• ارسال
  • مقایسه

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U

ناموجود

قیمت: موجود نیست

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
خرید محصول

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U با فناوری ساخت 3LCD و میزان روشنایی 7000 لومن، آماده‌ی پخش تصاویر واضح و درخشان حتی در فضاهایی با نورپردازی بالا است. برای خرید انواع ویدئو پروژکتور، تهران پروژکتور مرجع خوبی است.

‌معرفی ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U از سری پروژکتور لیزری اپسون است که برای نمایش تصاویر روشن و باکیفیت در ردیف بهترین‌ پروژکتور تجاری/اداری قرار می‌گیرد. این پروژکتور به لطف تکنولوژی 3LCD و روشنایی 7.000 انسی لومن، برای نمایش تصاویر روشن و رنگ‌های واقعی در هر فضایی با هر میزان نور پردازی عالی و حرفه‌ای ظاهر شده است.

رزولوشن WUXGA و میزان کنتراست 2.500.000:1، تضمین کننده‌ی کیفیت تصاویر این پروژکتور تجاری است. اگر در جستجوی یک پروژکتور تجاری تمام عیار هستید خرید ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U انتخاب خوبی است.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U با فناوری 3LCD و میزان روشنایی 7000 لومن برای نمایش تصاویر روشن با رنگ‌های شفاف و طبیعی تجهیز شده است.

(برای آشنایی با تفاوت ویدئو پروژکتور 3LCD و DLP به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

معرفی ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

 ویژگی‌های ظاهری ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

پروژکتور اپسون مدل EB-L730U با ابعاد 136 * 339 * 440 میلی‌متر و وزن 8.4 کیلو گرم یک پروژکتور تجاری جمع و جور برای نصب دائمی است. این پروژکتور با بدنه‌ی تماما سفید و یا تماما سیاه با ظاهری ساده، دقیقا مشابه سایر محصولات معروف برند اپسون است.

ویدئو پروژکتور Epson EB L730u با قابلیت نصب 360 درجه، بدون هیچ چالش بصورت وارونه روی سقف یا دیوار نصب می‌شود.

(پیش از خرید ویدئو پروژکتور از تفاوت رزولوشن 720p و 1080p آگاه شوید.)

 ویژگی‌های ظاهری ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

ویژگی‌های فنی ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

پروژکتور لیزری اپسون L730U با میزان روشنایی 7.000 لومن، کنتراست 2.500.000:1 و رزولوشن WUXGA برای نمایش تصاویر روشن و دقیق یک پروژکتور کم نظیر است. صد البته که تکنولوژی 3LCD تضمینی برای کیفیت و روشنایی این پروژکتور به حساب می‌آید.

پروژکتور اپسون Epson EB L730u با میزان روشنایی سه برابری و قابلیت نمایش رنگ‌های پویا، متخصص پخش تصاویر وسیع در فضاهای روشن است.

(برای خرید انواع پروژکتور WUXGA به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

کیفیت تصویر پروژکتور اپسون مدل Eposn EB-L730U

مطمئنا نور سفید به تنهایی قادر نیست که رنگ‌های پویا و طبیعی را بر روی پرده نمایش وسیع پروژکتور به تصویر بکشد. در حالیکه تولید کنندگان تکنولوژی DLP تک تراشه، بر این باور هستند که کیفیت تصویر فقط با افزایش نور سفید بالا می‌رود، برند اپسون ‌کیفیت و شفافیت تصاویر را در گِرو برابری میزان خروجی نور سفید و خروجی نور رنگ می‌داند و این کار را با کمک تکنولوژی 3LCD در محصولاتش به اثبات رساند.

نتیجه‌ی برابری میزان روشنایی رنگ و روشنایی سفید با تکنولوژی 3LCD، در تصاویر شگفت‌انگیز Eposn EB-L730U به طور مشهودی، قابل رؤیت است.

(برای آشنایی با مزایای پروژکتور لیزری صفحه مورد نظر را از دست ندهید.)

نمایش تصاویر واقعی و تماشایی با Eposn EB-L730U

تکنولوژی 3LCD تضمین کننده‌ی کیفیت رنگ EB-L730U

تمام پروژکتورهای اپسون برای نمایش رنگ‌های غلیظ، تصاویر شفاف، جزئیات دقیق و اطمینان از ماندگاری کیفیت تصاویر به تکنولوژی ساخت 3LCD مجهز هستند. کیفیت عالی تصاویر به دلیل پردازش رنگ (سه رنگ اصلی سبز، آبی و قرمز) توسط سه تراشه مجزا است.

برخلاف فناوری تک تراشه DLP که تولید رنگ به دلیل چرخش چرخ رنگ، با وقفه‌ای کوتاه، ارائه می‌شود، تولید رنگ در پروژکتورهای 3LCD بصورت تمام وقت انجام می‌شود. نتیجه این تکنولوژی، نمایش تصاویر و فیلم‌های پرجنب و جوش، با رنگ‌های واقعی و طبیعی است.‌

به لطف تکنولوژی 3LCD پروژکتور Epson EB L730uدر کنار میزان روشنایی 7000 لومن، تصاویر بصورت حیرت آوری روشن و پویا نمایش می‌شوند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور خانگی به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

روشنایی سه برابری ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

پروژکتورهای 3LCD اپسون با روشنایی سه برابری در رقابت تنگاتنگی با پروژکتورهای تک تراشه DLP هستند. اگر به دنبال پروژکتورهای تجاری، آموزشی و یا سرگرمی خانگی با رزولوشن 720p هستید پروژکتورهای 3LCD اپسون انتخاب بی‌نظیری است.

در مورد پروژکتورهای اپسون با رزولوشن 1080p نیز پروژکتورهای 3LCD اپسون حدود 2 الی 3 برابر روشن‌تر از پروژکتورهای DLP هستند. اما پروژکتورهای 3LCD از بابت شارپ بودن تصاویر در برابر پروژکتورهای DLP کمی ضعیف ظاهر شده‌اند.

ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U نیز با روشنایی فوق‌العاده حتی در حالت اقتصادی می‌تواند در فضاهای روشن نیز تصاویر را شفاف و پر نور نمایش دهد.

(برای آشنایی با انواع ویدئو پروژکتور 3LCD به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

روشنایی سه برابری با رنگ‌های طبیعی و شفاف در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

عمر بالای منبع نوری در پروژکتور تجاری اپسون EB-L730U

اگر اهل تماشای تصاویر در صفحات عریض هستید، اینبار کیفیت و شفافیت تصاویر را با فناوری منبع نوری لیزر در پروژکتور Epson EB-L730U تجربه کنید. منبع نوری لیزر اپسون با فیلتر الکترواستاتیک پیشرفته که به تازگی طراحی شده است، قابلیت اطمینان و ماندگاری کیفیت تصاویر را با افزایش عمر پروژکتور فراهم می‌کند. درضمن، کاربران با عمر 20.000 ساعته منبع نوری، دیگر دغدغه‌ی تعمیر و تعویض منبع نوری را ندارند.

ویدئو پروژکتور لیزری اپسون Epson EB L730u با مجهز شدن به منبع نوری لیزری می‌تواند تا 20000 ساعت در حالت روشنایی حداکثری و تا حدود 30000 ساعت در حالت اقتصادی (نور 4.900 لومن) تصاویر زنده و گرم برایتان به نمایش گذارد.

(برای خرید ویدئو پروژکتور Full hd به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

روشنایی فوق‌العاده 7.000 لومن EB-L730U

سفارش سازی روشنایی تصویر در پروژکتور EB-L730U مطابق با نور محیط

منبع نور لیزر به کاربران این امکان را می‌دهد تا روشنایی را با تنظیم دقیق 1 درصدی، در یک سطح مشخص حفظ کنند. این کار باعث می‌شود روشنایی تصویر متناسب با نور پردازی محیط تنظیم شود. با این ویژگی، فشار به منبع نوری به حداقل رسیده و همینطور باعث افزایش عمر پروژکتور می‌شود.

برای تنظیم روشنایی تصویر متناسب با نور محیط، ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U با تنظیم دقیق 1 درصدی، روشنایی را در یک سطح مشخص حفظ می‌کند.

(برای خرید ویدئو پروژکتور 4k این صفحه را از دست ندهید.)

وضوح بالا با پشتیبانی سیگنال 4k در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

ویدئو پروژکتور اپسون مدل EB-L730U از رزولوشن بومی WUXGA برخوردار است؛ این پروژکتور با چنین رزولوشنی تمامی جزئیات و ظرافت‌های تصویر و متون را با کوچک‌ترین فونت بدون هیچ گونه اعوجاجی نمایش می‌دهد.

وضوح WUXGA برای نرم‌افزارهایی که نیازمند رزولوشن FULL HD هستند، مثل محتوای Blu-ray، برنامه‌های فشرده گرافیکی، اسلایدهای فیلم و هر برنامه‌ای که به جزئیات استثنایی نیاز دارد یک انتخاب ایده‌آل است.

ویدئو پروژکتور اپسون  Epson EB-L730U می‌تواند سیگنال 4k 60HZ را با کیفیت بالا پردازش کرده و به نمایش بگذارد.

(برای خرید ویدئو پروژکتور پرتاب کوتاه اولترا  به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

وضوح بالا با پشتیبانی سیگنال 4k در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

وضوح فوق‌العاده با افزایش جزئیات در پروژکتور لیزری اپسون EB-L730U

ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U به ویژگی‌های پیشرفته‌ای مجهز است که می‌تواند تصاویر را با وضوح بالاتری نمایش می‌دهد. ویژگی Super Resolution، لبه‌های تصویر را برای نمایش محتوای HD، استاندارسازی می‌کند. همینطور ویژگی Detail Enhancement برای بهبود نمایش جزئیات بکار می‌رود، با این ویژگی‌ ظرافت‌های تصویر برای یک نمایش واقعی ارائه می‌شوند.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U با پردازش دیجیتال پیشرفته، قابلیت مشاهده ظریف‌ترین جزئیات امکان‌پذیر می‌شود.

(برای خرید ویدئو پروژکتور پرتاب بلند این صفحه را از دست ندهید.)

نرم افزار مدیریتی اپسون در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت Epson می‌توانید به راحتی لیست‌های پخش محتوای علامت‌گذاری شده را از طریق رایانه شخصی یا لپ‌تاپ بر روی پروژکتور کنترل کنید. امکان تنظیم برنامه و ثبت تنظیمات فیلتر، کنترل پیشرفته‌ای مانند پخش همزمان محتوا را به شما می‌دهد.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U امکان تنظیم برنامه و ثبت تنظیمات فیلتر، کنترل پیشرفته‌ای مانند پخش همزمان محتوا را به شما می‌دهد.

ویژگی‌های کلیدی نرم افزار مدیریتی اپسون شامل:

  • ساخت لیست پخش محتوا
  • اضافه کردن افکت‌های تصویری
  • تنظیمات میانبرها از راه دور
  • استفاده از فیلترهای سفارشی
  • برنامه‌ریزی لیست‌های پخش

نرم افزار مدیریتی اپسون در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

حالت شبیه‌سازی DICOM در ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

حالت DICOM (تصویربرداری و ارتباط دیجیتال در پزشکی) استانداری برای مدیریت، ذخیره‌سازی و چاپ و انتقال اطلاعات تصویربرداری پزشکی است. پروژکتور Epson EB-L730U کاربران را قادر می‌سازد تا تصاویر را در سطح پیشرفته با مقیاس خاکستری قسمت 14 شبیه‌سازی DICOM ارائه دهد. این حالت برای مشاهده تصاویر پزشکی در مقیاس خاکستری مانند تصاویر اشعه ایکس برای اهداف آموزشی و ارائه در کنفرانس‌های پزشکی بسیار کاربردی است.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-L730U با حالت DICOM (تصویربرداری و ارتباط دیجیتال در پزشکی) استانداری برای مدیریت، ذخیره‌سازی و چاپ و انتقال اطلاعات تصویربرداری پزشکی ایجاد می‌کند.

(برای آشنایی با انواع ویدئو پروژکتور بازی این صفحه را از دست ندهید.)

قابلیت نرم افزار قدرتمند Epson iProjection در پروژکتور اپسون مدل EB-L730U

از ویژگی‌های مهم پروژکتور اپسون این است که در آن واحد، چندین کاربر می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار Epson iProjection به طور همزمان به یک پروژکتور متصل شوند و به کاربر این امکان را می‌دهد که چهار محتوای جداگانه را از طریق یک PC ناظر، از طریق شبکه (با کابل یا بصورت وایرلس) با حداکثر 50 کاربر به همان پروژکتور متصل کنند. تحت این شرایط می‌توان نمایش چهار محتوا را بر اساس اولویت‌بندی، بر روی صفحه نمایش بزرگ پروژکتور نمایش داد. این ویژگی، ابزاری عالی برای جلسات یا پروژه‌های درسی است.

پروژکتور اپسون مدل Epson EB-L730u این قابلیت را دارد که بطور همزمان حداکثر با چهار پروژکتور تصاویری واید به نمایش گذارد.

اتصال وایرلس در پروژکتور EB-L730U

اشتراک گذاری محتوا از دستگاه‌های فردی یکی از روش‌های مهم در روند جلسات پویا است. اما اشتراک‌گذاری هر دستگاه توسط کابل کشی، نه تنها هزینه بر بلکه زمان بر است. برای حل این مشکل، کافی است که پروژکتور EB-L730U را به دانگل وایرلس ELPWP10 مجهز کنید، تحت این شرایط، امکان ارائه انواع محتوا برای بهره‌وری بیشتر فراهم می‌شود.

با دانگل ELPWP10 می‌توان هر منبعی را (مثل لپ‌تاپ) مستقیما در محدوده‌ی سیگنالی آن بدون نیاز به کابل‌های بلند متصل کرد. دستگاه‌های تلفن هوشمند را نیز می‌توان با استفاده از اپلیکیشن Epson iProjection به پروژکتور متصل کرد.

با مجهز کردن ویدئو پروژکتور Epson EB-L730u به دانگل وایرلس ELPWP10، می‌توان چهار دستگاه را به طور همزمان به پروژکتور متصل کرد و محتوای آن‌ها را در صفحه نمایش پروژکتور برای حضار به اشتراک گذاشت.

(برای خرید پروژکتور ارزان به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

اتصال وایرلس در پروژکتور EB-L730U

قابلیت اتصال دانگل میراکست به ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U

کاربران می‌توانند با تهیه دانگل میراکست صفحه نمایش تلفن‌های هوشمند یا تبلت خود را بدون اتصال کابل در صفحه نمایش بزرگ پروژکتور EB-L730U ارائه دهند و مطمئن باشند که تصاویر با وضوح بالا و بدون افت کیفیتی اجرا می‌شود. فقط دقت داشته باشید که لپ‌تاپ‌ و تلفن هوشمند باید از اتصال میراکست پشتیبانی کند.

 با تهیه دانگل میراکست صفحه نمایش تلفن‌های هوشمند یا تبلت خود را بدون اتصال کابل در صفحه نمایش بزرگ پروژکتور اپسون مدل EB-L730U ارائه داد.

خرید ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U از فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور

ویدئو پروژکتور تجاری اپسون مدل EB-L730U با میزان رزولوشن WUXGA، روشنایی 7.000 لومن در کنار تکنولوژی 3LCD برای نمایش تصاویر، اسلایدهای پاورپوینت، فیلم و کلیپ یک پروژکتور توامند است. اگر در جستجوی یک پروژکتور تجاری با کیفیت و با طول عمر بالا هستید، خرید ویدئو پروژکتور Epson EB-L730U با منبع نوری پیشرفته لیزری که ماندگاری 20.000 ساعته دارد، یک انتخاب ایده‌آل است. برای آشنایی با انواع پروژکتورهای همرده و مقایسه قیمتی به فروشگاه اینترنتی تهران پروژکتور مراجعه کنید.

(منبع مطلب)

مشخصات

شرکت سازنده

اپسون Epson

نوع کاربری

فضای باز

تکنولوژی ساخت

LASER

شدت روشنایی

7000 انسی لومن

رزولوشن

WUXGA – 1920*1200 dpi

مدل لامپ

Laser Phosphor

کنتراست

1:2500000

عمر لامپ

20000 ساعت

نسبت نمایش

16:10

اندازه تصویر

50 تا 500 اینچ

وایرلس

وایرلس داخلی دارد

اسپیکر

10W

تصحیح حالت ذوزنقه ای

30-/+ درجه افقی دستی – 30-/+ درجه عمودی دستی – لنز شیفت

ابعاد

136*440*339 میلی متر

وزن

8.4 کیلوگرم

ورودی VGA

دارد

خروجی VGA

دارد

ورودی HDMI

دارد

ورودی MHL

ندارد

ورودی AUDIO

دارد

خروجی AUDIO

دارد

ورودی S-VIDEO

ندارد

ورودی VIDEO

دارد

ورودی LAN

دارد

درگاه USB - A

دارد

درگاه USB - B

دارد

درگاه RS232

دارد

سایر ویژگی‌ها

پشتیبانی از ورودی 4K – HDMI، HDBaseT – Wi-Fi یکپارچه – میرورینگ صفحه نمایش

اقلام همراه دستگاه

ریموت کنترل با باتری – کابل برق – راهنمای استفاده

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از تهران پروژکتور خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.