• ارسال
  • مقایسه

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

عمر طولانی منبع نوری، شدت روشنایی بالا، رزولشون WUXGA و نسبت کنتراست 3.000.000:1 از ویژگی‌های مهم ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 است که آن را برای نمایش در فضاهای نوری (بدون محدودیت) مجهز کرده است.

خرید ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic TMZ400 با میزان روشنایی 4.000 انسی لومن، نسبت کنتراست داینامیک 3.000.000:1 و رزولوشن WUXGA همه‌ی آنچه که برای نمایش تصاویر شفاف و دقیق لازم است، در بر دارد. مجهز شدن این ویدئو پروژکتور به لنز پرتاب کوتاه، نمایش تصاویر در ابعاد وسیع را در کوچک‌ترین کلاس درس امکان‌پذیر کرده است. از طرفی دیگر، عمر طولانی منبع نوری، استفاده‌ی طولانی مدت از این دستگاه را تضمین می‌کند.

برای خرید ویدیو پروژکتور کلاسی باید به دنبال دستگاهی کم خرج با عمر طولانی بود. ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 حدود 20.000 ساعت، می‌تواند تصاویری درخشان و دقیق نمایش دهد.

نصب پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 در کمترین فاصله از پرده نمایش

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 در فاصله 73 سانتی متر از پرده نمایش، تصاویر را در ابعاد 80 اینچ، بدون ایجاد هیچ گونه سایه نمایش می‌دهد. بدنه‌ی جمع و جور 4.8 کیلوگرم، جابجایی آن را همانند یک پروژکتور پرتابل آسان کرده است.

به لطف فناوری Digital Zoom Extender و Image Shift نصب و راه‌اندازی آسان پروژکتور پشتیبانی می‌شود. از دیگر ویژگی‌های کاربر پسند ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400 روشن شدن بی‌وقفه‌ی پروژکتور در عرض یک ثانیه است. حداقل صدای نویز (24 دسی‌بل)، بدون صداهای مزاحم در حفظ تمرکز حضار کمک می‌کند.

 ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 از سری پروژکتور پرتاب کوتاه است و می‌تواند بدون ایجاد سایه، در فاصله‌ی کمتر از یک متر از صفحه نمایش، تصاویری در ابعاد 80 اینچ ارائه دهد.

ماندگاری بالا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با حداقل هزینه نگهداری

ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با مجهز شدن به لیزر SOLID SHINE و فیلتر ECO قابل شستشو، تا زمان 20.000 ساعت، بدون نیاز به تعویض منبع نوری و یا فیلتر، برایتان کار خواهد کرد. با قابلیت eco-friendly 240 W مصرف انرژی تا حدود 20 درصد کمتر از ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ است.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با مجهز شدن به منبع نوری لیزری و فیلتر ECO، بدون افت کیفیت، تا 20.000 ساعت، بی‌نیاز از تعویض و تعمیرکار می‌کند.

(خرید پروژکتور جیبی در تهران پروژکتور)

پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با موتور لیزری Solid Shine

کیفیت تصاویر و خوانایی اسناد در ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMZ400

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400 با میزان روشنایی 4.000 انسی لومن، نسبت کنتراست داینامیک 3.000.000:1 و با پشتیبانی فناوری Daylight View Basic کیفیت و شفافیت تصاویر را جسورانه پشتیبانی می‌کند. سری پروژکتورهای TMZ400 محتوا را با نسبت اصلی تصویر خود نمایش می‌دهد و با رزولوشن WUXGA از پنل‌های LCD رنگ‌ها را طبیعی و ظرافت‌ها را دقیق به تصویر می‌کشد.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400 با میزان روشنایی 4000 انسی لومن، رزولشون WUXGA و نسبت کنتراست پویا 3.000.000:1 حتی در نور محیط، تصاویری شفاف و زیبا نمایش می‌دهد.

(برای خرید پروژکتور WUXGA به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

نمایش تصویر بدون سایه از ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400 در فاصله‌ی کمتر از یک متر (73 متر)، قادر است تصاویر را در ابعاد 80 اینچ به نمایش گذارد. به لطف لنز پرتاب کوتاه، دیگر لازم نیست که نگران سایه انداختن بدنتان بر روی صفحه نمایش باشید.

طرح لنزهای پرتاب کوتاه برای کلاس‌های کوچک مناسب است. برای نمایش تصاویر در ابعاد 100 اینچ فقط کافی است که پروژکتور را در فاصله‌ی 93 متری از پرده نمایش قرار دهید.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با میزان روشنایی 4000 انسی لومن، کنتراست پویا 3.000.000:1 و وضوح WUXGA می‌تواند در کمترین فاصله از پرده نمایش قرار داده و بدون خاموش کردن چراغ‌ها، تصاویری باکیفیت نمایش دهد.

(بهترین ویدئو پروژکتورهای خانگی ارزان را در تهران پروژکتور بیابید.)

نصب و راه‌اندازی آسان ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400

دیتا پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با قابلیت نصب آسان، شبیه به تلویزیون است. وزن این دستگاه حدود 4.9 کیلوگرم و ابعاد آن در حد و اندازه یک لپ‌تاپ است. پروژکتورهای سری Panasonic TMZ400 اگرچه که سبک وزن هستند، اما با قابلیت نصب 360 درجه، به راحتی بر روی سقف و دیوار (بصورت وارونه) نصب می‌شوند.

از ویژگی‌های خوب ویدئو پروژکتور کلاسی حمل و نصب آسان آن است. ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 با وزن کمتر از 5 کیلو و بدنه‌ی سبک وزن، قابل حمل است.

(با بهترین پروژکتور 4K خانگی در این صفحه آشنا شوید.)

قابلیت روشن شدن بی وقفه ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

با ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 بمحض اتصال منبع، تصاویر درخشان، در عرض یک ثانیه، ارائه می‌شوند. درست برخلاف ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ که در زمان روشن و خاموش کردن پروژکتور زمانی را صرف گرم و سرد شدن لامپ منتظر ماند، بمحض اتصال به منبع آماده‌ی ارائه تصاویر و بعد از اتمام اجرا، می‌توان آن را از برق جدا و جلسه را ترک کرد.

ویدئو پروژکتور Panasonic TMZ400 به لطف منبع نوری لیزر به محض شناسایی منبع اتصال، تصاویر در عرض یک ثانیه با روشنایی متناسب با محیط ارائه و بعد از اتمام، پروژکتور بدون معطلی خاموش می‌شود.

(مزایای پروژکتور لیزری را در تهران پروژکتور بخوانید.)

بررسی ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 یک پروژکتور بدون نویز

صدای نویز ویدئو پروژکتور یکی از چالش‌های بزرگ در برهم زدن تمرکز دانش‌آموزان است. ویدئو پروژکتور پاناسونیک با قابلیت Quiet Mode (حالت سکوت)، فقط حدود 24 دسی‌بل نویز دارد (صدایی همانند صدای خش خش برگ‌ها)، این صدا آنقدر کم است که حتی برای حضاری که در نزدیکی پروژکتور قرار گرفته‌اند اصلا آزار دهنده نیست.

برای جلوگیری از بهم ریختگی تمرکز حضار، ویدئو پروژکتور پاناسونیک PT-TMZ400 مجهز به حالت سکوت (Quiet Mode) است. نویز 24 دسی بل حتی به گوش افرادیکه در نزدیکی پروژکتور نشسته‌اند، آزاردهنده نیست.

(مطلبی کامل درباره تفاوت نمایشگر لمسی و اسمارت برد برایتان آماده کرده‌ایم.)

قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400

قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال (Digital Zoom Extender)، با کمک عملکرد جابجایی دیجیتال عکس (Digital Image Shift) در مواقعی مانند سقف‌های بلند، وجود کانال کولر و همینطور سیم‌کشی برق، امکان نصب ویدئو پروژکتور در زاویه نود درجه مقابل صفحه نمایش نیست، به کار می‌آید. کاربر می‌تواند بدون جابجایی پروژکتور، فقط با قابلیت Digital Zoom Extender عکس را از چهار جهت، حدود ده درصد جابجا کند.

با قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال در ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400، می‌توان بدون جابجایی پروژکتور، تصاویر را در قابی دلخواه روی صفحه نمایش ارائه کرد.

(برای تدارک یک سینما خانگی اختصاصی و خرید بهترین میکروفون گیمینگ به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

تصاویر درخشان در اتاق‌های روشن با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400

کیفیت خوب تصاویر فقط یکی از ویژگی‌های خوب ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 است. این پروژکتور می‌تواند تا 20.000 ساعت، به مدت 8 سال استفاده‌ی مداوم، تصاویری روشن و باکیفیت ارائه دهد.

پروژکتور مبتنی بر لامپ در این مدت نیاز به تعویض یک تا چهار لامپ را همراه با تعویض فیلتر دارند. با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMZ400 نه تنها هزینه و مشکلات نگهداری به حداقل می‌رسد بلکه تا مدت‌ طولانی، با تولید رنگ‌های طبیعی و غنی شما را به نمایش تصاویر باکیفیت دعوت می‌کند.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMZ400 به لطف منبع نوری لیزری و فیلتر اقتصادی تا مدت 8 سال، استفاده‌ی مداوم، نیازی به هزینه تعویض و تعمیر ندارد.

منبع مطلب

مشخصات

شرکت سازنده

پاناسونیک Panasonic

نسبت نمایش

16:10

منبع نور

Laser diodes

عمر لامپ

20000 ساعت

رزولوشن

WUXGA – 1920*1200 pixels

کنتراست

1:3000000

تصحیح حالت ذوزنقه ای

15-/+ درجه عمودی اتوماتیک – 15-/+ درجه افقی دستی

حداکثر مصرف برق

280w

اسپیکر

10w

نوع پروژکتور

LCD

ابعاد

370*138*349 میلی متر

وزن

5.5 کیلوگرم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.