• خانه
  • محصولات برچسب خورده “ویدئو پروژکتور بازی”

ویدئو پروژکتور بازی

فیلتر ها

هیچ محصولی یافت نشد.

تجربه‌ی گیم با ویدئو پروژکتور بازی چیزی نیست که بشود به راحتی از کنار آن گذشت! نمایش تصاویر چند برابر بزرگ‌تر از تلویزیون‌ها با حداقل تأخیر ورودی (Latency) همان چیزی است که گیمرها انتظارش را دارند. پیش از خرید ویدئو پروژکتور گیمینگ این متن را با دقت بخوانید.

ویدئو پروژکتور بازی

ویدئو پروژکتور یکی از ابزار جالب توجه برای گیمرها است. ویدئو پروژکتور قابل حمل است، جای کمی می‌گیرد، قیمت مقرون بصرفه‌ای دارد و از همه مهم‌تر اینکه قاب تصویر قابل تنظیم دارد، می‌تواند تصاویر را در ابعاد 85 اینچ تا 300 اینچ  به نمایش گذارد. با چنین ویژگی‌های داشتن یک ویدئو پروژکتور بازی یا اصطلاحا ویدیو پروژکتور گیمینگ اختصاصی با تأخیر ورودی حداقلی و نمایش تصاویر سه بعدی، خیلی هیجان انگیز است.

ویدئو پروژکتور بازی

خرید ویدئو پروژکتور بازی

با خرید ویدئو پروژکتور برای بازی افراد می‌توانند اندازه صفحه نمایش خود را به دلخواه خودشان تنظیم کنند. این اندازه برخلاف اندازه تلویزیون ثابت نیست و آن‌ها می‌توانند تنظیمات آن را تغییر دهند. با داشتن پروژکتور گیم، گیمرها هم می‌توانند بازی‌های ویدئویی مورد علاقه خودشان را روی صفحه بزرگ و با کیفیت تصویر بالا انجام دهند و اگر هم دوست داشته باشند فیلم را با کیفیت خیلی خوبی بر روی یک صفحه بزرگ در سالن نشیمنشان تماشا کنند.

ما در این مقاله اول درمورد این صحبت می‌کنیم که شما در خرید پروژکتور بازی باید به چه عواملی توجه کنید. سپس، چند تا از بهترین پروژکتورهای مخصوص بازی را همراه با قیمت ویدئو پروژکتور برای بازی برایتان مثال می‌زنیم.

(از صفحه پرده نمایش پروژکتور نیز بازدید کنید.)

خرید ویدئو پروژکتور بازی از تهران پروژکتور

عوامل موثر در انتخاب پروژکتور بازی

وقتی‌که شما می‌خواهید پروژکتور برای بازی را بخرید نکاتی وجود دارند که باید به آن توجه کنید. قیمت ویدئو پروژکتور مخصوص بازی یا اصطلاحا قیمت پروژکتور گیمینگ بر اساس ویژگی‌های پروژکتور کاملا متغیر است.

(از صفحه ویدئو پروژکتور ایسوس نیز بازدید کنید.)

نکات مهم در انتخاب پروژکتور بازی

میزان لومن ویدئو پروژکتور بازی

یکی از ویژگی‌های مهمی که کیفیت ارائه تصویر پروژکتور شما را تعیین می‌کنند، میزان لومن است. میزان لومن همان میزان روشنایی تصویر پروژکتور است و هر چقدر که این میزان بالاتر باشد، زمانی‌که شما در یک اتاق پر نور می‌خواهید با پروژکتور تصویر را نمایش دهید کیفیت ارائه تصویر هم خیلی بهتر خواهد بود. برای خرید پروژکتور گیمینگ به دنبال مدلی باشید که میزان روشنایی بالاتری داشته باشد.

(در صفحه ویدئو پروژکتورهای ایسر، انتخاب های مناسبی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.)

روشنایی یا لومن ویدئو پروژکتور بازی

عوامل مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور بازی: 1. فاصله پرتاب

عامل مهم دیگر در انتخاب ویدئو پروژکتور برای فیلم و بازی فاصله پرتاب است.

فاصله پرتاب به فاصله‌ای گفته می‌شود که پروژکتور باید از سطحی که شما می‌خواهید تصویر را روی آن نمایش دهید قرار بگیرد تا بتواند یک تصویر بزرگ را به شما نمایش دهد.

اگر می‌دانید که سالن نشیمنتان کوچک است باید به سراغ ویدئو پروژکتور با فاصله پرتاب کم بروید و اگر سالن نشیمنتان بزرگ است باید به سراغ پروژکتوری با فاصله پرتاب بلند بروید.

علاوه بر این، بهتر است شما برای تهیه پروژکتور برای بازی از صفحه نمایش مخصوص پروژکتور استفاده کنید. مسلماً شما با پروژکتورهای مدل بالا می‌توانید تصویر را بر روی سطح دیوار هم نمایش دهید، اما خرید پرده نمایش پروژکتور می‌تواند در ارائه تصویر با‌کیفیت و پررنگ‌تر نقش بسزایی داشته باشد.

در بازار فروش ویدئو پروژکتور بازی با نسبت پرتاب مختلف (پرتاب بلند و پرتاب کوتاه) متداول است.

(مطلب بهترین ویدئو پروژکتور برای بازی را از دست ندهید.)

فاصله پرتاب مناسب برای ویدئو پروژکتور بازی

عوامل مهم در انتخاب ویدئو پروژکتور بازی: 2. میزان تأخیر ورودی

یک عامل مهم دیگر در خرید پروژکتور بازی میزان تأخیر ورودی است. میزان تأخیر ورودی مربوط به عملکرد سرعت گیمینگ در پروژکتورها است. تأخیر ورودی به زمانی گفته می‌شود که سیستم بازی سیگنال خود را ارسال می‌کند و آن سیگنال توسط پروژکتور دریافت می‌شود.

میزان تأخیر ورودی قابل‌قبول برای یک پروژکتور بازی بین ۱۶ تا ۵۰ میلی ثانیه است. در عرضه ویدئو پروژکتور بازی علاوه بر تمامی ویژگی‌هایی که باید در ساخت پروژکتور در نظر گرفته شود، میزان تأخیر ورودی (Latency) بسیار حائز اهمیت است.

(از صفحه ویدئو پروژکتورهای HD نیز بازدید کنید.)

میزان تأخیر ورودی در پروژکتورهای بازی

ویدئو پروژکتور بازی: 1. پروژکتور BenQ X1300i

ویدئو پروژکتور گیم BenQ X1300i در این فرست بهترین ویدئو پروژکتور مخصوص بازی است. این ویدئو پروژکتور کمترین میزان تأخیر ورودی را دارد. تأخیر ورودی پروژکتور BenQ X1300i به میزان 8 میلی ثانیه است و نرخ نوسازی آن می‌تواند به ۱۲۰ هرتز هم برسد. این میزان تأخیر ورودی با میزان تأخیر ورودی بسیاری از مانیتورهای مخصوص بازی کردن مطابق است و عملکردش از خیلی از پروژکتورهای استانداردی که شما در بازار برای بازی کردن پیدا می‌کنید فراتر می‌رود.

(از صفحه ویدئو پروژکتور فضای باز نیز بازدید کنید.)

پروژکتوربازی بنکیو مدل BenQ X1300i

معایب پروژکتور بازی BenQ X1300i

تنها عیبی که ممکن است این پروژکتور داشته باشد این است که قیمت آن برای یک پروژکتور 1080p خیلی زیاد است و بیشتر شبیه قیمت پروژکتورهای 4K است. اما خوبی آن این است که این پروژکتور کاملاً برای بازی‌های ویدئویی با کیفیت خیلی بالا طراحی شده‌است.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 3LCD نیز دیدن کنید.)

معایب ویدئو پروژکتور بازی BenQ X1300i

حالت های مختلف پروژکتور BenQ X1300i

رزولوشن پروژکتور BenQ X1300i اچ دی 1080p است، اما میزان روشنایی آن ۳ هزار لومن و کنتراست تصویر آن ۵۰۰ هزار به ۱ است. منبع نور پروژکتور یک لامپ LED و فاصله پرتاب آن ۲٫۸۷ متر است. علاوه‌براین، ویدئو پروژکتور گیم BenQ X1300i برای بازی‌هایی که شما با آن می‌کنید ۳ حالت بازی دارد: یکی بازی‌های RPG، بازی‌های FPS و بازی‌های ورزشی. یعنی زمانی‌که شما هرکدام از این بازی‌ها را می‌کنید می‌توانید این ۳ حالت را بسته به نوع آن بازی برای پروژکتورتان فعال کنید. مثلاً بازی شما پالت رنگ خیلی رنگارنگ و متنوعی دارد یا خیلی تیره است. اما فرقی نمی‌کند، چون با فعال کردن این ۳ حالت، کیفیت تصویر شما عالی خواهد بود.

(به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور 4K نیز رجوع کنید.)

مشخصات پروژکتور BenQ X1300i

ویژگی‌های ویدئو پروژکتور بازی BenQ X1300i

شاید یک عامل اذیت کننده که در استفاده از پروژکتور BenQ X1300i وجود دارد این است که سطح کاربری اندروید آن بر روی دانگل قرار گرفته‌است که شما باید آن را نصب کنید. با این که نصب کردن این دانگل فقط یک‌بار باید انجام شود اما معمولاً کار اذیت کننده‌ای است. علاوه‌براین، نمی‌توان اپلیکیشن‌هایی مثل نتفلیکس برای استفاده در این ویدئو پروژکتور دسترسی داشت و شما احتیاج به استفاده از یک منبع رسانه‌ای دیگر دارید.

(مدل های متنوع پروژکتور پاناسونیک را در صفحه پروژکتور لیزری از دست ندهید.)

ویژگی‌های ویدئو پروژکتور بازی BenQ X1300i

قیمت پروژکتور BenQ X1300i

به‌طورکلی، می‌توان گفت که ویدئو پروژکتور BenQ X1300i، ویدئو پروژکتور مخصوص بازی است و بیشتر برای مصارف بازی بکار می‌رود، اما بهترین کیفیت را در این زمینه ارائه می‌دهد. همان‌طور که گفتیم قیمت ویدئو پروژکتور بازی BenQ X1300i خیلی گران‌قیمت است و در حال حاضر بر روی وب‌سایت آمازون قیمت پروژکتور ۹۴۵ دلار است که باعث می‌شود یکی از گران‌ترین پروژکتورهای بازی در بازار باشد.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور Full HD نیز بازدید کنید.)

قیمت خرید پروژکتور BenQ X1300i

ویدئو پروژکتور بازی: 2. پروژکتور Vamvo L6200 Native

ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native رزولوشن ۱۹۲۰ در 1080p دارد و یک ویدئو پروژکتور کاملاً HD است. میزان روشنایی این ویدئو پروژکتور ۶ هزار لومن و کنتراست تصویر آن 500 به 1 است. از دیگر ویژگی‌های ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native می‌توان به تصحیح ذوزنقه شدن افقی، داشتن چندین گزینه ارتباطی و یک کنترل از راه و کیف حامل اشاره کرد.

فاصله پرتاب Vamvo L6200 Native استاندارد است و نسبت‌به قیمتش ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native ویژگی‌های خوبی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. ظاهر این ویدئو پروژکتور شیک و مدرن است و یک کیف حامل فشرده دارد که شما به‌راحتی می‌توانید پروژکتور را در آن بگذارید.

(برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی ویدئو پروژکتور DLP مراجعه کنید.)

ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native

صفحه نمایش ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native

ویدئو پروژکتور Vamvo L6200 Native می‌تواندبه اندازه ۲۰۰ اینچ تصویر را در شرایط خیلی‌خوب ارائه دهد. همچنین، لامپ LED پروژکتور می‌توانند بدون این‌که گرمای زیادی را منتشر کند روشنایی خیلی خوبی را ارائه دهد. برای همین، شما می‌توانید در روشنایی غروب هم از این پروژکتور استفاده کنید.

(صفحه‌ی پروژکتور تجاری را در سایت تهران پروژکتور از دست ندهید.)

صفحه نمایش پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native

ویژگی های ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native

علاوه‌براین، پروژکتور Vamvo L6200 Native دارای ویژگی تصحیح ذوزنقه‌ای افقی است که به شما اجازه می‌دهد تصویر را در مکان‌هایی که پروژکتور را در آن مستقر می‌کنید تنظیم کنید.

ویدئو پروژکتور Vamvo L6200 Native خودش دارای یک بلندگو است که کیفیت آن قابل‌قبول است و برای کسانی مناسب است که خیلی روی نوع بلندگو ویدئو پروژکتور خودشان حساس نیستند و نمی‌خواهند یک بلندگوی جداگانه برای آن تهیه کنند. قیمت ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native بسته به فروشنده‌ای که آن را ارائه می‌کند بین ۱۲۰ تا ۲۶۰ دلار متفاوت است.

(از صفحه‌ی ویدئو پروژکتور کلاسی نیز دیدن کنید.)

مشخصات ویدئو پروژکتور بازی Vamvo L6200 Native

ویدئو پروژکتور بازی: 3. پروژکتور XGIMI Horizon Pro

رزولوشن ویدئو پروژکتور XGIMI Horizon Pro به میزان 3840 در 2160 است و این پروژکتور یک پروژکتور 4K UHD است. میزان روشنایی ویدئو پروژکتور XGIMI Horizon Pro حدود ۲۲۰۰ لومن است. از دیگر ویژگی‌های این ویدئو پروژکتور می‌توان به قابلیت تطبیق آن با تلویزیون اندرویدی، قابلیت فوکوس خودکار، و تصحیح ذوزنقه‌ای عمودی و افقی دیجیتال اشاره کرد.

ویدئو پروژکتور XGIMI Horizon Pro یک پروژکتور مخصوص گیم با طراحی کوچک است. یک خوبی که پروژکتور XGIMI Horizon Pro دارد این است که استقرار و نصب آن با سرعت انجام می‌شود و ویژگی‌های و فوکوس خودکار و تصحیح ذوزنقه‌ای عمودی و افقی آن باعث می‌شود که بتوان در مکان‌های مختلف آن را مستقر کرد و همچنان بتوان تصویر را مطابق سلیقه خود تنظیم کرد.

(خیلی از کاربران بخاطر تفاوت قیمت میان ویدئو پروژکتور 720p و 1080p مردد هستند، پیشنهاد می‌شود که متن مربوط به تفاوت رزولوشن 720p و 1080p را بخوانید.)

ویدئو پروژکتور بازی XGIMI Horizon Pro

فناوری UHD پروژکتور XGIMI Horizon Pro

یک بدی که XGIMI Horizon Pro دارد این است که برای تنظیم رنگ و کنترل حرکت شما باید کمی با این پروژکتور ور بروید و تنظیمات آن را دست‌کاری کنید. فناوری LED این پروژکتور روشن است و شما می‌توانید آن را در بعدازظهر و با نور محیطی تماشا کنید.

همچنین، میزان تأخیر ورودی پروژکتور XGIMI Horizon Pro به 35 میلی‌ثانیه می‌رسد که در طیف تأخیر ورودی برای بازی یک میزان قابل‌قبول است. پروژکتور مخصوص گیم XGIMI Horizon Pro با ویژگی فوکوس خودکار و تصویر 4K می‌تواند وضوح تصویر خیلی بالایی را ارائه دهد. این ویدئو پروژکتور یک منبع ارائه تصاویر UHD دارد که به شما اجازه می‌دهد که جزئیات چهره‌های افراد و هر تصویری را خیلی خوب ببینید.

(پیشنهاد می‌کنیم از صفحه ویدئو پروژکتور خانگی نیز بازدید کنید.)

تکنولوژی UHD در پروژکتور بازی XGIMI Horizon Pro

ویژگی‌های ویدئو پروژکتور بازی XGIMI Horizon Pro

شاید بزرگ‌ترین مشکلی که XGIMI Horizon Pro دارد این است که تنظیمات آن را باید کمی دست کاری شوند و همچنین، خود این پروژکتور هیچ اهرمی ندارد که بتوان آن را به‌صورت دستی چرخاند یا بتوان تصویر آن را کمی جابجا کرد. برای همین، برای استقرار آن بهتر است به‌دنبال یک محیط صاف بر روی سالن نشیمنتان بگردید. قیمت ویدئو پروژکتور بازی XGIMI Horizon Pro ۱۶۹۹ دلار است که جزو گران‌قیمت‌ترین پروژکتورها محسوب می‌شود.

(در صفحه ویدئو پروژکتور کاسیو انواع متنوعی از محصولات را برای شما فراهم کرده‌ایم.)

مشخصات پروژکتور بازی XGIMI Horizon Pro

ویدئو پروژکتور بازی: 4. پروژکتور BenQ TH671ST

ویدئو پروژکتور گیمینگ BenQ TH671ST یک پروژکتور با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است. میزان روشنایی این پروژکتور ۳ هزار لومن و میزان کنتراست تصویر آن 10000 به 1 است. منبع نور ویدئو پروژکتور مناسب بازی BenQ TH671ST به میزان 240 وات و فاصله پرتاب آن 1.5 متر است که فاصله پرتاب کوتاهی محسوب می‌شود.

(پیشنهاد می‌کنیم پس از مطالعه این بخش از مطلب تفاوت پروژکتور dlp و 3lcd بازدید کنید.)

ویدئو پروژکتور بازی BenQ TH671ST

ویژگی‌های پروژکتور BenQ TH671ST

از دیگر ویژگی‌های این ویدئو پروژکتور می‌توان به میزان تأخیر ورودی خیلی کم و تنظیمات مربوط به رنگ زمینه آن اشاره کرد. شاید این مسئله که فاصله پرتاب ویدئو پروژکتور BenQ TH671ST کوتاه محسوب می‌شود باعث شود که شما فکر در نظر گرفتن این ویدئو پروژکتور را از سرتان بیرون کنید. اما در بررسی‌هایی که ما بر روی این ویدئو پروژکتور انجام داده‌ایم دیدیم که این پروژکتور حتی در اتاق‌هایی که خیلی باریک و تنگ هستند می‌توانند یک تصویر ۱۰۰ اینچی را از فاصله 1.5 متری بر روی دیوار یا صفحه نمایش پروژکتور نمایش دهد.

(از صفحه ویدئو پروژکتور بنکیو نیز بازدید کنید.)

مشخصات پروژکتور بازی BenQ TH671ST

قیمت ویدئو پروژکتور بازی BenQ TH671ST

استقرار و نصب کردن ویدئو پروژکتور BenQ TH671ST خیلی آسان و سریع است و شما به حالت‌های عدم تنظیم رنگ دسترسی دارید که می‌توانید تصویر را مطابق با میل خود بر روی دیوار یا صفحه نمایش تنظیم کنید. علاوه‌براین، در ویدئو پروژکتور BenQ TH671ST اسپیکرهایی تعبیه شده‌است که کیفیت قابل‌قبولی دارند.

با اینکه ویدئو پروژکتور BenQ TH671ST فاصله پرتاب نسبتاً کمی به ویدئو پروژکتورهای دیگر دارد، اما یک ویژگی که باعث می‌شود این ویدئو پروژکتور برای گیم خیلی مناسب باشد این است که میزان تأخیر ورودی آن بسیار کم است. این ویدئو پروژکتور دارای میزان تأخیر ۱٫۴ میلی‌ثانیه است که میزان تاخیری مشابه با بهترین مانیتورهای مخصوص گیم در این زمینه دارد. برای همین، می‌توان گفت که پروژکتور BenQ TH671ST با در نظر گرفتن نیازهای گیمرها طراحی شده‌است. قیمت ویدئو پروژکتور بازی BenQ TH671ST در حال حاضر ۷۱۹٫۹۹ دلار است.

(در تهران پروژکتور تنوعی وسیعی از انواع میکروفون فراهم کرده‌ایم.)

قیمت ویدئو پروژکتور بازی BenQ TH671ST

ویدئو پروژکتور برای بازی: 4. پروژکتور Acer Predator GD711

اگر به‌دنبال خرید ویدئو پروژکتور گیمینگ هستید از این ویدئو پروژکتور غافل نشوید. ویدئو پروژکتور Acer Predator GD711 یک ویدئو پروژکتور 4K UHD با رولوشن ۳۸۴۰ در 2160 است. میزان روشنایی آن ۴ هزار لومن و میزان کنتراست تصویرش ۲ میلیون به ۱ است. منبع نور Acer Predator GD711 یک لامپ LED است و می‌تواند تصویر با اندازه‌گیری 300 اینچ را بر روی صفحه نمایش و دیوار نمایش دهد.

از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به نرخ نوسازی متغیر، اسپیکرهای ۱۰ واتی و یک کنترل از راه دور اشاره کرد. همچنین، با خرید این ویدئو پروژکتور شما می‌توانید دو کابل HDMI و دو یو اس بی را هم دریافت کنید. این ویدئو پروژکتور از لحاظ ارائه تصویر می‌تواند با کیفیت ویدئو پروژکتور BenQ X1300i که در ابتدای فهرست بهترین پروژکتورهای ما بود رقابت کند.

ویدئو پروژکتور برای بازی Acer Predator GD711

کیفیت تصویر 4K پروژکتور Acer Predator GD711

میزان تأخیر ورودی ویدئو پروژکتور بسیار کم و نرخ نوسازی آن به ۲۴۰ هرتز برای بازی‌های کامپیوتری و ۱۲۰ هرتز برای بازی‌های کنسولی می‌رسد. این پروژکتور هم اسپیکرهای ۱۰ واتی را در خود تعبیه کرده‌است که خیلی کیفیت صدای زیادی ندارند. اما شاید بزرگ‌ترین عیب ویدئو پروژکتور Acer Predator GD711 نداشتن کنترل زوم باشد. به‌همین دلیل، شما باید اندازه تصویر پروژکتور خودتان را با قرار دادن آن در جای مناسب تنظیم کنید.

کیفیت تصویر 4K پروژکتور ایسر مدل Predator GD711

قابلیت نصب پروژکتور Acer Predator GD711 به سقف

همچنین، اگر شما پروژکتور Acer Predator GD711 را به سقف نصب کنید احتیاج به یک پایه مخصوص نصب پروژکتور به سقف دارید. همچنین، تنظیمات مربوط به تصویر آن کمی نیاز به دست‌کاری دارند. اما همین‌که شما تنظیمات را به‌خوبی انجام دهید، می‌توانید از کیفیت تصویر و پالت رنگی متنوع پروژکتور برای بازی‌های خودتان لذت ببرید. علاوه‌براین، در حالت ارائه تصاویر 4K این پروژکتور می‌تواند جزئیات تصویر را با استفاده از فناوری DynamicBlack به‌خوبی نشان دهد.

نصب پروژکتور بازی Acer Predator GD711 روی سقف

ویدئو پروژکتور بازی: 5. پروژکتور Optoma HD143X

رزولوشن پروژکتور Optoma HD143X به مقدار ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰، روشنایی آن 3200 لومن، میزان کنتراست تصویر آن 23000 هزار به 1 است و فاصله پرتاب آن یک فاصله پرتاب استاندارد است. پروژکتور Optoma HD143X از لحاظ قیمت ویدئو پروژکتور گیمینگ جزوه ویدئو پروژکتورهای ارزان‌تر محسوب می‌شود.

با داشتن ۳۲۰۰ لومن شما می‌توانید از این ویدئو پروژکتور در محیطی با نور متوسط استفاده کنید. اگر بخواهید از این پروژکتور در محیطی استفاده کنید که خیلی پر نور است ممکن است تصویر خوبی برای بازی‌تان نداشته باشید. اما زمانی که سالن نمایش خود را به اندازه کافی تاریک کنید، تنظیمات این پروژکتور می‌تواند کیفیت تصویر خیلی خوبی را برای شما ارائه دهد.

ویدئو پروژکتور بازی Optoma HD143X

قیمت ویدئو پروژکتور برای بازی Optoma HD143X

علاوه بر این، تنظیمات دستی زوم و تنظیمات رنگ و روشنایی آن می‌توانند تصاویر با کیفیتی را برای شما نشان دهند. میزان تأخیر ورودی این پروژکتور هم نسبت به پروژکتورهای گران‌تر هنوز هم در محدوده قابل قبول میزان تأخیر ورودی قرار می‌گیرد و می‌توان با فعال کردن حالت پیشرفته گیمینگ آن را به ۱۶ میلی ثانیه رساند. قیمت ویدئو پروژکتور Optoma HD143X برای بازی در حال حاضر بین ۵۰۰ تا ۵۴۹ دلار متغیر است.

قیمت ویدئو پروژکتور برای بازی Optoma HD143X

برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه