• ارسال
  • مقایسه

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 در سری سبک‌ترین ویدئو پروژکتور لیزری LCD قرار می‌گیرد. این ویدئو پروژکتور با وزن سبکی که دارد و میزان روشنایی 4.600 انسی لومن برای نمایش در فضاهای پرنور، مناسب است.

خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460 با بدنه‌ی جمع و جوری که دارد در حد و اندازه لپ‌تاپ است. وزن آن 4.2 کیلوگرم است، بنابراین می‌توان آن را در هر کجا که بخواهید حمل کنید. برای نصب دائمی روی دیوار و سقف هم به قابلیت نصب 360 درجه دارد. این پروژکتور علاوه بر قابلیت جابجایی، راه‌اندازی آسانی نیز دارد. فقط کافی است که منبع خود را وصل و دکمه‌ی پلی را فشار دهید!

اگر قصد دارید که هر روز هفته به مدت هشت ساعت پروژکتور روشن باشد و تصاویر شفاف و با رنگ‌های گرم را برایتان ارائه دهد، روی پروژکتور لیزری پاناسونیک مدل Panasonic PT-LMW460 حساب کنید.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

بررسی ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMW460

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460 به لطف منبع نوری لیزری Solid Shine، فقط یک ثانیه زمان می‌خواهد تا تصویر با حداکثر روشنایی نمایش دهد! پروژکتور پاناسونیک Panasonic  LMW460 درست برخلاف ویدیو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ، که باید زمانی را بابت گرم کردن لامپ در ابتدای اجرا و زمانی را برای خنک شدن لامپ در اتمام اجرا دستگاه منتظر می‌ماندیم، بی‌وقفه روشن و خاموش می‌شود.

با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 فقط یک ثانیه زمان نیاز دارید تا تصاویر با حداکثر روشنایی روی پرده نمایش پروژکتور ظاهر شوند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور جیبی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 و بررسی کیفیت تصویر

ویدئو پروژکتور Panasonic LMW460 یک پروژکتور بدون نویز

پروژکتور پاناسونیک مدل PT-LMW460 بدون ایجاد صدایی آزار دهنده، حتی برای بیننده‌هایی که در نزدیکی پروژکتور قرار گرفته‌اند، فعالیت می‌کند. با فعال کردن حالت Quiet صدا فن تا 23 دسی بل کاهش پیدا می‌کند. فعالیت بی‌صدای ویدئو پروژکتور حواس‌پرتی حضار، مخصوصا در فضای آموزشی و مدرسه و دانشگاه، به حداقل می‌رساند.

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460 یک پروژکتور بدون نویز است که می‌تواند فضای آرامی بدون صداهای آزاردهنده، حتی برای حضاری که در نزدیکی پروژکتور نشسته‌اند، ایجاد کند.

(برای انتخاب ویدئو پروژکتور 4k به این صفحه مراجعه کنید.)

قابلیت زوم دیجیتال در ویدئو پروژکتور Panasonic LMW460

توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال Digital Zoom Extender با قابلیتی جدید جابجایی دیجیتالی عکس بر روی پروژکتور Panasonic PT-MW460 عمل می‌کند. این قابلیت در شرایطی که امکان نصب پروژکتور در زاویه‌ی 90 درجه و در مقابل پرده نمایش به دلایل مختلفی مثل اتصالات برق، دریچه‌های تهویه یا سقف بیش از حد بلند، مقدور نیست، به کار می‌آید. در این روش، با استفاده از ریموت کنترل و بدون جابجایی پروژکتور، عکس را به میزان ده درصد، به سمت بالا و ده درصد به سمت پایین، چپ یا راست، جابجا کنید.

با مجهز شدن ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 به قابلیت Digital Zoom Extender، بدون اینکه بخواهید جایگاه نصب ویدئو پروژکتور را تغییر دهید، برای داشتن قابی منظم، تصاویر را جابجا کنید.

قابلیت تصحیح قاب صفحه نمایش ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460

در ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMW460، تنظیم قاب صفحه نمایش به راحتی توسط ریموت کنترل قابل اجرا است.  این تنظیمات شامل قابلیت تصحیح صفحه نمایش 4 گوشه‌ای 4-corner، قابلیت ترازبندی 6 نقطه‌ای، تصحیح کیستون افقی/عمودی و همینطور تصحیح انحنای صفحه است. تحت این شرایط، کاربر می‌تواند بدون صرف وقت، از طریق ریموت کنترل، اعوجاج تصویر را رفع کند.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMZ420 با انواع فناوری‌های مختلف برای ترازبندی و رفع اعوجاج تصویر وارد عمل می‌شود. کاربر می‌تواند با در دست داشتن کنترل از روی مبل، قاب تصویر را ترازبندی کند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور لیزری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ماندگاری ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460

نمایش تصاویر باکیفیت از مهم‌ترین مزایای پروژکتور لیزری است. منبع نوری و فیلتر ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460 به مدت 20.000 ساعت بدون نیاز به تعویض قابل استفاده است. در مقایسه با پروژکتور مبتنی بر لامپ، در مدت زمان 20.000 ساعت باید حدود 4 لامپ بعلاوه فیلتر تعویض کرد. با چنین ویژگی‌هایی، کاربران از خرج و مخارج اضافه معاف می‌شوند. از طرفی شدت نور مطابق با نور محیط بصورت اتوماتیک کنترل شده و همیشه تصاویر را روشن و دقیق به نمایش می‌گذارد.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 تا حدود 20.000 ساعت می‌تواند، تصاویری شفاف و دقیق نمایش دهد. با چنینی قابلیتی نسبت به پروژکتور مبتنی بر لامپ حدود 20 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود.

(بهترین پروژکتور خانگی 4k را در تهران پروژکتور بیابید.)

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460 مجهز به موتور لیزری

کیفیت تصاویر در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460

پروژکتورهایی که در فضاهای عمومی، مخصوصا فضاهای آموزشی استفاده می‌شوند، چون قرار است که زمان زیادی در محیط‌هایی با نورپردازی بالا روشن بمانند، باید به اندازه کافی قدرتمند باشند تا حریف نور محیط شوند.

پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 با مجهز شدن به موتور اپتیکال پیشرفته می‌تواند از کیفیت تصاویر در برابر نور محیط حفاظت کند. شدت روشنایی 4.600 لومن، نسبت کنتراست پویا 3.000.000:1 و میزان رزولوشن WXGA نمایش تصاویر شفاف ویدئو پروژکتور را تضمین می‌کنند. میزان کنتراست عامل مهمی در نمایش تصاویر واقعی است، کنتراست به تصویر عمق می‌بخشد.

برای نمایش تصاویر باکیفیت و شفاف برای ارائه در فضای کلاسی باید پروژکتور به اندازه کافی قدرتمند باشد تا از پس نور محیط برآید. ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 با میزان روشنایی 4.600 لومن و کنتراست 3.000.000:1 از نمایش تصاویر شفاف پشتیبانی می‌کند.

(با بهترین پروژکتورهای هوشمند در تهران پروژکتور آشنا شوید.)

درگاه‌های اتصالات در ویدئو پروژکتور Panasonic PT-LMW460

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 با مجهز شدن به ورودی HDMI با قابلیت CEC، آماده‌ی اتصال اتوماتیک به منبع مورد نظر است. این ورودی برای اتصال به انواع پخش کننده‌ی Blu-ray، دانگل‌های استریمینگ و همینطور دانگل وایرلس اختیاری پاناسونیک سازگار است. سیگنال‌های 4k از طریق پورت HDMI پشتیبانی می‌شوند.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-LMW460 با مجهز شدن به درگاه‌های اتصالات متنوع، برای نصب انواع منبع دیجیتال سازگار است.

منبع مطلب

مشخصات

شرکت سازنده

پاناسونیک Panasonic

نسبت نمایش

16:10

منبع نور

Laser diodes

عمر لامپ

20000 ساعت

رزولوشن

WUXGA – 1280*800 pixels

کنتراست

1:3000000

تصحیح حالت ذوزنقه ای

35-/+ درجه عمودی اتوماتیک – 35-/+ درجه افقی دستی

حداکثر مصرف برق

280w

اسپیکر

10w

نوع پروژکتور

LCD

ابعاد

309*105*349 میلی متر

وزن

4.5 کیلوگرم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.