پروژکتور خانگی باید به آن توجه کرد، منبع نور است. نوع منبع نور مورد استفاده همچنین بر قیمت ویدئو پروژکتور خانگی نیز تاثیرگذار است. پروژکتورهای LCD، DLP و LCoS را می‌توان با منابع نوری مختلف تهیه کرد که عمدتا منبع نور آنها لامپ، LED یا لیزر هستند. در ادامه بیشتر در خصوص انها صحبت خواهیم کرد.

منبع نور لامپ در ویدئو پروژکتورِ خانگی

استفاده از لامپ روشی سنتی تولید نور برای پروژکتورها است. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی با منبع نور لامپ معمولا ارزان‌تر از سایر گزینه‌های موجود در بازار است و البته اگر به دنبال خرید پروژکتور خانگی با استفاده گاه به گاه هستید، این نوع پروژکتورها گزینه‌ی ایده‌آلی هستند. این بدان خاطر است که هر لامپ طول عمری محدودی دارد تا روشنایی و دقت رنگ خود را از دست بدهد که این مدت زمان معمولا بین 3000 تا 5000 ساعت است.

این بدان معناست که باید برای تعویض لامپ هزینه کنید و هر چه از پروژکتور بیشتر استفاده کنید، هزینه‌ی آن بیشتر خواهد بود. بعلاوه لامپ‌ها بسیار داغ می‌شوند و با مصرف بالای انرژی همراه هستند. با این حال، با تعویض لامپ پروژکتور دوباره طول عمر آن را افزایش می‌دهید.

منبع نور ال ای دی (LED) در ویدئو پروژکتورِ خانگی

یکی دیگر از منابع نور در پروژکتور خانگی و سایر پروژکتورها، منبع نور LED است. LED یک روش مقرون‌به‌صرفه برای تولید تصاویر است و پروژکتورهای LED معمولا ارزان قیمت بوده و مصرف برق کمتری نیز دارند. این پروژکتورها سریعا روشن می‌شوند و به دلیل عدم نیاز به لامپ، معمولا اندازه‌ی کوچکتر و نصب راحت‌تری دارند.

نکته‌ی منفی در مورد پروژکتورهای LED این است که این پروژکتورها بهترین تصویر را تولید نمی‌کنند و خروجی لومن بالایی ندارند. بنابراین گزینه‌ی خوبی برای اتاق‌های روشن و پرنور نیستند.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ال ای دی مناست است و این نوع پروژکتور معمولا در مدل‌های کوچک و قابل‌حمل تولید می‌شود و بنابراین اگر به دنبال خرید انواع ویدئو پروژکتورِ خانگی و جیبی هستید، می‌توانید خرید پروژکتور خانگی LED را در نظر داشته باشید.

منبع نور لیزری در ویدئو پروژکتورِ خانگی

استفاده از لیزر برای روشن کردن پروژکتور، روشی مدرن برای ایجاد پرتوهایی با کیفیت بالا است. همه‌ی برندهای پیشرو، پروژکتورهای لیزری تولید می‌کنند زیرا نسبت به پروژکتورهای لامپی سنتی با مزایای زیادی همراه است. بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی لیزری می‌توانند تصاویری بسیار روشن و باکیفیت و با رنگ و کنتراست عالی نمایش دهند که در طول زمان نیز کیفیت آن کم نمی‌شود و بعلاوه مصرف انرژی پایین‌تری نیز دارد.

لازم به ذکر است درحالی که لامپ‌های پروژکتورها هر 5000 ساعت نیاز به تعویض دارد، یک ویدئو پروژکتورِ خانگی لیزری می‌تواند بیش از 20000 ساعت دوام بیاورد و نیازی به تعویض منبع نور یا تعمیر و نگهداری ندارد. همین مساله قیمت ویدئو پروژکتور خانگی لیزری را به صرفه می‌سازد.

خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی و ماندگاری منبع نوری

مهم‌ترین بخش ویدئو پروژکتور منبع نوری است و باید در زمان خرید ویدئو پروژکتور خیلی به آن دقت کرد. در پروژکتورهای LCD و DLP بطور معمول از لامپ‌هایی با طول عمر 2.000 تا 4.000 ساعت بکار می‌رود. این میزان در واقع به نیمه عمر لامپ اشاره دارد، یعنی با گذراندن این زمان، لامپ پروژکتور کار می‌کند اما نه به روشنایی روز اول و کم کم روشنایی خود را از دست می‌دهد و باید برای تعویض آن اقدام کرد.

یکی از موارد مهم در خرید پروژکتور، بالا بودن عمر لامپ است. هر چقدر عمر لامپ بیشتر باشد، هزینه‌ی نگهداری پروژکتور به حداقل می‌رسد. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی باکیفیت را در تهران پروژکتور بررسی کنید.

افزایش عمر لامپ ویدئو پروژکتورِ خانگی

دقت داشته باشید که ضمانت‌نامه لامپ از زمان خرید آن آغاز می‌شود، نه از زمان استفاده. اگر لامپ خراب باشد، حدودا بیش از 4 الی 10 ساعت دوام نمی‌آورد. اما در مورد پروژکتورهای تجاری و پروژکتورهای آموزشی که امکان دارد در هر روز هفته تا ساعت‌ها بی‌وقفه روشن بمانند، چالش برانگیز است. البته فراموش نکنید که تمیز کردن منظم فیلتر و فعال کردن حالت‌های Eco در افزایش عمر لامپ تأثیرگذار است.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی نسبت به نوع منبع نوری و نوع چیپ به کار رفته در آن متفاوت است. برای استعلام قیمت پروژکتورها به وبسایت تهران پروژکتور مراجعه کنید.

قیمت پروژکتور خانگی

نکات خرید پروژکتور سینما خانگی: 4. روشنایی (لومن)

یکی از مهم‌ترین ویژگی های ویدئو پروژکتورِ خانگی، روشنایی آن است که معنولا با انسی لومن اندازه‌گیری می‌شود و شدت نور یک پروژکتور را مشخص می‌کند. این ویژگی برای انتخاب مناسب ترین ویدئو پروژکتورِ خانگی بسیار مهم است زیرا میزان روشنایی از اهمیت زیادی برخوردار است و برای مثال ممکن است نتوانید در اتاق‌هایی با نور محیطی بیشتر یا در شرایطی که پروژکتور از صفحه نمایش دور است، تصویر را به خوبی مشاهده کنید.

اگر بر نور محیطی اتاق منترل دارید، می‌توانید یک پروژکتور با خروجی نور کمتر بخرید اما اگر نمی‌توانید نور اتاق را کنترل کنید، باید پروژکتوری بخرید که در همه شرایط خوب به نظر برسد. برای خرید و بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی مناسب به تهران پروژکتور سر بزنید.

اندازه‌گیری نور خروجی ویدئو پروژکتورِ خانگی

دو روش برای اندازه‌گیری خروجی نور پروژکتور خانگی وجود دارد:

 • خروجی نور سفید: اندازه‌گیری میزان روشنایی نور سفید پروژکتور بدون توجه به نور رنگی
 • خروجی نور رنگی: اندازه‌گیری میزان روشنایی نور قرمز، زرد و آبی پروژکتور که هر چه عدد بالاتر باشد، رنگ‌ها زنده‌تر هستند.

در حالت ایده‌آل یک پروژکتور خروجی روشنایی سفید و رنگی مشابهی دارد اما اگر سطح نور رنگی کمتر از نور سفید باشد، تصاویر بی‌کیفیت و کسل‌کننده به نظر می‌رسند. البته بسیاری از پروژکتورها اندازه‌گیری روشنایی سفید و رنگی جداگانه‌ای ارائه نمی‌دهند و بنابراین بهترین گزینه مقایسه خروجی انسی لومن پروژکتور است که شدت نور واقعی را اندازه‌گیری می‌کند.

روشنایی ویدئو پروژکتور خانگی چند انسی لومن است؟

در کل، روشنایی ویدیو پروژکتور خانگی (پروژکتور سینمای خانگی) باید در محدوده‌ی بین 2.000 تا 2.500 انسی لومن باشد. این میزان روشنایی برای فضای تاریک سینمایی فوق‌العاده است. البته این میزان روشنایی از پس نورپردازی بالای سالن خانه یا نور شدید خورشید بر نمی‌آید و مطمئنا کسی هم در این شرایط  مایل به تماشای فیلم و بازی کردن نیست! البته متناسب با نوع تکنولوژی (تفاوت تکنولوژی 3LCD و DLP) تولید رنگ و عمق سیاهی نیز در کنار میزان روشنایی در کیفیت تصویر تأثیرگذار هستند.

بهترین ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی باید روشنایی کافی داشته باشد تا بتوان از آن در شرایط ایده‌آل بهترین تصویر را دریافت کرد. تهران پروژکتور به عنوان نمایندگی فروش ویدئو پروژکتورِ خانگی بهترین محصولات را با بهترین قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ارائه می‌دهد.

خرید ویدیو پروژکتور خانگی مناسب، مطابق با نور پردازی خانه

اگر قرار است اتاقی با نورهای کنترل شده و کم رفت و آمد سینمای دنج اختصاصی شما باشد، یک ویدئو پروژکتور جیبی با میزان روشنایی 1.000 تا 2.000 لومن و قیمت مقرون بصرفه انتخاب مناسبی است. اما اگر سالن پذیرایی با پنجره‌های بزرگ و نورپردازی بالا، محل سینمای خانوادگی شماست، ویدیو پروژکتور خانگی (پروژکتور سینمای خانگی) با میزان روشنایی 2.500 به بالا را باید انتخاب کنید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی متناسب با قدرت و عمر منبع نوری در نمایش تصاویر متغیر است. هر چقدر منبع نوری قدرتمندتر باشد، برای خرید ویدئو پروژکتور سینمای خانگی باید بیشتر هزینه کنید. برای بررسی قیمت پروژکتورهای خانگی به تهران پروژکتور رجوع کنید که به عنوان نمایندگی فروش پروژکتور خانگی فعالیت می‌کند.

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور خانگی

نکات مهم ویدئو پروژکتورهای خانگی: 5. رزولوشن اصلی

رزولوشن اصلی یک پروژکتور تعیین می‌کند که در هنگام پخش تصویر، چند پیکسل نمایش داده می‌شود. تصویری که هنگام تماشای یک فیلم می‌بینید از هزاران پیکسل ساخته شده و میزان پیکسل‌ها تعیین می‌کند که تصویر چقدر واضح باشد. هر چه پیکسل‌ها بیشتر باشد، حتی اگر جلوی پرده نمایش بنشینید، تصاویر بسیار واضحی می‌بینید. اما با پیکسل کمتر، وضوح تصاویر کمتر می‌شود و می‌توان پیکسل‌های جداگانه را دید.

رایج‌ترین رزولوشن‌های پشتیبانی‌شده توسط پروژکتورها شامل موارد زیر می‌شود:

 • رزولوشن 720 پیکسل (720*1280) – با نام HD
 • رزولوشن 1080 پیکسل (1080*1920) – با نام Full HD
 • رزولوشن 2160 پیکسل (2160*3840) – با نام 4K یا اولترا اچ دی
 • رزولوشن 4320 پیکسل (4320*7680) – با نام 8K یا اولترا اچ دی 8K

لازم به ذکر است تنها زمانی بهترین تصویر را دریافت خواهید کرد که وضوح اصلی محتوا با وضوح اصلی پروژکتور منطبق باشد. بنابراین لازم است فاکتوررزولوشن را در خرید و بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی در نظر داشته باشید.

ویدئو پروژکتور خانگی با رزولوشن XGA

با پیشرفت سریع پروژکتورها و چیپ‌های مدرن، میزان رزولوشن در پروژکتورها مخصوصا، ویدئو پروژکتور سینمای خانگی و پروژکتور بازی در حال تغییر است. تا دو سه سال پیش پروژکتور خانگی با رزولوشن XGA جزء رایج‌ترین‌ها بودند، اما با روی کار آمدن ویدیو پروژکتور خانگی HDو ویدئو پروژکتورِ خانگی فول اچ دی و همینطور ویدئو پروژکتورِ خانگی فور کی و حتی 8K، نمی‌توان کیفیت تصاویر پروژکتورها را به رزولوشن خاصی محدود کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید روز افزون فیلم‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف مطابق با محتوای FULL HD و 4K، انتخاب پروژکتور خانگی با رزولوشن مناسب اهمیت زیادی دارد.

ویدیو پروژکتور خانگی اچ دی

ویدئو پروژکتورها از نظر کیفیت تصویر با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال رزولوشن یکی از نکات مهم انتخاب و خرید پروژکتور خانگی است که بر قیمت ویدئو پروژکتور خانگی نیز تاثیر می‌گذارد. اگر قصد خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی برای تماشای فیلم دارید، مطمئن شوید که ویدئو پروژکتورِ خانگی Full hd با رزولوشن 1080*1920 تهیه می‌کنید. دیتا پروژکتورها معمولا ارزان‌تر هستند زیرا با رزولوشن 600*800 یا 768*1024 ارائه می‌شوند و نمی‌توانند محتوای بلو-ری نمایش دهند.

اگر ویدئو پروژکتور 4K می‌خواهید باید هزینه‌ی بیشتری پرداخت کنید زیرا قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی 4K نسبت به ویدئو پروژکتورِ خانگی Full hd بیشتر است.

برای خرید بهترین ویدئو پروژکتور خانگی  Full HD و همینطور تلویزیون ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k حتما به تهران پروژکتور سر بزنید. بعلاوه انواع ویدئو پروژکتور خانگی فول اچ دی با قیمت مناسب نیز در دسترس است.

(ما در وبلاگ تهران پروژکتور خیلی مفصل درمورد مفهوم رزولوشن در پروژکتور Resolution توضیح داده‌ایم.)

ویدئو پروژکتور سینمای خانگی

نکات خرید اینترنتی ویدئو پروژکتور خانگی : 6. نسبت تصویر

نسبت تصویر شکل تصویر را مشخص می‌کند و به صورت یک نسبت بیان می‌شود. پروژکتورهای مدرن چند انتخاب برای نسبت تصویر دارند که برای نمایش تصویر روی یک صفحه خاص ضروری است. تصمیم شما فقط در مورد اندازه تصویر نیست. شکل تصویر بعلاوه مشخص می‌کند که پروژکتور را کجا قرار دهید، نمایش محتوا چگونه خواهد بود و به چه پرده نمایشی نیاز دارید. رایج‌ترین نسبت تصویر برای پروژکتورهای خانگی و سایر انواع پروژکتور به صورت زیر است:

 • نسبت تصویر 21:9
 • نسبت تصویر 16:10
 • نسبت تصویر 16:9
 • نسبت تصویر 4:3

دو نسبت تصویر 16:9 و 4:3 مانند تلویزیون هستند. 4:3 یک نسبت تصویر قدیمی است که امروزه دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. 16:9 نیز یک نسبت تصویر استاندارد برای تلویزیون‌ها و پروژکتورهای مدرن است و می‌توان آن را بهترین نسبت تصویر برای انواع پروژکتور خانگی دانست.

نکات خرید آنلاین ویدئو پروژکتور خانگی : 7. کیفیت تصویر

برای ارزیابی کیفیت تصویر یک پروژکتور خانگی یا سایر انواع پروژکتورها باید سه ویژگی HDR، محدوده رنگ و نسبت کنتراست را در نظر بگیرید. این سه عامل با هم ترکیب می‌شوند تا تصویری عالی ارائه دهند. در ادامه در خصوص هر کدام از این فاکتورها به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

کیفیت تصویر HDR

HDR مخفف عبارت High Dynamic Range است و یک پیشرفت جدید است که تصاویری بسیار واقعی ایجاد می‌کند. مشخصات 4K Ultra HD شامل استانداردهایی برای وضوح صفحه نمایش، نرخ فریم، نمونه‌برداری رنگی و طیف رنگی است. بنابراین یک پروژکتور 4K HDR باید به سطوح روشنایی بالا برسد و از طیف وسیعی از رنگ‌ها پشتیبانی کند و کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای ارائه دهد.

فقط پروژکتورهای 4K از HDR پشتیبانی می‌کنند بنابراین اگر کیفیت HDR می‌خواهید، خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k را در نظر داشته باشید. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی 4k را در فروشگاه آنلاین تهران پروژکتور بررسی کنید.

محدوده رنگی در قیمت ویدئو پروژکتور خانگی

طیف رنگی شامل تعداد رنگ‌های مختلفی می‌شود که یک دستگاه می‌تواند نمایش دهد. استانداردهای رنگ در طول سالها بسیار تغییر کرده است و دستگاه‌های جدید می‌توانند رنگ‌های بیشتری را برای تصاویر واقعی‌تر نمایش دهند. به طور کلی پروژکتورهای 4K می‌توانند رنگ‌های بسیار بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر 1080 پیکسلی نمایش دهند.

برای تماشای رنگ‌های زنده‌تر می‌توانید خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی 4K را در نظر بگیرید. برای بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی 4k و خرید بهترین ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k به تهران پروژکتور رجوع کنید.

نسبت کنتراست در قیمت ویدئو پروژکتور خانگی

نسبت کنتراست تفاوت بین روشن‌ترین (سفید) و تیره‌ترین (سیاه) سیگنال‌های رنگی است که یک پروژکتور تولید می‌کند. کنتراست پروژکتور خانگی به صورت نسبت بیان می‌شود و نشان می‌دهد رنگ سفید چند برابر روشن‌تر از سطح سیاه است. برای مثال نسبت کنتراست 5000:1 به این معنی است که رنگ سفید 5000 برابر روشن‌تر از سیاه است.

هر چه نسبت کنتراست بالاتر باشد، به این معنا است که رنگ‌های سیاه، تیره‌تر و سفیدها سفیدتر هستند و در نتیجه تصویری خواهید داشت که با جزئیات بیشتری قابل مشاهده است.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی 4K

نکات خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی: 8. اتصالات پروژکتور

پیش از خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی باید نحوه اتصال آن به سیستم خود را نیز در نظر بگیرید. دستگاه‌های معمولی که ممکن ست بخواهید آنها را به پروژکتور سینمای خانگی خود متصل کنید شامل کنسول بازی، پخش‌کننده بلو-ری، پخش‌کننده DVD، تلویزیون دیجیتال و غیره می‌شود. در نظر گرفتن دستگاه‌هایی که می‌خواهید به پروژکتور سینمای خانگی متصل کنید باعث می‌شود نحوه سیم‌کشی و اتصالات را نیز در نظر بگیرید.

اکثر دستگاه‌های مدرن از پورت HDMI برای ارسال تصاویر و صدا استفاده می‌کنند که ساده‌ترین روش برای اتصال دستگاه‌ها به یکدیگر است و بعلاوه پورت HDMI از تمامی فرمت‌های ویدئویی و صوتی پشتیبانی می‌کند. ورودی Display و DVI نیز برای برخی از دستگاه‌های خارجی مفید است اما HDMI پرکاربردترین ورودی است.

بعلاوه خرید ویدئو پروژکتور خانگی وای فای دار برای اتصال راحت دستگاه‌ها از طریق wifi بسیار ایده‌آل است.

نکات خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ارزان: 9. تنظیم یا ترازبندی

پس از نصب ویدئو پروژکتور باید تصویر را روی پرده نمایش تراز کنید. این کار ممکن است دشوار باشد و به همین خاطر است که استفاده از پروژکتور در مقایسه با تلویزیون سخت‌تر است. با این حال، تماشای فیلم روی یک صفحه نمایش بزرگ لذت‌بخش‌تر است!

برای نصب پروژکتور خانگی، باید پروژکتور را در فاصله و زاویه مناسب نصب کنید تا تراز کردن تصویر ساده‌تر باشد. اما حتی اگر این کار را به خوبی انجام دهید، ممکن است همچنان نیاز به تنظیم دقیق تصویر داشته باشید تا مطمئن شوید که تصاویر کاملا روی صفحه نمایش قرار می‌گیرند. برخی از پروژکتورها دارای ویژگی‌هایی هستند که تراز تصاویر را آسان‌تر می‌سازد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

ویژگی زوم

بسیاری از پروژکتورها می‌توانند تصاویر را بزرگ یا کوچک کنند. این کار به تراز کردن تصویر با لبه‌های پرده نمایش بدون جابجایی موقعیت پروژکتور کمک می‌کند. بهترین راه برای دستیابی به این هدف استفاده از زوم اپتیکال لنز است که روی لنز یا مشخصات پروژکتور نوشته شده است. زوم اپتیکال به صورت 1.6x یا 2.1x نمایش داده می‌شود. عدد بزرگتر به این معناست که حرکت بیشتری دارید و می‌توانید تصاویر را بیشتر جابجا کنید.

رایج‌ترین زوم برای انواع ویدئو پروژکتورِ خانگی، زوم 1.2x است که امکان تغییر اندازه 20 درصدی را فراهم می‌کند. برای خرید و بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی از تهران پروژکتور بازدید کنید.

ویژگی تغییر لنز

اگر تصویر کاملا روی پرده نمایش قرار نمی‌گیرد، می‌توانید با ویژگی تغییر لنز مشکل را برطرف کنید بدون اینکه نیاز باشد پروژکتور را جابجا کنید. تنظیم موقعیت لنز به شما امکان می‌دهد که تصویر را در جای خود جابجا کنید.

برای مثال می‌توانید تصویر را به سمت بالا یا پایین جابجا کنید تا کاملا در موقعیت صفحه نمایش قرار گیرد. تغییر لنز عمودی رایج‌ترین حالت است اما پروژکتورهای پیشرفته‌تر ممکن است تغییر لنز افقی نیز داشته باشند که این ویژگی باعث افزایش قیمت ویدئو پروژکتور خانگی می‌شود.

ویژگی تصحیح کیستون

تصحیح کیستون به صورت دیجیتالی تصویر را کج می‌کند تا مطمئن شد تصویر کاملا مستطیلی است. در برخی مواقع ممکن است تصویر در بالا یا پایین عریض‌تر باشد. در این صورت بهترین راه برای تنظیم آن، جابجا کردن پروژکتور است. اما اگر این کار امکان‌پذیر نباشد، می‌توانید از عملکرد تصحیح کیستون پروژکتور برای رفع مشکل استفاده کنید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ارزان

خرید ویدئو پروژکتور خانگی مطابق با کنسول گیم

یکی از نکات مهم در خرید ویدئو پروژکتور سینمای خانگی، نوع محتوایی است که قرار است شما را سرگرم کند. فرقی نمی‌کند که محتوای شما با رزولوشن پایین ارائه می‌شود یا بالا، مهم تطبیق پیکسلی است که بر روی کیفیت تصویر تأثیر می‌گذارد. بنابراین دقت داشته باشید که پروژکتور تا چه محدوده‌‌ای تطبیق وضوح تصاویر را پشتیبانی می‌کند.

مثلا وقتی قرار است که یک محتوای رزولوشن پایین در یک پروژکتور خانگی با رزولوشن بالا پخش شود، گاها برای تطبیق پیکسلی، مخصوصا در ابعاد گسترده، پیکسل‌ها کشیده شده و نمایش جذابی ارائه نمی‌‌شود. این مورد در پخش بازی بیشتر به چشم می‌آید تا فیلم. چون بازی، مجموعه‌ای از تصاویر دیتا و فیلم است و نمایش آن کمی چالش برانگیزتر از فیلم است.

طیف گسترده‌ای از قیمت ویدئو پروژکتور خانگی در دسترس است. بنابراین برای انتخاب بهترین گزینه باید ویژگی‌ها و فاکتورهای خاصی را در نظر بگیرید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی و کنسول بازی

بهتر است که ویدئو پروژکتورِ خانگی و کنسول بازی از نظر میزان رزولوشن با یکدیگر تطبیق داشته باشند. معمولا پخش‌کننده بلو‌ری، کنسول پلی استیشن 3 و 4 و یا ‌Xbox 360‌ سازگاری خوبی با سیگنال 1080p دارد. ولی برای انتخاب پروژکتور خانگی برای ps5 باید روی مدل‌های بالاتر مثل پروژکتورهای 4k یا پروژکتورهای لیزری حساب کرد.

بنابراین جدا از میزان روشنایی و رزولوشن، پیش از خرید پروژکتور سینما خانگی نوع محتوا را انتخاب کنید. تطبیق وضوح دستگاه پخش‌کننده بلوری، وضوح کنسول گیم و غیره با رزولوشن قابل پخش ویدئو پروژکتور در پخش تصاویر باکیفیت تأثیرگذار است.

خرید ویدئو پروژکتور خانگی و پردازش دقیق رنگ‌ها

به جز کنتراست، پردازش دقیق رنگ‌ها نیز از موارد قابل اهمیت در تضمین کیفیت تصاویر است. به این منظور، فناوری‌های مختلفی به صورت انحصاری از برندهای مختلف، بکار رفته است. مثل فناوری‌‌ پیشرفته BrilliantColor یا CinematicColor که با تقویت تولید رنگ، تصاویر را با رنگ‌های غنی و طبیعی نمایش می‌دهند.

از نمونه‌های پرطرفدار ویدئو پروژکتورِ خانگی می‌توان، ویدئو پروژکتور Epson EB L610U با روشنایی 6.000 لومن یا ویدئو پروژکتور Optoma HD28E با رزولوشن WUXGA را نام برد.

پردازش دقیق رنگ‌ها با فناوری‌های انحصاری برندهای مختلف بر روی پروژکتورها اعمال می‌شود. برای این منظور نگاهی به لیست پروژکتور برند اپسون و پروژکتور برند پاناسونیک بیاندازید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی این برندها را بررسی کنید.

ویدئو پروژکتور خانگی با کیفیت

خرید ویدئو پروژکتور خانگی سه بعدی 3D Projector

پروژکتورهای سه بعدی خانگی 3D Projector در طی سال‌های اخیر مسیری پر فراز و نشیبی را پشت سرگذاشته‌اند. نمایش تصاویر سه بعدی بخش شور انگیز نمایش خانگی است و سازندگان پروژکتورها خوب این را می‌د‌انند!

اکثر پروژکتورهای DLP و برخی از پروژکتورهای 3LCD (همان پروژکتور خانگی LCD)، برای پخش حرفه‌ای محتوای سه بعدی طراحی شده‌اند. برای نمونه پروژکتور سرگرمی BenQ TK800M با روشنایی 3.000 لومن و رزولوشن 4k نه تنها یکی از پروژکتورهای سه بعدی بی‌نظیر بلکه بخاطر کیفیتی که دارد جزء لیست بهترین ویدئو پروژکتور گیمینگ سال 2022 نیز معرفی شده است.

در بیشتر پروژکتورهای خانگی، نمایش تصاویر سه بعدی به خوبی و روشنی نمایش دو بعدی نیست. اگر پخش باکیفیت تصاویر سه بعدی برایتان اهمیت زیادی دارد، حتما پروژکتورهایی با میزان روشنایی 2.500 لومن به بالا را انتخاب کرده و عینک‌های سه بعدی سازگار با نوعه پروژکتور را تهیه کنید.

مرکز فروش و خرید ویدئو پروژکتور خانگی در تهران

ویدئو پروژکتور جیبی خانگی

داشتن یک ویدئو پروژکتورِ خانگی کوچک که بتوان به سادگی آن را از اتاقی به اتاق دیگر منتقل کرد، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. البته اگر یک اتاق یا سالن مخصوص به تماشای فیلم دارید که احتمالا خرید پروژکتور خانگی استاندارد و نصب آن برای شما ایده‌آل است. در غیر این صورت، لازم است خرید ویدئو پروژکتور پرتابل خانگی را در نظر بگیرید.

پروژکتورهای جیبی یا پرتابل، پروژکتورهایی با اندازه‌ی کوچک و سبک وزن هستند که معمولا انرژی مورد نیاز آنها از طریق باتری تامین می‌شود و می‌توان محتواهای مختلف را از تلفن همراه، تبلت، هارد SD، فلش مموری و غیره روی آن پخش و تماشا کرد.

ویدئو پروژکتورِ خانگی قابل حمل قابلیت‌های متعددی دارد و انعطاف‌پذیری آن برای نصب در نقاط مختلف و همینطور امکان اتصال و نصب ویدئو پروژکتورِ خانگی به کامپیوتر، آن را گزینه‌ای محبوب برای خانواده‌ها می‌سازد. برای بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی پرتابل حتما به تهران پروژکتور سر بزنید.

ویدئو پروژکتور موبایل خانگی

برای افرادی که مدام در سفرهای کاری یا تفریحی هستند و نیاز به یک پروژکتور جیبی کوچک و کاربردی دارند، خرید پروژکتور خانگی موبایل می‌تواند مناسب باشد. نصب ویدئو پروژکتور خانگی به موبایل اسان است و این پروژکتورها به سادگی از طریق وای فای یا کابل رابط به گوشی موبایل متصل می‌شوند و می‌توان محتوای گوشی را روی دیوار سفید یا پرده نمایش، پخش کرد. این پروژکتور جیبی نیز ابعاد کوچکی دارد با این حال تصاویر و محتوا را در ابعاد بزرگ‌تری به نمایش می‌گذارد.

ویدئو پروژکتور خانگی مالتی مدیا

پروژکتورهای چندرسانه‌ای یا مولتی مدیا امکان اتصال به دستگاه‌های مختلف مانند پخش‌کننده‌های DVD، رایانه و لپ تاپ را ارائه می‌دهد و بعلاوه اتصال بی‌سیم از طریق وای فای و بلوتوث نیز برای پخش بی‌سیم وجود دارد. پروژکتورهای چندرسانه‌ای بسیار منعطف هستند و استفاده‌ی چند منظوره این پروژکتورها را برای تنظیمات مختلف چه در فضای باز، چه در خانه، ادارات، سالن‌ها و غیره مناسب می‌سازد.

قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی مالتی مدیا مناسب است و این پروژکتور ظاهری کلاسیک و جمع‌وجور دارد و به راحتی می‌توان آن را در خانه جابجا کرد. این پروژکتورها همچنین دارای روشنایی، وضوح و ویژگی‌های چندرسانه‌ای عالی هستند که آنها را برای انواع محتوا مانند فیلم‌های سه‌بعدی، بازی‌های ویدیویی، برنامه‌های تلویزیونی، موسیقی و غیره عالی می‌سازد.

خرید ویدئو پروژکتور خانگی Full HD

قیمت و خرید اینترنتی دیتا ویدئو پروژکتور خانگی

اکثر تولیدکنندگان پروژکتور محصولات خود را به دسته‌هایی تقسیم می‌کنند. مدل‌هایی که برای استفاده خانگی در نظر گرفته می‌شوند معمولا با نام سینمای خانگی، سینمای حرفه‌ای، سرگرمی خانگی، ویدئو پروژکتور بازی و غیره شناخته می‌شوند و پروژکتورهای تجاری نیز با نام‌های دیتا پروژکتور، پروژکتور آموزشی و غیره عنوان می‌شوند. با این حال پروژکتورهای تجاری و خانگی ممکن است با هم همپوشانی داشته باشند.

برای مثال پروژکتورهای خانگی که بتوانند فیلم و ویدئو را به خوبی ارائه کنند، می‌توانند متن و ارائه‌ها را نیز برای استفاده تجاری نمایش دهند. از آنجایی که در ارائه‌های تجاری و کلاس‌های درس نیز فیلم و ویدئو مورد نیاز است، یک پروژکتور تجاری نیز می‌تواند مانند پروژکتورهای سرگرمی خانگی فیلم و ویدئو را به خوبی نمایش دهد.

به طور کلی می‌توان گفت دقت رنگ دیتا پروژکتور خانگی بالا است و دیتا پروژکتورهای سینمای خانگی می‌توانند محتوای تصویری و ویدئویی را نیز با کیفیت بالا نمایش دهند. برای خرید دیتا پروژکتور خانگی و اطلاع از قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی حتما به تهران پروژکتور سر بزنید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی

فاکتور مهمی که بر قیمت ویدئو پروژکتور خانگی تاثیر می‌گذارد، منبع نوری آن است. پروژکتورهای مبتنی بر لامپ نسبت به ویدئو پروژکتورهای LED و پروژکتورهای لیزری قیمت کمتری دارند ولی اگر قصد دارید که پروژکتور ‌را جایگزین تلویزیون کنید، از همین الان توصیه می‌کنم که هزینه تعویض لامپ را در لیست خریدهای ضروری زندگی‌تان قرار دهید. با این حال اگر از پروژکتور فقط برای تماشای فیلم و مسابقه‌‌های خاص استفاده کنید، عمر استاندارد لامپ پروژکتور رضایت‌بخش است.

پروژکتورهای خانگی معمولی، که فقط در مواقع فیلم دیدن و تماشای رویدادهای خاص، مثل مسابقه فوتبال، مورد استفاده قرار می‌گیرند، با کار کردن 8 ساعته در هر روز هفته، تا مدت حدود 5 سال دوام می‌آورند. برخی از کاربران، همراه با خرید پروژکتور خانگی، آینده‌نگری می‌کنند و یک لامپ یدکی تهیه می‌کنند. توصیه می‌شود لامپ یدک را چند ساعتی در پروژکتور بگذارید تا کار کند، بعد آن را در جایی خنک و تاریک نگهداری کنید.

برای بررسی قیمت بهترین ویدئو پروژکتورِ خانگی ارزان و همینطور ارزانترین ویدئو پروژکتورِ خانگی 4k برای تماشای محتواهای باکیفیت، به تهران پروژکتور سر بزنید.

ویدئو پروژکتور سینما خانگی جایگزین ایده‌آل تلویزیون LCD و OLED

نصب ویدیو پروژکتورِ خانگی

یکی از مواردی که پیش از خرید پروژکتور خانگی باید در‌باره آن تصمیم بگیریم نصب آن است. آیا می‌خواهید پروژکتور را روی سقف نصب کنید، یا روی استند قرار دهید؟ یا اصلا در جستجوی یک پروژکتور قابل حمل سبک وزن هستید؟ برخی از پروژکتورها، علاوه بر براکت‌های مناسب برای نصب بر روی دیوار یا سقف، با زاویه دید 360 درجه ارائه می‌شوند، که در صورت وارونه شدن هم در کیفیت نمایش تصویر مشکلی ایجاد نمی‌شود. این مدل نصب، مناسب ویدئو پروژکتور تلویزیون دار است.

نصب سقفی پروژکتور، اگر شرایطش را داشته باشید بهترین روش برای استفاده از پروژکتور است. اول اینکه پروژکتور در یک جای معین و دور از دسترس قرار می‌گیرد و دیگر لازم نیست دائم آن ‌را به دلایل مختلف جابه جا کنید، دوم اینکه از مواردی مثل افتادن و ضربه خوردن ناگهانی به دور است. مورد آخر و مهم‌‌تر این است که با یکبار تنظیم فاصله و زاویه، بهترین و باکیفیت‌ترین تصاویر را دریافت خواهید کرد.

نصب ویدئو پروژکتورِ خانگی و اهمیت نسبت پرتاب

و اما آنچه که نصب ویدئو پروژکتور را در فضاهای مختلف محدود و ناممکن می‌کند، برد یا اصطلاحا نسبت پرتاب پروژکتور به صفحه نمایش است. به همین دلیل پروژکتورها به چهار دسته: پروژکتورهای بلند پرتاب، پروژکتورهای کوتاه پرتاب  پروژکتورهای فوق برد کوتاه و پروژکتور برد استاندارد، تقسیم می‌شوند.

در راهنمای خرید پروژکتور خانگی حواستان به نسبت پرتاب و زوم پروژکتور باشد. اگر برای اتاق خواب به دنبال ویدئو پروژکتور خانگی هستید، بهتر است که ویدئو پروژکتورهای پرتاب کوتاه را انتخاب کنید.

خرید پروژکتورِ خانگی و خرید پرده نمایش مناسب

خیلی‌ها بر این باور هستند که خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور یک هزینه‌ی اضافه است و به جای آن می‌توان از دیوار بزرگ سفید استفاده کرد. البته ایده‌ی دیوار سفید برای پروژکتورهای پرتابل که در مکان‌های مختلف، گاه و بی‌گاه استفاده می‌شوند، خیلی هم مناسب است، چون دیگر چاره‌ای ندارید. اما برای تماشای بهتر جلوه‌های ویژه‌ی فیلم و بازی از یک ویدئو پروژکتورِ خانگی، نصب پرده نمایش کاملا بجا است.

خرید پرده ویدئو پروژکتور خانگی، برای تدارک یک سینمای خانگی اختصاصی و حرفه‌ای، کار هوشمندانه‌ای است.

 ویدئو پروژکتور خانگی شیائومی

معرفی بهترین برندهای ویدئو پروژکتور خانگی

ویدئو پروژکتورهای مختلف برای کاربردهای متفاوت تولید می‌شوند و می‌توانند از نظر قیمت، مشخصات فنی و غیره از یکدیگر متمایز باشند. انتخاب یک ویدئو پروژکتور مناسب برای نیازهای خاص می‌تواند کاری زمان‌گیر و دشوار باشد و به همین خاطر در ادامه‌ی این مطلب تصمیم داریم به معرفی برخی از برترین برندهای تولیدکننده پروژکتور خانگی بپردازیم.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی اپسون

اپسون یکی از برترین تولیدکنندگان انواع پروژکتور است که از فناوری‌های پیشرفته در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. محصولات این برند در مدل‌های جمع‌وجور و دارای طراحی زیبا ارائه می‌شود. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی اپسون نسبت به سایر برندها مناسب‌تر است و می‌توان از کیفیت تصویر فوق‌العاده، روشنایی بالا و وضوح عالی بهره‌مند شد. انواع ویدئو پروژکتورِ خانگی پرفروش این برند را از مرکز فروش پروژکتور خانگی تهران پروژکتور تهیه کنید.

 ویدئو پروژکتور خانگی اپسون

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی شیائومی

شیائومی یک برند چینی بسیار محبوب است که به تولید محصولات الکترونیک می‌پردازد. گوشی‌های هوشمند شیائومی طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند و البته خرید ویدئو پروژکتورِ خانگی شیامی نیز در بین طرافداران استفاده از پروژکتور بسیار رایج است. این برند چینی بخش بزرگی از بازار آمریکا، چین، هنگ کنگ و هند را در دست دارد و پس از سامسونگ و اپل، سومین تولیدکننده برتر گوشی هوشمند در دنیا است.

قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی شیائومی با توجه به ویژگی‌ها و کاربری آن بسیار مناسب است. برای خرید پروژکتور خانگی شیائومی و بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی 4k شیائومی حتما به تهران پروژکتور سر بزنید.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی سامسونگ

سامسونگ یکی از نام‌های شناخته شده در زمینه تولید محصولات الکترونیک از جمله ویدئو پروژکتورِ خانگی است. پروژکتورهای سامسونگ از کیفیت تصویر و وضوح عالی برخوردارند و برای نصب در مکان‌های مختلف کاملا انعطاف‌پذیر هستند. محصولات این برند با اتصالات کافی از جمله وای فای و اترنت، روشنایی مناسب برای کار در نور محیطی و ویژگی‌های کاربردی دیگر در سراسر جهان بسیار مورد توجه است.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی سامسونگ نیز مناسب است و می‌توانید محصولات این برند را برای تماشای فیلم و بازی برای سینمای خانگی تهیه کنید.

خرید ویدئو پروژکتور خانگی

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ایسوس

پروژکتورهای سرگرمی ایسوس تجربه‌ی بازی و تماشای فیلم و سریال با کیفیت بالا را به کاربران ارائه می‌دهد. این پروژکتورها تصاویری با وضوح بالا و روشن تمایش می‌دهند و در انواع پرتاب کوتاه می‌توانند تصویر بزرگ را از فاصله‌ی نزدیک به پرده نمایش ارائه دهند. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ایسوس را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور بررسی کنید.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی سونی

سونی یک نام تجاری شناخته شده در سطح جهانی است که پروژکتورهای این برند را می‌توان در لیست بهترین انواع پروژکتور خانگی قرار داد. پروژکتورهای سونی به دلیل فناوری پیشرفته و کیفیت استثنایی شهرت دارند و تجربه‌های بصری فوق‌العاده‌ای را برای سینمای خانگی ارائه می‌دهند. قیمت ویدئو پروژکتورِ خانگی سونی با توجه به کیفیت محصولات، تصاویر واضح، رنگ‌های زنده و اتصالات کافی مقرون‌به‌صرفه است.

خرید و قیمت ویدئو پروژکتور خانگی اپتما

اپتما یکی دیگر از برندهای برجسته در بازار ویدئو پروژکتورِ خانگی است که طیف وسیعی از پروژکتورها را ارائه می‌دهد. ویدئو پروژکتورهای این برند به دلیل دقت رنگ استثنایی، نسبت کنتراست بالا و کیفیت ساخت قوی معروف هستند و همیشه ویژگی‌های نوآورانه و تکنولوژی‌های جدید را در محصولات خود ارائه می‌دهد.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی بنکیو

بنکیو به عنوان یک برند قابل‌اعتماد و پرطرفدار در صنعت ویدئو پروژکتورِ خانگی شناخته می‌شود. پروژکتورهای این برند به دلیل کیفیت تصویر بالا، روشنایی خوب و سازگاری گسترده شناخته شده است. بنکیو پروژکتورهایی ارائه می‌دهد که از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان عالی هستند. برای بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی بنکیو و خرید پروژکتور خانگی بنکیو به تهران پروژکتور سر بزنید.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ویوسونیک

ویوسونیک یکی دیگر از نام‌های آشنا در صنعت ویدئو پروژکتور است که طیف وسیعی از محصولات را برای اهداف خانگی، اداری و آموزشی ارائه می‌دهد. ویدئو پروژکتورِ خانگی ویوسونیک کیفیت تصویر عالی را به همراه ویژگی‌های کاربرپسند و تطبیق‌پذیری ارائه می‌دهد.

تهران پروژکتور به عنوان مرکز فروش ویدیو پروژکتور خانگی، بهترین ویدئو پروژکتور های خانگی برند ویوسونیک را عرضه می‌کند.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ال جی

ال جی برند الکترونیکی شناخته شده در سطح جهانی است که تخصص فوق‌العاده‌ای در تولید انواع پروژکتور دارد. پروژکتورهای ال جی به دلیل عملکرد استثنایی و ویژگی‌های پیشرفته از جمله اتصالات بی‌سیم و عملکرد هوشمند محبوب هستند. قیمت ویدئو پروژکتور خانگی ال جی با توجه به طراحی شیک و کیفیت تصویر فوق‌العاده برای بهترین تجربه‌ی سینمای خانگی مناسب و ایده‌آل است.

قیمت ویدئو پروژکتور خانگی پاناسونیک

پاناسونیک یک شرکت چندملیتی مشهور است که طیف گسترده‌ای از پروژکتورها را برای سینمای خانگی و برنامه‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد. ویدئو پروژکتورهای پاناسونیک از فناوری‌های تصویربرداری پیشرفته، روشنایی بالا و بازتولید رنگ عالی بهره می‌برند و به همین خاطر خرید پروژکتور خانگی پاناسونیک در میان کاربران بسیار محبوب است. برای بررسی قیمت ویدئو پروژکتور خانگی برند پاناسونیک به فروشگاه ویدئو پروژکتورِ خانگی تهران پروژکتور سر بزنید.

خرید بهترین مارک ویدئو پروژکتور خانگی از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

در این مطلب به بررسی پروژکتور خانگی و معرفی بهترین برند ویدئو پروژکتورِ خانگی پرداختیم. پروژکتورها برای اهداف مختلف تولید می‌شوند و پروژکتور سینمای خانگی یکی از محبوب‌ترین گزینه‌هاست که بسیاری از کاربران به جای تلویزیون تهیه می‌کنند. تماشای فیلم، مسابقه فوتبال، عکس و کلیپ و مهم‌تر از آن بازی در یک صفحه نمایش بزرگ بسیار لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است و خرید پروژکتورِ خانگی یک ایده‌ی عالی برای فراهم ساختن یک تفریح پرشور در خانه است.

تهران پروژکتور سال‌هاست که در زمینه فروش آنلاین ویدئو پروژکتورِ خانگی فعالیت می‌کند. برای نقد و بررسی ویدئو پروژکتورِ خانگی و آشنایی با پرفروش ترین ویدئو پروژکتورِ خانگی، پیشنهاد می‌کنیم از این فروشگاه اینترنتی ویدئو پروژکتورِ خانگی بازدید کنید.

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه