• ارسال
 • مقایسه

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با میزان روشنایی 3.800 انسی لومن، کنتراست پویا  3.000.000:1 و رزولوشن WXGA، تصاویری روشن و نوشته‌هایی خوانا ارائه می‌دهد. این ویدئو پروژکتور در گروه سبک‌ترین پروژکتورهای لیزری دنیا است.

خرید ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMW380

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 از سری پروژکتورهای لیزری پرتاب کوتاه است. این ویدئو پروژکتور با میزان روشنایی 3.800 انسی لومن، نسبت کنتراست 3.000.000:1 و رزولوشن WXGA تصاویری روشن و دقیق نمایش می‌دهد. ویدئو پروژکتور Panasonic TMW380 با داشتن بدنه‌ی جمع و جور و ورزن سبک، به راحتی قابل جابجایی است و به لطف لنز پرتاب کوتاه می‌تواند در هر کلاس کوچکی هم تصاویری بزرگ برای حضار به نمایش گذارد.

ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 در رده‌ی پروژکتور لیزری LCD سبک وزن جهان قرار می‌گیرد. این پروژکتور با مجهز شدن به لنز پرتاب کوتاه در فاصله‌ی کمتر از یک متر، تصاویری در ابعاد 80 اینچ به نمایش گذارد.

ویژگی‌های ظاهری ویدیو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic TMW380

از ویژگی‌های شاخص سری پروژکتور TMW380 وزن سبک آن‌ها است. ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380 با وزن حدود 4.9 کیلوگرم و بدنه‌ای جمع و جور، در حد و اندازه‌ی یک لپ‌تاپ، به راحتی قابل حمل و جابجایی است. از طرفی نصب و راه‌اندازی آسان و همینطور مجهز شدن به لنز پرتاب کوتاه، پخش تصاویر در ابعاد بزرگ را در هر فضایی امکان‌پذیر کرده است.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 در بدنه‌ی جمع و جور تماما سفید، وزن سبک و نصب و راه‌اندازی آسان، انعطاف‌پذیری بالایی برای نمایش در هر فضایی را دارد.

(برای خرید انواع پروژکتور جیبی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380

ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 از نظر فنی ویژگی‌های قابل توجهی دارد که آن را گزینه‌ای مناسب برای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی تبدیل می‌کند:

 • تضمین کیفیت تصویر با منبع نوری لیزری SOLID SHINE
 • ماندگاری بالا منبع نوری و فیلتر
 • روشنایی 3.800 لومن و پشتیبانی از کیفیت تصویر حتی در فضاهای پر نور
 • کنتراست داینامیک 3.000.000:1
 • نویز حداقلی (24 دسی‌بل)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380: نمایش تصاویر روشن بدون سایه

ویدیو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 قادر است حتی در کوچک‌ترین کلاس‌ها هم تصاویری بزرگ به نمایش گذارد. این دستگاه در فاصله‌ی حدود 75‌ متری از پرده نمایش، تصاویری در ابعاد 80 اینچ به نمایش می‌گذارد. به لطف طراحی و آرایش خوب لنزهای پرتاب کوتاه، تصاویر بدون افتادن سایه بر روی تصویر و یا انعکاس آزاردهنده‌ی نور، ارائه می‌شوند. میزان روشنایی 3.800 لومن، کنتراست پویا 3.000.000:1 و رزولوشن WXGA نمایش دقیق و شفاف تصاویر را برعهده می‌گیرند.

با مجهز شدن ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 به لنزهای پرتاب کوتاه، در فاصله 75 متری فاصله از پرده نمایش، تصاویر در ابعاد 80 اینچ ارائه می‌شوند.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic TMW380: روشن و خاموش شدن بی‌وفقه

کلاس درس و کنفرانس خود را بدون منتظر گذاشتن حضار و از دست رفتن حوصله آن‌ها استارت بزنید! پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 برخلاف ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ، که باید زمانی را برای گرم و سرد شدن آن منتظر می‌ماندیم، به بمحض دریافت سیگنال از سوی منبع، فقط یک ثانیه زمان می‌خواهد تا تصاویر را با روشنایی متناسب با محیط به نمایش گذارد.

با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380 بدون گذراندن زمانی برای گرم و سرد شدن لامپ، تصاویر را به نمایش گذاشته و بعد از اتمام اجرا، پروژکتور را بی‌وقفه از برق کشیده و جلسه را ترک کنید.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

بررسی ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic TMW380

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380: میزان نویز حداقلی

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMW380 با قرار گرفتن در حالت سکوت Quiet Mode، میزان نویز به 24 دسی‌بل کاهش می‌یابد. این دستگاه بدون ایجاد صداهای مزاحم و آزاردهنده، از برهم زدن تمرکز دانش آموزان، حتی افرادیکه در نزدیکی دستگاه قرار گرفته‌اند، جلوگیری می‌کند.

ویدئو پروژکتور Panasonic TMW380 با حداقل میزان نویز، حتی برای افرادیکه در نزدیکی پروژکتور نشسته‌اند، مانع برهم زدن تمرکز حضار می‌شود.

(برای خرید پروژکتور ارزان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380: قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال

پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با مجهز شدن به Digital Zoom Extender و عملکرد جدید Digital Image Shift، می‌تواند تصاویر را از چهار جهت، به اندازه‌ی 10 درصد جابجا کند. این قابلیت در شرایطی مثل بلند بودن سقف، وجود کانال تهویه و برق کشی که نمی‌توان پروژکتور را دقیقا در مقابل صفحه نمایش نصب کرد، به کار می‌آید. در این مواقع، بدون جابجا کردن پروژکتور، فقط با جابجایی تصاویر، آن‌ها را در قابی منظم نمایش دهید.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT TMW380 با قابلیت Digital Zoom Extender می‌تواند تصاویر را تا حدود 10 درصد، از هر چهار جهت، جابجا کند.

(برای خرید انواع پرده نمایش به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT TMW380: ترازبندی قاب تصویر

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 برای ترازبندی قاب صفحه گزینه‌های مختلفی ارائه می‌دهد: مثل قابلیت رفع اتوماتیک اعوجاج ذوزنقه‌ای عمودی، قابلیت تصحیح قاب چهار گوشه‌ای، قابلیت ترازبندی 6 نقطه‌ای و تصحیح انحنای صفحه نمایش. کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل از راه دور ترازبندی صفحه نمایش را انجام دهد.

ویدئو پروژکتور Panasonic TMW380 با گزینه‌های مختلف، ترازبندی قاب صفحه نمایش را در دست می‌گیرد. کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل تنظیمات لازم را اعمال کند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور 4k به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380: ماندگاری منبع نوری

کیفیت بالای تصویر، فقط یکی از ویژگی‌های پروژکتور لیزری است. منبع نوری و فیلتر Eco بدون نیاز به جابجایی تا 20.000 ساعت، ماندگاری دارد. در مقایسه با پروژکتورهای مبتنی بر لامپ در این بازه‌ی زمانی نیاز است یک یا 4 لامپ تعویض کرد. پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 به مدت 8 سال استفاده‌ی مداوم، بدون نیاز به هزینه‌های اضافه، تصاویری باکیفیت ارائه می‌دهد.

ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با مجهز شدن به منبع نوری لیزری SOLID SHINE و فیلتر قابل شستشو تا مدت 20.000 ساعت ماندگاری دارد.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380: صرفه جویی در مصرف انرژی

سری پروژکتورهای لیزری Panasonic PT-TMW380 از نظر مصرف انرژی، 1.5 برابر کم‌ مصرف‌تر از ویدئو پروژکتور مبتنی بر لامپ هستند. آن‌ها تا حدود 20 درصد روشنایی بیشتر و حدود 20.3 درصد مصرف انرژی کمتری دارند. با قرار دادن ویدئو پروژکتور در حالت اکو و یا حالت سکوت، مصرف انرژی به حداقل می‌رسد.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380از سری پروژکتورهای کم مصرف است. این پروژکتور علاوه بر افزایش روشنایی 20 درصدی، به همین مقدار هم کم مصرف‌تر از ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ است.

(برای خرید انواع پروژکتور اپسون این صفحه را از دست ندهید.)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380: کیفیت تصاویر

کنتراست داینامیک Dynamic Contrast سیگنال ویدئویی را فریم به فریم آنالیز کرده و بصورت دیجیتالی، خروجی نور را مطابق با کنتراست هر صفحه تنظیم می‌کند. این قابلیت برای واقع‌گرایی بیشتر در نمایش تصاویر متحرک و فریم‌های تاریک و روشن است. نسبت کنتراست پویا 3.000.000:1 جزئیات را در سایه‌ها با دقت و خوانایی بالایی نمایش می‌دهد.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با کنتراست پویا به تصاویر عمق می‌بخشد، سیاهی‌ها تیره‌تر و فریم‌های روشن، شفاف‌تر نمایش می‌شوند.

(برای خرید پروژکتور SVGA به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TWM380: قابلیت Daylight View Basic

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با قابلیت Daylight View Basic کیفیت تصویر را با توجه به میزان نور محیط بهینه سازی می‌کند. این پروژکتور با وجود یک سنسور، روشنایی محیط را اندازه‌گیری کرده و مطابق با آن شدت روشنایی، کنتراست و رنگ را تنظیم می‌کند.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با قابلیت Daylight View Basic شدت نور، کنتراست و رنگ‌ها را مطابق با نور محیط تنظیم می‌کند که تحت این شرایط، در عمر منبع نوری و مصرف انرژی، بهینه سازی صورت می‌گیرد.

(برای خرید پروژکتور پرتاب کوتاه به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380: درگاه‌های اتصالات

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380 با دو ورودی HDMI با قابلیت CEC برای اتصال انواع دستگاه دیجیتال مجهز است. قابلیت CEC به این معنا است که پروژکتور بمحض دریافت سیگنال از ورودی مورد نظر و دستگاه سازگار مثل پخش کننده‌ی بلوری، دانگل استریمینگ و یا دانگل وایرلس پاناسونیک، بصورت خودکار روشن شده و بعد از اتمام اجرا، بصورت خودکار خاموش می‌شود.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380با مجهز شدن به دو پورت HDMI با قابلیت CEC برای ارائه انواع محتوا از منابع دیجیتال آماده است.

(برای خرید بهترین ویدئو پروژکتور 4k خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

درگاه‌های اتصالات در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380

‌ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380: عملکرد ورودی خودکار Auto Input-Switching Function

سری پروژکتورهای Panasonic PT-TMW380 با قابلیت سوئیچینگ خودکار، اتصال به دستگاه‌های مختلف را آسان‌تر می‌کند. عملکرد جستجوی خودکار ورودی، سیگنال‌های ویدئویی را بطور خودکار به ورودی صحیح سوئیچ می‌شود. کاربر می‌تواند از راه دور پروژکتور را تحت کنترل قرار دهید.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMW380: قابلیت Plug & Play با Memory Viewer

ارائه محتوا توسط ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMW380 با وجود قابلیت Plug & Play کار آسانی است. برای ارائه تصاویر بر روی پرده نمایش، فقط کافی است که مموری USB را در پورت مناسب متصل کنید. با فشردن دکمه Memory Viewer تصاویر ثابت را نمایش دهید و با استفاده از کلیدهای جهت‌دار اسلایدها را تحت کنترل قرار دهید.

ویدیو پروژکتور Panasonic TMW380: نرم‌افزار نظارت و کنترل چندگانه با عملکردهای هشدار اولیه اختیاری

با نرم افزار قدرتمند Multi Monitoring and Control و اتصال LAN می‌توان حدود 2.048 پروژکتور را با ارائه جایگاه نقشه مشخص از پروژکتورهای شبکه یا به صورت جستجوی خودکار، مجموعه پروژکتورها را تحت کنترل قرار داد. با شبکه‌بندی پروژکتورها می‌توان آن‌ها را همه جوره مورد کنترل قرار داد و با بروز مشکل به سرعت در صدد رفع آن‌ها برآمد. این نرم افزار با دوربین‌ها سازگار در شبکه، برای نظارت مستقیم روی صفحه متصل شده و نظارت دستگاه‌ها را از راه‌دور امکان‌پذیر می‌کند.

دیگر ویژگی‌‌های ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMW380

 • اسپیکر داخلی
 • حالت DICOM
 • پشتیبانی از PJLink, Crestron Connected, AMX
 • عملکرد کنترل شبیه سازی
 • لوگوی سفارشی راه‌اندازی و عملکردهای ضد سرقتی
 • قابلیت نصب 360 درجه
 • سیستم مدیریت ECO
 • سیستم Presentation Support System

منبع مطلب

مشخصات

شرکت سازنده

پاناسونیک Panasonic

نسبت نمایش

16:10

منبع نور

Laser diodes

عمر لامپ

20000 ساعت

رزولوشن

WUXGA – 1280*800 pixels

کنتراست

1:3000000

تصحیح حالت ذوزنقه ای

15-/+ درجه عمودی اتوماتیک – 15-/+ درجه افقی دستی

حداکثر مصرف برق

280w

اسپیکر

10w

نوع پروژکتور

LCD

ابعاد

370*138*349 میلی متر

وزن

5.5 کیلوگرم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.