• ارسال
  • مقایسه

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با میزان روشنایی 3.800 لومن و کنتراست پویا 3.000.000:1 و لنزهای پرتاب کوتاه، برای نمایش تصاویر روشن و دقیق از نزدیک‌ترین فاصله به پرده نمایش طراحی شده است.

خرید ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل Panasonic PT-TMX380 با میزان روشنایی 3.800 انسی لومن، کنتراست پویا 3.000.000:1 و رزولوشن XGA در سری سبک‌ترین ویدئو پروژکتورهای لیزری دنیا قرار می‌گیرد. این ویدئو پروژکتور برای نمایش اسناد، اسلایدهای پاورپوینت، تصاویر گرافیکی، فیلم و عکس عملکردی عالی دارد. نمایش تصاویر روشن و دقیق در نور محیط، به واسطه‌ی منبع نوری لیزر و فناوری LCD و دیگر فناوری‌های پیشرفته از ویژگی‌های مهم این ویدئو پروژکتور است.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با میزان روشنایی 3.800 لومن و کنتراست پویا، به عنوان پروژکتور کلاسی، حتی در نور محیط نیز تصاویری روشن و شفاف نمایش می‌دهد.

ویژگی‌های ظاهری ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با بدنه‌ی جمع و جور و تماما سفید، برای قرار گرفتن در هر دکوری مناسب است. این پروژکتور با وزن حدود 4.9 کیلوگرم و بدنه‌ی کاملا فشرده، برای حمل شبیه به یک لپ‌تاپ است. این پروژکتور با قابلیت نصب 360 درجه، بصورت وارونه بر روی سقف و دیوار قابل نصب است.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 همانند یک پروژکتور پرتابل، نصب و راه‌اندازی آسانی دارد. این پروژکتور از نظر ابعاد، در حد و اندازه‌ی یک لپ‌تاپ است.

ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMX380

پروجکشن پاناسونیک Panasonic PT TMX380 با منبع نوری لیزری SOLID SHINE و فناوری LCD برای ایجاد تصاویر روشن و دقیق کاملا آماده است. میزان روشنایی 3.800 انسی لومن، کنتراست پویا 3.000.000:1 و رزولوشن XGA از کیفیت تصاویر در مقابل نور محیط دفاع می‌کنند. این پروژکتور در باز تولید رنگ‌ها و عمق سیاهی عملکرد بی‌نظیری دارد. تصاویر درخشنده، و حروف خوانا و دقیق نمایش می‌شوند.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با میزان روشنایی 3.800 لومن و کنتراست 3.000.000:1  تصاویر را با روشنایی و دقت بالا نمایش می‌دهد.

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMX380 مجهز به منبع نوری لیزری

تصاویر روشن و بدون سایه از ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه Panasonic PT-TMX380

به لطف لنز پرتاب کوتاه، می‌توانید از فاصله 73 سانتی متری از صفحه نمایش، یک تصویر 80 اینچی روی پرده نمایش ارائه دهید! با ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه Panasonic PT-TMX380 دیگر نگران سایه انداختن بدن‌تان روی پرده نمایش نباشید؛ خرید پروژکتور پرتاب کوتاه برای کلاس‌های کوچک بهترین انتخاب است.  پروژکتور پاناسونیک TMX380 قادر است از فاصله حدود 103 سانتی متری از صفحه نمایش، تصاویری در ابعاد 100 اینچ نمایش دهد.

قابلیت پخش تصاویر شفاف و دقیق در ابعاد 100 اینچ، با روشنایی 3.800 لومن و کنتراست پویا 3.000.000:1 از فاصله 103 سانتی متری از تخصص ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 است.

نمایش تصاویر درخشان در یک ثانیه با ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

کلاس درس و جلسه‌ی خود را بدون تأخیری که از ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ سراغ دارید، آغاز کنید! برخلاف ویدئو پروژکتورهای مبتنی بر لامپ که راه‌اندازی آن‌ها برای گرم شدن لامپ زمان‌بر است، فقط در عرض یک ثانیه، انواع محتوا را با روشنایی مناسب به تصویر کشید. ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 همچنین دارای قابلیت خاموشی مستقیم است، بنابراین بدون معطلی هر زمان که بخواهید می‌توانید پروژکتور را آنا خاموش و یا روشن کنید.

به لطف منبع نوری لیزری SOLID SHINE، فقط یک ثانیه تا نمایش تصاویر روشن و شفاف فاصله است! بمحض اتصال سیگنال، پروژکتور Panasonic TMX380 تصاویر را با روشنایی مناسب به نمایش می‌گذارد.

(برای خرید پروژکتور پرتاب کوتاه اولترا به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

حداقل نویز در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMX380

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با قابلیت حالت سکوت Quiet Mode، با نویز حداقلی 24 دسی‌بل، که همانند صدای خش خش برگ‌ها است، کار می‌کند. این پروژکتور بدون صداهای مزاحم در محیط کار می‌کند و مانع حواس‌پرتی حضار‌، حتی نزدیک‌ترین افراد به دستگاه را، به حداقل می‌رساند.

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با حداقل صدای نویز، مزاحمتی برای حضار ایجاد نکرده و باعث می‌شود که دانش‌آموزان با حفظ تمرکز از تصاویر درخشان و دقیق آن لذت ببرند.

(برای آشنایی با بهترین ویدئو پروژکتورهای کلاسی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال (Digital Zoom Extender)، با کمک عملکرد Digital Image Shift، در مواقعی‌که سقف‌های بلند، وجود کانال کولر و همینطور سیم‌کشی برق، مانع نصب ویدئو پروژکتور در زاویه نود درجه مقابل صفحه نمایش می‌شود، به کار می‌آید. کاربر می‌تواند بدون جابجایی پروژکتور، فقط با قابلیت Digital Zoom Extender عکس را از چهار جهت، حدود ده درصد جابجا کند.

با قابلیت توسعه دهنده‌ی زوم دیجیتال ویدئو پروژکتور Panasonic TMX380، می‌توان بدون جابجایی پروژکتور، تصاویر را در قابی دلخواه روی صفحه نمایش ارائه کرد.

(برای آشنایی با تفاوت تکنولوژی تصویر در پروژکتور DLP و 3LCD مطلب کاملی برایتان آماده کرده‌ایم.)

تصحیح قاب صفحه در ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMX380

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 برای ترازبندی قاب صفحه گزینه‌های مختلفی ارائه می‌دهد: مثل قابلیت رفع اتوماتیک اعوجاج عمودی قاب، قابلیت تصحیح قاب چهار گوشه‌ای، قابلیت ترازبندی 6 نقطه‌ای و تصحیح انحنای صفحه نمایش. کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل از راه دور ترازبندی صفحه نمایش را انجام دهد.

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMX380 با گزینه‌های مختلف، ترازبندی قاب صفحه نمایش را در دست می‌گیرد. کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل تنظیمات لازم را اعمال کند.

(برای آشنایی با بهترین برندهای ویدئو پروژکتور صفحه مورد نظر را از دست ندهید.)

ویدئو پروژکتور Panasonic PT-TMX380 با بدنه‌ی تماما سفید مناسب هر دکور

تصاویر درخشان در اتاق‌های روشن با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380

کیفیت خوب تصاویر فقط یکی از ویژگی‌های ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 است. این پروژکتور می‌تواند تا 20.000 ساعت، به مدت 8 سال استفاده‌ی مداوم، تصاویری روشن و باکیفیت ارائه دهد.

پروژکتور مبتنی بر لامپ در این مدت نیاز به تعویض یک تا چهار لامپ را همراه با تعویض فیلتر دارد. با ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMX380 نه تنها هزینه و مشکلات نگهداری به حداقل می‌رسد بلکه تا سال‌ها، با تولید رنگ‌های طبیعی و غنی، شما را به نمایش تصاویر باکیفیت دعوت می‌کند.

ویدیو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic TMX380به لطف منبع نوری لیزری و فیلتر اقتصادی تا مدت 8 سال، استفاده‌ی مداوم، نیازی به هزینه تعویض و تعمیرندارد.

(پیش از خرید ویدئو پروژکتور حتما متن مقایسه رزولوشن 1080p و 4k را بخوانید.)

قابلیت Daylight View Basic در دیتا پروژکتور Panasonic PT-TMX380‌

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با قابلیت Daylight View Basic کیفیت تصویر را با توجه به میزان نور محیط بهینه سازی می‌کند. این پروژکتور با وجود یک سنسور، روشنایی محیط را اندازه‌گیری کرده و مطابق با آن شدت روشنایی، کنتراست و رنگ را تنظیم می‌کند.

ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با قابلیت Daylight View Basic شدت نور، کنتراست و رنگ‌ها را مطابق با نور محیط تنظیم می‌کند که تحت این شرایط، علاوه بر مصرف بهینه انرژی، به منبع نوری نیز فشار وارد نمی‌شود.

(برای آشنایی با مزایای پروژکتور لیزری به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

درگاه‌های اتصالات  در ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic TMX380

ویدیو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با دو ورودی HDMI با قابلیت CEC برای اتصال انواع دستگاه دیجیتال مجهز است. قابلیت CEC به این معنا است که پروژکتور بمحض دریافت سیگنال از ورودی مورد نظر و دستگاه سازگار مثل پخش کننده‌ی بلوری، دانگل استریمینگ و یا دانگل وایرلس پاناسونیک، بصورت خودکار روشن شده و بعد از اتمام اجرا، بصورت خودکار خاموش می‌شود.

ویدئو پروژکتور لیزری پاناسونیک Panasonic PT-TMX380 با مجهز شدن به دو پورت HDMI با قابلیت CEC برای ارائه انواع محتوا از منابع دیجیتال آماده است.

منبع مطلب

مشخصات

شرکت سازنده

پاناسونیک Panasonic

نسبت نمایش

4.3

منبع نور

Laser diodes

عمر لامپ

20000 ساعت

رزولوشن

WUXGA – 1024*768 pixels

کنتراست

1:3000000

تصحیح حالت ذوزنقه ای

15-/+ درجه عمودی اتوماتیک – 15-/+ درجه افقی دستی

حداکثر مصرف برق

280w

اسپیکر

10w

نوع پروژکتور

LCD

ابعاد

370*138*349 میلی متر

وزن

5.5 کیلوگرم

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.