پرده نمایش برقی

فیلتر ها

فیلتر براساس قیمت:

نمایش 1–20 از 22 نتیجه

ريموت كنترل پرده نمایش‌های برقی

ريموت كنترل پرده نمایش‌های برقی

980.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.8*1.8

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.8*1.8

2.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.5*1.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 1.5*1.5

2.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2*2

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2*2

3.900.000 تومان
تخفیف! پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2.5*2.5

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 2.5*2.5

6.900.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*3

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*3

5.950.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 120 اینچ

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 120 اینچ

12.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 123 اینچ

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 123 اینچ

12.400.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی فوجیتا مدل Fujita 148 inch

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی فوجیتا مدل Fujita 148 inch

14.000.000 تومان
تخفیف! پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*4

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 3*4

17.800.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 4*4

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 4*4

29.000.000 تومان
پرده نمایش برقی 110 اینچ، کف بازشو 16:9 ALR

پرده نمایش فوجیتا کف بازشو برقی ای ال آر 110 اینچ 16:9

92.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 4*6

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی اسکوپ 4*6

108.000.000 تومان
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 350*350 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 350*350 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 113*150 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 113*150 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 135*180 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 135*180 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 150*200 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 150*200 Scope

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 100 اینچ

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فوجیتا 100 اینچ

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فایبرگلاس اسکوپ 2*2

پرده نمایش پروژکتور سقفی برقی فایبرگلاس اسکوپ 2*2

ناموجود
پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 250*300 Scope

پرده نمایش پروژکتور سقفی-برقی اسکوپ مدل 250*300 Scope

ناموجود

صفحه نمایش موتوری پروژکتور یا پرده نمایش برقی راه‌حلی همه‌کاره با تطبیق‌پذیری بیشتر برای نصب در محیط است زیرا به شما امکان می‌دهد که صفحه نمایش را به داخل بدنه‌ی آن جمع کنید تا فضای کمتری اشغال کند. پرده نمایش‌های برقی در انواع دیواری یا سقفی در دسترس هستند و بنابراین باید پیش از خرید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب است. در ادامه این مطلب بیشتر با پرده نمایش برقی آشنا خواهید شد. برای خرید ویدئو پروژکتور و لوازم جانبی پروژکتور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور رجوع کنید.

پرده نمایش برقی چیست؟

صفحه نمایش برقی یا موتوری ویدئو پروژکتور مجهز به موتور الکتریکی برای بالا و پایین بردن اتوماتیک صفحه نمایش از طریق ریموت کنترل یا سوئیچ دیواری است. این پرده نمایش‌ها برای حداکثر سهولت استفاده و راحتی، بدون نیاز به کمک انسان، باز و بسته می‌شوند.

بعلاوه این تجهیزات با نصب آسان روی دیوار یا سقف، به خوبی با هر دکوراسیونی ترکیب می‌شوند و به خاطر کیفیت بالایی که دارند، نیازهای نمایش سینمای خانگی یا دفتر کار و موارد دیگر را به خوبی تکمیل می‌کنند. هر نوع پرده نمایش موتوری جمع‌شونده برای ذخیره فضای اتاق می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای باشد.

اگر می‌خواهید یک صفحه نمایش بزرگ داشته باشید اما فضای کافی روی دیوار ندارید، می‌توانید از پرده نمایش‌های برقی جمع‌شونده استفاده کنید.

(برای خرید ویدئو پروژکتور 4K به تهران پروژکتور رجوع کنید.)

پرده نمایش برقی

پرده نمایش پروژکتور برقی، یک راه حل همه‌کاره

پرده نمایش برقی برای ویدئو پروژکتور یک راه‌حل همه‌کاره است. در این تجهیزات، موتور دستگاه پرده نمایش را به داخل بدنه‌ی خود می‌کشد تا فضایی را که اشغال شده، دوباره مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال در دانشگاه‌ها یا اتاق کنفرانس ممکن است پرده جلوی تخته یا وایت برد باز شود و برای استفاده دوباره از تخته سیاه لازم است پرده نمایش بسته شود.

صفحه نمایش همچنین در برابر گرد و غبار یا خاک محافظت می‌شود زیرا می‌توان آن را پس از استفاده بست و این کار مانع از تجمع آلودگی‌ها روی پرده می‌شود. برای هر بار استفاده نیز به سادگی می‌توان پرده را باز کرد و از آن برای تماشای فیلم، ارائه، بازی و غیره با کیفیت بالا استفاده کرد.

پرده نمایش پروژکتور برقی

پرده نمایش برقی دیواری یا سقفی

صفحه نمایش‌های برقی یا موتوری به راحتی باز و بسته می‌شوند اما کدام یک بهتر است؟ پرده نمایش برقی دیواری یا سقفی؟

  • دیواری: یک صفحه نمایش پروژکتور برقی دیواری برای نصب روی دیوارهای صاف ایده‌آل است. البته این پرده نمایش‌ها رایج‌ترین کاربردها به عنوان صفحه نمایش هستند و برای استفاده با ویدئو پروژکتور خانگی و پروژکتورهای تجاری محبوبیت زیادی دارند.
  • سقفی: یک پایه‌ی سقفی پروژکتور و پرده نمایش را به سقف متصل می‌کند تا فضای کف اشغال نشود. کاربر می‌تواند پروژکتور نصب شده روی سقف را با پرده نمایش کشویی آن باز کرده و آماده کار شود.

انتخاب نوع پرده نمایش برقی مناسب (دیواری یا سقفی) به فضا و اندازه‌ی محیط بستکی دارد. پرده نمایش‌های دیواری به طور کلی برای اتاق‌های کنفرانس، کلاس‌های درس و موارد مشابه بسیار مناسب هستند.

صفحه نمایش برقی نوع سقفی و دیواری

نحوه عملکرد پرده نمایش موتوری

صفحه نمایش برقی پروژکتور در انواع دیواری، سقفی، کفی یا نصب مخفی در سقف قابل تهیه هستند. پرده نمایش برقی پروژکتور توسط یک موتور الکتریکی کار می‌کند که صفحه نمایش را از طریق ریموت کنترل یا سوئیچ دیواری بالا و پایین می‌کند. این نوع از پرده نمایش‌ها قابل استفاده در فضاهای مختلف و به ویژه فضاهایی هستند که فضای کافی روی دیوار وجود ندارد.

پارچه یا مش یک صفحه نمایش جمع‌شونده در اطراف غلتکی که در یک پوشش محافظ در بدنه‌ی دستگاه قرار دارد، می‌پیچد. بسته به اینکه پرده نمایش جمع‌شونده دستی یا موتوردار باشد، صفحه جمع‌شونده توسط فنر داخلی محفظه یا موتور الکتریکی کار می‌کند.

نحوه عملکرد پرده نمایش‌های برقی

ویژگی‌های برتر پرده نمایش های برقی

پرده نمایش‌های برقی پروژکتور به دلیل ماهیت جمع‌وجور و تطبیق‌پذیری بالایی که دارند، برای برنامه‌های سینمای خانگی و همچنین برنامه‌های تجاری مانند اتاق جلسات یا اتاق هیئت مدیره بسیار محبوب هستند. پرده نمایش برقی بدون اینکه یک وسیله‌ی ثابت در یک فضا باشد، راه‌حلی موثر برای صرفه‌جویی در فضا ارائه می‌دهد.

برخی از ویژگی‌های صفحه نمایش موتوری ویدئو پروژکتور شامل این موارد می‌شود:

  • بهره و کنتراست بالای صفحه نمایش‌ها
  • صفحه نمایش قابل جمع شدن از طریق موتور الکتریکی
  • دارای ریموت کنترل
  • در اندازه‌های استاندارد 80 تا 132 اینچ (16:9)

نصب پرده نمایش برقی یک ساختار مناسب و سطح براق برای نمایش محتوا، تصاویر، فیلم و غیره ارائه می‌کند. تصاویر نمایش داده شده روی پرده‌ی نمایش حتی از تصاویر تلویزیون‌های پلاسما یا LCD HD نیز بزرگ‌تر است.

(از صفحه ویدئو پروژکتور DLP بازدید کنید.)

ویژگی‌های کاربردی پرده نمایش‌های برقی

مقایسه پرده نمایش برقی و دستی: مزایا و معایب

برای تصمیم‌گیری بین خرید یک پرده نمایش موتوری یا دستی، لازم است اطلاعات کافی در خصوص هر کدام از این تجهیزات داشته باشید. ایجاد یک سالن تئاتر یا اتاق چندمنظوره برای خانه یا محل کار یک ایده‌ی خوب است که فضای مناسبی برای ملاقات، گذراندن وقت با هم و حتی همکاری فراهم می‌کند. اما استفاده خوب از فضا، میزان نور، اندازه و غیره تاثیر مهمی در تصمیم‌گیری دارند.

هنگام طراحی اتاق با قابلیت نصب ویدئو پروژکتور، باید یک پرده نمایش مناسب نیز انتخاب کنید. گزینه‌های زیادی برای برآوردن نیاز با توجه به چیدمان اتاق وچود دارد. اما پیش از انتخاب یک گزینه برای فضایی خاص، باید بین یک پرده نمایش دستی و موتوری انتخاب کنید.

پرده نمایش‌های برقی از یک موتور الکتریکی کوچک برای باز و بسته کردن صفحه نمایش استفاده می‌کنند اما پرده نمایش‌های دستی باید توسط یک فرد باز و بسته شوند. پرده نمایش‌های دستی دارای مکانیزم فنری و غلتکی هستند که به کاربر امکان می‌دهند آن را مانند پرده پنجره باز و بسته کند.

پرده نمایش برقی یا دستی، هر کدام با مزایا و معایب خاص خود همراه هستند و به همین خاطر پیش از انتخاب یک گزینه‌ی مناسب باید ویژگی‌های خاصی را در نظر داشته باشید.

مقایسه پرده نمایش برقی و دستی

پرده نمایش دستی پروژکتور: اندازه‌ی فضا

به طور کلی پرده نمایش بزرگ برای اتاق‌های کوچک مناسب نیست و فضای زیادی را اشغال خواهد کرد و از سوی دیگر، پرده نمایش و تصویر نمایش داده شده روی آن در یک اتاق بزرگ، ممکن است از چیزی که فکر می‌کنید کوچکتر به نظر برسد. بنابراین در اتاق‌های بزرگ به یک پرده نمایش بزرگ نیاز دارید تا اطمینان حاصل شود که همه افراد می‌توانند به راحتی تصویر را تماشا کنند. این امر به ویژه برای سالن‌ها و اتاق‌های کنفرانس بزرگ مهم است.

پرده نمایش‌های دستی بزرگ می‌تواند بسیار سنگین و جاگیر باشند و باز و بسته کردن آنها با مشکل همراه باشد. در برخی موارد نیز، ممکن است صفحه نمایش پروژکتور بالاتر از قد متوسط یک فرد نصب شده باشد و در این صورت لازم است یک سوئیچ در ارتفاع مناسب نصب شود. به همین خاطر است که در اتاق‌های بزرگ، پرده نمایش برقی بسیار مناسب‌تر از پرده نمایش دستی است.

وزن پایین‌تر پرده نمایش‌های برقی

پرده نمایش برقی پروژکتور: محدودیت‌های فضا

برای خرید یک پرده نمایش مناسب باید محدودیت موجود در فضا را نیز در نظر بگیرید. یک پرده نمایش برقی برای اتاق‌هایی که پیکربندی الکتریکی مناسب ندارند، گزینه‌ی مناسبی نیست و در صورت نیاز به پرده نمایش موتوری، ممکن است مجبور شوید هزینه‌های اضافی برای کارهای الکتریکی پرداخت کنید.

اگر تجهیزات در نزدیکی یا زیر صفحه نمایش پروژکتور قرار دارند، ممکن است بخواهید از پرده نمایش برقی استفاده کنید. این پرده نمایش‌ها هر بار دقیقا در یک نقطه توقف می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنید که هیچ آسیبی به تجهیزات یا صفحه نمایش وارد نمی‌شود.

در پرده نمایش‌های برقی، کاربر کنترل کاملی بر نقطه‌ی توقف دارد که همچنین تضمین می‌کند صفحه نمایش با قفسه‌ی تجهیزات برخورد نخواهد داشت. اما پرده نمایش دستی در صورت باز شدن بیش از حد می‌تواند به تجهیزات یا به خود صفحه آسیب برساند.

(برای خرید پروژکتور لیزری به صفحه مورد نظر رجوع کنید.)

محدودیت‌های فضا و نصب صفحه نمایش پروژکتور برقی

وزن پرده نمایش برقی و دستی

اگر وزن پرده نمایش برای شما مهم است، پرده نمایش‌های دستی می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد. این صفحه نمایش‌ها اغلب بسیار سبک‌تر هستند. حتی برخی از آنها را می‌توان به سادگی روی دیوار پیچ کرده و ثابت نگه داشت. پرده نمایش برقی اما بسیار سنگین است و اگر وزن تجهیزات ممکن است مشکل‌ساز باشد، باید فضا را طوری تغییر دهید که بتواند وزن پرده نمایش را در خود جای دهد.

برخی از پرده نمایش‌های موتوری هستند که می‌توانند از سطح زمین به سمت بالا باز شوند. البته این گزینه بسیار گران‌تر از پرده نمایش‌های برقی دیواری یا سقفی است.

وزن پرده نمایش برقی و دستی

استفاده مورد نظر از پرده نمایش برقی

یکی از نکات مهم در انتخاب پرده نمایش برقی یا دستی، در نظر گرفتن نحوه استفاده از پروژکتور و تعداد دفعات استفاده از آن است. اگر کاربری حرفه‌ای از پروژکتور دارید، پرده نمایش برقی گزینه‌ی بهتری است چرا که دردسر باز و بسته کردن پرده نمایش‌های دستی را ندارد. بعلاوه این پرده نمایش‌های موتوری برای استفاده‌ی زیاد نیز مناسب هستند.

اگر فکر می‌کنید ممکن است به صورت پراکنده از پرده نمایش در کلاس درس یا محیط تفریحی استفاده کنید، یک صفحه نمایش دستی به خوبی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

(برای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی به تهران پروژکتور رجوع کنید.)

خرید و قیمت پرده نمایش برقی

بودجه مورد نظر برای خرید پرده نمایش

قیمت صفحه نمایش ویدئو پروژکتور بسته به اندازه، برند، ویژگی‌ها، کیفیت، قابلیت‌های متفاوت در رابطه با رد نور، زیبایی و موارد دیگر متفاوت است. وقتی که با محدودیت‌های بودجه کار می‌کنید، مهم است که یک جنس مناسب و خوب با توجه به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، بخرید. به طور کلی پرده نمایش‌های دستی مقرون به صرفه‌تر هستند؛ به این معنا که می‌توانید یک پرده نمایش دستی با کیفیت بالاتر را با هزینه‌ی کمتری نسبت به پرده نمایش برقی بخرید.

انتخاب صفحه نمایش مناسب پروژکتور برای محیط که بتواند نیازهای شما را برآورده سازد، می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد و متغیرهای زیادی هست که باید در نظر بگیرید.

بودجه برای خرید پرده نمایش

صفحه نمایش برقی بسیار بهتر از دیوار!

یک صفحه نمایش صاف و باکیفیت در مقایسه با دیوار بازتاب بالاتری دارد. بنابراین تصویری که روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود بسیار روشن‌تر و بهتر است. صاف بودن سطح پرده نمایش همچنین آن را برای بازی نیز گزینه‌ی بهتری می‌سازد و رنگ واقعی‌تری نسبت به دیوار سفید ایجاد می‌کند.

در کنار همه‌ی این ویژگی‌ها، پرده نمایش برقی یا موتوری راحتی را نیز به همراه دارند. برای هر کاربری راحت‌تر است از صفحه نمایشی استفاده کند که با فشار دادن یک دکمه روی ریموت کنترل، پرده را باز کند و یا در صورت عدم استفاده آن را ببند.

الفبای خرید پرده نمایش برقی: هنگام خرید بهترین صفحه نمایش پروژکتور برقی یا موتوری برای ویدئو پروژکتور خاصی که دارید، لازم است محدوده‌ی اندازه‌ی پرده نمایش، نوع سطح پرده و روش نصب آن را در نظر داشته باشید.

(از مطلبی که در خصوص تفاوت ویدئو پروژکتور جیبی و قابل حمل نوشته‌ایم، بازدید کنید.)

صفحه نمایش برقی به جای دیوار

انواع موتور پرده نمایش

وقتی به دنبال پرده نمایش برقی پروژکتور هستید، صفحه نمایشی با موتور کم صدا و کم مصرف تهیه کنید. در غیر این صورت، اگر پرده نمایش‌های بزرگ نیاز دارید، به نیروی خام یک موتور پرده نمایش لوله‌ای نیاز دارید. در هر صورت، پرده نمایش‌هایی با موتور برقی را می‌توان برای سینمای خانگی یا برنامه‌های تجاری استفاده کرد. اما نوع موتور مورد استفاده به اندازه‌ی مکان و اندازه‌ی خود صفحه نمایش بستگی دارد.

انواع موتور پرده نمایش

نحوه کنترل پرده نمایش‌های برقی

اکثر پرده نمایش‌های برقی دارای ریموت کنترل هستند. در غیر این صورت، به جای آن از یک سوئیچ دیواری استفاده می‌شود که برای نصب آن در سیم‌کشی داخلی خانه یا ساختمان به یک برقکار نیاز خواهید داشت. کنترل از راه دور پرده نمایش برقی معمولا از نوع مادون قرمز (IR) یا فرکانس رادیویی (RF) است.

البته شما می‌توانید از گیرنده‌های الکترونیکی چشمی نیز استفاده کنید. اگر قصد خرید پرده نمایش برقی و پروژکتور ترکیبی دارید، برای تغذیه‌ی این ریموت کنترل و همگام‌سازی آن با صفحه نمایش و پروژکتور به باتری‌های 12 ولتی نیاز دارید.

روش کنترل و استفاده از صفحه نمایش برقی

آیا پرده نمایش برای کارکرد پروژکتور مهم است؟

شاید فکر کنید می‌توانید تصاویر پروژکتور را روی دیوار منتشر کنید و نیازی به خرید صفحه نمایش پروژکتور ندارید. اما برای مشاهده‌ی تصاویر نمایش داده شده‌ی پروژکتور با کیفیت کامل FHD یا UHD دیوار گزینه‌ی خوبی نیست و تصاویر کثیف و ناقص نمایش داده خواهد شد. همچنین دیوار می‌تواند روشنایی پروژکتور را در مقایسه با سطح صاف پرده نمایش برقی کاملا از بین ببرد.

اهمیت استفاده از پرده نمایش پروژکتور

کیفیت پرده نمایش برقی

پرده نمایش برای تماشای محتوای باکیفیت مهم است. صفحه نمایش برقی از نظر بافت، رنگ و جنس اهمیت دارد زیرا همه‌ی این عوامل به نوبه‌ی خود بر کیفیت تصویر شما تاثیر می‌گذارند. لازم به ذکر است یک پرده نمایش سفید تصاویر را با کیفیت نمایش داده می‌شود در حالی که صفحات خاکستری بهترین کنتراست را دارند.

یک پرده نمایش سیاه نیز گین یا فاکتور دستیابی کمتر ارائه می‌دهد که باعث می‌شود رنگ‌ها از بین بروند. مواد خاصی نور را به روش‌های مختلف جذب یا منعکس می‌کنند. برخی از مواد برای استفاده در محیط‌های داخلی مناسب‌تر هستند و برخی دیگر نیز بهتر است در داخل خانه و در فضایی تاریک مورد استفاده قرار گیرند.

کیفیت پرده نمایش برقی پروژکتور

کیفیت و صافی تصویر بیشتر با پرده نمایش برقی

پروژکتورهای جدید به اندازه‌ی کافی روشن هستند که بتوانند تصویری واضح روی دیوار نمایش دهند. این ویژگی به خاطر شدت لامپ LED و وضوح تصویر متراکم پیکسلی آنها است که باعث می‌شود بر اعوجاج دیوارها غلبه کنند و تصاویری نسبتا باکیفیت نمایش دهند. با این حال، بزرگ‌ترین مزیت هر صفحه با کمترین گین این است که سطح کاملا صاف آن به شما امکان می‌دهد تصاویری با بهترین کیفیت را داشته باشید.

علاوه بر ویژگی‌های کیفیت تصویر، پرده نمایش برقی با نصب ساده و امکان ذخیره‌سازی فضا همراه است.

(با نحوه برعکس کردن تصویر در ویدئو پروژکتور آشنا شوید.)

نمایش تصاویر باکیفیت با پرده نمایش‌های برقی

استفاده آسان پرده نمایش با ویدئو پروژکتور

بیشتر صفحه نمایش‌ها دارای حاشیه‌ی سیاه رنگ هستند تا بتوانید تصویر ویدئو پروژکتور را با حاشیه‌های پرده نمایش در فاصله پرتاب دقیق، تنظیم کنید. این ویژگی به قاب‌بندی فیلم‌های تلویزیونی و غیره کمک می‌کند. علاوه بر این، بهترین صفحه نمایش‌ها به صورت ترکیبی با پروژکتور در دسترس هستند و یا کمترین میزان تنظیمات ممکن را به پروژکتور می‌دهند.

اگر موقعیت پروژکتور با پرده نمایش برقی تنظیم نباشد، می‌توانید به سادگی از طریق تصحیح کیستون یا ویژگی تغییر لنز ویدئو پروژکتور، ان را تنظیم کنید.

کاربری آسان صفحه نمایش پروژکتور برقی

چرا پرده نمایش های برقی کاربردی و ارزشمند هستند؟

مزیت اصلی خرید یک پرده نمایش برقی یا موتوری این است که می‌توانید به سادگی از طریق ریموت کنترل یا سودیچ دیواری آنها را باز و بسته کنید. این کار باعث نیاز به پاکسازی، ذخیره‌سازی و نگهداری کمتر می‌شود. به این ترتیب اگر بخواهید از تخته وایت برد یا هر چیز دیگری استفاده کنید، فضای کمتری روی زمین یا دیوار تلف می‌شود. برای این کار فقط کافی است پرده نمایش را جمع کنید.

نگهداری کمتر پرده نمایش‌های برقی

خرید پرده نمایش برقی از تهران پروژکتور

اگر قصد خرید پرده نمایش برقی برای پروژکتور خود دارید، باید مشخصات آنها و سرعت باز و بسته کردن پرده را در نظر داشته باشید. همچنین به قدرت موتور و بی‌صدا بودن آن هنگام کار کردن دقت کنید. طرح‌های مختلفی از پرده نمایش‌های برقی پروژکتور وجود دارد که می‌توانید از تولیدکنندگان مختلف تهیه کنید. این صفحه نمایش‌ها در قدرت موتور ، مواد، رنگ و بازتاب متفاوت هستند. بنابراین مطمئن شوید که محصولاتی با کیفیت تایید شده تهیه کنید تا از سلامت پرده‌ها و انتشار ایمن کیفیت هوای داخل خانه برای راه‌اندازی آنها اطمینان حاصل کنید.

در نهایت پیشنهاد می‌کنیم برای خرید پارچه ویدئو پروژکتور، اطلاع از قیمت بنر ویدئو پروژکتور و مقایسه محصولات به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور رجوع کنید. در تهران پروژکتور می‌توانید انواع پروژکتور، تجهیزات جانبی، میکروفون و غیره را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه کنید.

خرید پرده نمایش برقی از تهران پروژکتور

منبع

منبع

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه